+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

Korfu sala - lyg graikiški Havajai

Korfu sala - lyg graikiški Havajai

Jei surengtume varžybas dėl gražiausios ir populiariausios Graikijos salos titulo, Korfu sala neabejotinai pretenduotų į laimėtojus. Dėl savo istorinių ryšių su Europa, Korfu, arba graikiškai Kerkyra, buvo viena pirmųjų salų, į kurią atvykdavo turistai. Įsikūrusi Graikijos šiaurės vakarinėje pakrantės dalyje, ši sala vilioja pasigrožėti nedideliais tradiciniais miesteliais, Venecijos stiliaus senamiesčiu ir žinoma, pačiais nuostabiausiais paplūdimiais, dėl kurių Korfu sala kartais vadinama Graikijos Havajais.

58 kilometrų ilgio ir tik 24 kilometrų pločio plačiausioje savo vietoje, Korfu yra žaliausia Graikijos sala. Čia augantys alyvmedžių sodai sukuria ištisą žalią oazę, net ir didžiausių karščių metu. Ši sala pasižymi ypač švelniu, šiltu klimatu, didžiausi karščiai ateina liepos mėnesį, tuomet vidutinė mėnesinė temperatūra pasiekia +25 laipsnius. Korfu yra ideali vieta tiems, kurie tikisi saulėtų ir šiltų atostogų, saulė čia šviečia net 2695 valandas per metus.

Pasiilgote šilkinio balto smėlio, linguojančių palmių ir dangaus žydrumo šiltos jūros? Nebūtina skristi į Havajus, visą tai surasite ir Korfu saloje. Korfu pasižymi paplūdimių gausa, daugelis jų yra gavę Europos Sąjungos mėlynąją vėliavą, todėl čia savo mėgstamiausią paplūdimį atras net ir pats išrankiausias keliautojas. Didžioji dalis paplūdimių gražiai sutvarkyti, įrengti gultai su skėčiais poilsiautojams, tačiau galite atrasti ir dar žmogaus nepaliestų ramybės oazių. Tarp geriausių paplūdimių minimi Agios Georgios, Dassia, Agios Stefanos, Kavos ir Glyfada, jie įsikūrę vakarinėje salos dalyje.


Visgi, jei atsibostų deginimasis paplūdimyje, Korfu saloje netrūksta įspūdingų vietų, kurias patariama aplankyti kiekvienam turistui. Vien salos sostinės, Korfu miesto, senamiestyje galite rasti 37 bažnyčias, iš kurių išskiriama XV amžiaus Venecijos stiliaus Šv. Spiridono bažnyčia, kurios varpinės bokštas yra aukščiausias salos sostinės taškas.

Pasivaikščioję senamiesčio gatvelių ir aikščių labirintais, aplankykite Šv. Michaelio ir Šv. Džiordžo rūmus, didingame pastate įsikūręs Azijos meno muziejus. Būdami Korfu mieste, nepamirškite aplankyti dviejų įspūdingų miestą saugančių fortų. Bent vieną dieną verta praleisti nuostabiame pakrantės miestelyje Paleokastritsa. Miestelį supantys aukšti skardžiai, įlankos ir statūs šlaitai, alyvmedžių bei citrusinių vaisių sodai sužavi kiekvieną keliautoją.

Pramogų saloje taip pat netrūksta, išbandyti vandens sportą ir nardymą siūloma daugelyje paplūdimių. Norintiems jodinėti žirgais puikiai tiks Ermone ir Sidari. Golfas ir kriketas yra populiariausi žaidimai saloje. Ieškantys lauktuvių turėtų žinoti, kad tradiciniai keramikos dirbiniai labiausiai atspindi salos dvasią, taip pat saloje populiarūs mediniai gaminiai: papuošalai, žaislai. Itin verta paragauti vietinio vyno Kumquat, kuris gaminamas iš saloje augančių japoniškų apelsinų. O norintys savarankiškai ištyrinėti salą nesunkiai gali išsinuomoti dviratį arba mašiną ir dar sykį atrasti nepaprastą salos grožį.

Lankytini obejektai ir produktų kainos Korfu saloje >>