+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

Kur atostogauti šeimoms su vaikais?

Kur atostogauti šeimoms su vaikais?

Kur geriausia keliauti su šeima? Šiame straipsnyje apžvelgsime penkias šalis, kuriose ne tik smagu ilsėtis tėvams su vaikais, bet ir paprasta. Ko gero, dauguma tėvų galvoja, kad atostogauti užsienyje galima tik su vyresniais vaikais. Bet ar kada pagalvojote, kad pasirinkus „viskas įskaičiuota“ maitinimą, o vaiką nuvedus į mini klubą, galėsite atsipūsti ir paskaityti knygą paplūdimyje? Galbūt nemėgstate pasyvaus poilsio, tuomet pristatysime Jums keletą krypčių, kuriose yra daugybė lankytinų objektų, įdomių ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. 

Kur keliauti su vaikais? Greitas atsakymas vos per 40 sekundžių ↓ , o išsamkiau kviečiame skaityti straipsnyje 😉.

Turkija

Ideali kryptis keliauti su vaikais – Turkija. Trumpas skrydis (3 val. 15 min.), didelis kokybiškų viešbučių pasirinkimas su „viskas įskaičiuota“ maitinimu. Viešbučiuose dažniausiai rasite specialiai vaikams pritaikytus meniu, taip pat kūdikių/ vaikų kampelius su įranga, kur galėsite patys pasiruošti košeles vaikams.

Daugelis viešbučių teikia auklės paslaugas, tėvams, norintiems dieną ramiai pabūti prie jūros ar pasilepinti SPA. Tiesa, paprastai šios paslaugos - mokamos. Įvairūs užsiėmimai organizuojami vaikų klubuose, kuriuose veiklos suskirstytos pagal amžių, o atsakingi asmenys pasirūpina, kad vaikai būtų užimti visos dienos metu.

Visas keliones į Turkiją rasite paspaudę čia >>

Pramogos Turkijoje

Pamukalė (turk. Pamukkale - „medvilnės pilis“). Dienos išvyka į mineralines versmes pietvakarių Turkijoje nustebins kiekvieną. 

Įspūdingai atrodo kalkių sluoksniu apneštos uolos, atsiradusios  kalnų šlaitais žemyn tekant itin druskingam mineraliniam vandeniui. Laikui bėgant susiformavo kalkių terasos, baseinai, sienos. Senovėje čia maudydavosi graikų ir romėnų didikai, imperatoriai. Tai - vienas svarbausių Turkijos turistinių objektų, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą 1988 m.

Kadangi iki Pamukalės ilgas kelias, rekomenduojame vykti su vyresniais ir ištvermingesniais vaikais.

Ekskursija piratų laivu - teminė eskursija po Alanijos krantus plaukiant piratų laivu. Vaikams susižavėjimą kelia laivas ir istorijos apie piratus, tuo tarpu, tėvai gali mėgautis Turkijos kraštovaizdžiu bei degintis ant laivo gultų. 

Vandens ir pramogų parkai, kurių tikrai gausu Turkijoje. Jei Jūsų viešbutyje nėra vandens kalnelių, nustebinkite savo vaikus, nusiveždami juos į vieną garsiausių vandens parkų Turkijoje - Lands of Legends Park - nustebsite, kiek vandens pramogų, atrakcionių yra vienoje vietoje. 

Plaukimas plaustu (raftingas). Mėgstantys aktyvias pramogas, rinkitės plaukimą plaustais kalnų upėmis. Rekomenduojama vykti su vyresniais vaikais.

Terapinis plaukiojimas su delfinais. Su mažesniais vaikais aplankykite Alanijoje įsikūrusį delfinariumą, kuriame galėsite paplaukioti kartu su šiais mielais vandens gyvūnais.  

