+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

Informacija atnaujinta 2021-11-05

Keliautojų saugumas yra mūsų didžiausias prioritetas. Atkreipiame dėmesį, kad keliautojams iš Lietuvos, vykstantiems į „Novaturo“ keliones į Jungtinius Arabų Emyratus, būtina vadovautis Lietuvos oficialių institucijų, skrydžius vykdančio oro vežėjo ir priimančios šalies nustatyta saugaus keliavimo tvarka.

Turistai yra asmeniškai atsakingi už tinkamą ir savalaikį priimančios šalies nustatytų reikalavimų, kurie turi būti įvykdomi iki kelionės pradžios, išpildymą.

Prieš kelionę į Jungtinius Arabų Emyratus

APGYVENDINIMO REZERVACIJOS DOKUMENTAS IR ATGALINIS BILIETAS

Turistai, atvykdami į Jungtinius Arabų Emyratus privalo su savimi turėti atspausdintą apgyvendinimo rezervaciją įrodantį dokumentą (vaučerį) bei atgalinį skrydį įrodantį dokumentą.

SVEIKATOS DEKLARACIJOS FORMA

Visiems turistams, keliaujantiems į Jungtinius Arabų Emyratus, reikės užpildyti Sveikatos deklaraciją formą (angl. Health Declaration Form), kurią rekomenduojame atsispausdinti ir užsipildyti iš anksto arba užpildysite atvykus.

Formą atsisiųsti galite čia: https://c.ekstatic.net/ecl/documents/dubai-health-declaration-form.pdf 

Pildant sveikatos deklaracijos formą prašoma nurodyti viešbučio, kuriame planuojama apsistoti, adresą, tačiau užteks nurodyti tik viešbučio pavadinimą, pilno adreso nėra būtina nurodyti.

Vykstant į kelionę, į savo mobilųjį telefoną būtina atsisiųsti „COVID-19 – DXB Smart App“ programėlę.: „IOS“ arba „Android“ versija.

ĮSIPAREIGOJIMO FORMA

Visiems turistams, keliaujantiems į Jungtinius Arabų Emyratus, reikės užpildyti Karantino įsipareigojimo formą (angl. Quarantine Undertaking Form), kurią rekomenduojame atsispausdinti ir užsipildyti iš anksto arba užpildysite atvykus.

Formą atsisiųsti galite čia: https://c.ekstatic.net/ecl/documents/dubai-arrivals-quarantine-procedure-declaration-form-july.pdf

Visi keliautojai su savimi privalo turėti atspausdintus skrydžio bilietus (į abi puses), galiojantį pasą ir medicininių išlaidų draudimą.

COVID-19 TYRIMAS

Visiems į Jungtinius Arabų Emyratus vykstantiems asmenims (suaugusiems ir vaikams nuo 12 metų) ne anksčiau nei 72 val. iki atvykimo į JAE (būtina įvertinti galimą laiko skirtumą ir skrydžio trukmę)yra privaloma atlikti COVID-19 tyrimą PGR metodu ir gauti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį sertifikatą. Sertifikatas privalo būti originalaspopierinės formos ir tik anglų arba arabų kalba.

72 val. yra skaičiuojamos nuo mėginio tyrimui paėmimo (ne nuo testo rezultato paskelbimo ar sertifikato išdavimo laiko). Keliautojai, negalintys pateikti neigiamo COVID-19 tyrimo sertifikato, į lėktuvą nebus įleidžiami.

Svarbu tyrimui registruotis iškart užsisakius kelionę, kad būtų priskirtas tinkamas tyrimo atlikimo laikas. Daugiau informacijos apie COVID-19 tyrimą prieš kelionę ir specialų „Antėja laboratorija“ pasiūlymą rasiteČIA.

