+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

7 dienų kelionė po Niujorką

7 dienų kelionė po Niujorką

Keliaujate į geidžiamiausią miestą Niujorką ir norite pasisemti idėjų, ką verta aplankyti? Kad nuvykę pamatytumėte maksimaliai daug, mes parengėme Jums rekomenduojamą kelionės maršrutą su siūlomais aplankyti objektais, o geriausia dalis – šios kelionės metu galėtumėte pamatyti ir kitus Jungtinių Valstijų miestus. 

Renkantis gyvenamą vietą Niujorke siūlyčiau atsižvelgti į metro stotelių artumą ir metro linijų patogumą, nors iš esmės metro čia yra tikrai puikiai išplėtotas. Tai yra greičiausia, pigiausia ir patogiausia priemonė keliauti po miestą. Metro kortelė kainuoja 1 dolerį, o viena kortele galite kartu naudotis su draugu ar visa keliaujančia grupe, tiesiog įeinant į metro ją nuskaityti reikės keletą kartų. Vieno pravažiavimo kaina – 2,50 $. Tiek bilietus, tiek kortelę galima įsigyti daugumoje didesnių metro stotelių. Daugiau apie Niujorko metro galite paskaityti paspaudę šią nuorodą >>. Taip par patogu ir greita naudotis „Uber“ ir „Lyft“ mobiliosiomis programėlėmis.

Siūloma kelionės programa:

1 diena. Skrydis į Niujorką

Atkeliavę į viešbutį šiek tiek pailsėkite, bet tik šiek tiek, nes Jūs Niujorke – niekada nemiegančiame mieste, tad pratinkitės prie ateinančių dienų ritmo.  Vakare keliaukite apžiūrėti Taimso aikštės – bene geriausiai atpažįstamo Niujorko simbolio. Tai tarsi monumentas šiuolaikinei komercinei kultūrai, kur visur, kur pažvelgsite spindi ir šviečia įvairios šviesos, reklamos ir be perstojo zuja milijonai žmonių net ir vėlyviausią vakarą.


Niekada nemieganti Taimso aikštė

2 diena. Pažintis su Niujorku

Pirmąją dienos pusę galite skirti didingajam Niujorko Metropoliteno meno muziejui. Tai yra didžiausias JAV muziejus ir vienas labiausiai lankomų muziejų pasaulyje. Jo nuolatinėse kolekcijose yra daugiau nei 2 milijonai meno kūrinių, neskaitant vis besikeičiančių laikinų ekspozicijų, tad Metropolitenui apžiūrėti tikrai prireiks keleto valandų. Kaina suaugusiam 25 doleriai.

Kadangi jau esate netoli Centrinio parko, čia galėsite atsipūsti ir pastebėti skubančio miesto gyvenimą iš šalies.Tai labiausiai lankomas parkas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Milžiniško dydžio parkas įsiskverbęs į pačią miesto širdį, tad nenuostabu, kad šis parkas labai populiari vieta, ne vien dėl puikios vietos. Taip pat tai vieta, kur tokio kosmopolitinio miesto gyventojai gali lengvai pabėgti iš mūrinių pastatų gniaužtų ir atsipalaiduoti apsupti medžių, paukščių čiulbesio.

Jei keliaujate žiemą, susipažinkite su amerikiečių itin mėgstama žiemos pramoga – tai čiuožinėjimas ant ledo po atviru dangumi. Ir iš tiesų, juk tai puikus užsiėmimas: žiemą judėdami nesušalsite, smagiai praleisite laiką ir priklausomai nuo to, kurią čiuožyklą išsirinksite – galėsite grožėtis parko, miesto dangoraižių, upės ar kitais vaizdais. Populiariausi čiuožyklos po atvirumi danguje yra įrengtos "Rockfellerio" centre, "Bryanto" parke bei, žinoma, Centriniame parke.

Vakaro pabaigai rekomenduojame pamatyti Niujorką saulėlydžio metu, o tam puikiai tinka „Empire State Building dangoraižis. Tai aukščiausias pastatas Niujorke iš kurio galėsite nužvelgti visą Manhataną ir apskritai – visą miestą. Tiesa, eilės norint pakilti į dangoraižio viršų nėra trumpos, tačiau vaizdas iš viršaus – nepakartojamas. Į šį dangoraižį yra dviejų tipų bilietai: į 86 aukštą (kaina apie 30–40 $ ir į patį aukščiausią – 102 aukštą (kaina apie 50–60 $). Norėdami pamatyti tarp dangoraižių besislepiančią saulę, o ne žmonių nugaras, siūlome atvykti kiek anksčiau ir užsiimti stebėjimo vietą, o aplamai norint išvengti žmonių minios – rinktis „Top of the Rock“ apžvalgos aikštelę.

 
„Empire state building“ dangoraižio didybė

3 diena. Kelionė į Filadelfiją

Filadelfija, Pensilvanijos valstijos didžiausias miestas, nuo Niujorko nutolęs vos pusantros valandos kelio traukiniu arba porą valandų autobusu, tad kodėl nenuvykus paragauti Filadelfijos cheesesteak’o?

Iš Niujorko į Filadelfiją važiuoja patogūs greitieji traukiniai, bilieto pirmyn ir atgal kaina asmeniui prasiseda nuo 39 dolerių. Traukinio tvarkaraščius ir kainas galite rasti šioje nuorodoje >>.

