+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

(Atnaujinta 2021 08 18)

Reikalavimai nuo rugpjūčio 18 dienos:

 • Dėmesio! Asmenys, atvykstantys iš Lietuvos (suaugusieji ir vaikai nuo 12 m.) privalo turėti ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į Kiprą atlikto COVID–19 (PGR) tyrimo rezultatą ir sertifikatą anglų kalba, patvirtinantį neigiamą tyrimo rezultatą. Tinka ir E-sveikatoje formuojamas ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas. Sertifikatą taip pat reikia pridėti prie pildomos anketos („Cyprus Flight Pass“).
 • Atvykus į Kiprą (suaugusiems ir vaikams nuo 12 m.) privaloma atlikti pakartotiną testą savo lėšomis bei iki testo rezultatų gavimo privaloma izoliuotis viešbutyje (kartais viešbutis nurodo izoliuotis iki testo gavimo viešbučio kambaryje). Testo kaina: Larnakos oro uoste – 15 EUR, Pafos oro uoste – 19 EUR. Testo rezultatai paskelbiami per 3 valandas internetinėje svetainėje www.covid-testcyprus.com.
 • Keliautojams, turintiems skiepijimo sertifikatą (būtinai anglų kalba), nurodantį, kad asmuo buvo pilnai paskiepytas COVID-19 vakcina (visomis reikalingomis dozėmis) ir nuo paskutinio skiepo praėjo pilnai 14 dienų, PGR testas nereikalingas. Tinkamos vakcinos: Pfizer, AstraZeneca AB, MODERNA BIOTECH, Janssen-Cilag International NV, Sputnik V. Tinka tik E-sveikatoje formuojamas ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas (Skiepijimo pažymėjimas/Vaccination Certificate). Sertifikatą taip pat reikia pridėti prie pildomos anketos („Cyprus Flight Pass“).
 • Keliautojams, turintiems sveikatos priežiūros įstaigos dokumentą, apie tai, kad asmuo persirgo koronavirusu, kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu COVID-19 PGR tyrimo rezultatu, ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne mažiau nei 14 ir ne daugiau kaip 180 dienų iki atvykimo į Kiprą, PGR testas nereikalingas. Tinka tik E-sveikatoje formuojamas ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas (Persirgtos ligos pažymėjimas/Certificate of Recovery). Dokumentus taip pat reikia pridėti prie pildomos anketos („Cyprus Flight Pass“).
 • Asmenims, kurie persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo rezultatu ir turi vieną vakcinos dozę (kai pilną vakcinacijos schemą sudaro 2 dozės), atlikti COVID-19 PGR testo nereikia. Tokiems asmenims privaloma turėti ES Skaitmeninį COVID pažymėjimą (Persirgtos ligos pažymėjimas/Certificate of Recovery) ir ES Skaitmeninį COVID pažymėjimą (Skiepijimo pažymėjimą/Vaccination certificate), patvirtinantį, kad gauta viena vakcinos dozė.
 • Pasiskiepiję keliautojai, net ir turėję kontaktą su sergančiuoju COVID-19 atostogų metu, nebus karantinuojami. 
 • Atvykus į Kiprą, atsitiktinai pasirinktiems keliautojams, oro uoste gali būti atliktas COVID-19 testas (net ir pasiskiepijusiems keliautojams).
 • Visi keliautojai, atvykstantys į Kiprą, 24 val. prieš skrydį privalo užpildyti ir pateikti anketą Cyprus Flight Pass“.

Dėmesio! Testas nemokamas! Sveikatos apsaugos ministerija sudarė galimybę vykstant į užsienį nemokamai išsitirti PGR metodu ir gauti Europos Sąjungos (ES) skaitmeninį COVID pažymėjimą dėl tyrimo rezultatų. Išsiimti COVID pažymėjimą dėl greitojo antigeno testo rezultato bus galima atliktus reikiamus techninius pakeitimus. Užsiregistruoti nemokamam COVID-19 tyrimui – greitajam antigeno testui ar PGR tyrimui galima internetu www.1808.lt arba Karštosios linijos telefonu 1808.Daugiau informacijos

Pasiūlymas „Tez Tour" keliautojams:
Jūsų patogumui, bendradarbiaudami su UAB „Medicina Practica laboratorija", suteikiame galimybę „COVID-19 tyrimą PGR metodu +sertifikatas“ įsigyti už specialią kainą – 65 Eur. Šią paslaugą galima užsisakyti užsisakant kelionę kelionių agentūroje arba internetu. Daugiau informacijos apie šią paslaugą.

Saugumo reikalavimai Kipre:

 • Privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes visose uždarose patalpose (parduotuvėse, kavinėse, restoranuose ir pan.), viešajame transporte (taksi, autobusai ir kt.). Taip pat privaloma dėvėti kaukes visose atvirose viešose erdvėse su didesniais žmonių susibūrimais. Kaukių dėvėjimas nėra privalomas paplūdimiuose ir prie baseino. Turi būti išlaikytas 2 metrų atstumas.

Informacija dėl testų atlikimo Kipre:

 • Dėl COVID-19 testo atlikimo prieš skrydį į Lietuvą prašome kreiptis į atstovus, viešbučio registratūrą arba tiesiogiai į labaratorijas, kurių sąrašą rasite čia.

Jeigu Kipre susergama Covid-19:

 • Kipro vyriausybė įsipareigoja padengti visas gydymo išlaidas keliautojams viešnagės metu susirgusiems COVID-19 bei su jais keliaujantiems artimiesiems, kurie neturi įsigiję jokio kito COVID-19 išlaidas dengiančio draudimo. Susirgus, tokie asmenys perkeliami į atskiras patalpas, padengiamos apgyvendinimo, maisto, gėrimų ir vaistų išlaidos. Atgalinio skrydžio ir pervežimo į oro uostą išlaidas keliautojai prisiima patys.

Prieš pat skrydį rekomenduojame pasitikrinti saugumo reikalavimus keliaujantiems į Kiprą aviakompanijos, kuri vykdo skrydį, internetinėje svetainėje.