+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

15 idėjų, ką padovanoti žmogui, mėgstančiam keliauti

15 idėjų, ką padovanoti žmogui, mėgstančiam keliauti

Ieškote dovanos idėjos keliautojui? – Tai gali būti tikrai nelengva užduotis, žinome iš savo patirties! Todėl su kelionių entuziastų komanda – Pasirink sparnus kolektyvu – atrinkome 15 įvairaus biudžeto dovanų idėjų, kurios tikrai pradžiugins kiekvieną užkietėjusį keliautoją. 

1. Saldaus miego rinkinys 

Jei ieškote dovanos kelionių mylėtojui, tai galite būti užtikrinti, kad šis žmogus sąlyginai daug laiko praleidžia nepatogioje ir varginančioje aplinkoje. Nesvarbu, ar žmogus keliauja lėktuvu, autobusu, traukiniu, o galbūt laivu, tiesa yra tokia, kad net ir geriausiai suplanuotos kelionės yra varginančios. Padovanokite keliones mėgstančiam žmogui saldaus miego rinkinį ir pamatysite, Jūsų dovana apkeliaus visą pasaulį, kadangi tai bus pirmasis daiktas, kurį dovanos gavėjas susipakuos į kelionės lagaminą. Saldaus miego rinkinį rekomenduojame komplektuoti iš miego pagalvėlės + kompaktiško pleduko + miego kaukės + ausų kištukų. Tik pagalvokite, padovanosite viską, ko reikia geram miegui: komfortą, šilumą, tamsą ir tylą. Išrankiems keliautojams tikrai patiks TRTL kelioninė pagalvėlė, kurią įvertino tūkstančiai keliautojų iš viso pasaulio. 

2. Galingas nešiojamas įkroviklis 

Ar keliautojas kopia į kalnus, ar dalyvauja pažintinėse ekskursijose, ar tik mėgaujasi saule paplūdimyje – jis visvien naudojasi elektroniniais įrenginiais, na bent jau išmaniuoju telefonu... Padovanokite savo artimam keliautojui galingą nešiojamą įkroviklį (angl. power bank), kurio galios užtektų pakrauti telefoną net 6 ar daugiau kartų, ir jis niekuomet kelionės metu nebegalės pasiteisinti sakydamas, kad išsikrovė telefonas 😉.

3. Kietasis šampūnas ir kondicionierius 

Dažnai lėktuvu į trumpas keliones besileidžiantiems asmenims jau tikrai yra įgrisę pakuotis visus rankiniame bagaže esančius skysčius į mažas tūbeles. O apie mini avarijas, kai po skrydžio skysčių maišelyje įvyksta potvynis atsidarius vienai iš tūbelių, nesinori nei kalbėti, nei galvoti. Viskas tampa kur kas paprasčiau, įsigijus kietąjį šampūną ir kondicionierių, o vietoje dušo žele ėmus naudoti muilą. Ši dovana keliautojus nudžiugins ne tik dėl savo praktiškumo, bet ir todėl, kad yra ekologiška – juk šių produktų pakuotėms nėra naudojamas plastikas.

4. Kelioninė kosmetinė

Prakalbus apie kosmetinės turinį, neišvengiamai turime paminėti ir pačią kosmetinę. Puiki kelioninė kosmetinė patiks bet kokio kalibro keliautojui, net jei pastaruoju metu visos jo kelionės yra tik išvykos iki močiutės sodo ir atgal. Ypač patogios yra pakabinamos kelioninės kosmetinės, kadangi turi pakankamai skyrelių, kad galėtumėte preciziškai išsirūšiuoti visas savo (o galbūt ir visos šeimos) kosmetines priemones, o galimybė kosmetinę pasikabinti kelionės metu yra nepamainoma. Pamatysite, jei į dovaną keliautojas sureaguos skeptiškai, tai po pirmosios kelionės Jūsų padovanota kosmetinė suras sau vietą kiekvienos kelionės lagamine.

5. Mikropluošto rankšluostis

Esate pastebėję, kad Jūsų pažįstama(-s) keliautoja(-s) į keliones su savimi pasiima medvilninį rankšluostį? – Tuomet jis įsimylės šią dovaną. Mikropluošto rankšluosčiai yra nepaprastai patogūs naudoti kasdien, o apie kitokį rankšluostį kelionės metu nesinori net pagalvoti. Kodėl? – Leidžiant laiką paplūdimyje nuo mikropluošto rankšluosčio lengvai nupurtysite visą smėlį ir neparsinešite jo į namus, o rankšluosčiui sušlapus – jis išdžius neįtikėtinu greičiu taip ne tik padidindamas Jūsų komfortą, bet ir papildomai neapsunkindamas kuprinės. Greitai džiūvantis rankšluostis neįgaus nemalonaus kvapo. Rankšluostis užima mažai vietos ir yra lengvas, galėsite nesunkiai jį susipakuoti. Beje, ar minėjome, kad mikropluošto rankšluosčiai puikiai sugeria drėgmę? Tai tikrai puiki dovana keliautojui. 

