+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

Gran Kanarija su vaikais

Gran Kanarija su vaikais

Pramogų parkai ir pramogos su vaikais

Poema del Mar akvariumas

Sakoma, jog tai vienas įspūdingiausių akvariumų Europoje. Poema del Mar akvariumas, esantis šalia kruizinio uosto ir vos kelios minutės pėsčiomis nuo Las Canteras miesto paplūdimio, suskirstytas į tris skirtingas sritis: sekliųjų vandenų jūrų ekosistemas, giliavandenes jūrų ekosistemas ir gėlo vandens rūšis. Poema del Mar taip pat gali pasigirti didžiausiu kada nors pastatytu lenktu akvariumu – tuneliu – tai daugiau nei 140 tonų svorio, 36 metrų ilgio ir 7 metrų aukščio akvariumas!

Kainos: vaikams iki 3 metų nemokamai, vaikams 4-11 metų – 17,50 eur, suaugusiems (nuo 12 metų) – 25 eur.

Krokodilų parkas

Tai gyvūnų prieglauda ir tikrai ne zoologijos sodas. Parkas priima daugybę pavogtų, surastų gamtos apsaugos tarnybų ar tiesiog paliktų savo šeimininkų gyvūnų. Taip, čia glaudžiasi gyvūnai, kuriuos nusipirkę žmonės tik vėliau supranta, kad savotiškų bei egzotinių gyvūnų priežiūra reikalauja daugiau nei tradicinių naminių gyvūnų. Todėl lankymasis šiame parke padeda gyvuoti prieglaudai ir išlaikyti gyvūnus.

Mūsų įspūdžiai – nedidelis jaukus parkas, lankymuisi skyrėme porą valandų, kurių pakako pamatyti ne tik gyvūnus, bet ir jų maitinimus.

Kainos: vaikams nuo 3 metų – 6,90 eur, suaugusiems (nuo 12 metų) – 9,90 eur.

Palmitos parkas

Analogas Jungle parkui Tenerifėje. Didelis amfiteatras, iš kurio atsiveria vaizdas į baseiną, kuriame delfinai demonstruoja savo judrumą. Papūgų pasirodymai, taip pat plėšriųjų paukščių ir kitų egzotiškų paukščių pasirodymai – kaip ir kituose parkuose, pasirodymai įskaičiuoti į įėjimo kainą.

Kainos: vaikams iki 2 metų nemokamai, vaikams MINI (3-4 metų) – 12 eur, vaikams nuo 5 metų – 24 eur, suaugusiems (nuo 11 metų) – 33 eur.
 

Aqualand Maspalomas

Vandens parkas salos pietuose – Maspalomas. Kol kas vienintelis vandens parkas Gran Kanarijoje, o Siam parkas dar tik planuose.

Kainos: vaikams iki 2 imtinai metų nemokamai, vaikams MINI (3-4 metų) – 13 eur, vaikams nuo 5 metų – 25 eur, suaugusiems (nuo 11 metų) – 34 eur.

Daugiau informacijos ir bilietai iš anksto.
 

ANGRY BIRDS parkas

Unikalus Ispanijoje ir visoje Pietų Europoje veiklos parkas. 5000m2 spalvingų užsiėmimų, skatinančių mokytis žaidžiant, vaikams ir tėvams kartu mėgautis saugioje aplinkoje. Erdvė, pilna veiklos įvairaus amžiaus žmonėms; nuo vaikų iki suaugusiųjų, kurie kartu mokosi ir smagiai leidžia laiką. Užsiėmimai apima čiuožimą, šokinėjimą, laipiojimą, mažą lenktynių trasą ar naują purslų zoną. Turėdami įėjimo bilietą galite išeiti ir vėl įeiti į parką bet kuriuo dienos metu.

Kainos: vaikams iki 2 metų nemokamai, vaikams 3-4 metų – 8 eur, vaikams 5-13 metų – 16 eur, suaugusiems – 12 eur.


Holidayworld Maspalomas

Pramogų centras. Daugiau nei 30 pramogų, kurias papildo pasirodymai, pramogos, gastronomijos zonos ir daug daugiau. Holidayworld turi skirtingas zonas: atrakcionai, boulingas, karaoke ir pabėgimo kambariai.

Viena iš erdvių Woland Fun Park: didžiausias pramogų parkas Gran Kanarijoje. Atvykite į vienintelį pramogų parką Kanarų salose, įsikūrusį didžiausioje laisvalaikio zonoje Gran Kanarijoje. Didelė erdvė pramogoms su daugiau nei trisdešimt atrakcionų tiek lauke, tiek viduje. Atraskite vaikų parką su 10 skirtingų žaidimų aikštelių.

Kaina: vaikams iki 13 metų (nuo 90 cm ūgio) – 14,90 eur, suaugusiems – 10,90 eur.


Plaukimas Submarinu

Įlipkite į Auksinį ryklį ir atraskite visą Puerto de Mogan jūros dugno žavesį kelionėje povandeniniu laivu. Pamatykite laivų nuolaužas ir grožėkitės nuostabia jūros fauna pro didelius langus.

Kainos: vaikams iki 13 metų – 20 eur, suaugusiems – 35 eur.


Delfinų ir banginių stebėjimas

Ieškokite delfinų ir banginių Gran Kanarijos vandenyse plaukdami laive su stikliniu dugnu su neribotu kiekiu gaiviųjų gėrimų. Iš arčiau susipažinkite su nuostabiais gyvūnais jų natūralioje aplinkoje.


 

Kitos lankytinos vietos Gran Kanarijoje

Cenobio de Valerón

Tai aborigenų grūdų saugyklos, esančios ant aukšto Montaña del Gallego šlaito. Jį pastatė senovės Kanarų gyventojai daugiau nei prieš 800 metų, visapusiškai išnaudodami ugnikalnio kūgio geologines sąlygas. Titnago akmenų pagalba jie iškasė per 350 keliuose lygiuose išdėstytų ertmių, kuriose buvo saugomi grūdai ir kiti maisto produktai. Tiesa, apsilankyti čia kainuoja 3 eur.

Roque Nublo

Lankydami Tejeda miestelį užsukite ir Roque Nublo, esančią daugiau nei 1800 metrų aukštyje. Pasigrožėkite atsiveriančiais vaizdais bei įkvėpkite tikro kalnų oro.

Pico de las Nieves

Aukščiausia apžvalgos aikštelė Gran Kanarijoje. 1949 metrų virš jūros lygio aukštyje atsiveria nuostabūs vaizdai.

Maspalomas kopos

Balto smėlio kopos. Kopų lankymas galimas, tačiau sekite ženklus ir informacinius skydelius. Apsaugos planu niekada nebuvo siekiama uždrausti patekti į kopas, o tiesiog nukreipti žmones pažymėtais takais ir takeliais, kurie bus suderinami su aplinkos apsauga ir pagarba. Visada laikykitės pažymėtų vietų ir leistino kelio.

Caldera de Bandama

Tai 200 metrų gylio ir 1000 metrų skersmens ugnikalnio įduba. Puiki vieta fotografijoms.

Amadores

Gražus urbanizuotas paplūdimys su daug krautuvėlių ir užkandinių. Nuostabi apžvalgos aikštelė kalno viršuje.

Mirador del Balcon

Stiklinė apžvalgos aikštelė kalno šlaite. Labai gražu, tačiau važiuokite giedru oru.