+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

(Atnaujinta 2021 11 10)

DUBAJUS

Į Dubajų (DXB ir DWC oro uostus) leidžiama atvykti turistiniais ir asmeniniais tikslais, laikantis šių reikalavimų, atsižvelgiant į besikeičiančias sąlygas:
•    Keleiviai nuo 12 metų privalo pateikti elektroninį arba spausdintą sertifikatą anglų arba arabų kalba su neigiamu PGR testo rezultatu, išduotą ne anksčiau kaip prieš 72 valandas iki skrydžio į JAE. Antikūnų, greitieji antigenų ar kiti testai nepriimami. Sertifikatus su PGR testo rezultatais turi išduoti keleivio išvykimo šalies įgaliota įstaiga (institucija). Atvykusiems iš Egipto, Sudano, Libano, Etiopijos būtinas QR kodas. Sertifikatai, kurie jau buvo pateikti išvykstant į kitą šalį, negali būti naudojami pakartotiniam įvažiavimui, net jei jie vis dar galioja. Pažymos su ranka rašytais duomenimis ar ranka rašytomis pataisomis nebus priimamos.

•   Atvykusiems iš Afganistano, Angolos, Argentinos, Azerbaidžano, Bahreino, Bangladešo, Bosnijos ir Hercogovimos, Brazilijos, Kambodžos, Čilės, Džibučio, Egipto, Eritrėjos, Etiopijos, Gruzijos, Ganos, Gvinėjos, Indijos, Indonezijos, Irano, Irako, Izraelio, Jordanijos, Kenijos, Kirgiztano, Libano, Maroko, Mianmaro, Nepalo, Pakistano, Filipinų, Kataro, Ruandos, Rusijos, Sinegalo, Somalio, Sonalilando, Pietų Afrikos Respublikos, Sudano, Sirijos, Tadžikistano, Tanzanijos, Tuniso, Turkijos, Turkmėnistano, Ugandos, Ukrainos, Uzbekistano, Vietnamo, Zambijos ir Zimbabvės ir kai kurių kitų šalių privaloma atlikti antrą nemokamą PGR testą ir izoliuotis viešbutyje kol bus gautas testo rezultatas. Atvykusiems iš Lietuvos, atsitiktinai parinktai grupei žmonių gali būti atliekamas antras nemokamas PGR testas ir pavedama izoliuotis viešbutyje kol bus gautas testo rezultatas. PGR testai atliekami oro uoste prieš pasų kontrolės postus. Testo rezultatai gaunami per 48 valandos. Vaikai iki 12 metų ir vidutinės ar sunkios negalios keleiviai yra atleidžiami nuo PGR testo (turite pateikti neįgalumo pažymėjimą anglų kalba arba patvirtintą vertimą). Keleiviai, turintys regos, klausos ar judėjimo negalią, pagal reikalavimus privalo pateikti neigiamą PGR testo rezultatą. Baltarusijos piliečiai, atvykstantys į Dubajų tiesioginiais skrydžiais iš Baltarusijos, neprivalo atlikti pakartotinio testo.

•    Visi atvykstantys keleiviai privalo pateikti užpildytą sveikatos deklaraciją su asmens duomenimis bei įsipareigojimu saviizoliacijai, kol bus paruošti testo rezultatai (išsiunčiami keleiviams SMS žinute).

•    Vykstantiems į JAE, privaloma turėti medicininį draudimą visam buvimo JAE laikotarpiui, dengiantį COVID -19 gydymą, saviizoliacijos bei grįžimo atgal išlaidas.

•    Vykstant į kelionę, į savo mobilųjį telefoną būtina atsisiųsti „COVID-19 – DXB Smart App“ programėlę.: „IOS“ arba „Android“ versija.

•    Visi keliautojai privalo su savimi turėti atspausdintus skrydžio bilietus (į abi puses), galiojantį pasą, medicininių išlaidų draudimą.

