+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

Mūsų saugikliai

Ar žinote, kad Pasirink Sparnus veikloje esame įdiegę visą saugiklių sistemą? Ji garantuoja, kad bet kokiu atveju ne tik vyksite į kelionę, bet ir laimingai iš jos sugrįšite. Sužinokime, kokie yra svarbiausi finansiniai saugikliai, garantuosiantys malonias atostogas:

 

✈ Klientas lėktuvo bilietus gauna iš anksto. 
Vos tik į mūsų sąskaitą įkrenta apmokėjimas už kelionę, kaip mat išperkame skrydžių bilietus. Prikimo patvirtinamą kaip mat išsiunčiame į atostogas įsigijusio žmogaus pašto. Ką tai reiškia? Kad skrisite. Kad bilietai, nei už juos sumokėti pinigai niekur nedings. 

 

✈ Viešbučius apmokame iš anksto. 
Ar pastebėjote, kad mūsų kainos – ypač palankios? Taip yra todėl, kad viešbučiams už Jūsų viešnagę apmokame iš anksto. Taigi, sumokėję pinigus mums gaunate raštišką patvirtinimą, kad pasirinktas viešbutis Jus priims.

 

✈ Apgalvotos skrydžių jungtys.
Iš Lietuvos ar aplinkinių šalių oro uostų, krypčių į kurias yra tiesioginių skrydžių – ne taip jau daug. Tad, jei norite pamatyti daugiau, tenka naudotis skrydžiais su persėdimais. Savo pasiūlymuose puslapyje pateikiame tik tokius skrydžių variantus, kai laiko tarpai tarp skrydžių yra nei per trumpi, kad būtų pakankamai laiko rasti kitą lėktuvą, bet ir - patogūs, jog nereiktų oro uoste praleisti nakties. Taigi, spėsite pakeisti lėktuvus, nereiks permokėti už bilietus.

 

✈ Visi reikiami leidimai.
Mūsų veiklą prižiūri valstybė. Turime visas reikiamas kelionių agentūros ir organizatoriaus (Nr. 14515) veiklos licenzijas.

 

✈ Pasirink Sparnus veikla – apdrausta. 
Esame apdrausti bendrovėje "BTA Baltic Insurance Company". Tai reiškia, jog nesklandumų atveju, klientams praradimai būtų kompensuoti iš mūsų draudimo fondo. Draudimo suma 50 000,00 €.