Išskirtinis pasiūlymas: Kosta Dorada su maitinimu tik nuo 379€ Įsigijusiems šią kelionę DOVANOJAME kelionių draudimą. Jį sudaro Medicininių išlaidų (€ 100 tūkst.) ir Nelaimingų atsitikimų (€ 3 tūkst.) draudimas užsienyje, galiojantis asmenims nuo 8 iki 64 metų amžiaus. Keliaukite saugiai! ;)

spalio 15 - 25d.spalio 20 - 27d.spalio 20 - 29d.

Atnaujinta: 2017-07-13
0Komentarai

  Įsigijusiems šią kelionę DOVANOJAME €100 tūkst. medicininių išlaidų ir €3 tūkst. porai nelaimingų atsitikimų draudimą užsienyje iš bendrovės BTA, galiojantis keliautojams nuo 8 iki 64 metų amžiaus. Keliaukite saugiai! ;)

 

 

Pagrindinė kelionės informacija

 

 

 Kelionę organizuoja: Pasirink Sparnus
 

Kelionės trukmė: 7 / 9 / 10 nakvynės

Skrydis:
Tiesioginis skrydis Vilnius 11:25 - 14:00 Barselona 06:20 - 11:00 Vilnius

Bagažas:
10 kg rankinis bagažas 55x40x20 cm + 20x20x35 cm mažesnių išmatavimų krepšys

 

Viešbutis: labai gerų įvertinimų 3★ viešbutis su pusryčiais ir vakarienėmis

 

 

SVARBU: vietų skaičius yra ribotas, todėl kainos keičiasi po kiekvieno užsakymo. Paskubėkite įsigyti kelionę kol nepabrango!

   

 

 

 

Kelionės aprašymas ir užsakymas skirtingomis datomis

Pasirinkus 3★ viešbutį "Hotel Augustus"Įvertinimas: Labai geras 8 balai
  • Lauko baseinas
  • Žaidimų kambariai
  • Vaikų žaidimų aikštelė
  • Pramogas organizuojantys darbuotojai
  • Deginimosi terasa
  • Nemokamas belaidis internetas viešose viešbučio erdvėse
Kelionės kaina nuo
379 €

Šią kelionę renkuosi, nes


Pirkdamas iš anksto daug sutaupysiu!

Galėsiu nuvykti į įstabiąją Barseloną
Turėsiu galimybę ilsėtis gerame viešbutyje netoli jūros
Mėgausiuosi saule ir žmonių šiltumu

   

 

Atostogos Kosta Doradoje - tai užtikrintas poilsis

 

Išvertus iš kataloniečių kalbos, kosta reiškia pakrantę, o dorada - auksinę, taigi patys kataloniečiai šį regioną tiesiog vadina "auksine pakrante". Ir iš tiesų, Kosta Dorada - tai iš viso daugiau nei 200 kilometrų besidriekiantis Viduržiemio jūros pakrantės ruožas, kuriame apstu tiek turistų, tiek vietinių pamėgtų paplūdimių. Didžioji dalis jų nusėti švelniai auksinės spalvos smėliu, tačiau paplūdimių Kosta Doradoje tokia galybė, jog kiekvienas tikrai ras kažką pagal savo skonį. Mėgstantys komfortą gali rinktis iš gausybės puikiai įrengtų paplūdimių su išvystyta paslaugų sfera. Tai dažniausiai ilgi paplūdimio ruožai nusėti maloniu smėliuku, su įrengtais stacionariais dušais bei tualetais, galimybe išsinuomoti deginimosi gultus bei skėčius nuo saulės, su ant jūros kranto įrengtais restoranais bei kavinėmis. Laukinės gamtos mėgėjai gali rasti laisve alsuojančių mažų ir ramių paplūdimių, kurie, dėl iš visų pusių supančių uolų, sukelia jausmą lyg gulėtumėte privačiame paplūdimyje. Taigi geras poilsis Kosta Dorados paplūdimiuose - visiems garantuotas.

  

  

Ką reikia žinoti prieš vykstant į Kosta Doradą?

