+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

Populiariausios kelionių su šeima kryptys: 5 šalys ir naudingi patarimai

Populiariausios kelionių su šeima kryptys: 5 šalys ir naudingi patarimai

Nuo užburiančios Italijos pakrantės, iki tingių atostogų Turkijoje… Ar tavo šeima jau pasirinko, kur kelsite sparnus? O gal tokias atostogas dar tik planuojate? Šiame laiške rasi visą reikalingą informaciją apie galimas kelionių su vaikais kryptis: kalbėsime, kaip išsirinkti šalį atostogoms ir atskleisime populiariausias kelionių kryptis tarp šeimų.

5 geriausios kelionių kryptys atostogoms su šeima

Jei planuojate išvykti į pirmąją kelionę su mažiausiu šeimos nariu, turbūt sukate galvą, kuri kryptis būtų tinkamiausia: norisi pailsėti be jokių nesklandumų, atsipūsti nuo rutinos ir pažiūrėti, kaip svetur jaučiasi tavo vaikas. Be to, labai svarbu atsižvelgti į mažojo keliautojo poreikius ir atostogas planuotis pagal jo ritmą. 

Ikimokyklinio amžiaus vaikams sunku nustygti vietoje, todėl rekomenduojame ieškoti viešbučio, kuriame būtų pilna veiklos: baseinai, vandens kalneliai, animatoriai, vaikų diskotekos ir kitos pramogos užims mažylį, o tu tuo metu galėsi šiek tiek atsipūsti ir pasimėgauti saule.

Mokyklinukus sudomina ekskursijos: safariai, akvariumai, interaktyvūs muziejai, plaukiojimas laivu, bet tėvai pastebi, kad tokio amžiaus vaikams vanduo bene geriausia pramoga, tad ieškokite viešbučių, kurie turi didelį baseiną, siūlo vandens pramogas.

Paaugliai gali derintis prie Jūsų poreikių, tačiau nepamirškite atsižvelgti į jų nuomonę. Didesniems vaikams patinka muziejai, įvairios lankytinos vietos, jiems įdomu pažinti kitų šalių kultūrą, pamatyti, kaip svetur gyvena žmonės. Taigi, kur dažniausiai keliauja šeimos?

 #1 Turkija

Turbūt nenustebinsime, kad būtent Turkiją dažniausiai renkasi tėvai su įvairaus amžiaus vaikais. Ši šalis vertinama dėl prieinamų kainų, malonaus aptarnavimo, gražių kurortų ir gero maisto. Turkijoje ypatingai didelis viešbučių pasirinkimas, tad sau tinkamą variantą ras net ir išrankiausi keliautojai. Šioje šalyje retai pasitaiko vaikų ar suaugusiųjų sunegalavimų, kas gali apkartinti net gražiausią kelionę.

Turkijoje viešbučiai dažnai siūlo maitinimo tipą viskas įskaičiuota, o didesniuose viešbučiuose rasite net keletą restoranų, tiekiančių skirtingą maistą, todėl bus patenkinti visų svečių poreikiai. Turkai myli vaikus ir lepina juos dėmesiu, be to, šioje šalyje pilna veiklos visiems: mėgaukitės krištolo skaidrumo jūra skaitydami knygą arba leiskitės į pažintinę ekskursiją su visa šeima.

Tai puiki kryptis pirmai kelionei su kūdikiu: saugi ir gražiai sutvarkyta aplinka leis pabėgti nuo rutinos bei pažiūrėti, kaip kelionės metu jaučiasi mažiausi keliautojai.

#2 Graikija

Kiekviena Graikijos sala panaši, tačiau kartu ir skirtinga. Korfu, Santorinas, Kreta ar Rodas tiks kelionėms tiek su pačiais mažiausiais, tiek su paaugliais. Čia rasite ne tik nepakartojamą, su niekuo nesumaišomą kraštovaizdį, bet ir draugiškus gyventojus, kurie pavers Jūsų atostogas tikru malonumu.

