+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

Ekskursijos Šarm el Šeiche - išvyskite Egiptą kitomis akimis

Ekskursijos Šarm el Šeiche - išvyskite Egiptą kitomis akimis

Šarm el Šeichas - populiarus Egipto kurortas, prie Raudonosios jūros. Šis kurortas jau yra tapęs vienu mėgstamiausių lietuvių ir kitų turistų. Miesto ekonomika, galima sakyti, paremta vien turizmu, todėl kurorte netrūksta pramogų: daugybė restoranų, barų, kazino, tarptautinių viešbučių, golfo klubų ir dar daug įvairios veiklos. Į šį kurortą gausiai traukia ir nardymo mėgėjai, nes netoli kurorto - Akabos įlankoje - gausu nuostabių koralinių rifų. 

Atostogos Egipte dažnai asocijuojasi su pasyviu poilsiu, bet norint pažinti šalį, būtina pakeliauti. Juk kaip smagu viską pamatyti savomis akimis: išvysti vietinių gyvenimą, suprasti kultūrą, aplankyti gražiausias vietas! Savarankiškai keliauti Egipte gali būti sudėtinga - kita kultūra, kitas tikėjimas, painūs viešojo transporto tvarkaraščiai, saviti šalies įstatymai ir t.t. Norint per atostogas "nesukti galvos", siūlome pasitikėti mumis ir pasirinkti eksursijas iš mūsų tarpininkų Šarm el Šeiche.


Ekskursijos, kurias galima užsisakyti: 

 4 dienų kruizas iš Asuano į Luksorą su sustojimu Abu Simbele ir skrydžiu oro balionu

 Safaris 5 in 1: keturračiai, kupranugariai, šou programa, vakarienė ir žvaigždžių stebėjimas Šarm el Šeiche

 Privatus turas iš Šarm el Šeicho į Kairą lėktuvu

 Dienos kelionė į Kairą autobusu

 Saulės pasitikimas ant Sinajaus kalno ir apsilankymas Šv. Kotrynos vienuolyne

 Dienos kelionė į Pertą keltu

 Nardymo kelionė Ras Muhammad nacionaliniame parke ir sustojimas Baltojoje saloje

 Turas laivu su stikliniu dugnu Raudonojoje jūroje


Pačiau apie siūlomas ekskursijas:

Ekskursija: „4 dienų kruizas iš Asuano į Luksorą su sustojimu Abu Simbele ir skrydžiu oro balionu“

Šio kruizo Nilo upe iš Asuano į Luksorą metu plauksite senovinėmis upės pakrantėmis, sustosite aplankyti fantastiškų vietų, tokių kaip Kom Ombo šventykla, Edfu šventykla ir, žinoma, garsieji Luksoro bei Karnako šventyklų kompleksai. Jus lydės profesionalus vietinis gidas, kuris papasakos įspūdingų istorijų, savo pasakojimais nukels į senovės Egipto pasaulį. Negana to, paskutinę dieną turėsite galimybę į Luksorą pasižvalgyti iš dangaus, skrydžio oro balionu metu! Laukia nepakartojami įspūdžiai!

Į ekskursiją įskaičiuota: maitinimas, 3 nakvynės 5 žvaigždučių kruize Nilu iš Asuano į Luksorą, kvalifikuoto egiptologijos gido paslaugos, kelionė į Abu Simbelą su angliškai kalbančiu gidu, pervežimas, visi vietiniai mokesčiai ir paslaugos, skrydis oro balionu virš Luksoro.

Kaina: nuo 319 Eur/asm.

Ekskursija: „Safaris 5 in 1: keturračiai, kupranugariai, šou programa, vakarienė ir žvaigždžių stebėjimas Šarm el Šeiche“

Ši ekskursija puikiai tiks tiems, kurie mėgsta derinti daugybę veiklų vienu metu. Tik per vieną dieną turėsite progą pasivažinėti kerračiais dykumoje, išbandysite jodinėjimą kupranugariais, susipažinti su beduinais, kurie jums padovanos šou bei pavaišins vakariene. Na, o viską vainikuos įspūdinga naktis ir žvaigždžių stebėjimas. Kupina įspūdžių ir nuotykių diena – garantuota!

Į ekskursiją įskaičiuota: vakarienė, pasivažinėjimas keturračiais, pervežimas transporto priemone, jodinėjimas kupranugariais, naudojimasis teleskopais.

Kaina: nuo 51 Eur/asm.

Ekskursija: „Privatus turas iš Šarm el Šeicho į Kairą lėktuvu“

Aplankykite Kairą per vieną dieną savo atostogų Šarm el Šeiche metu. Šio privataus turo metu lėktuvu skrisite į Kairą, kad Egipto sostinėje praleistumėte kuo daugiau laiko ir lankytinoms vietoms skirtumėte tiek dėmesio, kiek jos nusipelnė. Keliausite su profesionaliu gidu, kuris papasakos viską iki smulkiausių detalių apie Egipto istoriją, turėsite laisvo laiko patys pažinti šio įspūdingo miesto gatves, apsipirkti garsiąjame Khan El Khalili turguje.

Į ekskursiją įskaičiuota: pervežimai iš viešbučio ir atgal, skrydžio bilietai, gido egiptologo paslaugos, visi įėjimo mokesčiai (brangiausia kelionės dalis), pietūs vietiniame restorane, visi mokesčiai.

Kaina: nuo 243 Eur/asm.