 

Katalonijoje turistams taikomas progresinis pagalvės mokestis. Priklausomai nuo to, kokioje apgyvendinimo įstaigoje apsistosite ir, kiek laiko ten viešėsite, kiekvienam asmeniui teks susimokėti atitinkamo dydžio papildomą mokestį. Pridedame įkainius:  

  • Apsistojus 5★ viešbutyje – 2.50€ nakčiai.
  • Apsistojus 4★ viešbutyje – 1€ nakčiai. 
  • Apsistojus bet kokioje žemesnio nei 4★rango apgyvendinimo įstaigoje – 0.50€ nakčiai. 

Maksimalus pagalvės mokestis asmeniui vienos viešnagės metu yra ne didesnis, kaip septynių naktų mokestis. Taigi atostogaujant ilgiau nei savaitę daugiau mokėti neteks. 

 

Puikiai tiks ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjams

 

Nors Kosta Dorados paplūdimiuose galima būtų gulėti ir visas atostogas, mėgstantys aktyvesnį laisvalaikį čia taip pat tikrai nenusivils. Gana gausaus turistų srauto dėka Kosta Doradoje puikiai išvystytos pajūrio pramogos. Galėsite be vargo išbandyti pramogines keliones laivu Viduržiemio jūroje, praskrieti parasparniu, užsiimti paviršiniu nardymu, paplaukioti burlente ir t.t. O ieškantiems kažko išskirtinesnio - patariama apsilankyti keliautojų #1 laikoma Kosta Dorados pramoga - "PortAventura" pramogų parke. Tai teminis pramogų parkas, kuriame rasite skirtingų temų teritorijas: Kinija, Polinezija, Meksika, Viduržiemio jūros regionas, tolimieji vakarai ir t.t. Čia bus smagu bet kokio amžiaus žmogui, kadangi galėsite mėgautis atrakcionais bei vandens parku, apsilankyti teminių teritorijų restoranuose, atsikvėpti dirbtiniuose paplūdimiuose, sudalyvauti pramoginiuose renginiuose ir dar daugiau.

 

PortAventura World


Natūralios gamtos mėgėjams bei siekiantiems sutaupyti - puikiai tiks išvykos į kalnus bei nacionalinius draustinius, parkus. Praktiškai visą Kosta Dorados teritoriją iš žemyno pusės juosia kalnuotos vietovės, kur galite nesunkiai rasti pasivaikščiojimo takus pagal trukmę bei sudėtingumą pasinaudoję šia internetine platforma. O nesiryžtantys kopinėti kalnų keleliais gali drąsiai mėgautis kerinčiais kalnuotų vietovių vaizdais išsinuomavę automoobilį. Kalnuose įrengta daugybė apžvalgos bei poilsio aikštelių, taigi galite suplanuoti iškylą į kalnus neišlieję nė lašo prakaito.

 

 

Siūlome išsinuomoti automobilį 

Volkswagen Polo ar pan. Barselonoje  nuo 15,99 eur visai savaitei.

Automobilių nuoma, nuo geriausių tarptautinių tiekėju iki vietinių auto nuomos kompanijų, puikiomis kainomis ir sąlygomis su mūsų partneriu Lietuvoje Cartrawler.
Išsirink sau tinkamą automobilį

  

 

Barselona: miestas ištroškusiems kultūros

 

Apsistojus viename iš mūsų siūlomų viešbučių Kosta Doradoje nuo Katalonijos kultūrinio centro - Barselonos - Jus skirs apie 100 km. Susisiekimas paprastas - sėdate į greitąjį traukinį ir už apytiksliai valandos ar valandos su puse jau būsite Barselonos centre už mažesnę nei 10 Eurų kainą. O į Barseloną nuvykti - tiesiog privalu jei nors truputėlį domitės Europos kultūra. Anton Gaudi, Pablo Picasso, Salvador Dali - Jums labai gerai girdėtos pavardės? Tuomet nedvejokite, ar verta nuvykti apžiūrėti jų darbų bei juos įkvėpusio miesto. Barselona - tai kažkuo ypatingas miestas. Jaukios senamiesčio gatvės, spalvingi balkonėliai su džiūvančiais skalbiniais, didinga miesto architektūra, autentiškos dizaino parduotuvės, puiki kava, toks neįtikėtinai gyvas miestiečių pilnas de Ciutadella miesto parkas ir visa tai viename mieste! Iš čia grįšite pasikrovę puikios energijos ir su šypsena veide.

