+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

Kuriuose oro uostuose geriau nemiegoti?

Kuriuose oro uostuose geriau nemiegoti?

Oro uostas – tai ne tik ta vieta, kurioje tenka apsilankyti visiems keliaujantiems, tačiau būtent jie kai kuriems iš jų tampa nakvynės vieta. Galima išskirti daug veiksnių (pavyzdžiui, pernelyg intensyvios kondicionavimo sistemos, didelis darbuotojų skaičius), dėl kurių, nakvynė oro uoste tampa ne ypač patraukliu pasirinkimu. Tačiau ar žinote, kokie oro uostai mažiausiai tinka šiam tikslui? Siūlome susipažinti su mažiausiai nakvynei tinkančių oro uostų top 10, kurią pateikia specializuota svetainė sleepinginairports.net. 

Reikjaviko – Keflaviko tarptautinis oro uostas, Islandija (KEF)

Apie šį oro uostą retai išgirsite palankių atsiliepimų tuomet, kai kalba eina apie nakvynės galimybes, o daug keliautojų teigia, kad tai – kuklus oro uostas, tiksiantis tik neišrankiems, nedidelę keliavimo patirtį turintiems keliautojams. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti ir į vietovę, kurioje yra įsikūręs oro uostas – kadangi nuo jo iki sostinės yra maždaug 45 minutės kelio, keliautojai, kurių lėktuvai nusileidžia šiame oro uoste vėlų vakarą bei laukia kito skrydžio ankstų rytą, vis tiek mieliau renkasi nakvynę šiame oro uoste nei galimybę apsistoti viename iš sostinės viešbučių.

Paryžiaus Beauvais – Tille oro uostas, Prancūzija (BVA)

Bene viena svarbiausių priežasčių, kodėl šis oro uostas yra vienas mažiausiai tinkamų nakvoti, yra ta, jog būtent šis oro uostas yra uždaromas nakčiai, taigi, nakvynė jame tiesiog neįmanoma. Dėmesį norisi atkreipti ir į kitą dalyką – šis oro uostas ne tik nėra pritaikytas nakvynei, bet ir nesukuriamos sąlygos elementariam poilsiui – ypač mažai kėdžių, tad didelė dalis keliautojų yra arba priversti stovėti arba tiesiog sėdėti ant grindų.

Bergamo Orio Al Serio tarptautinis oro uostas, Italija (BGY)

Norite numigti ant suoliuko? Tokia galimybė atvykus į šį oro uostą bus, tačiau gali tekti šiek tiek pasistengti tam, kad rastumėte laisvą suoliuką – situaciją apsunkina tai, jog dalis šio oro uosto būna uždaryta nuo 11 valandos vakaro iki 6 valandos ryto, tad erdvės nakvynei lieka gerokai mažiau. Tai, kad šis oro uostas yra mažiausiai tinkamų nakvynei pavirtina ir dar viena problema - oro uosto patalpos ypač nešvarios, tad prigulti ant grindų bus įmanoma tik tuo atveju, jei iš anksto pasirūpinsite specialiais paklotais.

Lutono tarptautinis oro uostas, Anglija (LTN)

Reikia akcentuoti, kad šis oro uostas sulaukia ypač didelių keleivių srautų – taip yra todėl, kad kelionės per šį oro uostą ypač nebrangios. Vis dėlto, nedidelės kelionių kainos neturi nieko bendro su komfortu šiame oro uoste, tad naktis praleista šiame oro uoste tikrai nepaliks puikių įspūdžių.

Christchurch tarptautinis oro, New Zealand (CHC)

Bene vienas svarbiausių dalykų, kuris gali sutrikdyti jūsų nakvynę šiame oro uoste yra tas, jog apsaugos darbuotojai nuolat tikrina, ar yra žmonių, liekančių nakvoti ir visus įsikūrusius nakvynei kviečia persikelti kuo arčiau išėjimo – čia kondicionavimo sistema veikia intensyviau.

Niujorko LaGuardia oro uostas, JAV (LGA)

Šis oro uostas yra laikomas vienu prasčiausių oro uostų visoje Šiaurės Amerikoje, todėl ir nakvynei sąlygos čia yra ypač prastos. Ir nors paprastai keliautojai dėl prastos oro uosto būklės stengiasi išvengti nakvynės jame, jiems dažnai tenka keisti savo planus ir užsibūti ilgiau nei būna planuota, nes dėl blogų oro uosto sąlygų labai dažnai skrydžiai iš La Guardia įvyksta bent keliomis valandomis vėliau.

Šarlerua oro uostas, Belgija (BEL)

Jei šiame oro uoste vietą nakvynei išsirinksite prieš barą, iš anksto galite nusiteikti tam, kad jūsų poilsį sudrums pirmyn atgal zujančios valytojos. Rami atmosfera nesukuriama ir dėl ryškių šviesų, tvieskiančių visą naktį. Vis dėlto, belieka tik pridurti, kad šis oro uostas vis tiek yra vienas iš tų, kuriame lieka nakvoti ypač daug žmonių – būtent iš čia vykdoma daug ankstyvų rytinių skrydžių.

Leonardo da Vinčio – Fiumicino tarptautinis oro uostas, Italija (FCO)

Nakvynės sąlygos šiame oro uoste yra prastos dėl vienos labai paprastos priežasties – kai kuriose jo erdvėse sėdimų bei gulimų vietų skaičius yra ypač mažas.

Sidnėjaus tarptautinis oro uostas, Australija (SYD)

Vargu, ar pavyks kokybiškai nakvoti šiame oro uoste – jis būna uždarytas nuo vidurnakčio iki 3 valandos ryto, tad geriausiu atveju pavyks tik nusnūsti. Maža to oro uostas pakankamai vėsus bei intensyviai apšviestas, o taip pat nesukuria palankių sąlygų nakvynei.

Los Andželo tarptautinis oro uostas, JAV (LAX)

Šis oro uostas neturi viešbučio, tad patogiai bei kokybiškai išsimiegoti tikrai nepavyks. Maža to, didžioji dalis maitinimo įstaigų nakčiai yra uždaromos, tad užkandžiais ar sočiu patiekalu verta pasirūpinti iš anksto.

Kelionės, kurių verta laukti