Apie mus

 

PasirinkSparnus.lt

 

Kelionės, kurių verta laukti

 

Ar lauki?


Kiek TO jausmo telpa Tavyje?


Jei myli laisvę, tiki pokyčiais ir jei kelionės laukimas kutena visą Tavo kūną,
pats metas Pasirinkti Sparnus!


PasirinkSparnus.lt – tai Tu ir mes. Tai žmonės, keliaujantys iš širdies ir kurie, vos grįžę namo, planuoja naują kelionę. Kad turėtų ko laukti!

 

 

Ko laukti iš PasirinkSparnus.lt?


Daugiau laisvės. Patogumo. Daugiau atradimų, kuriuos atveria „išieškoti“ kelionių pasiūlymai, nestandartiniai ekspertų patarimai ir naujos idėjos. Belaukiant kelionės, kiekvieną jos detalę verta apgalvoti. Juk už gerų norų ir to neprilygstamo laukimo jausmo turi slypėti žinios ir dėmesio vertos idėjos. Kurti keliones su polėkiu naujų įspūdžių išsiilgusiems žmonėms yra tikroji PasirinkSparnus.lt obsesija ir stipriausias narkotikas.

 

PasirinkSparnus.lt metodas


Mūsų komanda remiasi pažangiausia IT inžinerija Lietuvos turizmo sektoriuje, kuri keliautojams leidžia patogiau išsirinkti savąją kelionę ir ją nedelsiant įsigyti. Tačiau dar svarbiau yra tai, kaip mūsų sistemoje gimsta nauji pasiūlymai:


Kiekvieną kelionės galimybę mes patys kruopščiai įvertiname ir patikriname, atsijodami tik aukso grynuolius – keliones, kurių tikrai verta laukti! Tada nuodugniai jas pristatome savo keliautojų bendruomenei ir kviečiame Pasirinkti Sparnus.


Mūsų komanda pasirengusi išnaršyti visą pasaulį, kad Tave ir vėl maloniai nustebintų. Į atostogas žvelgiame Tavo akimis. Todėl ieškodami, organizuodami ir planuodami keliones, savęs klausiame: kur keliautume Tavo vietoje, kur apsistotume, ką veiktume, kaip planuotume savo biudžetą ir laiką bei kaip turi atrodyti kelionė, kurios tikrai verta laukti? O tada aktyviai dalinamės pasiūlymais, patarimais, papildoma informacija ir nestandartinėmis idėjomis, kurių, planuojant atostogas, niekada nebūna per daug.

 

Sparnuotų širdžių savininkams


Džiaugiamės, kad šiandien jau daugiau kaip 50 tūkst. sparnuotų širdžių savininkų prisijungė prie mūsų bendruomenės ir laukia naujų kelionių. Mums tai didelė atsakomybė. Ir begalinis WOW!
Prisijunk prie mūsų, sek mūsų naujienas ir Pasirink Sparnus!

 


Kada mes atsiradome?

 

Mūsų įmonės „Meganora“, UAB veikla prasidėjo dar 2003-siais. Taigi, mums jau daugiau nei 15 metų ! Įgijome daug patirties skirtingose srityse. 2015-aisiais priėmėme strateginį sprendimą parduoti daugelį vykdytų veiklų ir specializuotis vienoje, labiausiai prie širdies esančioje turizmo srityje. Nuo tada dirbame tik su Pasirink Sparnus.


Kodėl verta mumis pasitikėti?

 

Mūsų veikla apdrausta "BTA Baltic Insurance Company" filialo Lietuvoje. Tam, kad dar geriau apsaugotume keliautojų sumokėtus pinigus, esame įdiegę efektyvių saugiklių sistemą

 

  

Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!