+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar galite paruošti individualų kelionės pasiūlymą?
Taip, atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, mes parengsime individualų pasiūlymą. Nemokamo paklausimo forma >> 

Ar galiu užsisakyti tik viešbutį?
Taip, galime pasiūlyti platų viešbučių pasirinkimą patraukliomis kainomis - nurodykite savo pageidavimus ir mes pateiksime Jūsų lūkesčius atitinkančius pasiūlymus. Dėl viešbučių pasirinkimo susisiekite el. paštu [email protected] arba telefonu +370 656 83300.

Kur galiu rasti daugiau informacijos apie viešbutį?
Išsamios informacijos apie viešbučius ieškokite oficialiuose viešbučių tinklalapiuose. Taip pat patariame paskaityti lankytojų atsiliepimus apie viešbutį, kuriuos rasite tokiose rezervacijos sistemose, kaip www.tripadvisor.com arba www.booking.com. paieškos laukeliuose įvedę viešbučio pavadinimą ir šalį. Šis būdas pagelbės ne tik ieškant daugiau informacijos apie viešbutyje teikiamas paslaugas, bet tuo pačiu čia rasite išsamius keliautojų vertinimus bei komentarus. 

Ar galima atostogų pasiūlymo viešbutį pakeisti kitu/pakeisti nurodyto viešbučio maitinimo tipą?
Taip. Atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus, galime pasiūlyti kitą viešbutį tomis pačiomis dienomis. Taip pat galime pasiūlyti kelis variantus, iš kurių galėsite išsirinkti labiausiai patinkantį. Jei Jūsų netenkina pasiūlyme nurodytas maitinimas - galime pasiūlyti tą patį viešbutį su kitu maitinimo tipu, jei viešbutis siūlo kitų tipų maitinimą.

Kaip nuvažiuoti nuo oro uosto iki viešbučio?
Jei į dominantį kelionės paketą pervežimas nėra įtrauktas, mes rekomenduojame rinktis autonuomą. Tokiu būdu nuo nieko nepriklausysite atostogų metu. Tačiau, jei nevairuojate ar dėl kitų priežasčių atostogų metu vairuoti nenorite, galime pasiūlyti pervežimo nuo oro uosto iki viešbučio (transferio) paslaugas. Jei viešbutis yra netoli oro uosto, siūlome pasinaudoti taksi ar viešojo transporto paslaugomis.

Kada ir kiek reikia mokėti už kelionę?
Jei norite įsigyti individualią kelionę, reiktų atminti, kad pigių aviakompanijų skrydžiai žemomis kainomis yra greitai išperkami, o jų rezervuoti negalima - mokestis turi būti sumokamas iškart. Viešbučiai dažnu atveju duoda atidėjimą, tačiau apmokant iš anksto dažniausiai galima gauti geresnes sąlygas.

Jei norite įsigyti Novaturo, Tez tour, Coral Travel ar Itaka kelionės paketą, dažnu atveju yra prašoma 10-30% avanso, o likusi suma turi būti apmokėta likus 21-28 dienoms iki kelionės. Išankstiniams pardavimams taikomos specialios sąlygos.

Taip pat numatome galimybę keliones įsigyti išsimokėtinai.

Man patiko pasiūlymas, tačiau netinka kelionės datos, ar galima parinkti kitas?
Žinoma! Dėl kitų skrydžių datų pasiūlymo susisiekite su mumis arba užpildykite užklausos formą >> ir mes parengsime Jums individualų pasiūlymą.

Ar teikiate automobilio nuomos paslaugas?
Tiesiogiai autonuomos paslaugų neteikiame, tačiau galime pasiūlyti patikimų partnerių paslaugas: Autorentals.com bei Cartrawler – jų siūlomi variantai atitiks jūsų lūkesčius ir piniginės storį. 

Ar galiu užsisakyti transferį (pervežimą)?
Taip, orientacines pervežimo paslaugas iš oro uosto į viešbutį rasite čia >>