Keleiviams, vykstantiems per Dubajų tranzitu:

•    Keleiviams, išvykstantiems iš toliau išvardytų šalių, keliaujantiems per Dubajų ir neišeinantiems iš oro uosto, PGR testas turi būti atliktas ne anksčiau kaip prieš 72 valandas iki išvykimo į Dubajų, taip pat turi atitikti galutinėje paskirties vietoje nustatytus reikalavimus: Bangladešas, Indija, Nigerija, Pakistanas, Šri Lanka, Pietų Afrika, Uganda, Zambija, Indonezija ir kai kurios kitos šalys.

•    Keleiviams, vykstantiems iš kitų šalių, PGR testo atlikti nereikia, nebent jis turi būti pateiktas galutiniame atvykimo taške.

ŠARDŽA

Nuo 2020 m. gruodžio vidurio į Šardžos oro uostą leidžiama atvykti turistams iš užsienio. Būtinos priemonės ir dokumentai:

•    Visiems privaloma turėti galiojančius bilietus į abi puses.

•    Visiems privaloma turėti tarptautinį draudimą, dengiantį COVID-19 gydymo ir saviizoliacijos išlaidas.

•    Visiems keleiviams (nuo 12 metų), atvykus į Šardžą, privaloma pateikti spausdintą sertifikatą, išduotą ne anksčiau kaip prieš 72 valandas iki išvykimo, su neigiamu PGR testo rezultatu anglų arba arabų kalba. Antikūnų, greitieji antigenų ir kitų testų rezultatai nepriimami. Sertifikatus su PGR testo rezultatais turi išduoti keleivio išvykimo šalies įgaliota įstaiga (institucija). Atvykusiems iš Egipto, Sudano, Libano, Etiopijos privalomas QR kodas. Sertifikatai, kurie jau buvo pateikti išvykstant į kitą paskirties vietą, negali būti naudojami pakartotiniam įvažiavimui, net jei jie vis dar galioja. Skaitmeninės kopijos nebus priimamos. Pažymos su ranka rašytais duomenimis ar ranka rašytomis pataisomis nebus priimamos.  

•    Visi turistai (nuo 12 metų), atvykę į Šardžą, privalo atlikti antrą nemokamą PGR testą ir izoliuotis viešbutyje, kol bus gautas rezultatas. PGR testai atliekami oro uoste prieš pasų kontrolės postus. Testų rezultatai gaunami per 48 valandos. Norėdami gauti testo rezultatą, turite nurodyti TEZ TOUR  kontaktinį telefono numerį JAE + 971 50 450 33 99 arba asmeninį vietinį telefono numerį (rezultatai nesiunčiami į užsienio telefono numerius). Testo rezultatai turistams perduodami per TEZ TOUR atstovus viešbučiuose. Oro uoste, šalia PGR testų atlikimo punkto, galima įsigyti vietinę SIM kortelę. Vaikams iki 12 metų ir vidutinės ar sunkios negalios keleiviams PGR testas nereikalingas (turite pateikti neįgalumo pažymėjimą anglų kalba arba patvirtintą vertimą).

•    Atvykus visiems privaloma užpildyti sveikatos deklaraciją.

•    Keliaujant į Šardžą, privaloma atsisiųsti ALHOSN programėlę: „iOS“, „Android“ versija. UID numerį rasite ant antspaudo pase arba galėsite paprašyti prie migracijos posto. Visi turistai (įskaitant vaikus) privalo būti užsiregistravę  ALHOSN programėlėje. Programėlėje galima užregistruoti šeimos narius, svarbu, kad registracijos metu būtų nurodytas tas pats telefono numeris (t. y. galima įdiegti vieną programėlę vienai šeimai ir pridėti visus šeimos narius).

RAS Al HAIMAS

Į Ras al Haimo oro uostą leidžiama atvykti turistams iš užsienio. Būtinos priemonės ir dokumentai:

•    Visiems keleiviams (nuo 12 metų), atvykstantiems į Ras al Haimą, privaloma pateikti atspausdintą sertifikatą anglų arba arabų kalba, su neigiamu PGR testo rezultatu, išduotą ne anksčiau kaip 72 valandos iki išvykimo. Antikūnų, greitieji antigenų ir kitų testų rezultatai nepriimami. Sertifikatus su PGR testo rezultatais turi išduoti keleivio išvykimo šalies įgaliota įstaiga (institucija). Atvykusiems iš Egipto, Sudano, Libano, Pietų Azijos šalių privalomas QR kodas. Sertifikatai, kurie jau buvo pateikti išvykstant į kitą paskirties vietą, negali būti naudojami pakartotiniam įvažiavimui, net jei jie vis dar galioja. Skaitmeninės kopijos nebus priimamos. Pažymos su ranka rašytais duomenimis ar ranka rašytomis pataisomis nebus priimamos.

