+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

Ekskursijos Agadire su Blondine Maroke

Ekskursijos Agadire su Blondine Maroke

Atsiradus tiesioginiams skrydžiams iš Vilniaus į Agadirą, "Pasirink Sparnus" keliautojai itin susidomėjo šia kryptimi - šiuo metu ji jau viena mėgstamiausių Jūsų krypčių. Juk Marokas - tai ne tik garantuotas įdegis ir saulėtos dienos vandenyno pakrantėje. Šiaurės Afrikos perlas Marokas yra tikrų tikriausia egzotika, o kainos tiek nuvykti, tiek pramogauti vietoje yra stulbinančiai mažos.

Tam, kad atostogos Agadire nevirstų vien tik gulinėjimu paplūdimyje, reikia keliauti, nes ten yra, ką pamatyti. Tačiau dėl kultūrų skirtumų kartais tai būna sudėtinga - painūs viešojo transporto tvarkaraščiai, chaotiškas vairavimas, dėrėjimasis keliaujant taxi apsunkina planavimą. "Blondinė Maroke" siūlo Jums ekskursijas su patikimu kelionių organizatoriumi Agadire. 

Blondinė Maroke (Rasa) padės Jums užsisakyti kelionę į Sacharos dykumą, Rojaus slėnį (Paradise valley), suorganizuos privatų gidą po Agadirą (anglų/rusų k.) ir ne tik.


💡 Dėl turų užsakymų, patarimų keliaujant po Maroką ir automobilio nuomos (su mažu depozitu) kreipkitės ras[email protected], Whatsapp numeris: +212 695 274 252 arba facebook.com/blondieinmorocco


Turų pasiūlymus su programomis ir kainomis galite atsisiųsti paspaudę čia >>

KELIONĖ Į ROJAUS SLĖNĮ (PARADISE VALLEY)

Paradise Valley (Rojaus slėnis) nuo Agadiro nutolęs apie 30 km ir nėra labai žinomas daugeliui keliautojų. Rojaus slėnį sunku apibūdinti, nes tai ne konkreti vieta, o visa kelionė per patį be galo gražų slėnį.

Laikas – pusės dienos kelionės į Rojaus slėnį ekskursijos organizuojamas kasdien. Pasiimama ir nuvežama į jūsų viešbutį.

Pasiėmimas 8.30 val. ryte ir grįžtate atgal 13.30 val.

Kaina – suaugusiam 25 eurai ir 12 eur vaikui (iki 12 metų).

Įskaičiuota – transportas, pasiėmimas/grįžimas į viešbutį, vairuotojas/gidas.

Neįskaičiuota – pietūs (galėsite papietauti Rojaus slėnyje esančiose vietinėse kavinukėse).

Intensyvumas – lengvas ėjimas, apie 30 min, iki kol pasieksite pagrindinę Rojaus vietą. Tinkama ir šeimoms su mažais vaikais (be vežimėlių, su nešykle).

Atvykę į Rojaus slėnį, pasivaikščiosite tarp tūkstančių palmių, alyvmedžių, kurios nuves iki pat Tamraght upės. Ten įsikūrę baseinai – populiariausios slėnio vietos, kuriose keliautojai užtrunka šokinėdami nuo olų ir mėgaudamiesi saulės voniomis.

Nepamirškite pasiimti maudymosi kostiumėlių ir patogių batų (lengvos basutės ir flip flops nelabai patogūs šiai kelionei).

DIENOS KELIONĖ Į LEGZIRA PAPLŪDIM

Legziros paplūdimys – vienas gražiausių visame Maroke. Nuo Agadiro ši vieta nutolusi apie 150 km vilioja ne tik savo grožiu ir įspūdingomis natūraliai susiformavusiomis akmeninėmis arkomis (viena jų prieš keletą metų sugriuvo), bet ir apylinkėmis.

Į Legzirą iš Agadiro vyksite su dienos turu, pirmiausia trumpai sustodami sidabro sostine vadinamame Tiznit mieste. Atvykę į Legzira paplūdimį, galėsite pasivaikščioti paplūdimiu, paplaukioti vandenyne, pietums jūsų lauks marokietiškas patiekalas (vegeratiškas variantas taip pat įmanomas). Po skanių pietų grįžinėsite į Agadirą.

