+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška


Kelionės, kurių verta laukti!

Ar lauki? Kiek to jausmo telpa Tavyje?
Jei myli laisvę, ieškai įkvėpimo, o kelionės laukimas kutena visą Tavo kūną, pats metas Pasirinkti Sparnus! PasirinkSparnus.lt – tai Tu ir mes. Tai kelionių herojai, ieškantys atpalaiduojančio poilsio, įdomiausių nuotykių ir nepamirštamų įspūdžių.

 
Ko laukti iš PasirinkSparnus.lt?

Daugiau laisvės. Patogumo. Daugiau atradimų, kuriuos atveria „išieškoti“ kelionių pasiūlymai ir nestandartiniai ekspertų patarimai. Juk už sparnuotų potyrių turi slypėti žinios ir kelionių herojų vertos idėjos. Nesvarbu ar esi poilsio ar pasaulio užkariautojas, kurti atsiminimus TAU yra tikroji PasirinkSparnus.lt obsesija.

PasirinkSparnus.lt metodas

Kiekvienos kelionės sparnus mes patys kruopščiai patikriname, įvertiname ir atrenkame. Tik herojų vertas keliones pristatome savo keliautojų bendruomenei ir kviečiame Pasirinkti Sparnus.

Mūsų komanda pasirengusi išnaršyti visą pasaulį, kad Tave ir vėl maloniai nustebintų. Į atostogas žvelgiame Tavo akimis, todėl ieškodami, organizuodami ir planuodami keliones savęs klausiame: kur keliautume Tavo vietoje, kur apsistotume, ką veiktume, kaip planuotume savo biudžetą ir laiką. Visus pasiūlymus pateikiame mūsų patogioje internetinėje svetainėje, o Tau belieka išsirinkti geriausiai tinkančius kelionės sparnus.

Sparnuotų širdžių savininkams

Džiaugiamės, kad šiandien jau daugiau kaip 70 tūkst. sparnuotų širdžių savininkų prisijungė prie mūsų bendruomenės ir laukia naujų kelionių. Mums tai didelė atsakomybė, įkvepianti atrasti dar daugiau kelionių savo herojams! Prisijunk prie mūsų, sek naujienas ir Pasirink Sparnus!

Kada mes atsiradome?

Mūsų įmonės „Meganora“, UAB veikla prasidėjo dar 2003-siais. Taigi, mums jau daugiau nei 19 metų! Įgijome daug patirties skirtingose srityse. 2013-aisiais priėmėme strateginį sprendimą parduoti daugelį vykdytų veiklų ir specializuotis vienoje, labiausiai prie širdies esančioje turizmo srityje. Nuo tada dirbame tik su Pasirink Sparnus.

Kodėl verta mumis pasitikėti?

Mūsų veikla apdrausta "BTA Baltic Insurance Company" filialo Lietuvoje. Tam, kad dar geriau apsaugotume keliautojų sumokėtus pinigus, esame įdiegę efektyvių saugiklių sistemą.

Sužinokite daugiau

 

Kelionės kurių verta laukti

Peržiūrėkite mūsų kruopščiai parinktus geriausius kelionių pasiūlymus ir išsirinkite kelionę, kurios verta laukti!