+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

Ką verta aplankyti Ho Chi Minh mieste?

Ką verta aplankyti Ho Chi Minh mieste?

Ką verta aplankyti Ho Chi Minh mieste?

Pačiame mieste yra daug vaizdingų vietų, kurių neturėtumėte praleisti. Vertą apžiūrinti Operą, Le Loi gatvę, Susijungimo rūmus, Notre Damo katedrą ir Karo aukų muziejų.

Ho Chi Minh City Opera

Pagrindinis ir didžiausias Ho Chi Minh miesto teatras, kitaip žinomas, kaip Saigon (Ho Chi Minh) operos namai. Tai puikus Prancūzijos kolonijinio laikotarpio architektūros pavyzdys ir yra laikomas vienu iš svarbiausių istorinių kultūros objektų visame Vietname. 

Le Loi gatvė

Le Loi gatvė – tai pagrindinė prekybos ir apsipirkimų gatvė, kuri pavadinta imperatoriaus ir Le dinastijos įkūrėjo garbei. Daugelis spa centrų, aukštos klasės restoranų ir penkių žvaigždučių viešbučių įsikūrę šioje alėjoje. Vaikščiodami taip pat rasite daugelį meno galerijų ir prabangių mados ženklų parduotuvių. Vietinių mėgstama žymioji Bach Dang ledainė taip pat įsikūrusi šioje gatvėje.

Phuoc An Hoi Quan Pagoda

Pasižyminti puikiu raudonos, žalios ir aukso spalvos išraiškingu eksterjeru, ši šventykla yra viena gražiausių šventyklų mieste. Pastatyta dar 1902 metais,  Phuoc An Hoi Quan pagoda nustebins žaliuojančiu sodu ir bonsai dekoratyvinių medžių gausa. Įvairių magiškų ritualų simbolika išmargintos sienos, ginklai, altorių graviracijos ir kolonos bei kabintys įvairiaspalviai žibintai daro šią šventą vietą ypač patrauklią istorijos ir meno mylėtojams.

Jade Emperor Pagoda

Pastatyta 1909 metais ir skirta Daoistų Dievui Ngoc Hoang (Jade imperatoriui ir Rojaus karaliui) šventykla pasižymi ypatinga atmosfera: grotestiškos figūros ir šiurpą keliančios dievybių statulos priverčia aiktelėti. Aštraus smilkalų (Vietn. Huong) kvapas užpildo orą ir prisideda prie ypatingos atmosferos kūrimo. Šventyklos stogas inkrustuotas įmantriomis rankų darbo plytelėmis, o pagrindinė statula, kurioje susipina daosizmo ir budizmo simboliai, yra pagaminta iš sustiprinto papjė mašė (Tai plastiška popieriaus skiautelių pavidalo žaliava arba masė, paprastai sumaišyta su klijais, gipsu, krakmolu ar kitokiais rišikliais, naudojama tam tikriems gaminiams daryti).

Notre Dame Katedra

Notre Damo katedra įsikūrusi Ho Chi Minh miesto širdyje, netoli pagrindinės miesto aikštės. Pastatyta prancūzų kolonistų ir pavadinta Saigon (Ho Chi Minh) Notre Damo katedra, ji buvo pastatyta 1863 -1880 metais. Katedros bokštų aukštis siekia 58 metrus. Tai viena iš aukščiausių katedrų Vietname. 

Karo aukų muziejus (War Remnants Museum)

Anksčiau buvęs Kinijos ir Amerikos karo nusikaltimų muziejumi, šiuo metu tai Karo liekanų muziejus. Itin populiari ir gausiai lankoma vieta traukia turistus iš viso pasaulio. Tik keletas karo muziejų pasaulyje taip brutaliai pateikia karo realybę ir jo padarytą žalą civiliam gyventojams.  Daugelis karo žiaurumų yra užfiksuota dokumentuose ir laikoma šiame muziejuje, Tad tai puiki galimybė sužinoti daugiau informacijos ne tik apie vietinių gyvenimą ir kankinimus karo metu, bet ir sužinoti daugiau apie  nedaugeliui žinomus My Lai žudynes.

Ben Thanh turgus 

Ben Thanh turgus - tai didžiulis, pats seniausias turgus visame Ho Chi Minh,  įsikūręs centriniame rajone. Tai puiki vieta paieškoti garsių kopijų ir įdomių suvenyrų. Lankantis šiame turguje akys raibsta nuo daugybės spalvų ir tekstilės gaminių, tačiau nepamirškite daug derėtis dėl savo pirkinių, žinoma, tik mandagiai.

Jeigu norite įsigyti propagandinio meno, užsukite į „Dogma“, kur rasite unikalų jų pasirinkimą.

Ką verta paragauti pietų Vietname ir kur pavalgyti Ho Chi Minh mieste?

Užkandžių gatvėse galite rasti beveik kiekviename šio šurmuliuojančio miesto kampelyje. Norėdami pasinerti į Pietų Vietnamo virtuvę, rinkitės Lau (troškinta mėsa su bulvėmis bei jūsų pasirinktais ingredientais pateikiamais kartu).

Com Nieu (skaldyti ryžiai patiekiami iš molinio puodo) ir Banh Xeo (blyneliai kepti ant liepsnos). 

Dong Pho” yra geriausia vieta Hošimine, kur galite pasimėgauti tradiciniais Hujė patiekalais.  

Jeigu norite paragauti autentiško vietnamiečių virtuvės patiekalų senojo pasaulio aplinkoje, „Anh Vien“ yra puiki vieta, kur siūlomas nuostabus maistas ir skoningi papuošimai, senoje prancūziškoje viloje. Pasislėpęs buvusioje opiumo perdirbimo įmonėje (iš to ir kilo pavadinimas), siaurame skersgatvyje, ši perdirbimo gamykla yra prancūziškas bistro, kuriame patiekiamas didžiulis lengvų užkandžių pasirinkimas su klasikiniu dekoru. 

Visai šalia esantis „Hoa Tuc“  lankytojams siūlo didžiulį vietnamiečių patiekalų pasirinkimą, kurie yra patiekiami elegantiškoje aplinkoje, kur vyrauja žali ir violetiniai atspalviai.