Norite pasitarti dėl kelionės?
Susisiekite telefonu
+370 656 83300
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300 Bendraukime
+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Ekskursijos Šarm el Šeiche - išvyskite Egiptą kitomis akimis

Ekskursijos Šarm el Šeiche - išvyskite Egiptą kitomis akimis

Šarm el Šeichas - populiarus Egipto kurortas, prie Raudonosios jūros. Šis kurortas jau yra tapęs vienu mėgstamiausių lietuvių ir kitų turistų. Miesto ekonomika, galima sakyti, paremta vien turizmu, todėl kurorte netrūksta pramogų: daugybė restoranų, barų, kazino, tarptautinių viešbučių, golfo klubų ir dar daug įvairios veiklos. Į šį kurortą gausiai traukia ir nardymo mėgėjai, nes netoli kurorto - Akabos įlankoje - gausu nuostabių koralinių rifų. 

Atostogos Egipte dažnai asocijuojasi su pasyviu poilsiu, bet norint pažinti šalį, būtina pakeliauti. Juk kaip smagu viską pamatyti savomis akimis: išvysti vietinių gyvenimą, suprasti kultūrą, aplankyti gražiausias vietas! Savarankiškai keliauti Egipte gali būti sudėtinga - kitos kultūra, kitas tikėjimas, painūs viešojo transporto tvarkaraščiai, saviti šalies įstatymai ir t.t. Norint per atostogas "nesukti galvos", siūlome pasitikėti mumis ir pasirinkti eksursijas iš mūsų tarpininkų Šarm el Šeiche.

Ekskursijos, kurias galima užsisakyti: 

 Ras Mohammed nacionalinis parkas autobusu

 Jeruzalė

 Petra (Jordanijos Hašimitų karalystė)

 Pažintis su Šarm el Šeichu

 Vakarinis kruizas

 Pusiau povandeniniu laivu

 Vandens parkas - Bora Bora Albatros

 Laivas stikliniu dugnu

 Plaukimas link Tirano salos

 Ras Mohammed nacionalinis parkas su jachta

 Kanjonas ir mėlynoji skylė

 Super safaris (keturračiai, kupranugariai)

 Bagiais 4x4 bei keturračiais po dykumą

 Luksoras lėktuvu

Jeigu norite išvysti populiarų Egipto kurortą kitomis akimis, pamatyti vietas, kuriose nedaug kas lankėsi, aktyviai praleisti laiką, patirti neišdildomų įspūdžių, kreipkitės į mūsų partnerę Šarm el Šeiche - Ingą. Susisieksite šiais kontaktais: +370 634 08621 (Viber)+20 155 4682 185 (WhatsApp) arba rašykite - [email protected] bei "Sharm el Sheike ekskursijos lietuviams" (Facebook).

Pačiau apie siūlomas ekskursijas:

Ekskursija "Ras Mohammed nacionalinis parkas autobusu"

Ekskursijos metu aplankoma žemyninė Ras Mohammed Nacionalinio parko dalis autobusu su galimybe išvysti į Raudosios jūros povandeninę karalystę (paviršinis nardymas „snorkeling“) išvystant šio parkosaugomą jūrinę dalį. Ras Mohammed nacionalinis parkas – vienas garsiausių Raudonosios jūros povandeninio pasaulio draustinių, esantis už 25 km nuo Šarm el Šeicho. 

Pasinersite į pačias gražiausias Raudonosios jūros gelmes, išvysite nuostabiausius koralalinius rifus, pamatysite įvairiaspalves žuvis bei suakmenėjusio smėlio kalvas. 

~8:00 valandą ryto mūsų atstovas paims Jus iš viešbučio. Iki Ras Mohammed nacionalinio parko važiuosime 12 km, pakeliui važiuodami sustosite nardymo centre iš kurio galėsite išsinuomoti nardymo įrangą – kaukes, vamzdelius ir plaukmenis (lastus) – už papildomą 2$ mokestį.

Pirmasis sustojimas Ras Mohammed nacionaliniame parke bus prie „Alacho Vartų“, kurie dar vadinami „Dievo Vartais“. Ten galėsite nusifotografuoti.

 
Nuotr. Ras Mohammed nacionalinis parkas

Antrasis sustojimas Ras Mohammed nacionaliniame parke bus prie Mangrovių (ekosistema, kurią sudaro medžiai ir krūmai augantys tropinėse srityse, vandenynų, jūrų pakrantėse, o visai tai sudaro mangrovines pelkes ir mangrovinius sąžalynus). Dauguma jų turi raizgytas orines ir pridėtines šaknis. Mangrovės stabdo krantų eroziją bei saugo nuo potvynių.

Po to sustosime prie „Norų ežero“ (Wish lake), kuriame galėsite paplaukioti arba pabraidžioti „Norų“ ežere bei sugalvoti norą, kuris, tikėkimės, kad išsipildys!  

Kitas sustojimas Ras Mohammed nacionaliniame parke bus prie „Žemės plyšio“, kuris atsirado, po žemės drebėjimo.

Paskutinis sustojimas parke bus pagrindinis ir gražiausias šios ekskursijos momentas. Šiame sustojime grožėsimės Ras Mohammedo nacionalinio parko povandeniniu pasauliu – paviršinio nardymo metu (snorkeling). 

Su savimi turėti: 1. Pasas 2. Paviršiniams nardymui (snorkeling) – kaukė, vamzdelis, plaukmenys (lastai). Jeigu neturite galima iš papildomą minimalų mokestį išsinuomoti (2$). 3. Maudymosi kostiumas 4. Rankšluostis 5. Kremas nuo saulės 6. Fotoaparatas 7. Akiniai nuo saulės 8. Pinigai (suvenyrams ir paviršinio nardymo priemonių nuomai).

Į ekskursiją įskaičiuota: Pervežimai; Ras Mohammed Nacionalinio parko įvažiavimo bilietai; Kvalifikuotas rusiškai kalbantis gidas.

Ekskursijos organizuojamos kiekvieną dieną.