Kaina: 50 eur/suaugusiam ir 25 eur vaikui (iki 12 metų).

Laikas: Išvykstama kasdien. Pasiėmimas 8.10 val. ryte, parvežimas į viešbutį 6 val. vakare.

Į turą įskaičiuota:

 • Pasiėmimas/nuvežimas į viešbutį Agadire
 • Patogus transportas (oro kondicionierius)
 • Pietūs
 • Vietinis gidas

Neįskaičiuota: asmeninės išlaidos, gėrimai

DIENOS KELIONĖ IŠ AGADIRO Į ESSAOUIRĄ

Prie Atlanto vandenyno įsikūrusi Essaouira – magiška vieta, be kurios kelionė į Maroką neįmanoma. Sunku net paaiškinti, kuo šis miestas jau daugybę metų traukia autentikos, ramybės ir meno pasiilgusius keliautojus. Sakoma, kad tai dėl Essaouiroje gyvenančių dvasių, kurios kiekvieną savaip privers įsimylėti šį miestą.

Essaouira yra mažas miestas, jį apžiūrėti užtenka ir vienos dienos turo, todėl rekomenduoju užsisakyti ekskursiją iš Agadiro. Labai patogu – pasiims ir parveš į viešbutį, lauks kelionė kondicionuojamu autobusiuku, Essaoiroje patys apžiūrėsite Mediną, kuri nedidelė, pasiklysti tikrai bus sunku!

Važiuoti su dienos turu apsimoka, nes vairuotojas sustos prie kelio, vedančio į Essaouirą, Argano medžiuose esančių ožkų, kurios ten užsiropščia ieškoti skanių Argano riešutų. Beje, pastaruoju metu šios ožkos tapo labiau turistine atrakcija, jų nebe tiek daug liko pakelėse valgančių Argano riešutus. Todėl nenustebkite, jei sustoję prie ožkų medžiuose, ten sutiksite vietinių, kurie įduos į rankas ožką ir padės pasidaryti gražių nuotraukų, žinoma, už keletą dirhamų.

Pakeliui į Essaouirą kavos pertraukai sustosite vietiniame Berberų kaime ir Argano aliejaus gamykloje, kurioje pamatysite, kaip rankomis išgaunamas Argano aliejus. Pačioje Essaouiroje rekomenduoju aplankyti Medinos gatvės turgų, kasbą, gyvybinę sieną, Scalą, amatų dirbtuves ir, žinoma, garsųjį Essaouiros uostą, įamžintą gražiausiose pasaulio fotografijose. Grįždami atgal į Agadirą, sustosite pasigrožėti nuostabiu saulėlydžiu paplūdimyje.

Laikas – į Essaouirą iš Agadiro turai organizuojami kiekvieną pirmadienį, trečiadienį, penktadienį. Kelionės pradžia – 7.30 val. ryto, pabaiga – 18 val.

Kaina – 30 eurų suaugusiam ir 15 eur vaikui (iki 12 metų).

Į kainą įskaičiuota:

 • pasiėmimas/nuvežimas į jūsų viešbutį
 • patogus transportas į Essaouirą
 • sustojimai

DIENOS KELIONĖ IŠ AGADIRO Į MARAKEŠĄ

Marakešas – miestas, kuriame gyvenimas verda ištisą parą. Marakeše rasi visa, ko geidžia širdis: ir europietiškų barų, restoranų, prekybos centrų, ir egzotiškų pilvo šokių ar tradicinių amatų. Tad jei norite pajusti tikrąją Maroko dvasią, privalote bent vieną dieną aplankyti Marakešą ir įsilieti į chaotišką šio miesto gyvenimą.

Jei esate apsistoję Agadirę ir nenorite patys keliauti vietiniu autobusu ir likti nakvynės Marakeše, dienos turas į šį miestą Jums puiki išeitis! Iš Agadiro į Marakešą išvyksite anksti ryte ir 20 val. jau grįšite atgal į savo viešbutį Agadire. Marakeše aplankysite senamiesčio (Medinos) turgų (Souks) labirintus, nepamirštant garsiosios Jemaa El Fnaa aikštės, jei bus laiko, užsuksite į Bahia rūmus.

