+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

8 patarimai, kaip išsirinkti kelionę dovanų

8 patarimai, kaip išsirinkti kelionę dovanų

Ne paslaptis, kad viena iš nuoširdžiausių ir originaliausių Kalėdinių dovanų – kelionės. Juk niekas negali pradžiuginti labiau nei unikalūs įspūdžiai bei turtingi atsiminimai. Vis tik, dovanoti kelionę – atsakingas sprendimas, todėl dalinamės patarimais, kaip išrinkti tą vienintelę, kuri suvirpins artimųjų širdis ir uždegs akyse nuoširdaus džiaugsmo ugnelę.

1. Kam dovanoti kelionę?
Kelionė – ideali dovana artimiems žmonėms, kuriems norite sukurti neišdildomus įspūdžius, negailite pastangų, laiko ir, žinoma, finansų. Vargu, ar tokia dovana tiktų žmogui, su kuriuo neseniai susipažinote ar neturite artimo asmeninio ryšio, todėl atsakingai įvertinkite tarpusavio santykį ir tik tuomet priimkite sprendimą.

2. Pailsėti ar pažinti?
Renkantis tarp pažintinių ir poilsinių kelionių, labai svarbu įvertinti žmogaus poreikius ir galimybes. Pavyzdžiui, jei renkatės laipiojimą į kalnus arba slidinėjimo keliones, įvertinkite ar žmogus turi tinkamą fizinį pasirengimą, ar sugebės pakelti visą krūvį bei pasimėgauti dovana. Kai kurie nėra linkę gulėti paplūdimyje ilgiau nei dvi dienas, tačiau per atostogas nenorėtų ir pervargti – šiems atvejams mes, Pasirink Sparnus, siūlome jungtinius kelionių pasiūlymus, kurie suteikia galimybę per tas pačias atostogas ir pailsėti, ir pažinti.

3. Teisinga kryptis
Juk nenorėtumėte keliauti į Grenlandiją, jeigu netoleruojate šalčio, tiesa? Ir net jei niekada neturėjote intencijos aplankyti Italijos, tačiau esate kino fanatikas, turbūt apsidžiaugtumėte galimybe aplankyti vieną seniausių Europos kino studijų, įsikūrusią prie pat septynių kalvų miesto – Romos? Būtinai atkreipkite dėmesį į žmogaus patirtį – jei asmuo nėra nuolatinis keliautojas, rekomenduojame rinktis naujokams draugiškas kryptis tokias kaip Ispanija, Bulgarija ar Graikija. Šiose šalyse mažiau tikėtina susidurti su esminiais kultūriniais skirtumais, turistų apgaudinėjimu ar kitais nesklandumais.

4. Tinkamas metas
Vienas iš didžiausių iššūkių – išrinkti tinkamą datą. Pabandykite išsiaiškinti kuo daugiau detalių apie žmogaus galimybes išeiti atostogų, artimiausio laikotarpio planus, numatytas išvykas ar gyvenimo įvykius. Jeigu kelionė skirta šeimai – būtinai atsižvelkite į vaikų atostogas mokyklose.

5. Piniginis krepšelis
Jei renkatės kelionių agentūrų pasiūlymus, įvertinkite, kokią sumą norite ir galite skirti šiai dovanai. Nedvejokite ir kreipkitės į profesionalus, kurie padės suformuoti tinkamiausią sparnuotą kelionę. Jei biudžetas ar atostogų laikotarpis ribotas - dovanokite tik lėktuvo bilietus ar pilną savaitgalio kelionės paketą. Dovanodami tik skrydžius, būkite jautrūs savo artimiesiems - nepamirškite įvertinti, ar žmogus bus pajėgus skirti atitinkamą biudžetą likusiai kelionės daliai: viešbučiams, pramogoms, maistui ir t.t.

6. Kalbos barjeras
Tiksliai išsiaiškinkite, kokia kalba įmanoma susikalbėti pasirinktoje užsienio šalyje ir kokias kalbas moka keliausiantis žmogus. Kalbos barjeras gali sukelti didelį diskomfortą, nesusipratimus ir net pareikalauti papildomų išlaidų, todėl įvertinkite, ar žmogus pakankamai lankstus ir sugebės išsiversti bendraudamas gestais. Kitu atveju galite apsvarstyti galimybę į dovaną įtraukti gido arba vertėjo paslaugas.

7. Tiksli informacija
Pildant su kelione susijusius dokumentus, būtina atidžiai patikrinti visą apie žmogų pateikiamą informaciją. Neteisingai užrašytas vardas, pavardėje praleista raidė ar netikslus asmens kodas gali pareikalauti ne tik papildomo laiko, bet ir piniginių resursų. Įsivėlusios klaidos ištaisymas dažniausiai kainuoja brangiau nei lėktuvo bilietas ar viešbučio kambario kaina, todėl atidžiai palyginkite, ar jūsų pateikiami duomenys tikrai sutampa su žmogaus pase arba ID esančia informacija.

8. Kūrybiškai praktiškas pateikimas
Potyrių dovanas supakuoti nėra paprasta, todėl Pasirink Sparnus komanda siūlo į šią užduotį pažvelgti ir praktiškai, ir kūrybiškai. Sukurkite kelionės gidą su asmeninėmis rekomendacijomis arba padovanokite kalendoriuką su pažymėta kelionės data bei siūlomomis veiklomis. Papildykite dovaną atributais, kurie asocijuojasi su atitinkama kelione – raktų pakabuku su Eifelio bokštu ar picos formos guminukais. Paprasta, tačiau žavu, tiesa?

Už dovanų kuponą kelionei įsigyti geresnė dovana yra tik pati kelionė! Bet juk tokios didelės dovanos - tikrai ne kiekvienam. Dovanų kuponas suteikia galimybę prisidėti prie įsimintino nuotykio dovanojant kuponą sumai, kurią galite pasirinkti pats. Tai būtų puikus pradinis įnašas, kurį draugai ir artimieji prisimins visada, pagalvoję apie savo puikią kelionę. 

 Kaip užsisakyti dovanų kuponą? Spauskite čia >>