+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

Kelionė su vaikais į Legolendą Danijoje

Kelionė su vaikais į Legolendą Danijoje

Legolend Danijoje - rojus ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. LEGO kaladėlių pasaulio pramogų parkas - nuostabi kryptis visai šeimai. Artėja pavasario ir vasaros atostogos, o tai puikus metas kelionei į Legolandą! Kelionės su vaikais jums paruošė naudingos informacijos, patarimų ir rekomendacijų, kad kelionė su vaikais į Legolandą Danijoje, būtų puiki ir smagi patirtis visai šeimai.

Kelionė su vaikais į Legolendą Danijoje - tai puiki kelionė visai šeimai.

 

Kelionė su vaikais į Legolendą Danijoje: Kodėl verta keliauti?

Nors Legolandai yra išsibarstę po visą pasaulį, tačiau būtent Danija yra LEGO gimtinė. Kelionė su vaikais į Legolendą Danijoje - tai puikus pasirinkimas. Nes Danija netoli, lengvai pasiekiama, o be to - tai ir pirmasis pasaulyje Legolendas

Keliaudami į Danijos mieste Billund esantį Legoland pateksite į pramogų rajoną, kuriame taip pat įsikūrę LEGO Namai, o visai šalia ir vandens pramogų parkas Lalandia bei jaukus Teddy Bear meškučių muziejus. Jei išsinuomuosite automobilį, netoliese galėsite aplankyti ir Zootopia – zoo safarį.

 

Kaip nuvykti į Legoland ir kur gyventi?

Jei nenorite organizuotis kelionės savarankiškai - geriausias pasirinkimas yra pirkti kelionės paketą. Taip sutaupysite ir niekuo rūpintis nereikės. Atraskite puikius pasiūlymus į Legolendą visai šeimai. Viešbučių pasirinkimas Legolende tikrai didelis, verta rinktis atsižvelgiant į biudžetą ir poreikius.

Šiek tiek brangesnis kelionės pasiūlymas yra su nakvyne viešbučiuose, kurie turi teminius Lego kambarius. Nors šiek tiek brangesni, tačiau neįkainuojamą patirtį vaikams suteikia būtent tokie Lego kambariai. Puikus pasirinkimas - Legoland Village Hostel. Prie LEGOLAND® slenksčio yra naujasis LEGOLAND® Holiday Village – jauki atostogų vieta visai šeimai, įskaitant nakvynės namus, namelius ir stovyklavietę su daugybe užsiėmimų lauke ir daug vietos pramogoms bei žaidimams.

Gyvenkite kaip kaubojai įspūdinguose laukinių vakarų nameliuose, tikri indėnai mūsų tipi palapinėse arba kaip piratai mūsų šeimos kambariuose. Arba atvykite su savo palapine ir mėgaukitės daugybe stovyklavietėje siūlomų užsiėmimų bei funkcijų. Viešbutyje parduotuvė, žaidimų aikštelės, zoologijos sodas, laužų aikštelės ir, žinoma, puikios apsipirkimo galimybės. Taip pat viešbutyje yra piratų restoraną, kuriame galėsite pasimėgauti gausiais ir skaniais savitarnos pusryčiais arba vakariene. Netliese yra vandens parkas „Lalandia“.

Kelionės paketas su 4 žvaigždučių viešbučiu The Lodge puikiai tiks tiems, kurie mėgsta vandens pramogas. Viešbutyje galėsite plaukioti vidaus baseine bei naudotis lauko ir vidaus žaidimų aikštelėmis. Viešbutis „The Lodge Billund“ įsikūręs vos už 300 m nuo pramogų parko „Legoland“, tad parką lengvai pasieksite pėstute.

 

Ką veikti Legolande?

Iš danų kalbos kilęs žodžių junginys LEGO (dan. leg godt) reiškia „žaisti gerai“. Toks principas galioja ir esantiems Bilunde pramogų parkams – jie skirti gerai žaisti ir smagiai leisti laiką visai šeimai! Legolande galėsite ne tik pasivaikščioti po mini pasaulį sukurtą iš LEGO kaladėlių, bet ir pasiplaukioti valtelėmis, pasivažinėti lego mašinomis arba išbandyti pasivažinėjimą kalneliais, padūkti įvairiausiuose atrakcionuose, daugybėje karuselių. Kiekviename žingsnyje sutinkate herojus puikiai pažįstamus iš LEGO konstruktorių, serialų ir filmų. Vietoje yra ir kino teatras, veikia dirbtuvės, yra animatoriai.

Vietoje yra ir restoranai, kavinės, galima įsigyti gėrimų ir užkandžių, yra vietos piknikui. Svarbu ir tai, jog visame komplekse daug tualetų.

