+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

Kelionė į Maldyvus su mažu biudžetu – taip, tai įmanoma!

Kelionė į Maldyvus su mažu biudžetu – taip, tai įmanoma!

Ne paslaptis, kad jei kelionė yra planuojama savarankiškai, jai reikia mažesnio biudžeto. Ne išimtis yra ir Maldyvai – daugelis svajoja aplankyti šį nuostabų rojaus kampelį, tačiau tvirtina, kad tokiai kelionei reikia daug pinigų. Belieka tik pasidžiaugti, jog jau 5-erius metus keliauti į Maldyvus galima ir savarankiškai, o tai – puiki galimybė aplankyti šalį turint mažesnį biudžetą. Belieka tik sužinoti, kaip tai padaryti.

Galimybė atostogauti Maldyvuose savarankiškai yra naujovė, nes pirmas kurortas čia atsidarė tik 1973 metais ir daugiau nei 30 metų atostogos šiame kurorte buvo vienintelė galimybė pabuvoti šiame nuostabiame kampelyje. Tačiau prieš 5-erius metus, kai Vyriausybė pakeitė teisės aktus, kurie suteikė teisę atidaryti svečių namus aplinkinėse salose. Savaime suprantama, tai yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nori atostogauti Maldyvuose ir išleisti mažiau pinigų nakvynei.Ką reikia žinoti apie apgyvendinimą Maldyvuose?

Kalbant apie apgyvendinimą Maldyvuose, pirmiausia dėmesį vertėtų atkreipti į tai, jog nerasite ypač pigių pasirinkimų - pavyzdžiui galimybės nakvoti namelyje išleidžiant vos 5 dolerius per parą (tokių pasirinkimų ypač apstu, jei kalbėtume apie poilsį Pietryčių Azijoje), tačiau tuo atveju, jei nepagailėsite 30 – 60 dolerių parai, jei užsisakysite patys, tikrai rasite jaukius, šviesius ir modernius apartamentus, su karštu vandeniu, bevieliu internetu, puikiais pusryčiais ir dukart per dieną valomais kambariais.

Apie transportą Maldyvuose

Transportas Maldyvuose labai pigus – nors tiksli kaina priklauso nuo to, kur bus keliaujama, galima pasakyti, kad maždaug už trijų valandų kelionę tereiks mokėti vos 3 – 8 dolerius.

Maistas Maldyvuose

Įprastoje maitinimo įstaigoje pavalgyti galima išleidžiant maždaug 5 – 10 dolerių, tačiau būtina pažymėti ir tai, jog labai didelė dalis svečių namų keliautojams, užsisakiusiems nakvynę, siūlo ypač didelių porcijų nemokamus pusryčius. Kai kuriose salose (viena iš jų – Maafushi), egzistuoja ypač didelis maitinimo įstaigų pasirinkimas, todėl patiekalų bei gėrimų kainos nėra aukštos.

Pigios ekskursijos Maldyvuose

Kokios atostogos be įdomių ekskursijų? Jei domina jos, tokiu atveju verta atminti, kad bene pigiausią variantą gali pasiūlyti svečių namai, teliks paslaugą užsisakyti paslaugą iš anksto. Apytikslė jos kaina – 50 dolerių. Maldyvuose ypač populiaru nardyti, o norintiems šios pramogos, verta žinoti ir apytiksles kainas – maždaug du nėrimai kainuos apie 100 dolerių.

Na, o pabaigai belieka tik dar kartą atkreipti dėmesį į tai, jog Maldyvai yra viena iš tų vietovių Žemėje, kurioje, savarankiškos kelionės yra tikrų tikriausia naujiena, tad jų planavimui verta skirti ypatingą dėmesį – planuokite jas atsakingai, kruopščiai, iš anksto, naudingos informacijos ieškokite keliautojų forumuose. turizmo portaluose.