Laikas: dienos ekskursijos Agadiras-Marakešas vyksta kiekvieną antradienį, ketvirtadienį, šeštadienį. Jei vykstate su didesne grupe (daugiau nei 5 žmonės, turą galite užsisakyti bet kuriai savaitės dienai)

Trukmė: iš viešbučio jus pasiims 7 val. ryto, atgal grįžtama 20 val. vakaro.

Kaina: 35 eur suaugusiam ir 17 eur vaikui (iki 12 metų).

Į kainą įskaičiuota:

 • pasiėmimas/parvežimas į viešbutį Agadire
 • patogus autobusiukas su oro kondicionieriumi
 • vietinis angliškai kalbantis gidas Marakeše (3 val)
   

Į kainą neįskaičiuota: įėjimo mokestis į monumentus, pietūs, gėrimai.

Programa:

Kelionės dieną, jus iš viešbučio pasiims 7 val. ryto. Nors kelionė magistrale Agadiras-Marakešas truks tris valandas, jos metu pasigrožėsite nerealia Aukštojo Atlaso kalnų panorama! Atvykę į Marakešą, susitiksite su vietos gidu, kuris per maždaug tris valandas trunkantį turą aprodys įdomiausias Marakešo vietas, turgų ir Bahia rūmus. Žinoma, aplankysite garsiąją Jemaa El Fnaa aikštę ir šalia stovinčią Koutoubia mečetę.

Po turo po Marakešą, turėsite užtektinai laisvo laiko savarankiškai patyrinėti miesto Mediną, jos turgus (Souk). Rekomenduoju apsilankyti centre esančią tradicinių amatų prekyvietę „Ensemble Artisanal”, kurioje visos kainos fiksuotos, o pelnas eina tiesiai į vietinių gamintojų rankas. Nepabijokite paragauti ir pagrindinėje Marakešo Jemaa el Fna aikštėje pardavinėjamų apelsinų sulčių, kurių stiklinė – tik 4 Dh (apie 0,30 ct).

Sutartu laiku ir vietoje grįšite pas savo vairuotoją ir keliausite atgal į Marakešą.

p.s. jei turo metu nuspręsite, gal norite savarankiškai pamatyti Marakešą, informuokite vairuotoją, kad gido jums nereikės. Taip pat nebūtina valgyti pietų gido pasiūlytoje kavinėje. Vieša paslaptis, kad gidai už nuvedimą į kavines gauna komisinių, dėl to jos dažnai parenkamos brangesnės. Deja, šios detalės nepakeisi, kad ir kokį gerą gidą nusamdytum. Tas pats galioja visiems turams Maroke.

 

DIENOS TURAS IŠ AGADIRO Į MAŽĄJĄ DYKUMĄ (ŽVEJŲ KAIMELIAI, PIETŪS PAS BERBERUS)

Vadinti šį turą vien „kelione į mažąją dykumą“ – ne visai tikslu. Mažoji dykuma ir kopos nėra kelionės ašis. Didžiausią įspūdį jums paliks pakeliui aplankomi vietiniai kaimai, paplūdimiai, užtvanka, pietūs pas vietinius berberus. Pati dykuma nėra įspūdinga, kopos nedidelės, bet ten galėsite pajodinėti kupranugariais ir pabendrauti su vietiniais. Visa kelionės programa žemiau aprašyme.

Laikas - turai į mažąją dykumą išvyksta kasdien, 8.30 val ryto, grįžtama apie 17 val. Pasiimama ir parvežama į viešbutį. Turo vairuotojas kalba angliškai, prancūziškai.

Kaina – 40 eurų suaugusiam ir 20 eurų vaikui (iki 12 metų); įskaičiuota transportas, pasiėmimas/nuvežimas į viešbutį, pietūs (informuokite, jei esate vegetarai) ir berberų arbata. Neįskaičiuota jodinėjimas kupranugariais – 5 eur (50 dh)/žmogui.

PROGRAMA

Kelionės pradžioje sustosite vietiniame žvejų kaimelyje, kuris įsikūręs prie laukinio Sidi R’Bar paplūdimio. Pamatysite ten esančias žvejų olas ir pasivaikščiosite laukiniu paplūdimiu. Tuomet jūsų lauks kelionė per palei Atlanto vandenyną esančias smėlio kopas, toliau – trumpas sustojimas prie Massa upės, kertančios Nacionalinį paukščių parką, kur, jei pasiseks, pamatysite migruojančius paukščius. Kelionė ves link sidabro sostine vadinamo Tiznit miesto, ten galėsite pasivaikščioti po senamiestį (Mediną) ir galbūt nusipirkti originalių Berberų sidabro gaminių.