Kaina - 15 EUR/asm.

Ekskursija "Jeruzalė"

Ekskursija „Jeruzalė“ skirta tiems, kurie nori daugiau pažinti ir pajausti kelionės metu. Jeruzalė ir „Šventoji Žemė“ laukia Jūsų atvykstant iš Šarm el Šeicho, per Sinajaus dykumas, kuriomis kadaise vaikščiojo ir klaidžiojo pats Mozė, ieškodamas kelio. Mes siūlome persikelti atgal į praeitį, nes šioje Sinajaus Žemėje tebejaučiama krikščionybės pradžia, ištakos, ramybė ir susitelkimas persipinantis su sielos poilsiu.

Ekskursijos metu aplankomi objektai: Jeruzalė, Šventoji Žemė, Negyvoji jūra, Betliejus, Kristaus gimimo bažnyčia, Kryžiaus kelio paskutines 5 stoteles (Via Dolorosa), Kristaus kapo bazilika, Raudų siena, Jordano upė.

Pirmiausia ši ekskursija į Jeruzalę pradedame kelione autobusu iki Tabos – Eilato pasienio. Perėjus Egipto ir Izraelio sieną Jus pasitiks rusakalbis gidas, kuris lydės visos ekskursijos metu.

Pravažiavę valstybės sieną apie 2 valandas keliausime iki Negyvosios jūros, tenai praleisite apie 1.5 valandos, tuo metu galėsite maudytis Negyvojoje jūroje. Negyvoji jūra – tarp Izraelio Valstybės ir Jordanijos Hašimitų Karalystės. Dėl vandenyje neegzistuojančių bakterinių gyvybės formų ji dar vadinama Mirties jūra. Ji garsi tuo, kad yra viena iš druskingiausių, o dėl didelio druskingumo žmonės neskęsdami gali plūduriuoti vandens paviršiuje, neatlikdami jokių judesių. Negyvosios jūros druskos neretai naudojamos kaip gydomasis preparatas, todėl čia dažnai atvyksta įvairūs ligoniai, iš viso pasaulio. Čia lankydavosi, net Egipto karalienė Kleopatra. 

Toliau keliausime į Jeruzalę per Jordano slėnį ir Jerichoną, kuriame pamatysite Šventosios Žemės kraštovaizdį ir keliausite link Judėjos dykumos.

Trumpai sustosime pasigrožėti atsiveriančiu Senojo miesto ir Šventyklos kalno bei ant jo esančios Al Akso mečetės panoraminiu vaizdu.

Po trumpo sustojimo vyksime į Betliejų – vietą, kur gimė Jėzus Kristus. Betliejus – Vakarų kranto miestas (Palestina) maždaug 10 km nuo Jeruzalės. Betliejuje aplankysime Kristaus gimimo baziliką, pastatytą virš vietos vadinamos Grota, kur kaip manoma Šventoji Mergelė Marija pagimdė Jėzų Kristų. Jėzaus Kristaus tikslią gimimo vietą žymi altorius su 14-kampe sidabrine žvaigžde, apsupta žvakių, ant marmurinių grindų. Ši bazilika 2012 metais buvo įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą (pirmasis Palestinos objektas). 


Nuotr. Betliejaus vaizdas

Po apsilankymo Kristaus gimimo bazilikoje vyksite į krikščioniškų suvenyrų parduotuvę, kur galėsite įsigyti išskirtinių juvelyrinių gaminių, ikonų iš Šventosios Žemės ir originalių vietos amatininkų gaminių iš alyvmedžio. Po suvenyro parduotuvės sustosite papietauti vietiniame restorane (gaivieji gėrimai neįskaičiuoti).

Po pietų keliausime į Šventąjį miestą - Jeruzalę, trijų pasaulinių religijų: judaizmo, krikščionybės ir islamo lopšį. Ekskursiją pėsčiomis pradėsite po Senąjį miestą nuo Jaffa vartų ir eisite link Kristaus kapo bazilikos (dar vadinama Prisikėlimo). Ši bazilika tai vieta, kur Jėzus Kristus buvo nukryžiuotas, palaidotas ir prisikėlė. 

Po apsilankymo Kristaus kapo bazilikoje patrauksime per gan egzotišką musulmonų gyvenamą kvartalą link Žydų kvartalo ir Raudų sienos (500 m ilgio ir 18 m. aukščio), pačios švenčiausios relikvijos judėjams. Ši siena buvo pastatyta 6 a. per. Kr., milijono žmonių pasaulyje papročiu tapo parašyti raštelį ir įkišti į Raudų sienos plyšį, jame prašoma sėkmės, sveikatos, turtų, galėsite ir Jūs palikti raštelį su prašymu ir įkišti tarp sienos akmenų. Prieš įeidami į Raudų sieną būsite patikrinti, nes saugumas čia - ypač svarbu. 

Su savimi turėti: 1. Pasas (būtinai) 2. Maudymosi kostiumas 3. Rankšluostis 4. Rašymo priemonės užpildyti išvykimo/atvykimo kortelei pasienyje 5. Muilo arba dušo želė po maudynių Negyvojoje Jūroje (žinoma, kad vanduo labai sūrus, todėl reikės priemonės druską nusiplauti). 6. Maisto dėžutė iš viešbučio (užsisakyti iš ryto arba prieš dieną registratūroje). 7. Geriamojo vandens 8. Galvos apdangalas 9. Drabužiai pagal sezoną (nuo lapkričio iki kovo orai Jeruzalėje labai skiriasi vėsiau negu Šarm el Šeiche ir galimas lietus) 10. Drabužiai tinkami lankyti religines vietas (šventyklas) – kojos, pečiai uždengti, moterims – galvos apdangalas, vyrams taipogi rekomenduojama uždaresnė apranga. 11. Pinigai (Jūs norėsite turėsite galimybę įsigyti Negyvosios jūros kosmetikos, krikščioniškų suvenyrų ir t.t.). Izraelyje Egipto valiutos nepriima.

