+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

Kokias programėles rekomenduojame turėti savo telefone keliaujant

Kokias programėles rekomenduojame turėti savo telefone keliaujant

Retas keliautojas šiais laikais drąsiai vyksta į kelionę “neapsišarvavęs“ įvairiomis programėlėmis telefone, kurios palengvina rūpesčius tiek ruošiantis kelionei, tiek jos metu. Popierinius žemėlapius renkasi norintys nostalgiškų prisiminimų, tačiau daug patogiau, kai viskas telpa vienoje vietoje ir vienoje kišenėje – telefone. Siūlome jums keletą programėlių, kuriuos padės ne tik geriau susiplanuoti kelionę, bet ir susikurti smagius, nepamirštamus įspūdžius.

Ruošiantis kelionei

PackPoint

Yra 2 keliautojų tipai. Vieni iš jų labai mėgsta ruoštis kelionėms ir krautis lagaminą. Tokie žmonės savaitę prieš galvoja, kokių daiktų prireiks, ko reikėtų nepamiršti. Lagaminas sukrautas prieš išvykimo dieną jau laukia skrydžio, o jame yra tiksliai viskas, ko kelionėje prireiks jo turėtojui. Tačiau ši programėlė - visai ne jiems, mat antrasis tipas žmonių, deja, yra visiškai priešingas. Lagaminas kraunamas likus kelioms valandoms iki skrydžio, o pusė reikalingų daiktų taip ir pasilieka namuose.

Sprendimas nemėgstantiems galvoti apie lagamino turinį - mobilioji programėlė „PackPoint“.

„PackPoint“ pagal Jūsų kelionės šalį, tipą, oro sąlygas ir kelionės trukmę sudaro būtiniausių daiktų ir drabužių sąrašą. Sudarytą sąrašą galima koreguoti pagal poreikius: pridėti jūsų nuomone trūkstamus reikmenis, ištrinti nereikalingus ir varnele pažymėti jau įsidėtus. Lagamino pakavimas užtruks kur kas greičiau ir jo turinys bus kur kas vertingesnis.

👍Išvengsite nereikalingų daiktų lagamine ir nepaliksite namie reikalingų;
👍lagamino pakavimas užtruks kur kas greičiau;
👍programėlė yra nemokama ir jai nereikia interneto;
👍lengva ir labai patogu naudotis pagal savo poreikius.

Programėlę gali parsisiųsti paspaudę šią nuorodą.

Pocket

Kartais ruošiantis kelionėms neturime laiko domėtis naujienomis arba ilgų kelionių metu kaip tik norime nešvaistyti laiko, o kažką paskaityti. „Pocket“ programėlėje galite saugoti visas jums reikiamas straipsnių, vaizdo įrašų ar bet kokių reikalingų skaitinių nuorodas. Straipsnius galėsite atsidaryti bet kada, nenaudodami interneto ryšio ir prisijungti per bet kokį Jums patogų įrenginį. Negana to, į programėlę galite susikelti visą kelionei reikalingą informaciją: rezervacijas, bilietus, restoranų rekomendacijas ar informaciją apie lankytinas vietas. Puiki išeitis keliaujant ir nenorint pasimesti tarp informacijos ar nenorint lagamino užpildyti žurnalais ir knygomis.👍Taupo jūsų pinigus, nes nenaudoja interneto ryšio ir yra nemokama;
👍patogu naudoti bet kur ir bet kada;

👍jūsų patogumui - viskas vienoje vietoje;
👍ir, žinoma, sutaupo vietos lagamine.

Programėlę galite parsisiųsti „Pocket“ internetiniame puslapyje.

Kelionės metu

FLIO

Dažnai oro uostose mes skubame, ypač jei skrydis yra su persėdimu ir laiko nėra daug, tuomet mums svarbi kiekviena minutė. „FLIO“ jungia daugiau nei 3000 pasaulio oro uostų, tarp kurių ir Vilnius, Kaunas bei Palanga. Programėlė yra puikus pagalbininkas orientacijai oro uostose, kadangi čia rasite visus žemėlapius, prisijungimus prie Wi-Fi, stebėsite realiu laiku kylančius ir besileidžiančius lėktuvus ir net galite gauti nuolaidų kodus maistui ir gėrimams ar apsipirkimams.