6. Kelioninis stalo žaidimas

Dažnai keliaujate su kompanija? Puiku! Žmogui, kuris į keliones įprastai leidžiasi ne vienas, o su grupe žmonių, tikrai patiks naujas kelioninis stalo žaidimas. Žaidimą bus smagu panaudoti persėdimo metu, laukiant savo skrydžio. Taip pat smagu bus pažaisti keliaujant autobusu ar traukiniu, o galbūt ir vakarais laiką leidžiant savo viešbučio sode. Kelionėms puikiai tinka tokie stalo žaidimai, kurie užima nedaug vietos, juos sudaro nedaug detalių ir jie turi ganėtinai paprastas taisykles, tačiau yra įtraukiantys. Keliautojui padovanoti galima tokius žaidimus, kaip kelioninis „Alias“, „Saboteur“, „UNO“ „Ligretto“, „Love letter“, „Gloom“ „Coup“, „The Resistance“ ir t.t. Žodžiu, rinktis tikrai yra iš ko! 

7. Juosmens piniginė

Tai visai ne be reikalo tapo vienu populiariausių kelionių aksesuarų. Į juosmens piniginę galima susidėti pačius svarbiausius daiktus: dokumentus, piniginę, mobilujį telefoną ir pan. Turėdami svabius daiktus ant juosmens – jausitės saugiau, kadangi sumažinsite vagystės tikimybę, taip pat bus patogu, kadangi juosmens piniginė visiškai netrukdo judėti: galima patogiai užsiimti net ir pakankamai aktyvia veikla. 

8. Kelionių dienoraštis 

Kelionių dienoraštis yra jauki ir sentimentali dovana. Padovanokite tokią užrašų knygą, į kurią norėsis užrašyti kelionių atsiminimus. Keletas idėjų, kaip tai padaryti: 

  • Apvilkite užrašų knygą su keliautojo, kuriam dovanosite dovaną, jau panaudotu žemėlapiu.
  • Sukurkite suausmenintą užrašinę konkrečiai kelionei, pasinaudodami „ZOOM book“ paslaugomis, taip galėsite suplanuoti užduotis (pvz: „Šiandien man nutikęs smagus nutikimas“, arba „Skaniausią maistą šiame regione valgiau šiuose restoranuose" ir t.t.)
  • Jei žinote, kokias šalis keliautojas dar būtinai nori aplankyti, galite padovanoti užrašinę, kur bus suplanuotos vietos įrašams būtent apie tas šalis. 
  • Stovyklauti mėgstančiam keliautojui puikiai tiks vandeniui atspari užrašinė.
  • Išrinkite užrašinę, ant kurios viršelio puikuojasi dovanos gavėjo mylimiausios krypties nuotrauka. 

Idėjų sąrašas tikrai begalinis, neabejojame, kad rasite tokį dienoraštį, kuris pradžiugins ir Jums artimą keliautoją. 

9. Hamakas

Kelioninis hamakas yra šauni dovana dėl to, kad sveria nedaug, vos kelis šimtus gramų (taip, iš tiesų!), jį susipakuoti lengva, o pakabinti – paprasta. Hamakas neužima daug vietos. Kelionės metu atradęs žavingą gamtos lopinėlį keliautoja(-s) tikrai neatsispirs galimybei pasinaudoti Jūsų padovanotu hamaku, o jame ištiesus kojas gyvenimas juk iš kart tampa šiek tiek geresnis 😊.

10. Gertuvė su vandens filtru 

Nepakeičiama dovana aktyviems keliautojams, tačiau naudinga – kiekvienam. Gertuvės su specialiu filtru (angl. water purifier) leidžia per labai trumpą laiką išgryninti vandenį taip, kad jis būtų tinkamas gerti. Tokios gertuvės pravers keliaujant į tokias šalis, kur patariama nesinaudoti vandentiekio vandeniu, kadangi pasinauojus vandenį gryninančia gertuve galėsite saugiai gerti filtruotą vandentiekio vandenį. Tokia gertuvė išgrynina net upės ar ežero vandenį, taigi yra nepakeičiama dovana mėgstantiems leistis į žygius gamtoje: galima tiesiog pasemti vandens iš ežero ir po kelių sekundžių jis jau bus tinkamas gerti, argi ne nuostabu? 