Į ekskursiją įskaičiuota: Pervežimo paslaugos komfortabiliu autobusu tiek Egipte, tiek ir Izraelyje; Vizos; Paslaugos rusiškai kalbančio mūsų partnerio iki Egipto - Izraelio pasienio bei rusiškai kalbančio gido-istoriko Izraelyje; Įėjimo bilietas; Pietūs; Viza atgal į Egiptą.

Vizos į Jeruzalę: Dėl apsilankymo Izraelyje iš Šarm el Šeicho, Jums NEREIKIA pirkti oro uoste Egipto vizos, o užtenka antspaudo Sinai only. Europos Sąjungos (ES), Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos Federacijos piliečiams į Izraelį viza NEREIKALINGA (bevizis režimas). Kitų valstybių piliečiams (Kazachstano, Azerbaidžano ir t.t.) reikalinga viza. Tokiu atveju ekskursiją reikėtų užsakyti 2-3 dienas iš anksto. Norint gauti vizą, reikalingi Jūsų paso duomenys (vardas, pavardė, kaip parašyta pase, gimimo data, paso serija ir numeris).

Kelionės draudimas: Jeigu Jūsų kelionės draudimas galioja tik Egipte teritorijoje, tuomet Izraelyje nustoja galioti. Mūsų parteneriai apdraudžia turistinę grupę Izraelio teritorijoje.

Ekskursijos organizuojamos pirmadieniais ir ketvirtadieniais.

Kaina - 95 EUR/asm.

Ekskursija "Petra (Jordanijos Hašimitų karalystė)"

Ekskursija skirta tiems, kurie nori pažinti iš visų pusių nuostabųjį miestą - Petrą. Vienas iš 7 Naujųjų Pasaulio stebuklų – Petra – muziejus po atviru dangumi, Jordanijos turistinis objektas, garsėjantis akmens statulomis išskaptuotomis uolose apie 200 m. pr. m. e. Tai Nabatėjų karalystės miestas – kurį pasaulis visiškai pamiršo, kurį ir tik XIX a. šveicaras atrado Johann Liudwig Buckhardt – Raudonoji dykumos rožė. Nuo 1985 metų Petra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Ekskursijos metu aplankomi objektai: plauksite keltu Akabos įlanka, važiuosite link Petros per Wadi Rum dykumą, aplankysite kanjoną Sik, El khazne.

Mūsų partnerio atstovas atvažiuos Jūsų pasiimti į viešbutį apie 02:00 – 03:00 val. Nuweibos uostą pasiekiate apie 6 valandą ryto. Iš Nuweibos uosto keltu plauksite į Jordanijos Hašimitų karalystės uostą Akabą apytiksliai 2 valandas, tuo metu galėsite pasigrožėti vaizdu į tris valstybes: Izraelį, kuriame matysis Eilato miesto žiburiai, Jordanijos Hašimitų Karalystės uostą ir Saudo Arabiją. 

Atvykstate į Akabos uostą, pereisite pasienio kontrolės ruožą ir Jus pasitiks rusiškai kalbantis gidas, kuris Jus lydės Jordanijoje. Autobusu pajudėsime link Petros, per Wadi Rum dykumą (Mėnulio slėnis). Dykuma atrodo, kaip chameleonas – uolos, kalnai ir smėlis keičia spalvą iš baltos į geltoną, juodą, neįtikėtino spindesio raudoną, kuri vienaip atrodo saulei šviečiant zenite ir visai kitaip auštant ir artėjant saulėlydžiui.

Atvykę į vietą pradėsite apžvalginę ekskursiją po Petrą, kuris yra lankomiausias Jordanijos turistinis objektas garsėjantis akmens statulomis išskaptuotomis uolose prieš daugybė metų. 2007 metais Petra buvo pripažinta, kaip vienu iš septynių Naujųjų Pasaulių stebuklų. 


Nuotr. Petra 

Ekskursiją prasidės nuo kanjono vadinamo Sik (apie 1200 metrų), kurį iš abiejų pusių supa raudono smiltainio uolos. Kanjonas banguotas, nėra tiesių dalių ilgesnių nei 20 metrų, kai kuriose vietose sienų (70 – 120 metrų) nišos yra skirtingų aukščių, tai lemia, kad daugelyje Sik kanjono vietų saulės spinduliai patenka visą dieną. Ir už vieno iš Sik kanjono posūkių Jums atsivers vaizdas El Khazne.

El khazne yra didysis 40 metrų aukščio ir 26 metrų pločio rožės akmens spalvos fasadas, kuris yra pirmasis vaizdas, kurį keliautojas pamato iš kanjono Sik. Deja, El khazne patalpos yra uždarytos ir turistai neįleidžiami. El khazna išvertus iš arabų kalbos reiškia iždas, tačiau iki šiol tiksliai nežinoma jo paskirtis UNESCO archeologai tyrinėja, kas tai yra iš tikrųjų šventykla, kapavietė, lobyno lobis. 

Po ekskursijos Petroje vyksite pietauti į 5* viešbutį (pietūs įskaičiuoti, o už gėrimus reikės mokėti papildomai). Papietavę vyksite atgal į Akabą, ten turėsite apžvalginę ekskursiją po miestą.

Iš Akabos uosto Jūs išplauksite keltu atgal į Nuweibos uostą, kelionė truks dvi valandas. Atplauksite 22:00 į Nuweiba uostą ir iš ten į Šarm el Šeichą grįšite autobusu į savo viešbutį.

Su savimi turėti: 1. Pasas 2. Egipto viza nereikalinga 3. Jordanijos vizai reikalingi duomenys iš Jūsų asmens dokumento, paso (pavardė, vardas lotyniškomis raidėmis, gimimo data, paso serijos ir numerio, paso išdavimo data) 4.Maisto dėžutė iš viešbučio (užsisakyti iš ryto arba prieš dieną registratūroje) 5. Akiniai nuo saulės 6. Galvos apdangalas nuo saulės 7. Drabužiai pagal sezoną 8. Patogi avalynė 9. Fotoaparatas 10. Pinigai (suvenyrams, gėrimams pietų metu).