Ekskursija: „Dienos kelionė į Kairą autobusu“

Jei norite aplankyti Kairą per vieną dieną be brangaus skrydžio ar traukinio iš Šarm el Šeicho, galite tai padaryti piniginei draugiškesniu būdu - autobusu. Ši vienos dienos kelionė prasidės anksti, tačiau tai reiškia, kad nepraleisite žymių Egipto vietų Kaire ir jo apylinkėse. Aplankysite Egipto muziejų, Didįjį sfinksą ir net Gizos piramides, keliaudami pėsčiomis, žirgais ar kupranugariais.

Į ekskursiją įskaičiuota: pietūs, kelionė autobusu.

Kaina: nuo 77 Eur/asm.

Ekskursija: „Saulės pasitikimas ant Sinajaus kalno ir apsilankymas Šv. Kotrynos vienuolyne“

Ši ekskursija - tai unikali patirtis vaikščioti istorijos pėdomis ir aplankyti biblinę vietovę – šventąjį Sinajaus kalną, kuriame, kaip manoma, Mozė užrašė 10 Dievo įsakymų. Įkopsite į viršūnę (2285 m) ir stebėsite įspūdingą saulėtekį. Po to, kai pasitiksite saulę, keliausite į kalno papėdėje esantį Šventosios Kotrynos vienuolyną.

Į kainą įskaičiuota: pervežimas, įėjimo mokesčiai, pasitikimas viešbutyje ir parvežimas atgal, beduinų gido paslaugos.

Kaina: nuo 46 Eur/asm.

Ekskursija: „Dienos kelionė į Pertą keltu“

Atraskite Petrą su profesionaliu gidu. Išvykos metu grožėsitės visame pasaulyje žinomu Petros lobiu ir kapavietėmis Jordanijoje, mėgausitės pietumis, aplankysite Akabos miestą. Jūsų laukia graži kelionė keltu!

Atvykę į Tabos uostą, išplauksite keltu į Akabą. Su žirgu ar pėsčiomis keliausite tarpekliais, lankysitės lobių namuose – bene gražiausiame kelionės objekte. Vėliau vyksite iki romėnų teatro, karališkųjų kapaviečių ir kelionę užbaigsite laisvu laiku Akabos mieste. Įspūdžių užteks visoms atostogoms!

Į kainą įskaičiuota: pietūs, pervežimai, įėjimų į objektus mokesčiai

Kaina: nuo 300 Eur/asm.

Ekskursija: „Nardymo kelionė Ras Muhammad nacionaliniame parke ir sustojimas Baltojoje saloje“

Labai įdomi kelionė į Ras Muhammad nacionalinį parką, kur atrasite nuostabųjį povandeninį pasaulį. Jūsų laukia nardymo kelionė laivu su sustojimu Baltojoje saloje, kur jausitės kaip Maldyvuose! Po nuotykių povandeniniame pasaulyje būsite tikrai išalkę, tad saloje galėsite mėgautis BBQ švediško stalo pietumis. Laive bus geriausia nardymo įranga, vadovai ir aptarnavimo komanda, tad visais jūsų poreikiais tą dieną bus pasirūpinta.

Į kainą įskaičiuota: pervežimas, nardymo įranga, pietūs, vanduo, nealkoholiniai gėrimai, visi mokesčiai ir rinkliavos

Kaina: nuo 34 Eur/asm.

Ekskursija: „Turas laivu su stikliniu dugnu Raudonojoje jūroje“

Leiskitės į kvapą gniaužiančio grožio Raudonosios jūros platybes ir grožėkitės koraliniais rifais net nesušlapę! Kviečiame į išvyką laivu, kurio išskirtinumas – stiklinis dugnas. Pamatysite, koks nuostabus ir stebuklingai gražus povandeninis gyvenimas verda prie Šarm el Šeicho krantų.

Į kainą įskaičiuota: pervežimas, laivo bilietas

Kaina: nuo 20 Eur/asm.

Dažniausiai užduodami klausimai

- Kaip pasirinkti tinkamą ekskursiją Šarm el Šeiche?

Ekskursiją Šarm el Šeiche geriausia rinktis pasitarus su savo turo agentu. Tai priklauso nuo laikotarpio, kada vyksite bei kiek laiko praleisite Egipte. 

- Kokios populiariausios ekskursijos Šarm el Šeiche?

Populiariausio ekskursijos Šarm el Šeiche yra safaris, dienos kelionės į Kairą, Pertą, Sinajų bei Šv. Kotrynos bažnyčią, nardymas Ras Muhammad nacionaliniame parke bei turas laivu su stikliniu dugnu Raudonojoje jūroje. 

- Ką reikėtų žinoti prieš vykstant į ekskursiją Šarm el Šeiche?

Vykstant į ekskursiją Šarm el Šeiche reikėtų tinkamai pasirūpinti apsagos nuo saulės priemonėmis, galvos apdangalais bei tinkamais drabužiais. Taip pat, reikia su savimi pasiimti geriamo vandens. 

- Kaip ekskursijų iš Šarm el Šeicho kainos skiriasi priklausomai nuo sezono?

Ekskursijų kaina sezono metu dažniausiai yra šiek tiek brangesnė, nei ne sezono metu. Todėl, jei norite sutaupyti, geriausia vykti gegužės – spalio mėnesiais.

- Kokios yra populiariausios lankytinos vietos Šarm el Šeiche?

Šarm el Šeiche gausu lankytinų vietų - Koptų ortodoksų katedra, Al Sahab mečetė, Tutanchamono kapo muziejus, Ras Mohammedo Nacionalinis parkas, Sinajaus kalnas, Šv. Kotrynos vienuolynas, Gizos piramidės.

 


Kelionė į Egiptą