•    Visi turistai, atvykstantys į Ras al Haimą, privalo atlikti antrą nemokamą PGR testą ir izoliuotis viešbutyje, kol bus gautas rezultatas. PGR testai atliekami oro uoste prieš pasų kontrolės postus. Testų rezultatai gaunami per 48 valandos. Norėdami gauti testo rezultatą, turite nurodyti TEZ TOUR  kontaktinį telefono numerį JAE + 971 50 450 33 99 arba asmeninį vietinį telefono numerį (rezultatai nesiunčiami į užsienio telefono numerius). Testo rezultatai turistams perduodami per TEZ TOUR atstovus viešbučiuose.

•    Kol bus gautas testo rezultatas, privaloma saviizoliacija viešbutyje.

•    Atvykus visiems privaloma užpildyti sveikatos deklaraciją.

•    Keleiviams, atvykstantys į JAE turizmo tikslais, privaloma turėti patvirtintus bilietus į abi puses.

•    Visiems privaloma turėti tarptautinį draudimą, dengiantį COVID-19 gydymo ir saviizoliacijos išlaidas.

•    Keliaujant į Ras al Haimą, privaloma atsisiųsti ALHOSN programėlę: „iOS“, „Android“ versija. UID numerį rasite ant antspaudo pase arba galėsite paprašyti prie migracijos posto. Visi turistai (įskaitant vaikus) privalo būti užsiregistravę  ALHOSN programėlėje. Programėlėje galima užregistruoti šeimos narius, svarbu, kad registracijos metu būtų nurodytas tas pats telefono numeris (t. y. galima įdiegti vieną programėlę vienai šeimai ir pridėti visus šeimos narius).

•    Jei PGR testas reikalingas skrydžiui atgal iš JAE, dėl jo galima kreiptis į TEZ TOUR atstovus Dubajuje, Šardžoje ar Adžmane.
Ras al Haimo Emyrato viešbučiuose apsistojusiems svečiams, PGR testai iki 2021 m. gruodžio 31 d., jei jų reikia atgaliniam skrydžiui (paskirties vietoje), atliekami nemokamai. Daugiau informacijos.

FUDŽEIRA

Į Fudžeiros oro uostą leidžiama atvykti turistams iš užsienio. Būtinos priemonės ir dokumentai:

•    Visiems keleiviams (vyresniems nei 12 metų), keliaujantiems į Fudžeirą, būtinas neigiamas PGR testo, atlikto ne anksčiau kaip likus 72 valandoms iki išvykimo, rezultatą patvirtinantis sertifikatas. Išimtis - keleiviai iš Nepalo, Indijos, Pakistano ir Šri Lankos (jiems taikomi specialūs reikalavimai).

•    Sertifikate turi būti nurodytas PGR testo neigiamas rezultatas. Kiti sertifikatai su tyrimo rezultatais, įskaitant antikūnų ar greitąjį PGR testą, nepriimami. Keleiviai registracijos vietoje turi pateikti atspausdintą oficialų sertifikatą anglų arba arabų kalba. Sertifikatus su PGR testo rezultatais turi išduoti įgaliota institucija keleivio išvykimo šalyje. Pažymos su ranka rašytais duomenimis ar ranka rašytomis pataisomis nebus priimamos.

•    Būtina turėti medicininį draudimą visam buvimo JAE laikotarpiui, dengiantį COVID -19 gydymo ir saviizoliacijos išlaidas.

•    Keleiviai, atvykstantys į JAE turizmo tikslais, privalo turėti patvirtintą atgalinį bilietą.

