+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

Kodėl verta keliauti COVID laikotarpiu?

Kodėl verta keliauti COVID laikotarpiu?

Kodėl verta rinktis kelionių organizatorių planuojantis atostogas COVID laikotarpiu?

Rinktis kelionę per kelionių organizatorių COVID laikotarpiu yra daug saugiau. Pateiksime pavyzdį – įsivaizduokite: įsigijote skrydžio bilietus, užsirezervavote viešbutį ir už viską sumokėjote pilną kainą, tačiau dėl pasikeitusios COVID situacijos vykti nebegalite. Yra tikimybė, jog ne tik lauksite pinigų gražinimo tiek iš skrydžių bendrovės, tiek iš viešbučio, bet ir rizikuojate atgauti tik dalį sumokėtos sumos.
Laimei, kelionių agentai puikiai prisitaikė prie dabartinės situacijos ir teikia keliautojams daugiau lankstumo planuojant keliones. Tad, norime pasidalinti keletu būdų kaip galite apsisaugoti planuojant keliones COVID laikotarpiu.

COVID-19 KEITIMO GARANTIJA

COVID-19 KEITIMO GARANTIJA tai galimybė atšaukti kelionę esant teigiamam testo rezultatui prieš skrydį ar būtinybei izoliuotis pasikeisti į kitą datą. Šia garantija keliautojai galės pasinaudoti, jeigu: 
1) prieš prasidedant kelionei vienam iš užsakymo dalyvių bus taikoma privaloma izoliacija ir ji apims kelionės pradžios datą, tokiu atveju GARANTIJA bus taikoma visai rezervacijai.
Būtina pranešti apie kelionės atšaukimą iš karto po izoliacijos paskyrimo – t.y. užsakymas turi būti atšauktas tą pačią dieną, kai prasideda izoliacija. Jeigu dėl izoliacijos užsakovas negalės pateikti prašymo nutraukti sutartį, tokį nurodymą gali pateikti kitas pilnametis dalyvis.
2) keliautojas prieš 72 valandas iki kelionės pradžios atliks COVID-19 testą ir jis bus teigiamas bei to pasekoje negalės keliauti (lemiamas yra medžiagos surinkimo testui momentas). 


Apie kelionės atšaukimą būtina pranešti iš karto po teigiamo testo rezultato gavimo. Jei dėl izoliacijos užsakovas negalės pateikti prašymo nutraukti sutartį, tokį nurodymą gali pateikti kitas pilnametis dalyvis.
Nemokama Covid-19 garantija suteikia galimybę atšaukto užsakymo įmokėtą sumą perkelti naujai pasirinktai kelionei. Keitimas galimas tik į to pačio sezono kelionę ir dėl naujos kelionės datos informuoti reikia per 2 savaites. Ši GARANTIJA taikoma visiems užsakymams ir yra visiškai nemokama.

Novaturas „COVID pauzė“

Novaturas suteikia keliautojams galimybę atidėti poilsio kelionę pasinaudojant COVID pauzės paslauga, jei prieš atostogas Jums bus patvirtintas teigiamas COVID-19 tyrimo rezultatas. Paslauga suteikiama už papildomą 19 €/ asm. mokestį.
Tokia paslauga ne tik suteikia lankstumo planuojant keliones ir galimybę vieną kartą keisti poilsio kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą, kelionės kryptį ar sezoną.

„Keliauk be COVID“ su Tez Tour

Tez tour taip pat paskelbė akciją, kurios dėka galite drąsiai planuoti savo atostogas. Jeigu prieš planuotą kelionę Jums bus patvirtintas teigiamas COVID-19 tyrimo rezultatas, galėsite lengvai pakeisti kelionės datą ar susigrąžinti už kelionę sumokėtus pinigus.
Be to, jeigu negalite vykti į kelionę, nes 14 dienų turite izoliuotis dėl artimo kontakto su sergančiuoju COVID-19, galite nemokamai keisti savo užsakyme esančius keliautojus arba pateikti prašymą dėl pinigų grąžinimo pagal sutarties sąlygas.

Tiketa tour

Tiketa tour organizatoriai suteikia galimybę nemokamai keisti kelionės datą, jei pateikiamas teigiamas covid-19 testo rezultatas, likus ne mažiau kaip 48 val iki skrydžio.

Itaka

Kelionių organizatorius Itaka siūlo multi pakeitimų garantiją -  galimybė nemokamai ir neribotai pakeisti užsakyme šalį, viešbutį, datą ar visus kartu kriterijus - likus ne mažiau nei 21 dienai iki išvykimo. Yra papildomų sąlygų*.

Maža pradinė įmoka už kelionę

Taip pat, kelionių organizatoriai siūlo mažas pradines įmokas už keliones, tad galite drąsiai griebti puikius pasiūlymus į populiarias, Jūsų pamėgtas kryptis, nesijaudinant dėl didelės įmokos mokėjimo ar pinigų praradimo situacijai pasikeitus.
Įsigyti kelionę iš anksto yra verta, nes mokate mažesnę pradinės įmokos dalį nei perkant kelionę paskutinę minutę:
  • Tez Tour siūlo pradinę įmoka už kelionę tik nuo 10 % kelionės kainos.
  • Tiketa Tour siūlo pradinę įmoka už kelionę nuo 20€/ asm.
  • Itaka siūlo pradinę įmoka už kelionę nuo 25 €/ asm
  • Novaturas siūlo pradinę įmoka už kelionę nuo 50 €/ asm (iki kovo 10 d. - pradinė įmoka 25 €/ asm.)
  • Tui Baltics siūlo pradinę įmoka už kelionę nuo 50 €/ asm

Kelionių Draudimai

Svarbu paminėti, jog be lanksčių kelionių organizatorių sąlygų planuojant keliones COVID laikotarpiu bei mažų pradinių įmokų už keliones, taip pat turite galimybę apsidrausti keliaujant su kelionių draudimu.
Austrijos grupei „Vienna Insurance Group“ priklausanti draudimo bendrovė BTA išplėtė kelionių draudimo sąlygas, suteikdama galimybę apsidrausti ir koronaviruso atveju. Apsidraudusiems keliautojams diagnozavus koronavirusą užsienio šalyje, bus kompensuojamos būtinosios medicinos pagalbos išlaidos, o prireikus - ir dėl repatriacijos patirtos išlaidos.
---
Puikiai suprantame keliautojų norą planuojant keliones bei kelionių metu jaustis maksimaliai saugiai dėl situacijos neapibrėžtumo dėl COVID. Tikimės, jog mūsų patarimai kaip apsisaugoti planuojant keliones jums pravers ir palengvins apsispręsti  ar visgi verta leistis į kelionę ir pasirinkti sparnus.