👍Nereikia siųstis daug skirtingų oro uostų programėlių – užtenka vienos;
👍nepraleisite skrydžio sekdami lėktuvus ir atnaujintą ar pakeistą informaciją;
👍sutaupykite pinigų pasinaudodami nuolaidų kodais.

 Oro uostų vedlį „FLIO“ parsisiųskite čia.

Google Translate

„Google Translate“ vadinama geriausia iš geriausių kalbant apie vertimų programėles. Ji palaiko daugiausiai kalbų, net 103, o jos daugiafunkciškumas ypač patinka keliautojams. Jūs galite tiesiog įvesti žodžius ir gauti vertimą; galite įrašyti, versti balsą ir dalyvauti pokalbyje; galite fotografuoti ženklus, meniu ar kitą rašytą informaciją ir gauti jų vertimą; rašyti norimus išversti žodžius pirštu tiesiai ant ekrano. Programėlė pateikia itin daug naudojimosi galimybių, o dar vien iš jų – galimybė pasisiųsti tam tikrų kalbų žodynus į savo telefoną ir naudotis ja be interneto ryšio.👍Programėlė yra visiškai nemokama ir labai patogi naudotis;
👍vykstant į tam tikrą šalį galima parsisiųsti šalies kalbos žodyną ir gauti vertimus ;

👍didelis funkcijų pasirinkimas leidžia pasirinkti vertimo tipą pagal savo poreikius;

👎kol kas nėra palaikomas pokalbio režimas lietuvių kalba.

Parsisiųskite vertėją paspaudę šia nuorodą.

XE Currency

„XE Currency“ programėlė yra puiki pagalba nepersistengti su lauktuvėmis nežinant valiutų kursų. Taip pat keliaujant per kelias valstybes vienos kelionės metu, valiutos ima maišytis, todėl nevarkite daugindami ir dalindami skaičiuotuvu, o tiesiog įveskite užsienio šalies valiutą ir matykite piniginę išraišką eurais ar kita reikiama valiuta. Tiesa, jei jums reikia valiutą skaičiuoti tik porą kartų ir turite internetą, galite nesisiųsti programėlės, o tiesiog tai padaryti jų puslapyje.


👍Programėlė nemokama;
👍ja naudotis nereikia interneto ryšio, internetas reikalingas tik atnaujinti valiutų kursus;
👍užtrunka greičiau, nei skaičiuojant skaičiuotuvu ir tiksliau, nei skaičiuojant mintinai;
👍lengva, greita ir patogu naudotis.

Valiutų kursų skaičiuoklę galite parsisiųsti paspaudę šią nuorodą.

Maps.me

Svečioje šalyje norint pamatyti kuo daugiau, reikia taupyti laiką. Tam, kad nereiktų gatvėmis klaidžioti su žemėlapiu, norimus objektus greičiau pasieksite programėlėje pasirinkę geriausią maršrutą, keliavimo tipą. Tai programėlė, veikianti labai panašiai kaip „Google Maps“, tačiau jei parsisiuntėte regiono žemėlapį, „Maps.me“ programėlėje nustatyti maršrutui nėra reikalingas interneto ryšys. Jums nereikia siųstis visų žemėlapių, užtenka į savo telefoną parsisiųsti tik tam tikro regiono žemėlapius. Maršrutus galima sudaryti keliais būdais – automobiliu, dviračiu, pėsčiomis ar „Uber“ paslauga.

👍Nemokama ir nenaudoja interneto ryšio;
👍nereikia siųstis visos šalies žemėlapio, užtenka pasirinkti tam tikrą regioną;
👍gera pagalba keliaujant savarankiškai ir norint rasti geriausią variantą aplankyti norimas vietas.

Parsisiųskite programėlę čia.

WiFi Map

Kaip žinia, užsienyje interneto kainos labai didelės, todėl labai patogu, kai galime naudotis nemokamu WiFi. Naudodamiesi „WiFi Map“ programėlės žemėlapiu galėsite greitai ir nemokamai rasti artimiausią prieigą prie interneto. Programėlė turi net 100 milijonų "WiFi" taškų visame pasaulyje. Parsisiųskite žemėlapius, tikrinkite interneto greitį, gaukite slaptažodžiusir patarimus.👍Nemokama ir iš anksto pasirūpinus žemėlapiais nenaudoja interneto.
👍Taupo jūsų pinigus – juk internetas užsienyje ganėtinai brangus.