 

 

Kosta Dorados pasididžiavimas – Taragona

 

Visgi Kosta Dorados miestų ir miestelių nuvertinti tikrai nenorime ir negalime. Čia tikrai rasite, ką veikti ir ką pamatyti. Ko gero žymiausias Kosta Dorados pakrantės miestas - tai Taragona. Taragona mena dar Romos imperijos laikus, taigi šiame mieste išlikę įvairių senovės Romos statinių, įskaitant ir amfiteatrą. Galėsite pasivaikščioti specialiais senovės Romos maršrutais, išvysti gladiatorių kovų pasirodymus bei apsilankyti lauko mugėse. Kokie renginiai Taragonoje vyks Jūsų svečiavimosi metu galite rasti čia.

 

 

Apytikslės kainos Ispanijoje

 

Prekybos centruose Restoranuose Transportas
Pienas (1 l) ~ €0.83 Vietinis alus (0,5 l) ~ €2.50 Vienkartinis viešojo transporto bilietas ~ €2.15
Ryžiai (1 kg) ~ €0.99 Importinis alus (0,33 l) ~ €3.00 Taksi (įsėdimo mokestis) ~ €2.25
Šviesios duonos kepalas ~ €1.02 Vanduo (0,33 l) ~ €1.23 Taksi 1 km ~ €1.03
Vištos krūtinėlė (1 kg) ~ €6.04 Dienos pietūs ~ €10.00 Benzinas (1 l) ~ €1.33
Kiaušiniai (12 vnt.) ~ €1.62 Cappuccino kava ~ €1.67  
Obuoliai (1 kg) ~ €1.48 Limonadas (kola, 0,33 l) ~ €1.72  
Apelsinai (1 kg) ~ €1.53 McMeal Mcdonalds restorane ~ €7.00  
Pomidorai (1 kg) ~ €1.32 Trijų patiekalų pietūs 2 asmenims ~ €40.00  
Vanduo (1,5 l) ~ €0.51    
Vietinis alus (0,5 l) ~ €0.81    
Importinis alus (0,33 l) ~ €1.16    

 

 

Norite keliauti, tačiau internetu užsisakyti nepatogu, ar šis pasiūlymas Jums nėra optimaliausias? Susisiekite su mumis telefonu +370 614 15033, el. paštu info@pasirinksparnus.lt


Pigus skrydis
Bilietų skaičius už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!
100% Garantuotas išvykimas
Nereikia baimintis bus surinkta klientų grupė ar ne
Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Netinka viešbutis, data, kaina ar tik norite pasitarti?
Susisiekite +370 614 15033 arba įveskite savo telefoną ir susisieksime mes!

Kitos kelionių idėjos

nuo 319 €
10 ☾ | Patogus skrydis + pasirinktas viešbutis
+23+22

Net 10 naktų trunkantys džiaugsmai Korfu saloje tik nuo 319€
spalio 9 - 19d.

Kelionės į Korfu salą Graikijoje - daugeliui dar nebandytas malonumas. Regiono perlu, Viduržemio Havajais ir kitais nuostabiausiais vardais vadinama viena...
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 399 €
7 - 11 ☾ | Tiesioginis skrydis iš Varšuvos + ★★★ viešbutis + pusryčiai ir vakarienės
+23+22

Oho, nuotaikingas poilsis Tenerifėje su pusryčiais ir vakarienėmis vos nuo 399€
lapkričio 14 - 25d.lapkričio 18 - 25d.

Šiltas Atlanto vandenyno brizas, padus kutenantis smėlis ir saulės atokaita... O kur dar puiki kompanija ir nuotykiai. Geriausios metų atostogos gali būti...
Žiūrėti pasiūlymą
tik už 1889 €
9 ☾ | Skrydis + ekskursijos + pusryčiai ir vakarienės + kelionės vadovas
+25

Kerintis Iranas - vartai į persišką pasaką - su gidu 1889€
spalio 17 - 26d.

Toks kerintis ir nepaprastas Iranas. Kelionė kuri, neabejotinai patiks mėgstantiems nuotykius, istoriją ir puikų rytietišką maistą. Aplankykite senosios...
Žiūrėti pasiūlymą
Daugiau pasiūlymų
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!