Į ekskursiją įskaičiuota: Pervežimai tiek Egipto, tiek ir Jordanijos Hašimitų karalystės teritorijose; Keltas; Viza; Rusiškai kalbančio gido paslaugos; Įėjimo bilietai; Pietūs.

Ekskursijos organizuojamos antradieniais ir penktadieniais. 

Kaina - 210 EUR/asm.

Ekskursija "Pažintis su Šarm el Šeichu"

Ekskursijos metu aplankomi objektai: Al Mostafa Mečetė; The Heavenly Cathedral (Koptų ortodoksų katedra); Our lady of Peace Church (Katalikų bažnyčia pirmoji Sinajuje); „Old Market“ turgus, apsilankymas priklauso nuo Jūsų poreikių, kiek bus jame skiriama laiko; Al Sahaba Mečetė (bus galimybė apsilankyti viduje); seniausi pastatai Šarm el Šeiche ir jų pastatymo ypatumai; apžvalgos aikštelė; monumentas atminti lėktuvo aviakatastrofos Boeing 737 aukoms; Soho arba Naama Bay.

Ši ekskursija orientuota į pažintį su miestu ir jo santykį su Sinajaus pusiasaliu bei pačiu Egiptu. Šioje ekskursijoje  aptarsime Šarm el Šeichą, ne tik geografine, bet ir geopolitine padėtimi, jo ryšį su krikščionybe bei islamu, kodėl šis miestas vadinamas „Taikos miestu“, kas jį pradėjo kurti, kur buvo užuomazgos, kaip šis miestas dabar plėtojasi, kokios tendencijos, kaip miestas suskirstytas. Mes labai laimingi, kad mūsų kelyje likimas mus supažindino su vienais iš pirmųjų Šarm el Šeicho naujakurių iš žemyninio Egipto, kurie mums suteikė neįkainojamą dovaną, kuria mes norime su Jumis pasidalinti. Šioje ekskursijoje mes niekur neskubėsime, o mėgausimės ir bandysime susidraugauti su Šarm el Šeichu bei, kiek įmonama, įsijausti į vietinių žmonių gyvenimą.


Nuotr. Al Sahaba mečetė                                

Pagal Jūsų pageidavimą gali būti įtraukti ir papildomi objektai, pavyzdžiui, naujas mūsų atradimas nuostabi parduotuvė-kavinukė "Rayahen", kur galite paskanauti tobulo skonio tradicinių saldumynų, taip pat šokoladinių saldainių bei įvairių riešutų. Šioje vietoje viskas itin kokybiška ir aukščiausio lygio. Dar yra labai savita kavinė „Farsha“, kurioje pasijusite tarsi kitame pasaulyje, žiūrėdami į Raudonąją jūrą ir gurkšnodami mėtų arbatą ar kokteilį. Galima į ekskursiją įtraukti ir „Old Market“ - nuostabus jūros gėrybių restoranas. O jeigu traukia saldumynai, Genena City prekybos centre yra puiki desertinė - "Tseppas" (viena iš seniausiai įkurtų egiptietiškos konditerijos įmonių, net 1912 metais). Lauksime Jūsų pageidavimų bei stengsimės į juos atsižvelgti. 

Ekskursijos organizuojamos kiekvieną dieną.

Kaina - 10 EUR/asm. (susirinkus 10 asmenų grupei), individualiai ekskursijai klausti kainos asmeniškai.

Ekskursija "Vakarinis kruizas"

Tai išvyka į Raudonąją jūrą didžiuliu, įspūdingu, šviečiančiu, didelėmis burėmis laivu. „Sinai dreams“ laivą mato visi nuo Šarm el Šeicho miesto pakrančių. Gražus laikas visai šeimai ar draugų kompanijai bus garantuotas!

Mūsų partnerių atstovas Jus paims iš Jūsų viešbučio 17:00 valandą su automobiliu ir Jus nuveš į Šarm el Šeicho uostą, įsėdus visiems į jachtą prasidės Jūsų kelionė.

Jums bus pasiūlyta vakarienė iš jūros produktų ir gaivinantys gėrimai. Maistas patiekiamas savitarnos stiliumi:

👍Pagrindinis - Krevetės, kalmarai, žuvies filė, vištienos grybai, ryžiai ir spagečiai;

👍Salotos – žalios salotos, sūrio salotos, graikų salotos, egiptiečių salotos, bulvių majonezas, humusas ir Egipto duona;

👍Desertas - vaisių salotos;

👍Gėrimai - arbata, kava, gaivieji gėrimai, mineralinis vanduo.

Šou programa - dervišai, DJ, dainininkė, pilvo šokiai ir magijos šou.


Nuotr. Pramogos "Sinai dreams" laive

Pasibaigus Jūsų ekskursijai mūsų atstovas Jus pristatys iš uosto į Jūsų viešbutį. 

Su savimi turėti: 1. Pasas 2. Šilti drabužiai (ypač žiemą).

Ekskursijos organizuojamos kiekvieną dieną.

Kaina - 25 EUR/asm.

Ekskursija "Pusiau povandeniniu laivu"

Tai nuostabus būdas pamatyti neįtikėtiną Raudonosios jūros povandeninio pasaulio augmeniją ir gyvūniją. Tai laivas, kurio apatinė dalis panirusi po vandeniu, todėl plaukdami šiuo laivu galite stebėti spalvingą povandeninį jūros pasaulį. Įspūdingas, pusiau povandeninis laivas su stikliniais langais ir dugnu suteiks Jums galimybę su visa šeima pasinerti į keletą metrų po vandeniu ir patyrinėti koralus, įvairiaspalves žuvytes, o gal net išvysti vėžlių, murenų bei rajų. 


Nuotr. Ekskursija laivu Raudonąja jūra

Ši ekskursija prasideda, kuomet mūsų partneris atvažiuoja Jūsų pasiimti į viešbutį ir važiuojate į Šarm el Šeicho jūrų uostą. Ši jūrinė kelionė pusiau povandeniniu laivu (batiskafu) užtruks apytiksliai 2 valandas.

