+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

Dovanų kuponų naudojimo sąlygos ir taisyklės

1. Kelionės dovanų kuponą galite įsigyti interneto svetainėje www.pasirinksparnus.lt.
2. Dovanų kupono turėtojas gali rinktis poilsines, pažintines keliones, skrydžius, viešbučius užsienyje ir Lietuvoje, kruizus, keltų, autobusų ar traukinių bilietus,
automobilių nuomą, automobilių parkavimą oro uoste, kelionių draudimą.
3. Dovanų kuponas (-ai) patvirtina Dovanų kupono (-ų) turėtojo teisę savo nuožiūra išsirinkti ir įsigyti kelionių ar paslaugų Dovanų kupone (-uose) nurodytai sumai.
4. Dovanų kupono (-ų) turėtojas keliones ar paslaugas gali išsirinkti svetainėje www.pasirinksparnus.lt, atvykęs į įmonės biurą, kreipęsis el. paštu [email protected] ar paskambinęs telefonu +370 656 83300. 
5. Dovanų kupono (-ų) turėtojas apie tai, kad atsiskaitys už paslaugas Dovanų kuponu, turi informuoti jį aptarnaujantį kelionių vadybininką prieš atsikaitydamas už paslaugas.
6. Įsigyjant paslaugas, kurių kaina viršija sumą, nurodytą dovanų kupone – trūkstamą sumą reikia primokėti; išsirinkus paslaugas už mažesnę sumą, dovanų kupone nurodytos sumos likutis negrąžinamas.
7. Kuponas galioja vienerius metus nuo jo įsigijimo datos (jei nenurodyta kitaip). Pasibaigus dovanų kupono galiojimo terminui jis nustoja galioti ir kupone nurodyta pinigų suma negrąžinama.
8. Kupono vertė pinigais neišmokama.
9. Dovanų kuponu galima atsiskaityti vieną kartą. Pateikus dovanų kuponą atsiskaityti už įsigyjamas paslaugas, dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.
10. Dovanų kupono turėtojui, atsiskaitančiam Dovanų kuponu (-ais), PVM sąskaita - faktūra už kuponu apmokėtas paslaugas neišrašoma.

Kilus klausimams maloniai prašome skambinti tel. +370 656 83300 arba rašyti el. paštu [email protected]