Norite pasitarti dėl kelionės?
Susisiekite telefonu
+370 656 83300
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Kelionės, kurių verta laukti
+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300 Bendraukime
+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

14 naudingų keliautojo patarimų norintiems į Paryžių

14 naudingų keliautojo patarimų norintiems į Paryžių

Paryžius išties įvairiapusis. Tiems kas mėgsta pabumbėti, turės peno apkalboms į valias, o mes ieškojome širdis džiuginančių vaizdų ir jų radome su kaupu. Keliavau ten 2016 sausio 8 - 11 dienomis. Prisirinkau daug patirčių ir pačių šviesiausių įspūdžių.

Patarimai, kuriais noriu pasidalinti:

1. Ryanair bei Wizzair aviabendrovės iš Lietuvos skrenda tiesiogiai į šalia Paryžiaus esantį oro uostą iš Vilniaus. Tai vyksta net kelis kartus per savaitę - pirmadienais, trečiadieniais, penktadieniais bei sekmadieniais. Tad galite pasirinkti, ar praleisti Paryžiuje romantišką savaitgalį, ar skirti pažinimui kaip pvz., net visą savaitę. Mes pasirinkome trijų dienų kelionę, kurios metu aktyviai spėjome palakstyti po garsiuosius objektus ir pajusti Paryžiaus dvasią. Bilietus dviems asmenims į abi puses mums pavyko įsigyti mažiau nei už 100€. Jei reikėtų pagalbos dėl avibilietų - parašykite mums >>.2. Kai jau turite skrydį, galite drąsiai užsiimti gyvenamosios vietos paieška bei rezervacija, kuri Paryžiuje, deja, yra nepigi. Renkantis labai rekomenduoju atkreipti dėmesį, ar šalia yra metro. Metro vieną stotelę įveikia per, turbūt, minutę laiko, tad pasirinkę gyvenamąją vietą toliau nuo centro sutaupysite nemažą sumą, o pralošite nebent kelias minutes per dieną. Jei planuojate kelionę savarankiškai, galite pasinaudoti Booking.com 

3. Pusryčiai viešbutyje - labai patogu. Siūlyčiau rytus leisti būtent taip ir negaišti laiko ieškant patrauklios kavinukės. Visgi, renkantis viešbutį su pusryčiais nepermokėkite. Dažnu atveju ryto patiekalai Paryžiuje būna labai kuklūs - mėsų, dešrų, kiaušinių greičiausiai nerasite. Todėl jei renkatės iš kelių apgyvendinimo vietų ir matote, kad pusryčių kaina labai skiriasi, griepkite pigiausius, vargu ar apsiriksite.

4. Atskridus į Beauvais oro uostą, reikės nusigauti iki paties Paryžiaus ir tai asmeniui į abi puses kainuos maždaug 32€ ir gaila, tačiau rimtų alternatyvų nėra, tad jei nesate autostopininkas - teks mokėti. Beje, bilietus į miestą įsigyti internetu yra ~1€ pigiau, tai galite atlikti čia >>

5. Jei Jums dar nėra suėję 26-ešeri metai ar Jūs esate mokytojas, Paryžiuje nemažą dalį objektų galėsite aplankyti nemokamai, nepraleiskite šanso. Detalų sąrašą rasite čia >>

6. Bilietus į lankytinus objektus geriausiai pirkti iš anksto internetu, nes taip išvengsite eilių. Jei kelionės metu planuojate aplankyti daug galerijų, rekomenduoju apsvarstyti Paryžiaus paso įsigijimo galimybę. Tai kortelė suteikianti daug privalumų: nuo miesto viešojo transporto, pasiplaukiojimų Senos upe, iki muziejų ir kitų malonumų tiek širdžiai, tiek ir protui. Beje, turint Paryžiaus pasą nereikia stovėti eilėse. Detalesnė informacija pateikta čia >>

7. Būtinai nuvykite į nemokamą ekskursiją po Paryžių. Ekskursijas veda žmonės, kurie yra įsimylėję Prancūzijos sostinę. Man ji labai patiko, sužinojau daug įdomių faktų bei gerai praleidau laiką. Tiesa, jei ekskursija Jums patiks, nepagailėkite arbatpinigių. Plačiau čia >>

8. Perkant metro bilietus sutaupysite, jei vienu kartu įsigysite po 10 vnt. Tai patogiai galima padaryti automatinėse kasose mokant grynais ar banko kortele. O jei norite patikrinti, kaip prancūzai kalba angliškai, galite išbandyti jų jėgas ir prie kasos. Keliavau ne vienas, tad dviems žmonėms trims dienoms viso prireikė 30 bilietukų.

9. Vaizdas į Eifelio bokštą geriausiai atsiveria iš Trocadero aikštės. Sutemus kas valandą, yra įžiebiamos 20 000 lempučių ir Eifelis pavirsta didžiausia pasaulyje kalėdine eglute. Nepraleikite progos pamatyti, kai keliaujate žiemą.

10. Paryžiuje du kartus metuose būna vykdomi masiniai išpardavimai ir jei Jūsų kelionės data sutaps, rekomenduoju gerai "pasišopinti". Žiemos išpardavimai prasideda antrąjį sausio trečiadienį, o vasaros - birželio mėnesį. Išpardavimai trunka nuo 5-ių iki 6-ešių savaičių.

11. Išmokti bent jau pagrindinius etiketo žodžius. Taip pat, praverstų ir žodynas telefone, kad nebūtų taip kaip mums, kai vietoje Late kavos užsisakėme karšto pieno.

12. Vienoje kavinėje galima sočiai pavalgyti dviem žmonėms su desertu už maždaug 30€, o kitoje už tą pačią sumą suvalgyti po blynelį (crêpes) su arbata iš pakelio. Tad būkite budrūs, pasirinkdami pietų vietą.

13. Tiek metro, tiek kitose vietose, kur yra daugiau žmonių yra daug perspėjimų dėl kišenvagių, tad geriau su savimi turėkite mažiau grynųjų. Atsiskaityti kortelėmis galėsite visuose pagrindiniuose objektuose. Tiesa, kai kurios mažos parduotuvėlės priima tik grynuosius.

14. Paryžius brangus miestas ir išlaidas geriausiai suplanuoti iš anksto, kad vėliau nebūtų nemalonių siurprizų. Turėkite rezervą nenumatytiems atvejams.

Patiko blogo įrašas?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite dar daugiau kelionių patarimų ir naujienų!

Facebook komentarai