•    Vykstant į Fudžeirą, privaloma atsisiųsti AL HOSN programėlę mobiliajame telefone: „iOS“, „Android“ versija. UID numerį galima rasti ant antspaudo pase arba paprašyti oro uoste prie migracijos posto.

•    Atvykus į Fudžeirą, visiems keleiviams privaloma atlikti dar vieną (nemokamą) PGR testą ir izoliuotis viešbutyje, kol bus gautas rezultatas. Rezultatai gaunami per 48 valandas. Norėdami gauti testo rezultatą, turite nurodyti TEZ TOUR  kontaktinį telefono numerį JAE + 971 50 450 33 99 arba asmeninį vietinį telefono numerį (rezultatai nesiunčiami į užsienio telefono numerius). Testo rezultatai turistams perduodami per TEZ TOUR atstovus viešbučiuose. Jei testo rezultatas teigiamas, privaloma laikytis saviizoliacijos bei sveikatos priežiūros institucijų rekomendacijų.

Tranzitu per Fudžeirą vykstantiems keleiviams:

•    Privaloma susipažinti su galutinio taško (šalies, į kurią keliaujate) galiojančiais reikalavimais. Kelionės reikalavimai dažnai keičiasi. Prieš išvykstant gali tekti atlikti PGR kitokio tipo testą, kaip to reikalauja jūsų kelionės tikslo šalis.

ABU DABIS

Nuo 2021 m. vasario 1 d. įsigaliojo naujos atvykimo į Emyratą taisyklės, kurios taikomos tik JAE gyventojams, atvykstantiems iš kitų Emyratų.
 

Nuo 2020 m. gruodžio 24 d. į Emyratą galima atvykti turistams iš užsienio, o nuo 2021 m. rugsėjo 5 d. pasiskiepiję užsienio piliečiai atleidžiami nuo privalomo karantino. Būtinos priemonės ir dokumentai:

•    Nuo 2021 m. rugsėjo 5 d. pasiskiepiję ir neskiepyti piliečiai privalo pateikti spausdintą sertifikatą su neigiamu PGR testo rezultatu, išduotą ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki išvykimo, anglų arba arabų kalba. Pažymos su ranka rašytais duomenimis ar ranka rašytomis pataisomis nebus priimamos.

•    Nuo 2021 m. rugsėjo 5 d. visi pasiskiepiję ir neskiepyti piliečiai, įskaitant tuos, kurie dėl medicininių priežasčių yra atleisti nuo skiepų, atvykę privalo atlikti antrą PGR testą (nemokamai). PGR testai atliekami oro uoste prieš pasų kontrolės postus.

•    Testo rezultatai siunčiami SMS žinute tik vietiniais telefono numeriais. Prieš atliekant PGR testus, oro uoste galima įsigyti vietinę SIM kortelę. Kol bus gautas testo rezultatas, privaloma izoliuotis viešbutyje.

•    KARANTINAS. Nuo 2021 m. birželio 17 d. neskiepyti Rusijos, Baltarusijos, Kazachstano, Lietuvos, Latvijos, Estijos ir kitų į „žaliąjį“ sąrašą neįtrauktų šalių piliečiai privalo 10 dienų izoliuotis ir devintą viešnagės Abu Dabyje dieną atlikti pakartotiną PGR testą.

•    Keliauti iš Abu Dabio į Dubajų ir kitus Šiaurės Emyratus galima tik su Etihad pervežėju, „Etihad Coach“ ar oro uosto taksi, „TEZ TOUR JAE“ pervežimų neorganizuoja. Piliečiai, kurie nėra įtraukti į „žaliąjį sąrašą“, gali patekti į Abu Dabį iš kitų Emyratų 11 -tą viešnagės JAE dieną be privalomos izoliacijos, privaloma pateikti ne anksčiau nei prieš 48 val. gauto PGR testo neigiamą rezultatą.

•    Skiepyti piliečiai, atvykstantys iš Žaliojo sąrašo šalių, šeštą viešnagės Abu Dabyje dieną privalo savo lėšomis atlikti antrą PGR testą.