Po Tiznit, pasuksite link Atlaso kalnų, kur jūsų lauks dviejų patiekalų (tadžino ir kuskuso) pietūs vietinių berberų namuose. Žinoma, po to seks ir mėtų arbata, ir desertas – vietoje auginti vaisiai. Po pietų lauks laisvas laikas mažosiose Sacharos kopose, norintys, galės pajodinėti kupranugariais (papildomai 5 eur/50 dh žmogui). Dienos kelionė dar nesibaigia! Prieš grįždami į viešbutį Agadire, aplankysite ir Youssef Ben Tachfine rezervate esančią vandens užtvanką, nuo kurios atsiveria nuostabūs vaizdai.

2 DIENŲ TURAS: AGADIRAS-ESSAOUIRA-MARAKEŠAS-AGADIRAS

Nusprendusiems savo atostogų Maroke baze pasirinkti Agadirą, turbūt vis vien norisi pažinti ir daugiau Maroko miestų. Kadangi mano mėgstamiausios vietos Maroke yra Essaouira ir Marakešas, labai džiaugiuosi galėdama pasiūlyti puikų dviejų dienų turą iš Agadiro į Essaouirą ir Marakešą!

Kaina – 80 eurų suaugusiam ir 40 eurų vaikui (iki 12 metų).

Išvykstama – kiekvieną trečiadienį ir šeštadienį.

Įskaičiuota:

 • pasiėmimas/nuvežimas į viešbutį Agadire
 • patogi kelionė moderniu autobusiuku (su oro kondicionieriumi, žinoma) į Essaouirą ir Marakešą
 • 3 val. gidas Marakeše anglų kalba
 • nakvynė 3 žvaigždučių viešbutyje Marakeše ir pusryčiai
 • jei technika nepaves, nemokamas wi-fi ryšys autobusiuke
   

Neįskaičiuota: įėjimas į monumentus Marakeše, pietūs, vakarienė, gėrimai.

Jūsų kelionė prasidės ankstyvą rytą, 7.30 val., kuomet turo vairuotojas pasiims jus iš viešbučio Agadire. Pirmąją dieną keliausite į Essaouirą – prie Atlanto vandenyno įsikūrusią magišką vietą, be kurios aplankymo kelionė į Maroką tiesiog neįmanoma. Essaouira yra mažas miestas (plačiau apie jį rašiau čia), sunku net paaiškinti, kuo šis miestas jau daugybę metų traukia autentikos, ramybės ir meno pasiilgusius keliautojus. Sakoma, kad tai dėl Essaouiroje gyvenančių dvasių, kurios kiekvieną savaip privers įsimylėti šį mažą miestą.

Pakeliui į Essaouirą sustosite, pirmiausia, pamatyti po medžius šokinėjančias ožkas, kurios į Argano medžius sulipa norėdamos paragauti riešutų.

Sekantis sustojimas bus mažame berberų kaimelyje, kuriame atsigersite kavos/arbatos, stebėdami vietos gyventojų kasdienybę. Paskutinis sustojimas – Argano aliejaus gamykloje, kurioje pamatysite, kaip išgaunamas Argano aliejus (beje, Argano medžiai auga tik vienintelėje vietoje pasaulyje – Maroke), naudojamas kosmetikai ir maisto gamybai. Tai tobula vieta nusipirkti Argano aliejaus lauktuvėms, nes turguose ir prekybos centruose sunku rasti tyrą ir šviežią Argano produktą.

Atvykę į Essaouirą, turėsite keletą valandų laisvo laiko aplankyti Medinoje esantį gatvės turgų (Souk), būtinai užlipkite į kasbą ir XVIII amžių datuojančią uosto sieną. Ir, galiausiai, Essaouiros pasididžiavimas – žvejybos uostas. Essaouira yra mažas miestas, jį apžiūrėti tikrai užteks poros valandų.

Apie 4 val popiet pajudėsite link Marakešo, kuriame praleisite naktį viešbutyje. Laisvą laiką išnaudokite Medinos labirintams, vietiniams restoranams ir pažintims su vietiniais!

