+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

Koso sala – palanki kaina ieškantiems egzotikos

Koso sala – palanki kaina ieškantiems egzotikos

Šį kartą apsilankykime Koso saloje, kuri dar vadinama Egėjo jūros perlu. Koso sala – tai vieta, kurioje gimė ir savo dienas leido mąstytojas ir medicinos tėvas Hipokratas. Anot graikų mitų, Koso saloje buvo apsilankęs net ir pats Heraklis. Kiek tame yra teisybės, niekas negali pasakyti, tačiau šiandien ši nedidelė sala poilsiautojus žavi nuostabiais paplūdimiais, skaniu maistu, įsimintinu kraštovaizdžiu ir piniginei draugiška kaina.

Koso saloje visada karaliauja vasara

Sakoma, kad Viduržemio jūros regiono gyventojai yra patys laimingiausi ir sveikiausi žmonės. Vargu ar su tuo galima ginčytis, kaip galima liūdėti, kai ištisus metus džiugina šiltas ir švelnus oras. Balandį Koso Saloje termometro stulpelis pakyla iki 17°C, o liepos ir rugpjūčio mėnesiais pasiekia net ir 29°C. Tad, jei esate šilumos mėgėjas, vasara yra puikus metas keliauti į nuostabiąją Koso salą. Tuo tarpu, mėgstantiems šiek tiek gaivesnius orus, kelionę derėtų planuoti rudenį. Kai mūsų Marijos žemę jau alina rudeninės vėtros ir spusteli šaltukas, Koso salos gyventojai džiaugiasi 23-25°C.

Egzotiški paplūdimiai

Nuostabaus grožio paplūdimiai yra viena ir pagrindinių priežasčių, kiekvienais metais pritraukiančių milijonus poilsiautojų iš viso pasaulio į Koso salą. Daugiau nei 20 nuostabaus grožio paplūdimių primena vaizdus iš atvirukų. Čia smėlis gali būti baltas lyg sniegas ir juodas lyg anglis, o jūros vanduo nuo sodriai mėlynos iki dangiškai žydros spalvos. Tad pasirinkimas išties platus, kuris nenuvils egzotikos mėgėjų.

Maistas – Graikijos kultūros dalis

Posakis „didelės ir storos graikiškos vestuvės“ nėra iš piršto laužtas. Graikai mėgsta valgyti, o ypač skaniai. Graikiškos salotos, mocarela sūris su pomidorais bei baziliku – labai įprasti ir kiekvienam puikiai pažystami patiekalai, tačiau Koso saloje jie įgauna visai kitokį atspalvį ir priverčia skonio receptorius šokti sirtakį. Tiesa, maistas nėra labai pigus. Ekonomiškiausias pasirinkimas – Gyros ir Soulvaki. Tai graikiški kebabai ir šašlykai, pagardinti tradiciniu Dzadzici padažu, pagamintu iš ožkos pieno jogurto, kuriam sodraus skonio suteikia česnakas, žolelės ir įvairūs Viduržemio jūros prieskoniai.

Norisi linksmybių iki paryčių? Bus!

Poilsiautojams, mėgstantiems naktinį gyvenimą, Koso sala gali tapti išties nuostabiu prieglobsčiu. Ir tai visai nestebina, juk graikai mėgsta fiestas, todėl mieliau paaukos kelias valandas miego, nei atsisakys su kompanija pasėdėti prie vyno taurės, grojant autentiškai graikiškai muzikai, ar pakilnoti kojas naktiniame klube. Vyninės Koso saloje paprastai duris užveria apie 2 val. nakties, tačiau naktiniai klubai darbą dažniausiai baigia tik paryčiais. Tad nesistebėkite, jei prie pusryčių stalo išvysite pavargusius ir mieguistus veidus.

Kur ilsėtis Koso saloje?

Koso sala yra viena lankomiausių salų visoje Graikijoje, todėl viešbučių ar nakvynės namų segmentas čia yra išties išvystytas. Prabangus apartamentai, viešbučio kambarys ar hostelis – viskas priklauso nuo jūsų norų ir piniginės galimybių. Jei norite sutaupyti ir pajusti tikrą graikišką dvasią, geriausia riktis nedidelius, graikų šeimų valdomus, viešbutukus, juose viskas autentiška ir tiesiog alsuoja Viduržemio jūros dvasia.

Koso sala – puikus pasirinkimas ir šeimos, ir draugų atostogoms. Nepatingėjus ir paieškojus pigesnių lėktuvo bilietų, kelionė į Egėjo jūros perlą gali kainuoti panašiai, kaip gerai praleistas savaitgalis Palangoje, tačiau įspūdžiai, egzotiški vaidai, tradiciniai patiekalai, gėrimai ir linksmybės iki ryto Koso saloje yra vertos kiekvieno išleisto euro.