+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

Kaip pasirinkti viešbutį atostogoms su šeima? 5 patarimai, padėsiantys apsispręsti

Kaip pasirinkti viešbutį atostogoms su šeima? 5 patarimai, padėsiantys apsispręsti

Jei šeimos atostogos kol kas gyvena tik mintyse, PasirinkSparnus.lt kelionių ekspertai yra pasiruošę svajones paversti realybe! Praeitame laiške apžvelgėme populiariausias kelionių su vaikais kryptis, o šį kartą norime pasidalinti kitų keliautojų patirtimi ir rekomenduoti laiko patikrintus, populiarius viešbučius, kuriuose veiklos bus tiek mažyliams, tiek tėvams.

Geras viešbučio pasirinkimas garantuoja malonias atostogas be streso, o prastas aptarnavimas, nekokybiškas maistas, netvarkingi kambariai arba nesaugi, maža baseino zona tikrai gali jas sugadinti. Į ką atkreipti dėmesį renkantis viešbutį šeimos kelionei?

5 patarimai, kaip pasirinkti viešbutį atostogoms su šeima

#1 Viešbučio pritaikymas šeimai

Suviliojo puiki kelionės kaina ir teigiami keliautojų atsiliepima apie viešbutį? Neskubėkite pirkti, verčiau pasidomėkite, į kokius keliautojus orientuotas viešbutis. Pasiteiraukite savo kelionių agento ar paieškokite atsiliepimų apie viešbutį socialinių tinklų grupėse. 

Jei viešbutis skirtas šeimoms, jame bus pramogų visoms amžiaus grupėms, meniu vaikams, mamos ir vaiko kambarys bei kiti dalykai, kurie leis ramiai ilsėtis. Šeimoms draugiškuose viešbučiuose bus valgymo kėdutės mažiausiems keliautojams, o kai kur galima rasti net ir vaikišką lovytę ar maniežą, maudymo vonelę ir net naktinį puoduką.

„Güral Premier Belek“ viešbutis Turkijoje sužavės įvairaus amžiaus keliautojus. Milžiniška pramogų zona, vandens kalneliai, linksmi animatoriai ir diskotekos įtrauks vaikus, o mamos ir tėčiai galės pasimėgauti masažais, pirtimis, vandens sportu ar tinkliniu.

#2 Viešbučio vieta ir teritorija

Jei keliaujate su kūdikiais ar mažais vaikais, atsižvelkite į viešbučio atstumą nuo oro uosto. Kelionė pirmyn užtruks trumpiau, o skrendant atgal iš viešbučio išvykti galėsite vėliau.

Taip pat svarbus aspektas yra viešbučio teritorija. Kuo ji didesnė, tuo mažiau rutinos ir daugiau tyrinėjimo džiaugsmo jūsų vaikams. Daug žalumos, veiklos bei džiaugsmo visai šeimai siūlo Turkijoje, šalia Antalijos įsikūręs „Akka Antedon Hotel“ viešbutis, nuo kurio iki oro uosto vos 30 kilometrai.

#3 Pramogos ir ekskursijos

Viena pagrindinių priežasčių, dėl ko keliautojai renkasi didelius viešbučius, yra didžiulė pramogų zona, kurioje veiklos būtų visiems. Vaikams labai patinka šėlti su animatoriais ar leisti laiką čiuožinėjant nuo vandens kalnelių, tačiau reikia atsižvelgti ir į tėvų poreikius pasidomėkite, ar bus SPA centras, pirtys, aktyvių pramogų zona. 

Planuojate vykti į ekskursijas? Pasirinkite strategiškai patogią vietą, iš kurios bus galima patogiai nuvykti į lankytinus objektus.

Vos 10 minučių automobiliu nuo Hurgados oro uosto įsikūręs Desert Rose viešbutis siūlo tris baseinus, didelę animatorių komandą, restoranų įvairovę, o privačiame paplūdimyje galėsite išbandyti paviršinį nardymą arba paplaukioti burlentėmis.

Jei keliaujate ne sezono metu, išsiaiškinkite ar veiks vandens pramogų zona ir ar baseinai bus šildomi. Pasidomėkite, ar tokiu metu dirbs animatoriai, ar bus prieinama auklės paslauga, kokia situacija su maitinimu.

#4 Nemokamas Wi-Fi

Nekantraujate pasidalinti emocijomis ir įspūdžiais socialiniuose tinkluose? Vaikai pasiilgo mėgstamų filmukų, o paaugliai bendravimo su bičiuliais? Iš anksto pasidomėkite, ar viešbutyje prieinamas nemokamas Wi-Fi. Vis dar pasitaiko viešbučių, kuriuose jis būna tik tam tikrose zonose arba už papildomą mokestį.

#5 Vaikų meniu

Mažieji keliautojai ir paaugliai dažnai turi tam tikrų pageidavimų, susijusių su maistu ir bet ko tikrai nevalgo. Vis dažniau paauglių renkasi būti vegetarais ar veganais, o patiems mažiausiems reikia trintų košelių. Prastas maistas, kuris neatlieps šeimos poreikių, gali tapti kivirčų priežastimi, todėl svarbu išsirinkti viešbutį, kuris siūlo vaikų meniu, maisto trintuvus ir pan.

IC Hotels Santai Family Resort, įsikūręs Turkijoje, puikiai tiks šeimos poilsiui: siūloma ne tik galybė veiklų jauniesiems svečiams, bet ir specialų vaikams pritaikytą maisto meniu, galima rasti buteliukų šildytuvus, maisto trintuvus, maitinimo kėdutes.

Tikimės, kad patarimai padėjo bent kiek priartėti prie apsisprendimo, o jeigu ne mūsų PasirinkSparnus.lt kelionių ekspertai yra pasiruošę Jums padėti!

Kelionės, kurių verta laukti