Apie musKelionės – tai gyvenimas!

 

Dieviname pigius skrydžius, gerus viešbučius ir neregėtus kraštus. Dar nepatirti įspūdžiai – mūsų didžiausias variklis, motyvuojantis tobulėti randant puikų kokybės ir kainos santykį savo keliautojams.

 


Pasirink Sparnus – vieta lengvam ir patogiam Jūsų kelionės planavimui. Pasitelkdami inovatyvius pigių skrydžių ir gerų viešbučių paieškos sprendimus kiekvieną savaitę pasiūlome naujų kelionių rinkinį, kuriuo pirmieji gali mėgautis mūsų naujienlaiškio prenumeratoriai (užsisakyti čia).

 


Ryanair, Wizzair, easyJet, Vueling, Jet2, Monarch, Turkish airlines – tik kelios iš gausybės avia bendrovių, kurių skrydžius komplektuojame su kliento poreikius atitinkančiais viešbučiais visame pasaulyje. Nesvarbu kiek Jūsų rengiasi keliauti – vienas ar keliasdešimt. Pasistengsime pateikti aukščiausios vertės pasiūlymą, kurį patvirtiname žemiausios kainos garantija. Daliai populiarių krypčių komplektuojame pervežimo, iš oro uosto į viešbutį ir atgal, „parkingo“ prie oro uosto, draudimo paslaugas. Taip pat, siūlome naudotis autonuoma, nepamiršti ir nuotaikingų ekskursijų.

 


Mūsų svetainėje įdiegta patogi paieškos sistema, kuri atlikus paiešką pasirinktu datos intervalu, pateiks Jums artimiausių skrydžių kainų lentelę, todėl nesudėtingai rasite pigiausią ir Jums tinkamiausią skrydį.

Apmokėti savo pasirinkimą galite Jums patogiausiu būdu – internetine bankininkyste, kreditinėmis kortelėmis, paprastu pavedimu ar tiesiog atvykę į mūsų biurą, taip pat, galime suformuoti mokėjimo kodą su kuriuo galima atsiskaityti bet kuriuo Jums priimtimu būdu spaudos kioskose ir prekybos centruose.

  


Kada mes atsiradome?

 

Mūsų įmonės „Meganora“, UAB veikla prasidėjo dar 2003-siais. Taigi, mums jau 10+ ! Įgijome daug patirties skirtingose srityse. 2015-aisiais priėmėme strateginį sprendimą parduoti daugelį vykdytų veiklų ir specializuotis vienoje, labiausiai prie širdies esančioje turizmo srityje. Nuo tada dirbame tik su Pasirink Sparnus.

 


Ar galima mumis pasitikėti?

 

Turime visus reikiamus leidimus. Mūsų veikla aprausta "BTA Baltic Insurance Company" filialo Lietuvoje. Tam, kad dar geriau apsaugoti keliautojų sumokėtus pinigus, esame įdiegę efektyvių saugiklių sistemą

 

Kas yra anapus Jūsų monitoriaus?

Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!