„Wifi Map“ parsisiųskite paspaudę šią nuordodą.

Accuweather

Sakoma, jog blogo oro nebūna, tačiau lietus vis tik gali smarkiai koreguoti keliones planus, todėl geriau visada būti pasiruošus. Kad ir kur bebūtumėt, tiksliausiai tarptautinius orus prognozuojanti yra „Accuweather“ programėlė. Tiek jų internetinis puslapis, tiek programėlė, teikia paslaugas daugiau nei 100 kalbų ir turi daugiau nei 1,5 milijardo vartotojų. Programėlė siūlo viską nuo bendrų ilgalaikių prognozių iki minučių tikslumu numatytų kritulių prognozių. Dauguma naujesnių „Android“ operacinių sistemų naudotojų, dažnai gali šią programėlę rasti jau įdiegtą savo išmaniajame telefone. 

👍Geri naudotojų atsiliepimai ir pripažinimas geriausių kategorijoje;
👍visiškai nemokama ir labaipatogi naudoti;

👎orų prognozei atnaujinti yra reikalingas interneto ryšys.

„Acuuweather“ programėlę galite parsisiųsti paspaudę šią nuorodą.

TripAdvisor

Šios programėlės pavadinimas tikrai girdėtas daugumai keliautojų, o dar nemačiusiems ir negirdėjusiems, siūlome telefone turėti „TripAdvisor“. Iš tiesų, šioje programėlėje rasite visko ko jums gali prireikti: skaitykite atsiliepimus apie viešbučius, žiūrėkite nuotraukas, patys juos vertinkite ar užsisakykite; norimoje vietoje ieškokite restoranų, barų ir kavinių pagal savo biudžetą, mėgstamą valgį ir kitų keliautojų atsiliepimus; raskite arčiausiai jūsų esančius lankomus objektus arba ieškokite jų pagal norimus kriterijus; sužinokite jums rūpimus klausimus „TripAdvisor“ forume. Parsisiųskite visą reikiamą informaciją į savo telefoną ir naudokitės informacija nenaudodami interneto.


👍Viskas vienoje vietoje, daugiafunkciška, patogu ir paprasta naudotis;
👍programėlė nemokama, o parsisiuntus žemėlapius, pasižymėtus įrašus į telefoną, nereiks naudoti ir interneto.

 „iOS“ operacinėms sistemoms programėle galite parsisiųsti čia, o „Android“ - paspaudę šią nuorodą.

VizEat

Programėlė skirta tikriems maisto ir kelionių mylėtojams. Prisijunkite prie daugiau nei 130 šalių esančių šeimininkų ir dalyvaukite jų organizuojamuose gaminimo pamokose, turgelių turuose ar vakarienės vakarėliuose. Kas gali būti geriu nei vakarienė su geriausiai miestą ir tradicinį maistą išmanančiu žmogumi? Juk ir jūs tikriausiai pagalvojote, kad užsienečiui labiausiai norėtumėte pasiūlyti savo mamos cepelinų. 🙂 Todėl drąsiai rinkitės iš daugybės šeimininkų ir jų siūlomų paslaugų.👍Naujas ir neįprastas būdas keliauti ir susipažinti;
👍svečios šalies maisto subtilybės tiesiai iš vietinių rankų;
👍rinkitės iš 25,000 šeimininkų daugiau nei 130 šalių.

Parsisiųsti programėlę galite „VizEat“ puslapio apačioje paspaudę ant „Google Play“ ir „App Store“ ikonų.

TheFork

Keliaujant dažniausiai nesinori iš anksto sukti galvos, kur galima skaniai pavalgyti, tačiau jums gali padėti „TheFork“. Programėlė apima daugiau nei 40 000 restoranų beveik visoje Europoje. Naudodamiesi ja galite išsirinkti geriausius restoranus pagal savo poreikius. Skaitykite kitų žmonių komentarus, žiūrėkite nuotraukas ir meniu, keliais paspaudimais rezervuokite staliukus ir net gaukite nuolaidų. 