Antrą kelionės dieną, po pusryčių viešbutyje, susitiksite su vietiniu gidu, kuris per 3 valandų turą aprodys Marakešo senamiestį, nerealius ir chaotiškus gatvės turgus (tik nepasiklyskite turgų labirintuose), taip pat aplankysite Bahia rūmus. Pabaigai, žinoma, liks garsioji Jamaa El Fna aikštė ir Koutoubia mečetė bei prie jos esantis sodas.

Link Agadiro pajudėsite apie 4 val. ir į savo Agadire viešbutį sugrįšite apie 8 val. vakaro.

4 DIENŲ KELIONĖ: AGADIRAS-MARAKEŠAS-AIT BEN HADDOU-OUARZAZATE-SACHARA-AGADIRAS (VISKAS ĮSKAIČIUOTA)

Tie, kurie nori aktyvių atostogų, tačiau nenori rūpintis nei organizacija, nei kelionės smulkmenomis, siūlau puikią keturių dienų privačią kelionę iš Agadiro.

Kadangi dauguma lietuvių į Maroką atvyksta tik savaitei, ši kelionė – idealus variantas gilesniam šalies pažinimui, o likusias tris dienas galėsite pasilikti tiesiog poilsiui prie vandenyno Agadire. Kelionės metu aplankysite Sacharos kopas, esančias Zagoroje. Viskas įskaičiuota, jus lydės patyręs, angliškai kalbantis vairuotojas ir netgi nemokamas Wi-Fi ryšys autobusiuke. Įmanoma ir rusiškai kalbančio gido palyda, kreipkitės atskirai dėl kainos.

Viskas įskaičiuota 4 dienų kelionės KAINA (gali truputį skirtis, priklausomai nuo kiek žmonių užsako ar papildomų pageidavimų, esant didesnei grupei klauskite kainos atskirai) : 2 žmonės – viso 890 eur; 3 žmonės – 980 eur; 4 žmonės – 1070 eur; 5 žmonės 1160 eur.

Įskaičiuota: pasiėmimas/nuvežimas į viešbutį, patogus transportas su oro kondicionieriumi, angliškai kalbantis vairuotojas, 3 nakvynės, pusryčiai, pietūs, vakarienės, gėrimas per kiekvienus pietus/vakarienę (vanduo/limonadas), žygis kupranugariais, Wi-Fi ryšys transporte.

Neįskaičiuota: asmeninės išlaidos ir papildomi gėrimai.

PROGRAMA:

1 DIENA : AGADIRAS – MARRAKEŠAS

Pirmą kelionės dieną trauksite link Marakešo, kuriame pamatysite įdomiausias Medinos vietas ir naktį praleisite viešbutyje.

2 DIENA : MARRAKEŠAS – AIT BEN HADDOU – OUARZAZATE

Papusryčiavę viešbutyje, kelionę tęsite per Aukštojo Atlaso kalnus, pervažiuosite aukščiausią kalnų ruožą Maroke Tizi n’Tichka, kurio aukščiausias taškas siekė 2260 metrų. Aplankysite į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktą kasba Ait Ben Haddou, kurioje buvo sukurtas ne vienas garsus Holivudo filmas: Gladiator, Babel, The Mummy, Kingdom of Heaven, Prince of Persia ar ne vienas garsių serialų Game of Thrones, Prison Break: Sequel, Homeland epizodas. Sustosite prie Todra (Todgha) tarpeklio pietus, o vakarop keliausite atgal link Ourzazate kur jūsų lauks vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 DIENA : OUARZAZATE – GORGES DADES – ZAGORA

Papusryčiavę,trauksite link Agdez per anti-Atlaso kalnus, siekiančiu 1660 metrų aukštį. Toliau kelionė tęsis link Zagoros, perskrodžiant Draa slėnį ir daugybę mažų berberų kaimelių. Vakarienė ir nakvynė Zagoros dykumoje.

4 DIENA : ZAGORA – TAROUDANT – AGADIRAS

Papusryčiavę, keliausite link Taznakht, kuris garsėja savo kilimais. Kelionės atgal į Agadirą metu perskrosite Tizi n’Tichka kalnų ruožą, pietums sustosite Taliouine (šafrano Maroko sostinė). Agadirą pasieksite 6 valandą vakaro, pakeliui aplankę Taroudant.

Kelionės, kurių verta laukti