Plaukimas pusiau povandeniniu (batiskafu) laivu trunka apytiksliai ~ 90 min, iš kurių apie ~ 60 min. 3 m gylyje po vandeniu galima stebėti neįtikėtiną jūros pasaulio gyvenimą bei koralus, ir ~ 30 min ant pusiau povandeninio (batiskafo) viršaus grožėtis nepaprastais vaizdais atsiveriančiais į kalnus bei gamtos suformuotą Šarm el Majos įlanką. Grįžus į uostą Jus atgal į Jūsų viešbutį nuveš mūsų atstovas.

Į ekskursiją įskaičiuota: 1 gaivinantis gėrimas; Pervežimo bei gido paslaugos.

Ekskursijos organizuojamos kiekvieną dieną  9:00, 10:30, 12:30 ir 13:45 valandomis.

Kaina - 27 EUR/asm.

Ekskursija "Vandens parkas - Bora Bora Albatros"

Vandens čiuožyklos, bangų baseinas ir kiti vandens atrakcionai sukurs jaukią ir linksmą atmosferą ir Jūs nepastebėsite, kaip prabėgs dar viena saulėta diena svetingame Šarme el Šeiche. Vandens parkas „Bora Bora Albatros“ laikomas vienu geriausių Šarm el Šeiche, jo teritorijoje – 6 barai, 2 restoranai, muziejai ir suvenyrų parduotuvės. Jeigu nenorite mokėti 1$ už rankšluostį, jį pasiimkite iš savo viešbučio.

Vandens parke yra daugybė nusileidimo kalnelių (iš viso – 32 nusileidimo kalneliai, iš kurių 12 skirta vaikams) įvairaus aukščio ir tipo: nuo laisvo kritimo, kamikadzė, juodoji skylė iki cunamio ir dar daug kitų. Vandens parke yra du labai aukšti nusileidimo kalneliai, kuriais rekomenduoja čiuožti ant specialiai pripūstų padangų (šios padangos yra nemokamos bei jų skaičius yra pakankamas visiems lankytojams), yra sraunioji upė su dirbtine vandens srove, todėl galima atsipalaiduoti plaukiant „Gondola“. 


Nuotr. "Bora Bora Albatros" 

Galimi du variantai:

👍1. Viskas įskaičiuota: pervežimas į vandens atrakcionų parką „Bora Bora Albatros“ ir atgal, įėjimo mokestis, pietūs vandens parke ir gaivinantys gėrimai.

👍2. Tik pervežimas į vandens atrakcionų parką „Bora Bora Albatros“ ir atgal bei įėjimo į vandens atrakcionų parką bilietas.

Su savimi turėti: Rankšluostis (nebūtina, jei vietoje išsinuomosite); Maudymosi kostiumas; Akiniai nuo saulės; Kremas nuo saulės; Galvos apdangalas.

Ekskursijos organizuojamos kiekvieną dieną. Laikas: 9:30 - 17:00 (laikas gali skirtis priklausomai nuo Jūsų viešbučio atstumo iki vandens parko).

Kaina - 45 EUR/asm. 

Ekskursija "Laivas stikliniu dugnu"

Ši ekskursija yra draugiška šeimai, kurios metu galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis nuostabiais koraliniais rifais, koralais, spalvotomis žuvimis per laivo stiklinį dugną.

Mūsų atstovas Jus paims iš viešbučio ir nuvyksite į Ras Nasranį, iš ten išplauksite stebėti Raudonosios jūros povandeninio pasaulio. Kelionė užtrunka šiek tiek daugiau nei 1 valandą, gaivieji gėrimai bus laive. Ekskursijos metu mus galimybė pasidaryti daug gražių nuotraukų, tad nepamirškite savo fotoaparato ar telefono.


Nuotr. Ekskursija laivu 

Įskaičiuota į ekskursiją: Visi pervežimai automobiliu ar autobusu; Gaivieji gėrimai.

Ekskursijos organizuojamos kiekvieną dieną (11:00 val. ir 15:00 val.)

Kaina - 10 EUR/asm.

Ekskursija "Plaukimas link Tirano salos"

Ekskursija „Plaukimas link Tirano salos“, skirta tiems keliautojams, kurie nori pamatyti ne tik gražiausias Raudonosios jūros žuvis bei nepaprasto grožio koralus, bet ir tiems, kurie nori pamatyti paskendusius laivus. Tirano sala yra Akabos įlankoje tarp Šarm el Šeicho ir Saudo Arabijos ir apsupta beveik nepertraukiamu koralinio rifo barjeru. 

Tirano sala – Ras Muhammad nacionalinio parko dalis garsėjanti švariu, skaidriu ir žydru vandeniu, spalvingais koralais bei nuostabia ir neįtikėtino grožio Raudonosios jūros fauna ir flora, kuri tik kviečia ir kviečia šioje ekskursijoje nardyti. Jei pasiseks, tai bus galima pamatyti delfinų būrį, kuris pradžiugina visus poilsiautojus.

Mūsų atstovas atvažiuos Jūsų pasiimti iš viešbučio 8:00 valandą ryto ir atgal parveš 17:00 valandą. Ekskursijos metu bus 3 sustojimai prie gražiausių ir saugiausių koralinių rifų, kur galėsite mėgautis povandeninio pasaulio grožiu: įskaičiuotas vienas giluminis nardymas (jeigu pasirenkate variantą už 30 Eur, o ne 25 Eur) arba tiesiog užsiimti paviršiniu nardymu (snorkeling) švariausiame vandenyje.


Nuotr. Raudonosios jūros povandeninis pasaulis

Giluminis nardymas organizuojamas tik su kvalifikuotais bei patyrusiais instruktoriais. Pažintinis nardymas susideda iš dienos praleistos pasiplaukiojant laivu su pietumis ir gėrimais. Išklausysite parengiamąjį instruktažą apie nėrimo tvarką ir saugumą. Mes sustosime 2 skirtingose vietose, kad galėtume paplaukioti (paviršinis nardymas), o trečiajame sustojime jūs užsidėsite nardymo įrangą ir kartu su kvalifikuotu bei patyrusiu naru išbandysite pažintinį nėrimą.

