Sąlygos ir taisyklės

Jei nusprendėte įsigyti kelionę, būtinai siūlome susipažinti su sutarties sąlygomis. Jas rasite kelionės užsakymo puslapyje. Atsižvelgiant į tai, kad mūsų svetainėje galite įsigyti ne tik mūsų organizuojamas keliones, bet ir kitų organizatorių, sąlygos ir taisyklės skiriasi. Atlikdami užsakymą, privalote patvirtinti, kad susipažinote su taisyklėmis. Gavę Jūsų užsakymą bei keliautojų duomenis, mes užsakome aviabilietus, viešbučius ir/ar kitas paslaugas. Užsakymo metu pateikus klaidingus duomenis, jų koregavimas gali būti mokamas atsižvelgiant į partnerių taikomus įkainius.

 

Savarankiškai užsakydami aviabilietus, sekite PasirinkSparnus.lt rezervacinės sistemos nurodymus. Atidžiai įveskite būtinus duomenis bilietų rezervacijos etape. Ir patikrinę, jog visi duomenys teisingi - patvirtinkite. Bilietų rezervacijos patvirtinimą su numeriu gausite Jūsų nurodytu el. paštu. Aviabilietų gražinimo, skrydžio datų, keleivių pavardžių, maršrutų keitimo, o taip pat kūdikių, vaikų, gyvūnų, bagažo, nestandartinio bagažo gabenimo taisykles bei sąlygas nustato konkretus vėžėjas. Iškart po užsakymo patvirtinimo įsigalioja skrydį vykdančios aviakompanijos taisyklės. Atlikdami užsakymą, privalote patvirtinti, kad susipažinote su skrydį vykdančios aviakompanijos keleivių ir bagažo gabenimo taisyklėmis. 

 

Neteisminis ginčo sprendimas

 

Visuomet siekiame maksimaliai patenkinti savo klientų lūkesčius, tačiau, jei manote, jog to nepadarėme ir nusižengėme sutarčiai, rekomenduojame nedelsiant su mumis susisiekti atsiunčiant pretenziją. Susisiekiant prašome nurodyti kuo detalesnę informaciją, kad galėtume greičiau priimti sprendimus. Jei Jūsų netenkintų mūsų parengtas atsakymas į Jūsų rašytinę pretenziją, skundą įsigytos kelionės galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el.p. [email protected], tel. 85 262 67 51, faks. (85) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt (taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse) - ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/ .

 

 

 

Geros kelionės !

 

 

Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!