11. Asmeninė signalizacija

Jaudinatės dėl dažnai keliaujančio artimo žmogaus? Jei jus neramina faktas, kad keliaujant jam/jai gali nutikti kas nors blogo – padovanokite asmeninę signalizaciją (angl. personal safety alarm). Tai paprastas įrenginys, kuris atrodo kaip raktų ar kaklo pakabukas, USB atmintukė ar laikrodis ant riešo. Įprastai asmeninės signalizacijos turi mygtuką, kurį spustelėjus signalizacija ima skleisti labai didelį garsą (~120-140dB), o tai atkreips aplinkinių dėmesį atsidūrus pavojingoje situacijoje bei tiesiog išgąsdins užpuoliką. Tokia paprasta ir nedidelė dovana gali net išgelbėti gyvybę, bei būti Jūsų rūpesčio išraiška.

12. Daiktų pakavimo maišai

Ko gero didžiausias dažnai keliaujančių asmenų galvos skausmas yra daiktų pakavimas. Nesvarbu kaip dažnai tenka krautis lagaminus, tai užduotis, kurią sunku pamėgti. Tačiau daiktų pakavimo maišai gali tikrai palengvinti dalią. Ši dovana labiausiai patiks keliaujantiems su vaikais, kadangi aritmetika prasta: kuo daugiau keliaujančių asmenų, tuo daugiau reikia susipakuoti daiktų. Daiktų pakavimo maišai padeda sutalpinti į lagaminą daugiau daiktų, o taip pat, juos patogu surūšiuoti ir palaikyti lagamine tvarką. Pakavimo maišų galima rasti įvairių dydžių, kai kurie jų turi kompresijos funkciją, t.y. leidžia ištraukti orą, ar tiesiog tvirtu užtrauktuku suveržia supakuotą maišą, kad jis užimtų mažiau vietos (pvz. Eagle Creek gaminami pakavimo maišai). Taip pat galima rasti maišų su patogiomis rankenomis arba pagamintus iš neperšlampamo audinio. Atrodo, kad rasite tinkamą komplektą bet kuriam keliautojui 😉.

13. Elektroninė knygų skaityklė

Norite kažką padovanoti keliautojui, kurio kelionės įprastai užtrunka kur kas ilgiau nei trys ar septynios dienos? Jei šis žmogus mėgsta skaityti, jį tikrai pradžiuginsite padovanoję elektroninę knygų skaityklę. Skaityklė leidžia su savimi nešiotis visą biblioteką, nors sveria vos kelis šimtus gramų. Kitas skaityklių privalumas – ilgai neišsenkantis elementas. Kai kurios skaityklės pilnai pakrautos gali laikyti net iki 30 skaitymo valandų, t.y. jei per dieną skaitysite po 2 valandas, skaityklės nereikės papildomai įkrauti net dvi savaites. 

14. Interaktyvus kelionių žemėlapis 

Bet kuris kelionių entuziastas puikiai pamena visas šalis, kuriose jam / jai teko aplankyti. Kodėl gi to nepavertus smagiu vizualiu žaidimu? Interaktyvūs kelionių žemėlapiai leidžia tam tikru būdu pažymėti vietas, kur jau buvote nukeliavęs. Tai gali būti nutrinamas žemėlapis, žemėlapis su smeigtukais, žemėlapis – puzlė, žemėlapis, kurį reikia nuspalvinti pačiam ir t.t. Tokia dovana ne tik sukurs naują ritualą keliautojų namuose, tačiau gali tapti ir puikia kelionių mylėtojų namų interjero dalimi. 

15. Dovanų kuponas kelionei įsigyti

Na ir žinoma, ar gali būti geresnė dovana keliautojui, nei pati kelionė? Mes manome, kad ne 😉  Kelionių entuziastui padovanoję kelionės kelialapį tikrai neprašausite. Na, o jei bijote apsirikti parinkę ne tą kryptį – įsigykite „Pasirink sparnus“ dovanų kuponą pasirinktai sumai, kurią keliautojas galės išleisti bet kuriai norimai kelionei. Mūsų siūlomi dovanų kuponai yra puikus pasirinkimas dar ir dėl to, kad galioja visus metus (!), taigi keliautojas, gavęs šią dovaną galės ramiai susiplanuoti kelionę jam (-jai) patogiausiu metu. Beje, ar jau minėjome, kad mūsų dovanų kuponus galima sumuoti? T.y. gavę dovanų kuponus net ir skirtingomis progomis ir skirtingu metu – galite jų sumas panaudoti vienai trokštamai kelionei įsigyti 😉. Daugiau apie „Pasirink sparnus“ dovanų kuponus galite paskaityti štai čia >>

Kaip užsisakyti kelionių dovanų kuponą?

Dovanų kuponą galite užsakyti čia>> 

arba kreipkitės tiesiogiai    [email protected]    ☎ +370 656 83300    ⌂ Perkūnkiemio g. 6, Vilnius

Galime Jus patikinti: šios, kruopščiai atrinktos dovanų keliautojams idėjos, tikrai nenuvils keliones mylinčio žmogaus. Rinkdamiesi dovaną tiesiog paklauskite savęs, kaip keliauja, ir, ką kelionių metu mėgsta veikti žmogus, kuriam dovanos ieškote. Sėkmės!