Trumpas skrydis neišvargins, o kokybiški, aukšto lygio viešbučiai garantuos atostogas, kupinas nuotykių ir veiklos. Nuo birželio iki rugpjūčio Graikijoje temperatūra neretai pakyla virš +30 laipsnių, tad jei keliaujate su kūdikiu, verčiau rinkitės ankstyvą rudenį.

Graikija tobula, jei vaikas yra vandens mėgėjas: čia ir puikūs paplūdimiai, ir vandens parkai, ir viešbučiai su tinginiauti neleidžiančiomis vandens zonomis. Graikiją pamilo ir tie, kurie keliauja šiltai praleisti mokinių atostogų.

 #3 Ispanija

Ispanija bene populiariausia kryptis kelionėms su vaikais jų rudens ar žiemos atostogų metu. Šaltis pabosta, o Kanarų salos yra tiesiog idealus pasirinkimas šeimos išvykoms: maloni temperatūra, magiška gamta ir pasakiški paplūdimiai leidžia atitrūkti nuo kasdienybės rūpesčių tiek jums, tiek jūsų vaikams.

Ši šalis dėl savo klimato puikiai tinka įvairaus amžiaus keliautojams, o įvairios pramogos įtraukia tiek mažus, tiek didelius. Kopkite į kalnus, vykite į nacionalinius parkus, nardykite ar skriekite parasparniu Ispanija jums gali pasiūlyti viską.

Ispaniją pamėgusios šeimos su kūdikiais ir ikimokyklinio amžiaus vaikais: čia jie atvyksta žiemoti ar pasimėgauti saule. Siūlome rinktis Ispaniją kelionei su vaikais per jų atostogas mokykloje.

#4 Bulgarija

Bulgarija ideali kryptis kelionėms su vaikais dėl trijų priežasčių: nuostabaus oro, trumpo skrydžio ir gerų kainų. Šią kryptį jau spėjo pamilti tėvai su įvairaus amžiaus vaikais, nes ši šalis gali nustebinti ne tik puikiais viešbučiais ir svetingumu, bet ir istoriniu paveldu.

Keliaukite čia su ikimokyklinio amžiaus vaikais ir mokyklinukais: viešbučiuose rasite pilna veiklos, o jei atsibos galėsite vykti į delfinariumą ar pasimėgauti šilta jūra. 

Mėgaukitės bulgarų virtuve, siauromis miestų gatvelėmis ir svaiginančiu rožių kvapu, kuris jus lydės visą kelionę. Bulgarijoje oro temperatūra yra itin tinkama vaikams, kurie iš esmės sunkiau pakelia karštį: kaitriausią mėnesį (liepą)  oro temperatūra dienomis pakyla iki +28 laipsnių.

#5 Juodkalnija

Atraskite šią egzotišką Balkanų pusiasalio šalį drauge su savo vaikais! Tai saugi kryptis, užburianti savo nuostabiais kalnais, skaidria jūra ir vietinių svetingumu. Juodkalnija pakerės savo ramybe, kalnų didybe, skaidriais ežerais ir švariais paplūdimiais. 

Juodkalniją rekomenduojame rinktis tėvams su vyresnio amžiaus vaikais. Jie tikrai įvertins nuotykius, kuriuos čia patirsite: rekomenduojame vykti į požeminius urvus, aplankyti Ostrogo vienuolyną arba paplaukioti kanojomis krištolo skaidrumo ežere. Ši šalis taip pat turi puikią virtuvę, kurioje susijungia slaviški, vengriški, vokiški ir turkiški skoniai. 

Jei norite ramių atostogų, Juodkalnijoje taip pat rasite viešbučių su maitinimo tipu viskas įskaičiuota, didele vandens pramogų zona ir kitais dalykais, kuriuos taip mėgsta vaikai.

Vis dar sunku apsispręsti? PasirinkSparnus.lt kelionių ekspertai padės rasti invividualų sprendimą pagal Jūsų šeimos poreikius.