DRAUDIMAS

Į JAE vykstantiems turistams yra privaloma turėti galiojantį medicininių išlaidų draudimą visai viešnagės JAE trukmei. Būtina įsigyti medicininių išlaidų draudimą, dengiantį ir pavojingų ligų, įskaitant sukeltas SARS virusų, gydymo išlaidas. Daugiau informacijos apie AAS „BTA Baltic Insurance Company“ siūlomą medicininių išlaidų draudimą teiraukitės draudimo bendrovėje www.bta.lt.

JAE vyriausybė nėra įsipareigojusi rūpintis keliautojais, kurių viešnagės metu atlikto COVID-19 testo rezultatai yra teigiami, bei kartu keliaujančiais jų artimaisiais, ir nedengia jokių susijusių išlaidų (medicininių, apgyvendinimo, repatriacijos). Todėl kiekvienam turistui primygtinai rekomenduojame įsigyti draudimą, kuris padengtų apgyvendinimo ir grįžimo išlaidas COVID-19 ligos atveju.

Saugumas kelionės metu

ATVYKIMO Į JAE TVARKA

Atvykus į Jungtinius Arabų Emyratus Jums reikės pateikti:

 • užpildytą Sveikatos deklaracijos formą,
 • užpildytą Karantino įsipareigojimo formą,
 • neigiamo COVID-19 PGR tyrimo rezultato sertifikatą,
 • apgyvendinimo rezervacijos dokumentą,
 • atgalinį skrydžio bilietą,
 • medicininių išlaidų draudimą, dengiantį su COVID-19 susijusias išlaidas.

Atvykus į Dabajų, oro uoste Jums gali būti atliktas COVID-19 testas. Testo rezultatų būtina laukti izoliuojantis viešbutyje.

Atvykus į Dubajų, privaloma savo mobiliajame telefone įsidiegti „COVID19 – DXB“ programėlę - App iOS, Android.

INFORMACIJA DĖL RIBOJIMŲ

  • Abu Dabis atviras turistams (iki rugsėjo mėn. buvo uždarytas turistams).

Nevakcinuotiems keleiviams reikalingas privalomas 10 dienų karantinas (išskyrus keleivius iš „žaliojo sąrašo“ šalių, tačiau Lietuva į jį nepatenka), tuo tarpu paskiepytiems keleiviams karantine būti nereikia. Keleivis turi būti paskiepytas dvejomis tos pačios vakcinos dozėmis (išskyrus vieną dozę Johnson & Johnson) likus mažiausiai 28 dienoms iki išvykimo.

Kitiems emiratams tokios taisyklės nėra – karantino nereikia nei skiepytiems, nei neskiepytiems, kol PGR testas bus neigiamas.

Neskiepytų asmenų, prieš įeinant į įvairias pramogų vietas, gali būti pareikalauta, kad jie turėtų neigiamą COVID19 testo rezultatą (nevakcinuotiems turistams neigiamas rezultatas galioja tris dienas).

 • Vykstant į bet kurį iš Emyratų, neigiamas PGR testo rezultatas (vakcinuotiems ir neskiepytiems) turi būti atliktas likus 72 valandoms iki atvykimo į DWC, išskyrus Abu Dabį, kur testas turi būti atliktas likus 48 valandoms iki atvykimo į Abu Dabį (toks pat laikotarpis). 48 valandų trukmė galioja keleiviams, kurie vyksta į Abu Dabį per Dubajaus oro uostą
 • Limituotas asmenų skaičius, galintis lankytis sporto salėse, parduotuvėse, kavinėse, restoranuose, prekybos centruose, mokyklose, muziejuose, kurortuose ir pramogų parkuose.
 • Kavinėje ar restorane gali sėdėti iki 10 žmonių, iki keturių. Anksčiau šeimos nariai galėjo sėdėti kartu neribodami skaičiaus
 • Vestuvių salės ir kiti renginiai gali veikti 60 procentų pajėgumu arba iki 300 žmonių, jei dalyvaujantys dėvi veido kaukes
 • Prekybos centrų ir prekybos centrų talpa apribota iki 80 proc., nuo 40 proc
 • Kino teatrai, rekreacinės patalpos, galerijos ir muziejai gali veikti 80 proc. pajėgumu, nuo 30 proc.
 • Nustatytas 60 proc. tiesioginių renginių veikimo pajėgumas, jei laikomasi socialinio atsiribojimo, kaukių dėvėjimo ir reguliarių sanitarijos taisyklių.
 • Norėdami dalyvauti tiesioginiame renginyje, asmenys turi būti paskiepyti dvejomis koronaviruso vakcinos dozėmis, o antrąją – per pastaruosius šešis mėnesius. Senjorams ir lėtinėmis ligomis sergantiems žmonėms antroji dozė turėjo būti gauta per pastaruosius tris mėnesius. Visi dalyviai taip pat turėtų pateikti neigiamą PGR testą, gautą per 48 valandas iki renginio.
 • Viešasis transportas gali veikti 75 proc. pajėgumu, nuo 50 proc.
 • Žmonės, susidūrę su teigiamu Covid-19 atveju, turi būti izoliuojami.

