+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

Kodėl verta rinktis jungtinę kelionę?

Kodėl verta rinktis jungtinę kelionę?

Jungtinėmis kelionėmis vadinamos kelionės, kurių metu aplankomos kelios skirtingos kryptys, taip tarsi „sujungiant“ kelias atskiras keliones. Jungtinė kelionė gali apjungti dvi ar net daugiau krypčių, pavyzdžiui vienos kelionės metu galite aplankyti Stambulą ir pailsėti Bulgarijos kurorte arba aplankyti Portugalijos sostinę Lisaboną bei praleisti savaitę Portugalijos Azorų salose. Tačiau tai tik keletas pavyzdžių, kadangi kombinacijų gali būti pačių įvairiausių.

1. Kelionė viena, o įspūdžių – dvigubai! 


Vienos kelionės metu aplankydami daugiau krypčių parsivešite ir daugiau įspūdžių 

Galite net neabejoti, kad iš jungtinės kelionės grįšite su dvigubai daugiau įspūdžių nei iš įprastos kelionės. Juk kai vienoje kelionėje sutelpa dvi – tai ir įspūdžių ji talpina dvigubai. Ypač daug naujų patirčių užsitikrinsite, jei Jūsų pasirinktos jungtinės kelionės kryptys bus pakankamai skirtingos. Kaip pavyzdį įsivaizduokite pasirinkę jungtinę kelionę, kurios metu aplankytumėte Paryžių ir Tenerifės salą: Paryžiaus mieste galėtumėte pažinti kultūrą, aplakyti didžiausią pasaulio meno muziejų, skanauti prancūziškos virtuvės šedevrų prabangiuose miesto restoranuose. O po kelių dienų Paryžiuje – dar ne laikas namo, kadangi Jūsų lauktų nuotykių kupina kelionė po Tenerifę: nuostabios vulkaninės salos gamtos pažinimas, žygis į ugnikalnio viršūnę, maudynės natūraliai susiformavusiuose baseinuose ir tingios dienos saulėtame paplūdimyje. Visai tai vienos kelionės metu, įspūdžių pakaks net didžiausiems nuotykių mėgėjams! 

2. Jungtinės kelionės taupo Jūsų pinigus

Ar turite sąrašą šalių bei miestų, kuriuos būtinai norėtumėte aplankyti? Na, bent jau mintyse? Visi mūsų bendraminčiai, keliones mylintys žmonės pritars – šis sąrašas niekada nesibaigia, tiesa? Tam, kad būtų įmanoma nukeliauti visur, reikia turėti nemažai pinigų, juk net ir gudrūs keliautojai nekeliauja dykai. Tačiau pasirinkus jungtinę kelionę vienos išvykos metu galima aplankyti net kelis miestus ar šalis ir taip sutaupyti dalį pinigų. Toks modelis ypatingai patogus, jei kelios Jūsų svajonių kryptys yra netoli viena nuo kitos, tačiau nuo Lietuvos jas skiria didelis atstumas. Tarkime norintys aplankyti Azorų salas ir Portugalijos žemyninę dalį, neabejotinai sutaupys pinigų šias keliones sujungdami į vieną. Kam du kartus mokėti už skrydžius į tą patį Europos galą, kai galima abi kryptis aplankyti vienų atostogų metu? Už sutaupytus pinigus galėsite leisti sau pasilepinti atostogų metu, o galbūt atsidėsite kitai kelionei, juk jau žinote, kur dar norėtumėte nukeliauti 😉.


Nurodytos kainos – tai realios paskutinių mūsų parengtų kelionių kainos šioms kryptims. Jungtinė kelionė šiuo atveju sutaupo nuo 385€