👍Programėlė nemokama ir patogi naudotis;

👍greitai išsirinksite restoraną pagal savo poreikius ir galėsite iš karto jį rezervuoti;

👍pasirinkite restonaną ir žemėlapio pagalba nuvykite į vietą.

Restoranų gidą galite parsisiųsti paspaudę čia.

HappyCow

Atostogų metu dažnai atsipalaiduojame ir leidžiame sau valgyti ką norime, tačiau kartais nuo tokio maisto pavargstame ir tada norisi sveikesnio ir šviežesnio valgio.  Ši programėlė skirta norintiems rasti vietą, kur galima sveikai pavalgyti, puikiai tinkantį ir veganams, vegetarams ar sveiko maisto mėgėjams. „HappyCow“ padeda iš anskto sužinoti, jog pasirinktame restorane rasite jūsų lūkesčius atitinkančių patiekalų. Programėlė veikia daugiau nei 180 šalių ir daugiau nei 10 tūkst. miestų, tad net ir kelionių metu norintys maitintis sveikai, gali pasirinkti žemėlapyje išdėstytus sveikuoliškus restoranus,  sveiko maisto parduotuves, pasitikrinti jų atsiliepimus ir trumpus meniu aprašymus. Naudodamiesi interaktyviu žemėlapiu pasiekite kelionės tikslą, vertinkite ir aprašykite savo apsilankymą, kelkite nuotraukas ir rekomenduokite kitiems.


👍Sutaupo laiką ieškant geriausios vietos pavalgyti;
👍nuėjus į nežinomą restoraną neteks nuogąstauti, jog nėra sveikų/ vegerariškų/ veganiškų patiekalų;
👍programa nemokama, o išsisaugojus maršrutus iki restoranų iš anksto, nereikės naudoti ir interneto.

 „HappyCow“ parsisiųskite paspaudę šią nuorodą.

SitOrSquat

Kartais gamta motulė prispaudžia pačiu netinkamiausiu metu, o ypač keliaujant ir nepžįstant vietovės tai tampa tikra problema. „SitOrSquat“ yra programėlė padėsianti surasti artimiausiai esantį tualetą, kurie yra skirstomi į gerus -„sit“ ir į prastesnės išvaizdos „squat“. Tualetai yra vertinami kitų lankytojų, galite pasižiūrėti atsiliepimus, nuotraukas ir išsirinkti sau maloniausią aplinką 😉.


👍Nemokamai gelbsti nuo nemalonių situacijų. 

 Parsisiųskite programėlę paspaudę šią nuorodą.

Kelionės įspūdžiams

TouchNote

Jei norite šiek tiek paįvairinti savo kelionę ir nustebinti artimuosius, nusiųskite jiems atviruką tiesiai iš savo atostogų. Jums nereikės stovėti vietinio pašto eilėse ar papildomai mokėti už siuntimą, tiesiog išsirinkite ir sukomponuokite nuotraukas, užrašykite norimą tekstą ir draugo adresą ir „TouchNote išsiųs jūsų atviruką. Kokybiško ir smagaus atviruko kaina yra 1,99€.


👍Puikus būdas nustebinti draugus ar gimines;
👍programėlė ir siuntimas yra nemokamas, mokėsite tik už atviruką;
👍siųskite atvirukus į bet kurią pasaulio vietą. Siunčiant į Europą, atvirukas keliauja 3–5 darbo dienas.

Nustebinkite draugus ar gimines parsisiuntę „TouchNote“.

Snapseed

Nuo jauniausio iki seniausio šiais laikais įpratę kelionių įspūdžiais dalintis socialiniuose tinkluose su draugais, o tam, kad nuotraukos atrodytų dar nuostabesnės, galima greitai ir patogiai jas patobulinti. „Snapseed“ yra puiki, patogi ir kiekvienam prieinama nemokama programėlė, kurios pagalba nuotraukai galite pritaikyti norimus filtrus, paryškinti arba paslėpti tam tikrus akcentus, pridėti užrašus arba rėmelius ar atlikti kitas norimas funkcijas. Programėlė suteikia tikrai daug nuotraukų redagavimo galimybių.

👍Visiškai nemokama;

👍galite retušuoti net smulkiausias detales;
👍didelis funkcijų pasirinkimas.

„iOS“ operacinėms sistemoms programėle galite parsisiųsti čia, o „Android“ - paspaudę šią nuorodą.