Patarimas: Legolende, esant didesniam žmonių srautui, prie populiarių atrakcionų galite laukti ir po valandą. Siūlome iš pradžių eiti į parko galą - ten mažiausiai žmonių, nes žmonės įėję dažniausiai pradeda nuo pradžios. Dar - norint įsigyti maisto vietoje gali tekti laukti ilgose eilėse, tad geriausia turėti savo užkandžių ir gėrimų.

 

Lego Namai mylintiems konstruktorius

Jei vykstate į Bilundą nes mylite LEGO, privalote užsukti į Lego Namus (LEGO House)! Čia kur bepasisuksi, gali konstruoti. Stato ne tik vaikai, bet ir suaugusieji, kuria tėvai kartu su vaikais. Atvykusieji čia gali pasijusti lyg alternatyviame pasaulyje, nes yra apsupti didžiulių LEGO konstrukcijų – dinozaurų, medžių, automobilių, ir visa tai iš kaladėlių! Ekspozicijos išdėstytos net per kelis aukštus, yra daug salių.

Nepraeikite ir pro kavinę – čia maisto užsakymas, laukimas ir gavimas tai tikra atrakcija, nes vėlgi – beveik viskas iš kaladėlių (išskyrus maistą ). Kol laukiate savo patiekalo, su jumis linksmai bendrauja LEGO robotukai.

Kiek laiko reikėtų skirti LEGO House? Jei vaikai mėgsta konstruoti, tai tikrai visos dienos, nors kai kurie lankosi dvi dienas ir vis tiek jaučia, kad norėtų ten praleisti daugiau laiko. Beje, po užsidarymo dar valandą būna atviros stogo terasos, kur yra įsikūrusi smagi žaidimų aikštelė su gražiu vaizdu.

 

Akvaparkas Lalandia – verta užsukti?

Vandens parkas yra puikus ir mažyliams, ir didesniems, o atrakcionai yra pritaikyti pagal vaikų aukštį. Akvaparką aplankiusios šeimos vertina, jog daugiausia pramogų yra vaikams bent jau nuo 110 cm ūgio, tad 6-mečiui rasite daug įdomybių, o pvz. 4-metis galės išbandyti tikrai mažiau atrakcionų. Vis dėlto visi tėveliai pabuvoję šioje vietoje vertina, jog geriausia ten vykti su vaikais nuo 130 cm ūgio (vaikus prie įėjimo matuoja!), nes tuomet vaikai gali laisvai naudotis visais parko privalumais.

Patarimas: atvykus po 14:00 val. bilietui taikoma nuolaida iki dienos pabaigos. Bet jei nenorite gaišti laiko laukimui, ateikite ryte, nes tokiu metu būna mažiau eilių prie čiuožyklų.

 

Koks laikas tinkamas kelionei į Legolandą ir kitus objektus?

Kadangi Danija yra šiaurės klimato šalis, čia šaltoka kartais būna dar ir kovą ir balandį, kai parkas pradeda sezoną. Ir nors Legolandas veikia bet kokiu oru, tai kai kurie atrakcionai gali neveikti. O lyjant lietui į kai kuriuos bus tiesiog nemalonu eiti (pvz. pasiplaukiojimą LEGO valtele). Tačiau tokiu metu būna mažiausiai žmonių, o ir viešbučių kainos būna mažesnės.

Patarimas: su bilietu pirkimu geriau palaukti prieš pat apsilankymą, kai žinosite kokie bus orai, kad susiplanuoti pvz. uždarų objektų lankymą blogu oru, o Legolandą esant geram orui.

 

Kur įsigyti bilietus ir kokios jų kainos?

Bilietus į visus minėtus objektus galima įsigyti internetu arba vietoje. Vis dėlto perkant bilietus į Legoland internetu dažniausiai taikomos nuolaidos.

Verta atkreipti dėmesį ir į nuolaidos kuponus, kuriuos galite rasti pvz. pirkdami Lietuvoje LEGO konstruktorius – viduje esančiame prekių kataloge dažnai galima rasti ir kuponą nemokamam vaiko apsilankymui Legolande (tokie bilietai buvo 2023 metais). Šiai metais Lego kataloguose yra super akcija - perki vieną bilietą suaugusiam žmogui - kitą gauni nemokamai. Šių kuponų galite rasti ir Lego kataloguose Lietuvoje. Jų būna žaislų parduotuvėse, didesniuose prekybos centruose. Tokiu atveju belieka tik nusipirkti bilietus suaugusiems.

Patarimas: nuolaidų kuponų paieškokite ir būdami Danijoje – dažnai jie būna ant duonos, užkandžių pakuočių, sausų pusryčių, batonėlių arba dalinami degalinėse, kavinėse.