Turite klausimų?
Susisiekite telefonu
+370 656 83300
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Pasidalink patikusiais kelionių pasiūlymais
Pasidalinkite su artimaisiais patikusiomis kelionėmis arba išsisaugokite jas savo el. pašte
Įrašykite savo vardą
Įrašykite savo el. pašto adresą
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Ieškome kelionių pardavėjo

Labas! 

Tai esame mes. Tie, kas mėgaujasi tobulais gyvenimo malonumais. Ar norėtum prisijungti? 

 

Nuosekliai augame, nebetelpame ant vienos sofos, todėl nuotraukoje esame ne visi. Bet bus tų sofų! Kuo mūsų daugiau - tuo geriau. Todėl, jei galime augti kartu - durys atviros. Ar išdrįsite pro jas užeiti?

 

Privalome būti geresni, didesni, greitesni, sumanesni, veržlesni. Norime, kad klientai būtų dar labiau patenkinti mūsų komandos darbu. Šiuo metu jie sako, kad dirbame gerai, bet tikimės, kad kai įsiliesite į Pasirink Sparnus komandą, atsiliepimai taps puikūs. The Sky’s the Limit! :)

 

 

 

 Tad, ko dabar mes ieškome? 

 

KELIONIŲ PARDAVIMO PROFESIONALO (-ĖS)

 

Ar galite padėti susiplanuoti nepamirštamas keliones, po kurių liktų maloniai širdį virpinantys įspūdžiai? Mokate suprasti ir atrasti kliento poreikius? Gebate pasiūlyti juos atitinkančius sprendimus? 

 

Pasiūlymas vertas dėmesio, nes:

 

Darbą "Pasirink Sparnus" komandoje lengva pamilti! Vykstame į info-turus bei susipažįstame su naujomis kryptimis. Kelionių pasiūlymus ruošiame klientams, kurie kreipiasi į mus, tad papildomai klientų paieška užsiiminėti nereikia. Daugiausia pardavimų įvyksta internetu, o darbuojamės jaukiame biure, kuriame - jokio aprangos kodo, o kartais atsivedame ir augintinius. Kartais dirbame gamtoje, namuose ar prie jūros - kur randame daugiausiai įkvėpimo. Dažnai mokomės. Įmonė penktadieniais vaišina pietumis. O savaitgaliais mes ilsimės.
Vertiname efektyvią ir sąžiningą finansinės motyvacijos sistemą bei puikias perspektyvas įgyvendinti savo idėjas, kurti savo klientų ratą ir tapti atsakingais už tam tikras kelionių kryptis. Esame viena didžiausių internetinių kelionių agentūrų Lietuvoje.

 

 

Atsakomybių sritis:

 

Konsultuosite klientus, reaguosite į gaunamas užklausas ir kokybiškai pardavinėsite keliones. Beje, asistentė padės išvengti smulkių techninių užduočių.

 

 

Lūkesčiai kompetencijai:
 

Tikimės, kad bendrauti su klientais ne tik mokate, bet ir mėgstate, gebate išsiaiškinti jų lūkesčius ir sudaryti teigiamą įspūdį. Jei mėgstate keliauti, turite panašaus darbo patirties, susikalbate anglų ir rusų kalbomis, lengvai įsiliejate į kolektyvą ir norite užsidirbti – pasikalbėkime.

 

CV ir motyvacinio laiško laukiame el. paštu [email protected] 

 

Bet palaukite. Dar nerašykite laiško, kol nieko nežinote apie mūsų įmonės vidinę kultūrą ir papročius, nes esame laimingi ne tik, kai dirbame, bet ir kai:

 

a) žaidžiame stalo futbolą per pertraukėles. Mokate? Puiku! Nemokate - nieko tokio. Visi mūsų darbuotojai atėjo nemokėdami, o pažvelkite, kaip lošia dabar:

 

 

b) kiekvienais metais kartu plaukiame baidarėmis. Ir ne vieni. Pasiimam viską, kas tik tinka į kompaniją - nuostabius vaikus, gerą maistą ir bent kilogramą puikiausių emocijų:

 

 

c) mūsų darbe privalu siekti gerų rezultatų. Kai taip nutinka imamės dar ambicingesnių darbų. Būtent todėl niekada nepamirštame švęsti:

 

 
d) kiekvieną penktadienį visi pietaujame kartu. Tai atrodo paprastai - kartais nueiname į restoraną. Kartais tiesiog užsisakome skanių gėrybių į biurą. Bet būna ir taip, jog gaminame patys. Ir, jei tikėsite nuotrauka žemiau, gaunasi skaniai ;)

 

 

 

Taigi, jei kelionės ir pardavimai Jums nesvetimi, CV ir motyvacinio laiško laukiame el. paštu [email protected] 

 

Konfidencialumą garantuojame, o Jūsų asmens saugumu pasirūpinsime tinkamai. Parašykite kuo greičiau - susitikim puodeliui arbatos ;)