Priklausys nuo jūsų kaip jausitės, galėsite nerti į 6-8 metrų ar dar net ir giliau, į 10-12 metrų gylį. Jumis nuolatos rūpinsis kvalifikuotas nardytojas individualiai. Nardant geriau tiesiog grožėtis nuostabiu koralų pasauliu ir neliesti nieko, nes galite įsipjauti nuo koralų, o gražūs ir mieli Raudonosios jūros gyventojai gali būti nuodingi.

Į ekskursiją įskaičiuota: Pietūs jachtoje (švediškas stalas); Gėrimai.

Su savimi turėti: 1. Paso kopija (viešbučio registratūroje paprašykite) 2. Maudymosi kostiumas 3. Rankšluostis 4. Kremas nuo saulės.

Ekskursijos organizuojamos kiekvieną dieną. 

Kaina - 25 EUR/asm, su giluminiu nardymu - 30 EUR/asm. 

Ekskursija "Ras Mohammed nacionalinis parkas su jachta"

Mūsų atstovas atvažiuos Jūsų pasiimti iš Jūsų viešbučio (prie viešbučio vartų) 8:00 valandą ryto. Per 15 min pasieksime, uostą, kur lauksime jachtos. Pagal Jūsų pageidavimus, važiuodami galėsime sustoti nardymo centre iš kurio galėsime išsinuomoti paviršinio nardymo įrangą (snorkeling) – kaukes, vamzdelius ir plaukmenis (lastus) bei gelbėjimosi liemenes (tiems plaukikams, kurie su liemene vandenyje jaučiasi saugiau).

Pakeliui į Ras Mohammed nacionalinį parką galėsite mėgautis jūros vėju, gražiais jūros vaizdais, fotografuoti iš jachtos denio arba degintis savo malonumui. Ekskursijos metu bus trys sustojimai: maudymuisi, paviršiniam nardymui (snorkeling), giluminiam nardymui (už papildomą kainą).


Nuotr. Nardymas Egipte 

Tokiu būdu per vieną kelionę Jūs galėsite pamatyti tris gražiausius koralinius rifus. Kiekvienam sustojimui skiriama nuo 45 minučių iki 1 valandos. Plaukimo (nardymo) metu Jus visada lydės rusiškai kalbantys kvalifikuoti instruktoriai. Jie parodys jums pačius vaizdingiausius koralinių rifų vietas, jūros gyvūnus, besislepiančius tarp koralų, taip pat užtikrins Jūsų saugumą viso plaukimo metu. Po antrojo sustojimo Jums bus pasiūlyti pietūs (švediškas stalas) bei gaivinantys gėrimai.

Su savimi turėti: 1. Paso kopija (Viešbučio registratūroje paprašykite) 2. Paviršiniam nardymui (snorkeling) – kaukė, vamzdelis, plaukmenys (lastai) 3. Maudymosi kostiumas 4. Rankšluostis 5. Kremas nuo saulės 6. Fotoaparatas 7. Akiniai nuo saulės 8. Pinigai (paviršinio nardymo priemonių nuomai). 

Į ekskursiją įskaičiuota: Pervežimai iš viešbučio į uostą ir atgal; Nealkoholiniai gėrimai kelionės metu; Pietūs (švediškas stalas); Rusiškai kalbantis gidas jachtoje; Rusiškai kalbančio instruktoriaus paslaugos nardymo metu.

Ekskursijos organizuojamos kiekvieną dieną. 

Kaina - 25 EUR/asm, su giluminiu nardymu - 30 EUR/asm.

Ekskursija "Kanjonas ir mėlynoji skylė"

Ši ekskursija skirta tiems turistams ir keliautojams, kurie trokšta nuotykių, naujų pojūčių, urbanizacijos nepasiektų gamtos kampelių, kurie suteikia nepaprastai malonų įspūdį. Taip pat, ši ekskursija po Mažąjį spalvotąjį kanjoną ir Mėlynąją skylę, skirta ir tiems keliautojams, kurie aktyvų gyvenimo būdą mėgsta labiau negu komfortišką viešbučio teritoriją.

Ekskursijos metu aplankomi objektai: Sinajaus dykuma, Dahabas, Mėlynoji skylė, Abu Galum parkas, Kanjonas, jodinėjimas kupranugariais, važiavimas keturračiais.

Važiuosite džipais per Sinajaus dykumą, kol kalnų serpentinas atveda prie siauro uolų tarpeklio - kanjono. Kanjonai, tai tikri Sinajaus pusiasalio gamtos stebuklai, kuriuos reikia bent kartą gyvenime išvysti. Apsilankysime Mažame spalvotame kanjone, kuris yra paslaptingas ir pasislėpęs tarp Sinajaus kalnų ir suformuotas prieš maždaug du milijonus metų po žemės drebėjimo. Jį kuria ir deformuoja dykumos vėjai, kurie baigė darbą ir sukūrė keistos formos figūras, kuriose kiekvieno iš mūsų vaizduotė gali rasti skirtingus vaizdinius. Kanjonas – 150 kilometrų nuo Šarm el Šeicho, netoli Nuweibos miesto.


Nuotr. Kanjonas Sinajaus dykumoje

Vėliau pasieksite Abu Galum parką, kurį sudaro nepaprasto grožio unikalus kraštovaizdis jungiantis tris sferas: jūros, dykumų kraštovaizdžius bei povandeninį pasaulio karalystę (unikalų koralų pasaulį). Šios ekskursijos metu aplankysite ne tik kanjoną, bet ir Abu Galum parką, kuris yra išsidėstęs prie Akabos įlankos, į šiaurę nuo Dahabo miesto - buvęs mažas žvejų kaimelis, minimas net Biblijoje, Mozės knygoje, tapęs buriuotojų bei narų Meką. Šio parko perlas – Mėlynoj skylė (Blue Hole) - didžiulis koralų šulinys, kurio gelmė siekia 100 metrų, o maždaug ties 55-70-uoju metru yra arka - išėjimas į atvirą jūrą. Taip pat šioje kelionėje galėsite jodinėti kupranugariais išilgai Abu Galum parko, jūros pakrante bei aplankyti spalvingą Rytų Dahabo turgų.

