+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

Kodėl kitų metų atostogas reikia planuoti šiandien?

Kodėl kitų metų atostogas reikia planuoti šiandien?

Išankstinių pasiūlymų dažniausiai dairomės intuityviai, kartais tik pasvarstome apie būsimas kitų metų atostogas, galutinį sprendimą atidėdami – „kai bus daugiau laiko“. Tiesą sakant, dažnai net ir nesusimąstom, kodėl iš anskto įsigyti kelionę kitiems metams yra kur kas protingiau ir palankiau nei laukti „geresnių dienų“.

Tiesa ta, kad tiek skrydžių bendrovės, tiek viešbučiai stengiasi užsitikrinti, kad kitais metais neteks sukti galvos, kaip užpildyti laisvas lėktuvo sėdynes ar tuščius kambarius. Bandydami išvengti tokio fiasko, jau nuo pat ankstyvo rudens kelionių verslai pradeda siūlyti itin pigias kainas, kurios, mažėjant pasiūlai, deja, tik auga. Taigi, visai natūralu, jog ir kelionių organizatoriai gali suorganizuoti ir pasiūlyti Tau pigiausias keliones metuose!

Pirkdamas kelionę iš anksto, turėsi išskirtinę progą atsiskaityti už kelionę taip, kaip bus patogu Tau pačiam. Visi Lietuvoje veikiantys kelionių organizatoriai už išankstinius pasiūlymus leidžia sumokėti tik avansą, o likusią kelionės kainą gali padengti kur kas vėliau. Ką tai reiškia? Ogi tai, jog po rezervacijos gali po truputį taupyti ir ramiai, be jokio streso planuoti ateinančias atostogas. Vis tik, nepamiršk, jog prasidėjus naujiems metams, kyla ne tik pačios kelionės, bet ir avanso kaina – tai itin pasijaučia tuomet, kai avansas skaičiuojamas procentais. Pasirink Sparnus atveju, mūsų organizuojamų kelionių avansą sudaro skrydžių bilietų kaina bei viešbučio rezervavimo mokestis, o geriausia tai, jog šios sąlygos nesikeičia net ir pasibaigus išankstinių pasiūlymų sezonui! Tačiau net ir šiuo atveju kylančios kelionių kainos paveikia pradinę įmoką – štai kodėl, norint sutaupyti, rezervuoti kelionę reikia spėti iki Naujųjų metų.

Išankstinė atostogų planavimo praktika ne tik džiugina piniginę, bet ir suteikia galimybę kur kas paprasčiau patenkinti savo norus, dideli ar maži jie bebūtų. Planuodamas kelionę iš anksto turėsi kur kas didesnį krypčių pasirinkimą, galėsi išsirinkti Tau patinkantį viešbutį ir netgi sau labiausiai tinkantį kambarį. Negana to, bus kur kas lengviau išsirinkti tinkamą datą – tai ypač pagelbės, jei atostogas planuoji su šeima ir turi prisitaikyti prie vaikų atostogų mokykloje. Jei pavėluosi į šį greitai skriejantį išankstinių kelionių pasiūlymų traukinį, ne tik prarasi progą pasinaudoti geriausiomis kainomis, bet ir turėsi tenkintis likusiais viešbučių, skrydžių ir net pramogų variantais. O šito juk visai nesinori, tiesa?

Jeigu jau nuspresndei išsirinkti Savo kelionę, kviečiame apsvarstyti mėgstamiausias mūsų tautiečių atostogų šalis ir salas, miestus ir miestelius. Atostogų karaliene, žinoma, išlieka Turkija, todėl sezono metu lėktuvai iš Lietuvos kils kiekvieną dieną, kartais net po 5 kartus! Populiarumo nepraranda ir tikrai nepraras emocingoji Ispanija, ypač nepaprasto grožio sala Maljorka – ar jau teko joje apsilankyti? Na, o Graikijoje prieš kelis metus buvo galima aplankyti tik Kretą ir Rodo salą, o šiandien ši kryptis tokia mėgstama keliautojų, kad skrydžiai organizuojami ir į Korfu, Kefalinijos, Zakinto bei Taso salas. Tikriausiai didžiausias 2019-ųjų metų atradimas – Portugalija ir esame kaip niekad tikri, jog 2020-aisiais ši kryptis taip pat bus viena mylimiausių. Rinkis tai, ką mėgsti Tu – rinkis dabar!