+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

10 darbų mėgstantiems keliauti

10 darbų mėgstantiems keliauti

Kelionės – nuostabus pasirinkimas: vieniems – tai galimybė atrasti ir pažinti, antriems – smagus gyvenimo nuotykis, tretiems – įsimintini įspūdžiai. Tačiau, ar kada susimąstėte, jog egzistuoja nemažai darbų, kurie idealiai tinka mėgstantiems keliauti? Siūlome susipažinti su idėjomis, o taip pat turime ir keletą patarimų.

Laisvai samdomas kelionių rašytojas arba fotografas
Ne tik mėgstate keliauti, bet ir turite gebėjimą rašyti ar fotografuoti? Suderinkite ir vieną, ir kitą – tapkite laisvu samdomu kelionių rašytoju ar fotografu. Aprašykite nuostabiausius lankomus objektus, vietoves, šalis arba visa tai įmažinkite nuotraukose.

Anglų kalbos mokytojas

Norintys tapti keliaujančiais anglų kalbos mokytojais (ESL) turi atitikti tam tikrus reikalavimus, tačiau visa tai nustelbia galimybė dirbti bei gyventi egzotiškuose pasaulio kampeliuose (gausu darbo pasiūlymų Korėjoje, Japonijoje, Tailande, Kinijoje).

Kelionių slaugytojas

Svajojate dirbti darbą, kuris būtų susijęs ir su medicina, ir su kelionėmis? Tapkite kelionių slaugytojų (tai – tik bendrinis pavadinimas, nes yra galimybė tapti slaugytoju – praktiku, dializių, priežiūros specialistais, kinezeterapeutais, logopedais ir pan.). Daugeliu atveju yra siūlomas ypač patrauklus atlyginimas bei suteikiamas gyvenamasis plotas.

Kelionių agentas

Tai – dar vienas darbo pasiūlymas mylintiems keliones. Ir nors dirbančių kelionių agentais darbo vieta yra ofise, būtina pažymėti, kad būtent šios srities darbuotojai ypač dažnai vyksta į įvairias keliones bei išvykas, kurių metu lankomi žymūs objektai bei vietovės. Gauti šį darbą galimybių bus daugiau tuo atveju, jei turėsite koleginį ar universitetinį išsilavinimą.

Kelionių gidas

Ar norite nuolat keliauti ir dar už tai gauti pinigų? Tokiu atveju jums belieka tik tapti kelionių gidu. Na, o viskas, ką turėsite daryti už galimybę keliauti ir gauti pinigų, tai – tik supažindinti turistus su informacija apie įvairių šalių istoriją, kultūrą, maistą, lankomus objektus, galimybes įsigyti suvenyrų ir pan.

Karinio jūrų laivyno jūreivis

Dėl daugelio veiksnių, dažniausiai ekonominių, turizmo sektorius tam tikrais atvejais gali jausti krizę, tad būtent dėl šios priežasties gali būti ir mažesnis tų profesijų, kurios suteikia galimybę keliauti, atstovų samdymo poreikis. Tačiau tai tikrai dar nereiškia, kad visi keliai yra užkirsti egzistuoja ir tokių profesijų, kurios ne tik suteikia galimybę keliauti, bet ir visada išlieka jų atstovų samdymo poreikis. Viena iš jų – karinio jūrų laivyno jūreivis.

Jachtos kapitonas

Turite žinių apie plaukiojimą, laivus, tačiau manote, kad prisijungti prie karinio jūrų laivyno yra pernelyg didelis iššūkis? Rinkitės šiek tiek paprastesnį, tačiau ne mažiau galimybių keliauti suteikiantį kelią – tapkite jachtos kapitonu.

Darbas kruiziniame laive

Dirbantys kruiziniuose laivuose turite įstabią galimybę pamatyti puikiausius planetos kampelius. Apsisprendimą dar labiau palengvinti turėtų ir tai, kad egzistuoja daugybė pozicijų, kurias galite užimti. Tai – barmeno, virtuvės šefo arba pagalbininko, viešbučio darbuotojo, animatoriaus, šokėjo, dainininko, vadybininko, masažistės, nardymo instruktoriaus pozicijos.

Auklė

Labai mylite vaikus, tad dirbate aukle gimtojoje šalyje? Belieka tik pridurti, kad yra galimybė tą patį darbą dirbti ir užsienio šalyse, o tai – puiki galimybė pamatyti pasaulį, pažinti kitas kultūras.

Geologas

Dar vienas pasirinkimas, neatsiejamas ne tik nuo puikaus uždarbio, bet ir nuo nuolatinių kelionių. Tai – geologo darbas. Belieka tik pridurti, kad pirmenybė yra teikiama tiems, kurie turi šios srities išsilavinimą bei puikius fizikos, matematikos, chemijos įvertinimus.