Mėlynoji skylė labai patraukli ir pavojinga giluminio nardymo specialistams – Mėlynos skylės sienos primena gražų urvą ir arkas. Apsilankymas povandeniniuose urvuose yra gana pavojingas ir reikalauja aukšto nardytojų techninės kvalifikacijos, deja, daugelis nardymo mėgėjų iš čia negrįžta, kaip pasakoja mažas paminklas krante.

Su savimi turėti: 1. Pasas (būtinai) 2. Maudymosi kostiumas  3. Rankšluostis  4. Geriamojo vandens  5. Galvos apdangalą 6. Akiniai nuo saulės 7. Kremas nuo saulės 8. Fotoaparatas 9. Pinigai (suvenyrams ir paviršinio nardymo priemonių nuomai).

Ekskursijos organizuojamos kiekvieną dieną.

Kaina - 40 EUR/asm. (esant 4 asmenų grupei (privati)), 20 EUR/asm. (grupinė) kartu su keturračiais 30 EUR/asm. 

Ekskursija "Super safaris (keturračiai, kupranugariai)"

Ši ekskursija skirta tiems, kurie trokšta patirti tikrą nuotykių skonį ir patį Sinajų, važiuojant sparčiai keturračiais per dykumos smėlį ir lėtai jojant kupranugariais paplūdimiu, tarsi, kaip vietiniai gyventojai prieš kelis šimtus ar net tūkstančius metų, o išalkus čia Jūsų laukia pietūs arba vakarienė beduinų kaime (priklauso nuo pasirinkto laiko). Jei trokštate tikrų nuotykių, šis keturračių safari kaip tik JUMS! Jūs važiuosite su palyda per įspūdingai gražias Šarm el Šeicho dykumas, kur priartėsite prie Sinajaus kalnų ir Šarm el Šeicho lygumų.

Mūsų partneris su automobiliu Jus pasiims iš Jūsų viešbučio ir nuveš iki bazės. Kelionė iš Jūsų viešbučio iki keturračių bazės truks apytiksliai 15 min. Atvykę į bazę, išklausysite trumpą instruktažą rusų kalba. 

Po instruktažo ~ 45 min, keturračiais važiuosite per dykumą. Bus keli sustojimai fotosesijai, gražiausiose vietose. 


Nuotr. Jodinėjimas kupranugariais

Po sparčios kelionės su keturračiais pereisite prie lėto jojimo kupranugariais, tarsi prieš kelis šimtus ar net tūkstančius metų. Kelionė ant kupranugarių užtruks apytiksliai 30 min. Atvyksime į beduinų kaimą, čia Jūsų lauks vakarienė ir nacionalinių šokių pasirodymas. Po to, vėl sėsimės ant keturračių ir važiuosime link bazės apie 45 minutes. Mūsų atstovas Jus pristatys atgal į Jūsų viešbutį.

Su savimi turėti: 1. Skara 2. Saulės akiniai (nuo saulės ir smėlio) 3. Kremas nuo saulės 4. Drabužiai pagal sezoną (dykuma gali Jus nustebinti šalčiu ir ypač tamsiuoju paros metu ir ypatingai žiemą). 5. Vanduo 6. Fotoaparatas 7. Patogi avalynė.

Ekskursijos organizuojamos kiekvieną dieną (04:00 val, 8:00 val, 10:30 val, 14:30 val, 15:30 val.)

Kaina - 30 EUR/asm.

Ekskursija "Bagiais 4X4 bei keturračiais po dykumą"

Priklausomai nuo Jūsų pageidavimų ar norite sutikti saulėtekį dykumoje ar saulėlydį, išvažiuojame: 04:00 ryto (stebime saulėtekį dykumoje), 10:00, 14:30 (stebėsime saulėlydį).  Mūsų atstovas Jus automobiliu nuveš iki bazės. Atvykę į bazę, išklausysite trumpą instruktažą rusų kalba. Su bagiais ar keturračiais važiuosite per dykumą iki beduinų kaimo, sustodami trumpai fotosesijai. Važiavimas trunka 45 min.


Nuotr. Ekstremalios pramogos Egipte

Atvažiuojame į beduinų kaimą. Čia galėsite pasijusti tarsi, laikas būtų sustojęs, nes gyvenimas beduinų kaime mažai pasikeitė per paskutinį amžių. Beduinų kaime pasisvečiuosime apie 30 minučių. Po to, vėl sėsimės ant bagių ir važiuosime link bazės apie 45 minutes ir sutinksime saulėtekį arba saulėlydį dykumoje (priklausomai, kurį laiką pasirinkote). Mūsų atstovas Jus pristatys atgal į Jūsų viešbutį.

Su savimi turėti: 1. Skara 2. Saulės akiniai (nuo saulės ir smėlio) 3. Kremas nuo saulės 4. Drabužiai pagal sezoną (dykuma gali Jus nustebinti šalčiu ir ypač tamsiuoju paros metu ir ypatingai žiemą). 5. Vanduo 6. Fotoaparatas 7. Patogi avalynė.

Ekskursijos organizuojamos kiekvieną dieną (04:00 val, 8:00 val, 10:30 val, 14:30 val, 15:30 val.)

Kaina - 20 EUR/asm.

Ekskursija "Luksoras lėktuvu"

Luksoras tai tarsi miestas - muziejus po atviru dangumi. Šis miestas įsikūręs buvusio senovės miesto Tėbų vietoje. Tėbai klestėjo Egipto Naujosios karalystės epochoje prieš 3-4 tūkstančius metų ir tai buvo vienas didžiausių pasaulio miestų, kadaise vadintas "100 vartų miestu“, o taip pat "Karalių miestu" ir "Miestų karaliumi“.