Pigesnis variantas pasiekti Filadelfiją būtų keliaujant autobusu. Kelionės kaina pirmyn ir atgal kainuoja apie 20 dolerių asmeniui, o kelionė trunka vos pusvaladžiu ilgiau. Autobuso bilietų ieškokite čia >> arba štai čia >>.

Dieną gaile praleisti pasiveiksčiodami po miesto centrą: apžiūrėkite Nepriklausomybės menę (Liberty Hall) ir Nepriklausomybės varpą (Liberty Bell), kur suskambo pirmieji Amerikos nepriklausomybės aidai, praeinant pro Filadelfijos miesto rotušę (Filadelphia city hall) ir laikantis dešinės yra garsus „Meilės parkas“ (LOVE park). Tęsiant kelionę Benjamin Franklin Parkway gatve, kur galite rasti beveik visas pasaulio vėliavas, pasigrožėkite „Logan Square“ esančiu fontanu ir eikite aplankyti garsiuosiųjų Rocky Steps, nuo kurių atsiveria nuostabi Filadelfijos panorama. Užlipus garsiaisiais laiptais būtų tikra nuodėmė neapsilankyti Filadelfijos meno muziejuje.

Dienos pabaigai galite apžvelgti visą Filadelfiją iš aukštai iš „One Liberty Observation Deck“ dangoraižo apžvalgos aikštelės. Įpatingai graži panorama atsiveria stebint miestą saulėlydžio metu. Patekti į šią aikštelę asmeniui kainuoja apie 15 $.


Nuostabi Filadelfijos panorama iš „One Liberty Observation Deck“ leidžiantis saulei

4 diena. Diena žemutiniame Manhatane

Žemutinis Manhatanas gali Jums pasiūlyti veiklos visai dienai ir net daugiau, tad pasirinkti iš lankomų objektų gali būti net sunku.

Stiprią emociją suteikia Pasaulio prekybos centro memorialas. Toje vietoje, kur pries rugsėjo 11-os atakas stovėjo Pasaulio prekybos centro dangoraižiai, dabar įrengti memorialai nelaimės gelbėtojams ir žuvusiems žmonėms atminti. Daugiau besidomintys šiuo įvykiu, gali aplilankyti tarp memorialų esančiame 9/11 muziejuje, į kurį įėjimas kainuoja apie 25 dolderius.

Pasivaiksčiodami galite nueiti iki gražiojo Bruklino tilto. Tai vienas iš seniausių JAV kabančių tiltų, kuris jungia Manhataną su kitu miesto rajonu – Bruklinu.


Bruklino tiltas, jungiantis Manhatano ir Bruklino rajonus

Vos už 15 minučių kelio pėsčiomis galite aplankyti Volstryto gatvę ir pamatyti garsųjį bronzinį bulių. Buliais yra vadinami investuotojai, kurie tiki, kad akcijos ateityje brangs. Puolantis bulius atpažįstamas kaip Volstryto – pagrindinio JAV finansų rajono – simbolis.

Paejėję dar 10–15 minučių dieną galite pabaigti lankydami jau patį žymiausią Niujorko objektą – Laisvės statulą. Įspūdingoji Laisvės statula jau daugybę metų laikoma visų Jungtinių Amerikos Valstijų laisvės ikona. Ši statula – tai Prancūzijos žmonių dovana Jungtinėms Amerikos Valstijoms. Ji vaizduoja romėnų laisvės deivę, laikančią deglą ir įstatymų knygą, kurioje išgraviruota Amerikos nepriklausomybės deklaracijos data – 1776 metų liepos 4d. Statulos apačioje, prie kojų, guli nutraukta grandinė, taip pat turinti simbolinę Amerikos išvadavimo reikšmę.

5 diena. Kelionė į Vašingtoną

Atsigauti nuo Niujorko šurmulio galite nuvykti į Amerikos sostinę – Vašintoną. Kelionė traukiniu iki sostinės trunka 3,5 valandos, tad išvykę anksti ryte galėsite visą dieną praleisti pažindami Vašintoną. Ypatingai rekomenduojame čia apsilankyti muziejų mylėtojams – visi muziejai Vašingtone yra nemokami, o jų gausa iš tiesų stulbinanti.

Žinoma palnakykite miesto įžimybės: Vašingtono paminklą, Baltuosius rūmus, Kapitolijų, Linkolno memorialą.

Bilieto pirmyn ir atgal kaina asmeniui prasiseda nuo 49 dolerių, o traukinio tvarkaraščius ir kainas galite rasti paspaudę šią nuorodą >>.

Pigesnis variantas vėlgi yra keliauti autobusu, tačiau kelionė truks apie 4–4,5 valandas. Kelionės kaina asmeniui yra apie 30 dolerių, o tvarkaraščius ir išsamesnę iformaciją rasite čia >> arba paspaudę šią nuorodą >>.


Jungtinių valstijų Kapitolijus Vašingtone

6–7 dienos. Pasimėgaukite Niujorku

Prieš atsisveikinant su miestu leiskite sau pasimėgauti Niujorku, neskubėdami, ir taip nepritapdami prie niujorkiečių gyvenimo ritmo, apžiūrėkite norimus miesto objektus. Galite aplankyti Niujorko botanikos sodą, Zoologijos sodą, Naturalios istorijos ar dangoraižių muziejų, nuvykti pasigrožėti Centrinės stoties didžiuoju terminalu ar tiesiog praleisti laiką apsipirkinėdami.