•    Vakcinuoti piliečiai, atvykstantys iš kitų šalių (ne „žaliojo“ sąrašo), ketvirtą ir aštuntą viešnagės Abu Dabyje dieną turi savo lėšomis pakartotinai atlikti PGR testą. Turistai atlieka PGR testus savarankiškai. Informaciniame susitikime TEZ TOUR gidai pateikia visą reikalingą informaciją. Kai kuriuose viešbučiuose galima atlikti PGR testą. Testavimas atliekamas G42 ir LifeDx klinikose, speciali kaina šiose klinikose Etihad Airways keleiviams yra 68 AED (19 USD).

•    Keliaujant į Abu Dabį, privaloma atsisiųsti ALHOSN programą ir į ją įvesti PGR testo duomenis. Prieš skrydį, keliautojai privalo „Atvykimo registracijos“ skiltyje,  Federalinės tapatybės ir pilietybės tarnybos skyriuje, užpildyti atvykimo registracijos formą ir pridėti tarptautinį skiepijimo sertifikatą. Tada lankytojai gaus SMS žinutę su nuoroda „Al Hosn“ programėlės atsisiuntimui. Atvykę į JAE, lankytojai gaus asmeninį identifikavimo numerį (UID) oro uoste, programėlėje arba ICA svetainėje. Tada turite atsisiųsti „Al Hosn“ programėlę ir užsiregistruoti joje naudodami savo UID bei telefono numerį, kuris buvo naudojamas registruotis ICA arba atliekant PGR testą JAE. Lankytojai gaus vienkartinį slaptažodį (OTP), kad užbaigtų registraciją programėlėje „Al Hosn“. „Al Hosn“ programėlėje galėsite sekti savo būseną, skiepijimo būsenos informaciją, testų rezultatus ir kelionės testų reikalavimus bei naudoti dinaminį QR kodą. Pasiskiepijusiems piliečiams žalia būsena „Al Hosn“ programėlėje pasirodo po neigiamo PGR testo rezultato gavimo ir išlieka 30 dienų. Piliečiams, atleistiems nuo vakcinacijos, žalia būsena pasirodo po neigiamo PGR testo rezultato gavimo ir išlieka 7 dienas. Aukščiau aprašyti veiksmai ir procesai yra privalomi pagal įstatymus, o už šių reikalavimų nesilaikymą yra taikomos baudos. Visi turistai (įskaitant vaikus) privalo užsiregistruoti programėlėje ALHOSN. Į programėlę galima įtraukti šeimos narius, svarbu, kad registracijos metu būtų nurodytas tas pats telefono numeris (t. y. galima įdiegti vieną programą vienai šeimai ir pridėti visus šeimos narius).

•    Prieš kelionę būtina užpildyti deklaraciją.

•    Neskiepytiems turistams Abu Dabio Emirate yra taikomi tam tikri ribojimai. Plačiau apie tai.

Tranzitu per Abu Dabį keliaujantiems:

•    tranzitas leidžiamas ne ilgiau kaip 12 valandų;
•    reikalingas PGR testo neigiamas rezultatas, atliktas ne anksčiau kaip 96 valandos iki atvykimo;
•    privaloma vadovautis galutinio taško (atvykimo šalies) taisyklėmis ir apribojimais;
•    tranzitas iš Indijos arba jei buvote Indijoje per paskutines 14 dienų iki atvykimo, yra negalimas.


Daugiau informacijos apie apribojimus Abu Dabyje:

•    Nuo 2021 m. rugpjūčio 20 d. tik skiepytiems piliečiams, gyventojams ir turistams, turintiems žalią būseną programėlėje „ALHOSN“, kuri pasirodo gavus neigiamą PGR testo rezultatą, leidžiama patekti į viešąsias erdves ir ji galioja 30 dienų. Į viešąsias erdves  leidžiama ateiti asmenims, atleistiems nuo skiepų ir Al Hosn programėlėje po neigiamo PGR testo rezultato gavimo, įgijusiems žalią būseną (ji galioja 7 dienas). Vaikai iki 16 metų AlHOSN programėlėje gauna žalią būseną be jokių testų reikalavimų bei gali laisvai eiti į viešąsias erdves. Neskiepytiems asmenims ir asmenims, turintiems pilką statusą „AlHOSN“ programėlėje, turintiems nebegaliojantį PGR testo rezultatą, draudžiama patekti į viešąsias erdves.

