+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

5 kelionių ekspertų patarimai sklandžioms atostogoms

5 kelionių ekspertų patarimai sklandžioms atostogoms

#1 Apgalvokite kelionės tipą, kryptį bei trukmę

Kiekvienas vaikas yra skirtingas ir tik tu geriausiai pažįsti savo mažąjį keliautoją. Jei tai pirmoji kelionė su vaikais, rinkitės poilsinio tipo atostogas, kuriose galėsite stebėti, kaip į aplinkos pasikeitimą reaguoja atžala. Kūdikiams nesvarbu, kur keliauti, jei tik šalia yra jo tėvai, o štai su paaugliais gali būti sudėtingiau. Tarkitės drauge ir raskite visiems tinkamą sprendimą.

#2 Pasirinkite tinkamą viešbutį

Vaikams neįdomu naktinės diskotekos ir kokteilių barai, jie nori šilto baseino, vandens kalnelių ir muilo burbulų. Iš anksto paskaitykite kitų keliautojų atsiliepimus apie viešbutį, pasidomėkite, ar vietoje, į kurią vykstate, bus pakankamai veiklos jūsų vaikams.

#3 Atkreipkite dėmesį į oro temperatūrą ir kelionės datą

Lagamino turinys labai priklauso nuo pasirinktos kelionių krypties ir datos. Turkijoje, Ispanijoje ar Graikijoje visus metus karšta nebūna, todėl visuomet pasidomėkite oro temperatūros tendencijomis tomis datomis, kuriomis planuojate vykti atostogauti. Jei norite šiltų maudynių jūroje, atkreipkite dėmesį ir į jūros temperatūrą.

#4 Neprisikraukite per daug daiktų

Vaikams tikrai nereikia pilno lagamino drabužių ar šimto žaislų naujoje vietoje jie ir taip turės kuo užsiimti ir ką tyrinėti. Jei kažko pritrūks, 9 atvejais iš 10 galėsite tai įsigyti užsienyje.

#5 Paruoškite vaikus kelionei

Planuoti keliones kartu ne tik smagu, bet ir naudinga. Vyresni vaikai gali padėti rasti įdomiausias lankytinas vietas, o mažieji žemėlapyje ieškoti šalies, į kurią vykstate. Pasiruošimas kelionei gali tapti puikia edukacija ir papildyti vaikų žinių bagažą.

 

Turkija, Graikija, Ispanija, o gal kažkur egzotiškiau? Tikimės, kad mūsų patarimais pasinaudosite jau visai netrukus! Susimatykime kitą savaitę tavo pašto dėžutėje, kur aptarsime, kokias šalis rinktis atostogoms su skirtingo amžiaus vaikais.

#PasirinkSparnus #PasirinkNuotykius 🚀 

Kelionės su vaikais