Egiptas

Tai dar viena kryptis puikiai tinkanti kelionėms su vaikais. Lietuviams patinka Egiptas dėl švelnaus klimato žiemą, gražių smėlio paplūdimių ir, žinoma, dėl plataus viešbučių pasirinkimo su „viskas įskaičiuota“ maitinimu. Rudens atostogų metu paprastai galima mėgautis 26-30 °C šiluma dienos metu. Vakarais atvėsta, tad reikėtų nepamiršti į lagaminą įsidėti šiltesnių drabužių.

Norintiems tikrų atostogų nereikės kelti kojos iš viešbučio. Jame rasite viską, ko reikia – saulę, baseinus, smėlio paplūdimius, jūrą, koralus, pramogas ir t.t.

Išsirinkite kelionę į Egiptą paspaudę čia >>

Pramogos Egipte

Džipų safaris, jodinėjimas kupranugariais - vienos dienos išvyka į dykumą. Ekskursijos metu ne tik galėsite važinėti dykumų visureigiais, bet ir išmėginti jodinėjimą ant kupranugario. Taip pat galėsite susipažinti su vietinių beduinų gyvenimu, papročiais, buitimi bei pavakrieniauti tradicinėje autentiškoje aplinkoje. 

Delfinų šou - smagi pramoga su vaikais, kurios metu stebėsite delfinų ir jūrų liūtų atliekamus pasirodymus. 

Išvyka į Kairą, kurios metu turėsite galimybę aplankyti didžiąsias Gizos piramides bei didįjį Sfinksą. 

Giluminis nardymas arba paviršinis nardymas Raudonojoje jūroje. Panerkite į Raudonosios jūros gelmes ir pasigrožėkite įspūdingais koraliniais rifais bei spalvinga povandeninio pasaulio augalija bei gyvūnija. 

Kipras

Tobula kryptis ieškantiems europietiško poilsio. Kipre - ilgiausias vasaros sezonas Europoje. Bene tinkamiausias laikas ilsėtis Kipre – rugsėjo, spalio mėnesiai, kai saulė jau ne tokia pavojinga, bet dar maloniai šildo 22 - 29 °C temperatūra. Dar viena priežastis aplankyti Kiprą rudens sezono metu – kur kas mažesni turistų srautai, mažiau triukšmingo jaunimo, o šeimos su vaikais gali mėgautis ramybe už mažesnę kainą. Beje, daugumai salos paplūdimių suteiktas aukščiausias mėlynosios vėliavos įvertinimas.

Visas keliones į Kiprą rasite paspaudę šią nuorodą >>

Pramogos Kipre

Pafoso zoologijos sodas. Šiame zoologijos sode vaikai susipažins su laukine gamta, galės pasigrožėti papūgomis, tigrais, žirafomis ir netgi retaisiais baltaisiais liūtais.

Afroditės vandens parkas (Pafoso mieste) -  parke įrengti greito nusileidimo vandens kalneliai, dirbtinių bangų baseinas, daugybė plaukiojimo vietų, įspūdinga vaikų vandens žaidimų aikštelė.

Dinozaurų parkas (Ayia Napa). Vykdami į dinozaurų parką nepamirškite pasiimti užkandžių ir smagiai praleiskite dieną su šeima parke įrengtose stovyklavietėse su staliukais piknikams. 

Kupranugarių parkas (Larnacoje). Šis parkas puiki vieta papramogauti kupranugarių draugijoje. Galėsite ne tik glostyti, maitinti, bet ir pajodinėti ant šių gyvūnų.

Malta

Sala tinkama tiems, kurie nori suderinti poilsį ir pažintines atostogas. Nedidelė, bet labai įdomi šalis, į kurią galite keliauti ištisus metus ir mėgautis švelniu klimatu. Lapkričio mėnesį saulė ir šiluma vis dar lepina, tačiau maudytis išdrįsta ne kiekvienas. Saloje eismas vyksta kairiąja kelio puse, todėl vietoje automobilio nuomos, rekomenduojame pasinaudoti patogiu viešuoju transportu.

