+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

Kopiantiems į Fudžijamos kalną gelbės bevielis internetas

Kopiantiems į Fudžijamos kalną gelbės bevielis internetas

Įkopimas į aukštas viršukalnes dovanoja nuostabų grožį, galimybę išbandyti save bei patirti daug džiugių emocijų, tačiau tai atlikus ir atsidūrus kelių tūkstančių metrų aukštyje, tikrai nebus galima galvoti apie patogumus – jų paprasčiausia čia nėra.

Patogus gyvenimas žmonėms asocijuojasi su daugeliu įvairių dalykų, o vienas jų yra Wi-Fi. Taigi, belieka tik pristatyti gerą žinią – jau netrukus įkopę į savo aukščiu svaigsiančias viršukalnes, galėsite naudotis Wi-Fi ir susiekti su žmonėmis, esančiais įvairiuose pasaulio kampeliuose. Kaip visa tai veikia, jau buvo proga išbandyti – tokia paslauga veikė nuo 2015 metų liepos iki rugsėjo ir telieka atlikti paskutinius darbus tam, kad paslauga įsigaliotų visam laikui.

Dėl kokių priežasčių buvo nuspręsta įgyvendinti šią idėją? Šios paslaugos sumanytojai teigia, kad visa tai buvo nuspręsta pradėti daryti ne todėl, kad į aukštikalnes įkopę keliautojai turėtų galimybę pasidaryti asmenukę ir tą pačią akimirką ją patalpinti savo socialinių tinklų paskyrose – sumanymo priežastys kur kas reikšmingesnės. Visiems žinoma, kad kopimas į kalnus kasmet pareikalauja bent keliolikos žmonių gyvybių visame pasaulyje, tad, jei alpinistas turės galimybę naudotis Wi-Fi, tuo pat metu jis turės ir puikią progą pranešti apie jo gyvybei gresiantį pavojų, tad galimybių, jog pavyks išsigelbėti, yra gerokai daugiau. Maža to, tikimąsi, kad šis sprendimas, padėsiantis išsaugoti daugiau gyvybių, pritrauks ir daugiau alpinistų – juk norinčių kopti į aukščiausias vietoves atsirastų kur kas daugiau, jei nelaimingų atsitikimų tikimybė būtų mažesnė.

Dar vienas šios paslaugos privalumas yra toks – turėdami galimybė naudotis Wi-Fi, alpinistai turės galimybę sužinoti ir naujausią informaciją apie orų sąlygas. Ne paslaptis, kad orai dažnai būna ypač permainingi, tad alpinistai nepakanka išankstinių orų prognozių - tikslą pasiekti ar tinkamiausius sprendimus priimti tam tikroje situacijoje bus gerokai paprasčiau tuo atveju, jei pavyks sužinoti informaciją apie orus esamuoju metu. Pradėjus veikti Wi-Fi kalnuose, tokią galimybę turės visi į juos kopiantys alpinistai.

Na, ir, žinoma, kitas šios paslaugos privalumas yra tas, kuris, tikrai nevaidina paties svarbiausio vaidmens, tačiau suteiks daug džiugių akimirkų ne tik alpinistams, bet ir jų šeimos nariams ar draugams – pirmieji turės galimybę pasidalinti karščiausiomis nuotraukomis iš aukščiausių vietovių, o antrieji – pamatyti, kaip sekasi jų tėčiui, vyrui, sūnui ar draugui, panorėjusiam užkariauti vieną ar kitą viršukalnę.