TEIGIAMO COVID-19 REZULTATO ATVEJU KELIONĖJE

Visi į JAE atvykstantys turistai privalo turėti medicininių išlaidų draudimą, dengiantį su COVID-19 susijusias išlaidas.

Atkreipiame dėmesį, kad keliautojų grąžinimas iš atostogų krypčių po saviizoliacijos nėra dengiamas draudimo. „Novaturas“ įsipareigoja užtikrinti savo keliautojų sugrįžimą į Lietuvą ir ieškos galimybių įsigijusiems keliones reguliariasiais skrydžiais arba tik skrydžio bilietus klientams po saviizoliacijos grįžti į Lietuvą kuo mažesniais kaštais ir/ar kuo patogesnėmis sąlygomis.

INFORMACIJA APIE GALIMYBĘ ATLIKTI COVID-19 TYRIMĄ PRIEŠ GRĮŽTANT Į LIETUVĄ*

JAE priklauso raudonai zonai

Visą informaciją apie grįžimo į Lietuvą sąlygas skaitykite Informacija grįžtantiems į Lietuvą skiltyje.

Į Lietuvą reguliariais, specialiais ir užsakomaisiais reisais (visų rūšių transportu) grįžtantys ar atvykstantys 16 metų amžiaus ir vyresni asmenys, kurie nėra persirgę ar nėra pilnai paskiepyti nuo COVID-19 viruso, privalo pateikti ne seniau nei 72 val. laikotarpiu iki atvykstant į Lietuvą atlikto COVID-19 tyrimo neigiamą PGR rezultatą arba ne seniau nei 48 val. iki grįžimo į Lietuvą neigiamą antigeno (RAT) rezultatą įrodantį dokumentą (su vertimu į lietuvių, anglų ar rusų kalbą). Tinkamais COVID-19 tyrimais laikomi PGR tyrimas ir antigeno testas (pakanka vieno iš jų), serologinis antikūnų tyrimo atsakymas nepripažįstamas.

Visą detalią informaciją dėl COVID-19 tyrimo atlikimo prieš grįžtant į Lietuvą keliautojams suteiks „Novaturo“ atstovai JAE susitikimo metu.


Saugaus keliavimo informacija yra nuolat atnaujinama ir gali keistis. Novaturas nėra atsakingas už kiekvienos šalies teisės aktų ir reguliavimų pakeitimus ar šalių teisinius sprendimus. Valstybės institucijų nustatyti reikalavimai nesuteikia keleiviui teisės nutraukti kelionės sutartį ir susigrąžinti kelionės mokestį, sumažinti kainą ir (arba) reikalauti kompensacijos. Primygtinai rekomenduojame nuolatos sekti keliavimo informaciją, nes ji gali keistis. Turistas yra asmeniškai atsakingas už keliavimo reikalavimų išpildymą.