3. Vietoje laukimo oro uoste – pažinkite miestą, pro kurį keliaujate

Sklando mitas, kad jungtinės kelionės yra labiau varginančios ir tinka tik aktyviems keliautojams, tačiau tai yra netiesa. Iš tikrųjų jungtinės kelionės vargina ne daugiau nei įprastos kelionės, o kai kuriuos – net ir mažiau. Kiek varginanti bus kelionė, labiausiai priklauso nuo pačių keliautojų, nuo pasirinktos krypties ir paruošto kelionės plano. Esame sulaukę ne vieno džiugaus atsiliepimo iš savo keliautojų, kurie dėkojo už pasiūlymą kelionę paversti jungtine, kai buvo planuojama tolima kelionė. Keliaujant į kai kurias, ypač tolimas, kituose žemynuose esančias vietoves, persėdimai yra neišvengiami. Laiko tarpas tarp skrydžių, kurį keliautojai praleidžia oro uoste, yra varginantis, o ypač tuomet, kai laukti tenka ilgai, tarkime 4 o galbūt net 6 valandas. Šeimoms, keliaujančioms su vaikais ar su vyresnio amžiaus tėvais, toks laukimas oro uoste gali tapti nepaprastai varginančia patirtimi, o po kelionės gali prireikti ir visos dienos poilsio, kad atgautumėte jėgas. Todėl jungtinė kelionė gali būti puiki alternatyva, leidžianti nuobodų ir varginantį laukimą oro uoste iškeisti į kelių dienų viešnagę tarpinėje stotelėje. 


Jei nemėgstate persėdimų – pasilikite persėdimo mieste vienai ar kelioms dienoms

4. Optimaliai išnaudosite savo sukauptas darbo atostogų dienas 

Mylite keliones, tačiau Jūsų darbą sunku suderinti su poilsiu? Tuomet kai turite progą išeiti atostogų – išnaudokite jas optimaliai. Jungtinės kelionės suteikia unikalią galimybę atsigriebti tiems, kuriems sunku suderinti keliones su darbu, o apie spontaniškas kelionės negali būti nė kalbos. Jei planuoti pradėsite iš anksto, savo atostogas galite susidėlioti taip, kad Jums pavydės net tie, kurie keliauja kas kelis mėnesius. Kam apsiriboti savaite poilsio Kipre, kai atostogų turite visas dvi savaites? Iš Kipro keliaukite į Kretą, o iš Kretos į Milaną, padėsime datas sudėlioti taip, kad grįžus į Lietuvą dar turėtumėte laisvą dieną išsikrauti lagaminus ir draugams papasakoti kelionės įspūdžius 😉. 


Sunku iš darbo pasprukti atostogų? – Tuomet pavykus keliaukite taip, kad atsigriebtumėte už ilgus mėnesius darbo

5. Kultūros pažinimą be pastangų suderinsite su atokvėpiu kurorte

Atostogų metu norite pažinti šalies istoriją ir kultūrą, aplankyti muziejus ir istorines vietas. Tačiau ne ką mažiau norite ir nieko neveikdami tiesiog kiurksoti saulėje, patogiai įsitaisę paplūdimyje ar prabangaus viešbučio teritorijoje? Nesikankinkite bandydami sudėti pliusus ir minusus, Jums nėra būtina pasirinkti tik vieną, kai galite įgyvendinti šiuos planus vienų atostogų metu! Tokios kelionės pavyzdys galėtų būti mūsų organizuojama jungtinė kelionė aplankant Stambulą ir Auksinių smilčių kurortą Bulgarijoje. Atostogų pradžioje, kol dar būsite kupini energijos ir ištroškę nuotykių, aplankytumėte įvairiaspalvį Stambulą, kuriame galima rasti viską, ko širdis geidžia: kultūrą, istoriją, gatvės maistą ir Turkišką prabangą. O pasisėmę įspūdžių mieste, galėsite kaip reikiant atsipūsti Bulgarijos kurorte, kur Jus lepins saulė, gardus maistas ir nekamuos jokie rūpesčiai. Ar gi ne puiku? 


Kodėl rinktis tarp pažintinės ir poilsinės kelionės, kai galima turėti abu variantus? 

Juk kelionė nebūtinai turi būti savaitė praleista vienoje vietoje, mes siūlome Jums alternatyvą. Kitų atostogų metu pasirinkite jungtinę kelionę – tai unikalus kelionės modelis, kuris Jūsų atostogoms suteiks dar daugiau spalvų! 

https://www.pasirinksparnus.lt/geriausi-pasiulymai