+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

Kur keliauti su skirtingo amžiaus vaikais? Turime 5 patarimus!

Kur keliauti su skirtingo amžiaus vaikais? Turime 5 patarimus!

Ar jau pasirinkai nuotykius kartu su šeima? Jeigu taip nekantraujame išgirsti tavo įspūdžius, tačiau jei dar dvejoji, kurią kryptį rinktis ir į ką atkreipti dėmesį, turime gerų naujienų. 

Pasirink sparnus kelionių ekspertai šiandien pasidalins patarimais ir gudrybėmis, kurios padės renkantis tikslią kelionės kryptį. Į ką atkreipti dėmesį keliaujant su kūdikiais ar ikimokyklinio amžiaus vaikais? Kodėl nepatariame į Ispaniją sezono metu vykti su pačiais mažiausiais keliautojais? Skaitykite toliau!

5 patarimai kaip išsirinkti kelionių kryptį keliaujant su šeima

Keliaujant dviese viskas, ko gero, paprasčiau, tačiau vaikai tikrai nėra kliūtis, o laikas, drauge praleistas svetur, tampa geriausia dovana. Tačiau kaip išsirinkti šalį, į kurią keliauti? 

#1 Svarbiausia saugumas

Everestas ir Marianų įduba tikrai gali palaukti, kol vaikai ūgtelės, o kol kas atkreipkite dėmesį tiek į šalies, į kurią norėtumėte vykti, tiek į planuojamų pramogų saugumą. 

Šalies saugumas yra svarbus kriterijus, jei mėgstate aktyvesnį laisvalaikį, norite pažinti šalies kultūrą bei gamtą, daugiau pakeliauti po vietines apylinkes. Pasidomėkite, ar pasirinkta kelionių kryptis rami, ar nevyksta jokių politinių neramumų taip išvengsite streso ir netikėtų situacijų.

Jei jūsų šeima mėgsta aktyvias pramogas, vis tiek pagalvokite apie mažiausiąjį šeimos narį. Ar jam sunkūs žygiai bei ekstremalūs nuotykiai nesukels streso? Ar nebus per sunkūs ir pernelyg varginantys? Kelionės metu visi nariai turi jaustis įtraukti ir būti užimti, todėl organizuokite tik tokias veiklas, kurios tiktų visiems.

Šeimos kelionėms puikiai tiks draugiškoji Ispanija ar Graikija. Šios saugios, gražios ir keliautojų iš viso pasaulio mylimos šalys tikrai turi ką pasiūlyti kiekvieno amžiaus žmonėms.

#2 Tinkamas viešbutis yra prioritetas

Šalis keliaujant su vaikais yra svarbi, tačiau viešbutis bei kurortas dar svarbiau. Renkantis jį atkreipkite dėmesį ne tik į kitų keliautojų atsiliepimus, bet patys skirkite laiko ir pažiūrėkite, kokiame kambaryje gyvensite, pasidomėkite, ar viešbutis turi vaikų baseiną, vandens pramogų zoną (pvz., čiuožyklas, vandens kalnelius ir pan.), atrakcionus, ar jame dirba animatoriai.

Dideli viešbučiai dažniausiai orientuoti į visą šeimą, tad juose bus ką veikti tiek mažyliams, tiek ir tėvams. Pirtys, sporto klubas, kinas po atviru dangumi ar diskoteka leis visiems atsipūsti ir pabėgti nuo rutinos.

Pirmosioms šeimos atostogoms idealiai tinka svetingoji Turkija. Čia dauguma viešbučių orientuoti į šeimos atostogas, todėl juose rasite ne tik kūdikių lovelių ar vaikų meniu, bet ir gausybę pramogų tėvams bei atžaloms.

#3 Atsižvelkite į metų laiką ir temperatūrą

Planuojate vasaros atostogas su vaikais? Jei turite kūdikį, atkreipkite dėmesį į vietos temperatūrą šalyje, į kurią norėtumėte vykti. Maži vaikai sunkiai perneša aukštą temperatūrą ir lengvai gali gauti saulės smūgį ar perkaisti, net jei slepiate mažylį pavėsyje. Ispanija ar Graikija lepina karščiu, tačiau pirmosioms atostogoms su kūdikiu vasaros metu verčiau rinkitės Bulgariją, kur temperatūra ne tokia aukšta, tačiau saugesnė mažiesiems.

Jei norite trumpam pabėgti nuo vėsių rudeniškų orų per mokinių rudens atostogas, rinkitės Ispaniją, kur tokiu laiku temperatūra vis dar labai maloni ir tinkama tiek poilsiui prie baseino, tiek aktyviam poilsiui. Taip pat keliautojai teigiamai įvertino ir rudens poilsį Graikijoje: tiek jūros, tiek baseino temperatūra būna ideali.

#4 Pagalvokite apie lankytinas vietas

Jei ikimokyklinio amžiaus vaikai ar pradinukai mielai visą savaitę neišliptų iš baseino, tai vyresni vaikai tampa kiek išrankesni. Jiems smalsu pažinti vietovės gamtą, kultūrą ir kalbą, ragauti nematyto maisto ar megzti naujas pažintis su kitais paaugliais.

Renkantis kelionės kryptį peržvelkite ir lankytinų vietų žemėlapį bei jų pasiekiamumą. Ar bus lengva iki jų nuvykti? Ar regione, į kurį vykstate, apskritai yra ką pamatyti? Pasitarkite su savo paaugliu ir leiskite jam išreikšti savo nuomonę.

Italija turi nuostabią kultūrą ir draugiškus žmones, kurie bet kokias atostogas pavers tikra pasaka. Čia kiekvienas ras ką pamatyti: nuo architektūros, iki kvapą gniaužiančių paplūdimių. Šalis pasižymi saugumu bei meile vaikams. 

Populiarioji Turkija taip pat turi pasiūlyti gerokai daugiau nei puikius viešbučius: vykite į safarius, lankykitės magiškoje Pamukalėje ar pamatykite mečetes. Vaikai bus sužavėti.

#5 Susiplanuokite biudžetą

Pasaulis didelis ir aplankyti tikrai yra ką, tačiau labai svarbu žinoti savo maksimalų biudžetą ir apie tai pakalbėti su kelionių ekspertu: jis padės atliepti visos šeimos poreikius ir pasiūlys keletą galimų variantų.

Turkija, Egiptas, Italija, Bulgarija, o gal Graikija? Kurią kryptį renkasi jūsų šeima? Pasirink sparnus kelionių ekspertai - tai ilgametę patirtį sukaupę profesionalai, kurie tūkstančiams šeimų padėjo suorganizuoti svajonių atostogas. 

#PasirinkSparnus #PasirinkNuotykius 🚀

Patalpinta