+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

Ką rekomenduoja žmogus, kuris iki savo 40-ojo gimtadienio aplankė net 198 šalis

Ką rekomenduoja žmogus, kuris iki savo 40-ojo gimtadienio aplankė net 198  šalis

Iš viso pasaulyje yra 198 šalys – visos savaip gražios, unikalios ir užburiančios. Ko gero, nerasime žmogaus, kuris nenorėtų jų aplankyti – tai būtų įspūdinga patirtis visam gyvenimui. Tačiau tai padariusių žmonių neteks ieškoti ilgai – vienas iš jų yra Gunar Garfors, kuris, 2013 – aisiais, dar neturėdamas net 40 – ies jau buvo apkeliavęs visas 198 šalis. Būtent todėl jis pelnė jauniausio žmogaus, apkeliavusio visą pasaulį, titulą. Šis keliautojas išskyrė 12 šalių, kurias, jo manymu, turėtų aplankyti kiekvienas. Kokios jos? Kviečiame susipažinti.

Madagaskaras

Tai – puikus pasirinkimas kiekvienam "prancūzui", mėgstančiam gurmanišką maistą, prabangą bei eleganciją.Norvegija

Laukinė gamta, didžiuliai kriokliai, įspūdingi kalnai, romantišką nuotaiką kuriantys mažyčiai kaimeliai sužavės kiekvieną, atvykusį iš bet kurio pasaulio kampelio. Aplankykite Norvegiją dabar arba niekada.Urugvajus

Ar kada susimąstėte, kad tarp Argentinos ir Brazilijos yra šalis? Antra pagal ploto mažumą, tačiau labai įspūdinga ir verta jūsų vizito.Islandija

Tai – sala vidury Atlanto, šimtmečius talžoma vėjo ir bangų, tačiau spindinti nuostabiu ir mistišku grožiu.

Vietnamas

Nežinote, kas yra tikrasis draugiškumas? Jį pažinsite būtent šioje šalyje. Tik iš anksto verta nusiteikti, kad teks susidurti su nevaldomu transportu srautu, spūstimis bei didžiuliu triukšmu gatvėse.

Kirgizija

Čia jūsų laukia įspūdinga gamta, spalvingi turgeliai, kuriuose rasite įvairiausių prekių bei draugiški, nuoširdūs žmonės.

Kiribatis

Tai – dar vienas mūsų planetos rojaus kampelis. Nors čia ir nerasite įspūdingos prabangos, tačiau turėsite galimybę pasimėgauti fantastiško skonio jūros gėrybėmis, o vietiniai žmonės apsups paslaugumu bei svetingumu.Naujoji Zelandija

Čia jūsų laukia balti, juodi ir auksiniai paplūdimiai, o taip pat ir tokios vandens sporto rūšys bei pramogos, apie kurias iki šiol, dar nieko nebuvote girdėję.

Nikaragva

Tai – nuostabi šalis tarp Kosta Rikos ir Hondūro, kurioje rasite pačių įvairiausių pasirinkimų: gražią gamtą, neįtikėtinas nardymo galimybes, puikiai pažįstamą banglenčių sportą, o taip pat pažinsite ir spalvingą vietinių gyvenimą.

Siera Leonė

Tai – šalis, kurią aplankyti turi tie, kurie yra pasiruošę išeiti iš savo komforto zonos, nes čia beveik nėra jokios infrastruktūros, tačiau rasite gausybę vietinių kaimelių puikius paplūdimius, besišypsančius vietinius.

Dominika

Tai – viena mažiausiai populiarių Karibų šalių, o dėl paslaptingų vulkanų, laukinės gamtos bei atogrąžų miškų, tikrai yra verta, kad į ją atvyktų kuo daugiau turistų.

Rumunija

Ši šalis jus sužavės savo paslaptingais kalnais, pilimis bei legendomis apie garsųjį Drakulą. Nepamirškite apsilankyti ir sostinėje, maža to, rumunai žino, kaip pagaminti puikų alų.