Rankinio ir registruoto bagažo taisyklės

Rankinio bagažo informacija

 

  • Pigių skrydžių bendrovės RYANAIR ir WIZZAIR į bilieto kainą įskaičiuoja rankinį bagažą.  
  • RYANAIR rankinio bagažo išmatavimai neturėtų viršyti 55x40x20 cm matmenų ir 10 kg svorio. Taip pat RYANAIR keleiviai į orlaivio saloną su savimi gali pasiimti papildomą asmeninio bagažo vienetą (pvz., rankinę, fotoaparato krepšį, kompiuterio krepšį ir pan). Šis krepšys privalo tilpti po keleivio sėdyne. 
  • WIZZAIR skrydžiams nuo 2012.10.24 rankinis bagažas skirstomas į 2 tipus: mažesnį (iki 42x32x25 cm) ir didesnį (iki 56x45x25 cm). Mažesnis rankinis bagažas gabenamas nemokamai, jo svoris taip pat nėra ribojamas, tik matmenys. O už didesnįjį rankinį bagažą mokama 10 EUR priemoka (skrydžiui į vieną pusę, kai mokama iš anksto). Mokant oro uoste kaina sieks net 35 EUR už vieną didesnį rankinio bagažo vienetą. 

Abi aviakompanijos turi specialias dėžes tikrinti bagažo dydžiui, tad, jei nerimaujate, galite atvykti į oro uostą anksčiau ir išmėginti, ar Jūsų lagaminas atitinka nustatytus išmatavimus. 

 

Registruoto bagažo informacija

 

Dviejose populiariausiose pigių skrydžių bendrovėse:

 

  • Skrisdami su registruotu bagažu RYANAIR lėktuvu, galite rinktis bagažo svorio klasę (15 arba 20 kg), nuo kurios priklausys jo gabenimo kaina. Bagažas neturėtų būti didesnis nei 81x119x119 cm.
  • WIZZAIR registruojamą bagažą skirsto į 23 kg ir 32 kg svorio klases, kurių išmatavimai neturėtų viršyti 149x119x171 cm. 
  • Primename, kad pigių skrydžių bendrovė RYANAIR padidino mokestį už išankstinę bagažo registraciją, taip skatindama keleivius keliauti tik su rankiniu bagažu (iki 10 kg).
  • Įprasta, kad bagažo mokestis oro uoste gerokai didesnis nei perkant iš anksto. Skrendant su RYANAIR kompanija per sunkių bagažo vienetų viršsvoris oro uoste bus apmokestintas: už kiekvieną papildomą kilogramą reikės mokėti 10 € mokestį. Bagažas viršijantis ir išmatavimus privalo būti registruojamas oro uoste. Tokiu atveju kaina priklauso nuo bagažo dydžio ir gali svyruoti nuo 25€ iki 60€.
  • Skrendant su WIZZAIR avialinijomis bagažo įregistravimas oro uoste kainuos nuo 40€ iki 75€, priklausomai nuo bagažo dydžio ir svorio. Jei 23kg registruotą bagažą išsipirkote iš anksto, tačiau oro uoste jis sveria daugiau - teks primokėti 20€ priemoką. 

Koks bagažo dydis kitose avialinijose?

 

Keleivio nemokamo ir rankinio bagažo dydį nustato avialinijos vidaus taisyklės. Norėdami plačiau paskaityti apie populiariausių avialinijų bagažo taisykles, sekite nuorodas: 

 

Jei Jūsų rankinis bagažas viršys normas, oro uosto registracijos vietoje teks mokėti už kiekvieną papildomą bagažo kilogramą. Todėl rekomenduojame atkreipti dėmesį į nurodomus rakinio  bagažo reikalavimus ir jei reikia, kitame žingsnyje užsisakyti papildomą mokamą bagažą iš anksto, taip sutaupysite.


Jei kyla klausimų ar norite užsakyti papildomą bagažą Jums padės mūsų konsultantai. Su vadybininkais galite susiekti biuro darbo valandomis tel. 8 656 83 300 arba el. p. [email protected]

Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!