•    Viešos erdvės yra: prekybos centrai, restoranai, kavinės ir kitos mažmeninės prekybos įstaigos, įskaitant esančias ne prekybos centre, taip pat sporto salės, poilsio ir pramogų įstaigos, sporto įstaigos, sveikatingumo klubai, kurortai, muziejai, kultūros centrai ir pramogų parkai. Į šį sąrašą taip pat įtraukti Abu Dabio emyrato universitetai, institutai, valstybinės ir privačios mokyklos bei vaikų darželiai.

•    Nuo 2021 m. rugsėjo 19 d. į Abu Dabį sausumos keliu iš Dubajaus ir kitų Emyratų galima patekti nepateikus PGR testo. Tačiau lankytis viešose vietose galima tik skiepytiems žalios būsenos programėlėje ALHOSN turėtojams.

BENDRA INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS Į JAE:

Dėmesio! Testas nemokamas! Sveikatos apsaugos ministerija sudarė galimybę vykstant į užsienį nemokamai išsitirti PGR metodu ir gauti Europos Sąjungos (ES) skaitmeninį COVID pažymėjimą dėl tyrimo rezultatų. Išsiimti COVID pažymėjimą dėl greitojo antigeno testo rezultato bus galima atliktus reikiamus techninius pakeitimus. Užsiregistruoti nemokamam COVID-19 tyrimui – greitajam antigeno testui ar PGR tyrimui galima internetu www.1808.lt arba Karštosios linijos telefonu 1808. Daugiau informacijos.
 
Taip pat, galioja pasiūlymas „Tez Tour" keliautojams:
•    Jūsų patogumui, bendradarbiaudami su UAB „Medicina Practica laboratorija" suteikiame galimybę „COVID-19 tyrimą PGR metodu +sertifikatas“ įsigyti už specialią kainą - 65 Eur. Šią paslaugą galima užsisakyti užsisakant kelionę kelionių agentūroje arba internetu. Daugiau informacijos apie šią paslaugą.
 

Informacija dėl testų atlikimų Dubajuje, Šardžoje ir Adžamane:
•    COVID-19 testus atliekančių laboratorijų sąrašas Dubajuje.

•    Dėl testų Dubajaus, Šardžos ir Adžamano viešbučiuose teirautis pas Tez Tour atstovus šalyje. PGR  testo kaina 65 USD doleriai.

•    Testui galima registruotis su viešbučio registratūros pagalba.

•    PGR testų klinikose apytikslė kaina yra 150 AED (41 USD), tačiau kainos gali svyruoti nuo 85 AED iki 350 AED priklausomai nuo atlikimo ir rezultatų skubos.
 
Saugumo reikalavimai JAE:


JAE patvirtintų vakcinų sąrašas:
•    Sinopharm vakcina,
•    Pfizer-BioNTech vakcina,
•    Sputnik vakcina,
•    3 Oksfordo-Astrazenekos vakcina,
•    Johnson & Johnson vakcina,
•    Moderna vakcina,
•    Jamalika (Sputnik V) vakcina.

•    Oro uoste bei lėktuve privaloma dėvėti kaukes (suaugusiems ir vaikams nuo 6 m.).

•    Vykstant iš Dubajaus į Abu Dabį privaloma atlikti ir pateikti PGR testo rezultatus (ne anksčiau nei 48 valandos iki atvykimo į Abu Dabį). Pasiliekant ilgesniam laikui, testą būtina kartoti kas 4 dienas.

•    Abu Dabyje ribojamas judėjimas tarp 00:00 ir 05:00. Šiuo laiku neveikia viešasis transportas, rekomenduojama likti namuose, išskyrus svarbius atvejus, kuomet reikalingi būtini maisto produktai ar vaistai.
 

Jeigu Covid-19 tyrimo rezultatas teigiamas:
•    Jei keliautojas atostogų metu suserga  COVID-19, už gydymą, saviizoliaciją bei naujus bilietus moka draudimas (jis yra privalomas, vykstant į JAE).

Kelionės, kurių verta laukti