Išsirinkite kelionę į Maltą paspaudę čia >>

Pramogos Maltoje

Popajaus kaimelis. Popajus - visiems vaikams žinomas filmuko herojus, kuris valgydavo špinatus. Šiame kaimelyje galima apžiūrėti vietas, kuriose buvo filmuotas filmas apie šį herojų. Galėsite netgi patys nusifilmuoti 15 min. filme, paplaukioti valtimi, pasimaudyti ir pasideginti.

Aplankykite Maltos nacionalinį akvariumą - kiekvienam vaikui paliekantį neišdildomą įspūdį. Jame atrasite ne tik platų vandens gyvūnijos pasaulį, bet ir  Antrojo pasaulinio karo povandeninio laivo kambarėlį.

Kruizai po Maltos Gozo ir Komino salas.

Gozo sala - antra pagal dydį Maltos archipelago sala. Palyginus su Malta - kur kas žalesnė, plyti erdvūs laukai, o didelė dalis pakrantės vis dar nėra apgyvendinta.

Mažytė Komino sala, įsiterpusi tarp Maltos ir Gozo salų. Viena smagiausių pramogų Komine  -  maudynės Žydrojoje lagūnoje.

 

Malta – nardytojų rojus. Mieli tėveliai, išmėginkite nardymą. Kursai organizuojami visus metus.

Tenerifė

Amžino pavasario sala, tad mėgautis šiluma galėsite ištisus metus. Poilsis šioje saloje su vaikais – tikras malonumas. Tenerifėje puikiai pritaikyta infrastruktūra mažiesiems, visur įrengti šaligatviai su nuvažiavimais vežimėliams. Galėsite išmėginti saulės vonias ne tik tradiciniuose, bet ir juodo smėlio paplūdimiuose.

Keliones į Tenerifę ir kitus Ispanijos kurortus rasite paspaudę čia >>

Pramogos Tenerifėje

Loro parkas – (isp. Loro Parque - „papūgos parkas“)  daugiau nei 13 hektarų papūgų, pingvinų ir delfinų rojus Tenerifės šiaurėje, šalia Puerto de la Kruso.

Šiuo metu parkas turi apie 3500 gyvūnų - beždžionių, tigrų, jaguarų, aligatorių, iguanų, vėžlių. Didelė vandens gyvūnijos įvairovė: pingvinai, piranijos, egzotiškos žuvys, rykliai. Rengiami pasirodymai su delfinais, orkomis, jūrų liūtais. Lankytojų laukia išpuoselėtas orchidėjų sodas, įvairių kitų tropinių augalų želdynai.

Loro parkui priklauso Siamo parkas Tenerifės pietuose - vienas iš penkių geriausių vandens atrakcionų parkų. Džiaukitės vandens atrakcionais, stebėkite delfinus ir banginius.

Teidės parkas – nuo 2007 m. įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai lankomiausias parkas  ne tik Tenerifėje, bet ir visoje Europoje ir antras pagal lankumomą pasaulyje. 

Parkas įsikūręs aplink Teidės ugnikalnį, aukščiausią vietą Atlanto vandenyne. Šalia rasite ir kitą ugnikalnį - Piko Viechą. Teidė vienas seniausių nacionalinių parkų Ispanijoje. 

Masca tarpeklis – įspūdingas tarpeklis su šalimais išlikusiu senoviniu kaimeliu. Iki Masca tarpeklio patogiausia nuvykti viešuoju transportu, savo automobilį pasilikus Los Gigantes mieste. Pasiruoškite 7 km nusileidimui pėsčiomis. Apačioje jūsų lauks laivelis su kuriuo galėsite parplaukti atgal į  Los Gigantes miestą (reikėtų susitarti iš anskto). Leidžiantis į šį nuotykį - pasiruoškite, nes nusileidimas trunka apie 6 val.