Ekskursijos metu aplankomi objektai: Karalių slėnis, Karnako šventykla, Luksoro šventykla, Memnono kolosai, Hatčepsutės laidojimo šventykla (Al Deir al Bahri).

Mūsų partnerio atstovas atvažiuoja Jūsų pasiimti į Jūsų viešbutį apie 04:00 val. ir vykstate į Šarm el Šeicho oro uostą ~ 15 min. Skrydis iš Šarm el Šeicho oro uosto į Luksorą 06:00 val. ryto trunka ~ 45 min. Skrydžio metu galėsite grožėtis Egiptu iš paukščio skrydžio. Nusileidę oro uoste, Jūs susitiksite su rusiškai kalbančiu gidu – egiptologu, kuris Jus lydės visos ekskursijos metu.

Atvykę į vietą pradėsite apžvalginę ekskursiją po Luksorą ir pirmasis objektas, kurį aplankysite bus Karalių slėnis (~2 valandas). Karalių slėnis – Egipto faraonų laidojimo vieta, Nilo kilpos vakariniame krante, šalia Tėbų. Vakarų krantas buvo pasirinktas todėl, kad toje pusėje saulė nusileisdavo į požemį. Lyguma nuo Nilo tęsėsi iki kalnų grandinės išraižytos slėniais.

Kitas objektas, kurį aplankysite - Hatčepsutės šventykla (~ 1 valanda). Hatčepsutė – viena žinomiausių Egipto moterų, Tutmozio ir karalienės Ahmezės dukra, penktoji 18 dinastijos (Naujoji karalystė) faraonė. Ši šventykla VII a. buvo pavadinta Al Deir al Bahri pagal toje apylinkėje buvusio koptų vienuolyno, vadinto Šiauriniu vienuolynu, pavadinimą. Ir net egzistuoja hipotezė, kad ir pati šventykla ankstyvosios krikščionybės laikotarpiu galėjo būti naudojama kaip koptų vienuolynas.

Trečiasis lankytinas objektas – Memnono kolosai (~ 15 min). Tai dvi gigantiškos Senovės Egipto naujosios karalystės faraono Amenchotepo III (apie 1392−1352 m. pr. m. e.) statulos, esančios Tėbų nekropolyje vakariniame Nilo upės krante prie šiuolaikinio Luksoro. Memnono kolosai iškalti iš kvarcitinio smiltainio ir buvo iš abiejų Amenchotepo III šventyklos pirmojo pilono pusių. 27 m. pr. m. e. žemės drebėjimo metu šiaurinė statula buvo pažeista ir jos viduje atsirado įtrūkimai.


Nuotr. Tėbų vaizdas

Apsilankysime akmens gaminių gamykloje ( ~20 min). O po to mūsų lauks plaukimas Nilu (neįskaičiuotas į ekskursijos kainą), kuris truks ~ 25 min. Po pasiplaukiojimo Nilu Jūsų lauks pietūs (gėrimai už papildomą mokestį, neįskaičiuoti į ekskursijos kainą), ~ 40 min. 

Papietavę apsilankysite Karnako Šventykloje (~2 valandas). Karnako šventykla – šventyklų kompleksas, esantis Egipte, El Karnako kaime, esančiame apie 3 km į šiaurę nuo Luksoro netoli Nilo. Gyvųjų miestas buvo ant rytinio Nilo kranto, mirusiųjų – ant vakarinio. Karnako šventyklų kompleksas pastatytas ant rytinio kranto. Karnakas – tai įspūdingas šventovių, statulų ir obeliskų, dedikuotų Tėbų dievams ir Egipto faraonų didybei, kompleksas. Ekskursijos pabaigoje Jūsų laukia Papirusų parodos aplankymas (30:00 min). Iš Luksoro Jūs išskrisite 19:30 val., į Šarm el Šeicho oro uostą, o ten Jūsų jau lauks mūsų atstovas, kuris Jus nuveš iki Jūsų viešbučio.

Su savimi turėti: 1. Pasas 2. Viza (šiai ekskursijai būtina Egipto viza, ji į ekskursijos kainą neįskaičiuota, Jūs turite ją nusipirkti atvykdami į Šarme l Šeichą, kaina 25$) 3. Maisto dėžutė iš viešbučio (užsisakyti iš ryto arba prieš dieną registratūroje) 4. Geriamasis vanduo 5. Saulės akiniai 6. Kremas nuo saulės 7. Patogi avalynė 8. Drabužiai pagal sezoną (karštuoju metų sezone svarbu pasirinkti drabužius, kurie uždengia rankas, pečius, kojas) 9. Galvos apdangalas 10. Pinigai (gėrimams pietų metu, plaukimui jachta).

Į ekskursiją įskaičiuota: Pervežimas viešbutis - Šarm el Šeicho oro uostas - viešbutis; Ekskursija autobusu Luksore; Lėktuvo bilietai Šarm el Šeichas - Luksoras - Šarm el Šeichas; Rusiškai kalbantis gidas; Įėjimo bilietai; Pietūs. 

Ekskursijos organizuojamos trečiadieniais ir šeštadieniais (ekskursiją reikėtų užsisakyti prieš mažiausiai 3-4 dienas, dėl lėktuvo bilietų rezervavimo).

Kaina - 160 EUR/asm. 

Visos ekskursijos yra vykdomos rusų kalba. Jeigu būtų poreikis, suderinus iš anksto, ekskursiją gali lydėti dar vienas žmogus ir būti kaip antras gidas, kuris verstų viską į lietuvių kalbą (išskyrus ekskursijas: Luksoras lėktuvu, Jeruzalė, Petra (Jordanijos Hašimitų karalystė)).

Kelionė į Egiptą

Patiko blogo įrašas?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite dar daugiau kelionių patarimų ir naujienų!

Facebook komentarai