+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

Ekspertas pataria: Ką privalote žinoti prieš išsinuomodami automobilį?

Ekspertas pataria: Ką privalote žinoti prieš išsinuomodami automobilį?

Ko gero, daugeliui iš jūsų, žiūrint filmą ar muzikinį klipą, kuriame, skambant muzikai važiuojama automobiliu su draugų kompanija po puikias vietoves, kyla mintis, kad tai – vienas geriausių laisvo laiko praleidimo būdų. Maža to, tai paversti realybe tikrai nesudėtinga – tereikia su draugų kompanija leistis į kelionę, o kad galėtumėte nevaržomai mėgautis keliavimo malonumu, išsinuomoti automobilį. Tačiau, kaip tai padaryti išmintingai? Kristonas Cappsas iš CityLab.com Jums turi keletą veiksmingų patarimų.

Pasak jo, įdomiausia tai, kad išsinuomoti geriausią automobilį geriausiomis sąlygomis pavyks tuo atveju, jei žaisite pagal tam tikras taisykles. Pagal jas žaidžia ir šio verslo atstovai, kurie teigia, kad bene geriausių rezultatų pavyks pasiekti tuomet, jei klientams tinkamu laiku bus pasiūlytas reikalingas skaičius automobilių. Na, o ką verta žinoti ir pagal kokias taisykles reikia žaisti tiems, kurie nori tą automobilį išsinuomoti?

Trys bendrovės sudaro net 95 procentus visos rinkos

Bene vienas svarbiausių dalykų, kurį turi žinoti kiekvienas, kuris nori išsinuomoti automobilį, yra tas, jog tik iš pirmo žvilgsnio jums gali atrodyti, kad jūsų turite labai didelį pasirinkimą – iš tiesų, situacija tokia, kad galimybių rinktis nėra tiek jau ir daug, nes 3 bendrovės sudaro net 95 procentus šio verslo rinkos. Taigi, belieka tik pridurti, kad jūsų laukia ribotas pasirinkimas. Guodžia nebent tik tai, kad kiekviena iš šių įmonių siūlo skirtingus kainų lygius – pigią, vidutinę bei brangią nuomos paslaugą, tad kaina, kurią norite mokėti už automobilio nuomą, taps tam tikru orientyru, padėsiančiu nuspręsti, kurios įmonės paslaugomis verta pasinaudoti.

Nebūtina teikti pirmenybę automobilių nuomai oro uoste

Dauguma žmonių elgiasi pagal vieną modelį - vos tik atvykę į šalį, dar būdami oro uoste, išsinuomoja automobilį. Mano, kad tai – greitai, patogu ir pigu. Dėl pirmų dviejų dalykų būtų galima sutikti, tačiau ne dėl trečio, todėl, jei jūsų tikslas yra išsinuomoti transporto priemonę už patrauklią kainą, nereikėtų teikti pirmenybę jos nuomai dar būnant oro uoste. Būtent oro uostų terminaluose siūlomų išsinuomoti automobilių kainos paprastai yra bent keliolika ar keliasdešimt procentų didesnės. Taigi, jei jūsų tikslas yra sutaupyti pinigų, pats metas ieškoti kitos vietos , kurioje galėtumėte išsinuomoti automobilį, nes būtent ne oro uoste to paties modelio automobilį tam pačiam laikotarpiui galėsite išsinuomoti gerokai pigiau.

Pirmenybė – skambučiams telefonu

Paprastai įmonės, kurios suteikia galimybę išsinuomoti automobilį, leidžia tai daryti tiek internetu, tiek telefonu, tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, jog pirmenybę vertėtų teikti telefonui – juo greičiau susieksite su įmonės darbuotojais, tuo tarpu į elektroninę užklausą gali būti atsakyta tik kitą dieną (ypač tuomet, kai šios paslaugos populiarumas pasiekia piką).

Nuspręskite, ar įsigysite draudimą

Dar vienas dalykas, kurį verta paminėti klabant šia tema, yra toks: iš anksto pagalvokite, ar įsigysite draudimą. Kai atvyksite į nuomos punktą, svarstyti šį klausimą jau bus ne laikas, tad procesas nuomos procesas bus kur kas sklandesnis tuo atveju, jei atsakymą turėsite iš anksto. Belieka tik pridurti, kad kuo ilgesniam laiko tarpui planuojate išsinuomoti automobilį, tuo daugiau galimybių, jog įvyks ir eismo įvykis.

Neįsigykite draudimo kitose vietose

Dar vienas dalykas, kurį turi žinoti kiekvienas keliautojas, yra toks: visai nesvarbu, ką jūs nuspręsti dėl draudimo įsigijimo būdami automobilių numos punkte (įsigysite ar ne), svarbiausia, kad vėliau jo neįsigytumėte kitose vietose. Išėję iš automobilių nuomos punkto ir jau išsinuomavę automobilį, susidursite ir su kitais šios paslaugos teikėjais, tačiau yra priežastis, kodėl draudimo įsigijimo iš kitų draudimo agentų verta atsisakyti – jūs tiesiog permokėsite nemažą sumą pinigų.

Rinkitės iš kelių automobilių nuomos bendrovių

Paprastai šios paslaugos sezonas trunka nuo balandžio iki rugsėjo, tad natūralu, kad visi tie, kurie gyvena iš šio verslo, šiuo laikotarpiu stengiasi surinkti kuo daugiau pinigų, kad galėtų iš jų gyventi ir likusią metų dalį. Būtent dėl šios priežasties automobilių nuomos kainos ne visada yra draugiškos automobilį norinčiam išsinuomoti keliautojui, tačiau yra viena gudrybė, kuria tikrai verta pasinaudoti – prieš išsinuomodami transporto priemonę bendraukite bent su keliais šios paslaugos teikėjais – turėsite galimybę stebėti, kuris iš jų jums gali pasiūlyti geriausias sąlygas.