+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

Algarvė – Pietų Europos perlas Portugaljoje

Algarvė – Pietų Europos perlas Portugaljoje

Pietų Europoje, pačiame Portugalijos pakraštyje, driekiasi auksiniai paplūdimiai, viliojantys keliautojus ištisus metus. Šis nedidelis, tačiau ypatingas gamtos lopinėlis, žinomas Algarvės vardu, mylimas turistų dėl daugelio priežasčių, kurios dažnai aplankiusius Algarvę, priverčia keliautojus vis sugrįžti.


Bene didžiausias Algarvės lobis – neįtikėtinai puikus klimatas, švelni saulė, ir puikiausios kokybės paplūdimiai, pelnę ne vieną pasaulinį Mėlynosios vėliavos apdovanojimą. Algarvė ir šiaip yra nuolatinis turistų traukos centras, reguliariai pelnantis World Travel apdovanojimus. Ir jei turistinės vietelės galėtų gauti Oskarus – Algarvė būtų kasmetinis lyderis tarp lyderių. Dėl savo unikalaus oro, kai saulė šį pietinį Portugalijos regioną aplankiusius glosto beveik ištisus metus, Algarvė tapo traukos centru tiek šeimoms, tiek tiems, kurie dievina leisti laiką paplūdimiuose bei mėgautis paplūdimio siūlomomis linksmybėmis. Paplūdimiai ne vienintelis gamtos stebuklas šiame regione – čia apstu tiek žadą atimančių uolų, tiek žydrų įlankų bei puriu smėliu padengtų salų. Žinoma, triukšmingas arba aktyvias atostogas mėgstantieji Algarvėje ras pietietišku ritmu pulsuojančius paplūdimio barus, klubus, ir didžiulį pasirinkimą ekstremalių pramogų.


Ką čia galima nuveikti ir pamatyti? Visu pirma Algarvė yra pasižymėjusi aukščiausio lygio golfo aikštynų gausa. Taip pat būtų nuodėmė neišbandyti Algarvės bangų su banglente, ar sužaisti tenisą prestižiniuose kortuose. Tarp salos gyventojų siūlomų pramogų yra ir ekstremalios sporto šakos, tokios kaip jėgos aitvarai, laipiojimas uolomis, ar pasivažinėjimas kartingais. Šeimos šioje pakrantėje jokiu būdu nepamirštos. Atvykusieji su savo mylimaisiais turi galimybe aplankyti vandens parkus ar pietietiškus zoologijos sodus, kuriuose galima sutikti tikrai itin egzotiškus gyvūnus. Auksinius paplūdimius yra galimybė apžiūrėti iš nuolatos kursuojančių laivų, kurie net gi aplanko pakrantės uolose žiojinčius urvus ir grotas. Ir aišku, unikalus šansas pamatyti delfinus čia pat, jūroje, vilioja jau vien pagalvojus apie tokią galimybę.


Geriausias laikas lankytis Algarvėje tikriausiai yra gegužė, birželis, arba spalis, kada saulė vis dar kaitri, o turistų belikę vos keli. Pats vasaros vidurys – liepa ir rugpjūtis pranašauja didelius turistų skaičius centrinėje dalyje, tačiau Algarvės unikalumas slypi ir tame, kad čia esama ne tik paplūdimių, tapusių traukos centru, bet ir nuostabių kaimo vietovių, besidriekiančių giliau žemyninėje dalyje. Kas gi čia unikalaus? O gi puiki proga pažinti pietietišką kraštą, beveik nepaliestą turistų srauto. Seni kaimai, pietietiška aura dvelkiančios gatvelės, alyvuogių ir apelsinų laukai – visa tai pulsuoja tokiu ritmu, kokį susikūrė vietos gyventojai. Jei vis gi nusprendėte atostogas skirti visiškam poilsiui ir atsipalaidavimui, ir Algarvės norite tik sau, be triukšmo ir turistų maišalynės, palankiausias metas aplankyti Algarvę yra gruodis ir sausis. Taip, naktimis jau vėsiau, tačiau įsidienojus saulė vis dar paspirgina, o viešbučių kainos tokiu metų laikų tikrai žemesnės.


Algarvė vienareikšmiškai yra vienas iš auksinių paplūdimių lobynų lyderių Europoje. Svarstant apie atostogas pajūryje, visų pirma reikėtų apsvarstyti Algarvės siūlomas galimybes, ir tik tada pradėti žvalgytis kažkur toliau. Ištisus metus lepinantis puikus klimatas, aukščiausius standartus ir išrankiausius poreikius atitinkantys paplūdimiai, pramogų gausa, naktinis gyvenimas, turistų nepaliestos pietietiškos kaimo vietovės – tik keletas iš argumentų renkantis kitą atostogų vietą.