+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

TOP 50 pramogų su vaikais Tenerifėje

TOP 50 pramogų su vaikais Tenerifėje

1. Siam vandens parkas

Nr. 1 pramoga Tenerifėje! Siam vandens parkas – didžiausias vandens parkas po atviru dangumi Kanaruose ir netgi Europoje. Visos dekoracijos, augalai, atrakcijų pavadinimai kruopščiai apgalvoti, garantuojame, pasijusite kaip Tailande. Jau eilę metų šis vandens parkas Tripadvisor svetainėje pripažįstamas kaip garsiausias parkas pasaulyje - daugiau nei 20 atrakcionų, net kelios atskiros erdvės mažesniems vaikams.

Rekomenduojame pirkti TWIN bilietą kartu su Loro parko bilietais - sutaupysite. 

2. Aqualand vandens parkas

Dar vienas vandens parkas Tenerifėje, siūlantis daug vandens pramogų vaikams ir suaugusiems. Parke vyksta ir delfinų pasirodymai – įskaičiuota į įėjimo kainą.

Bilietus į Aqualand vandens parką pirkite iš anksto - nereiks stovėti eilėse prie kasų.

3. Loro parkas

Tai vienas gražiausių zoologijos sodų pasaulyje tiek dėl puikių įrenginių, tiek dėl absoliučios pagarbos gamtai. Parkas labai didelis, tad nusiteikite visos dienos išvykai. Čia rasite didelį tunelinį akvariumą ir atskirą pingvinariumą. Vyksta jūrų liūtų, ruonių, delfinų ir įspūdingo dydžio orkų bei papūgų pasirodymai.

Rekomenduojame pirkti TWIN bilietą kartu su SIAM parko bilietais.

4. Light Park Tenerife

Tai šilko ir šviesų skulptūrų parkas pietų Tenerifėje, Adeje. Labai įspūdinga vieta su nuostabia panorama, jaukiu restoranu bei pramogomis vaikams.

5. Pramoginis važiavimas bagiais

Viena nerealiausių pramogų! Buggy Expedition Tenerife priima į šią pramogą šeimas su vaikais!

6. Delfinų stebėjimas

Leiskitės į nepamirštamą kelionę vandenynu katamaranu, jachta, vikingų ar net povandeniniu laivu! Prie Tenerifės krantų delfinus sutiksite beveik visada.

7. Las Aguilas Jungle Park

Tai 7,5 hektaro džiunglės - didžiulis zoologijos ir botanikos parkas, kuriame gyvena daugiau nei 500 gyvūnų! Parke yra keletas pėsčiųjų takų su tuneliais, pakabinamaisiais tiltais, kriokliais, lagūnomis ir urvais.

8. Lago Martianez

Tai yra baseinų po atviru dangumi kompleksas, esantis Puerto de la Kruze. Laisvalaikio parkas, kurio bendras plotas yra maždaug 100 000 kvadratinių metrų, sutelktas aplink dirbtinį ežerą.

9. Flamenco Show

Flamenko – neatskiriama Ispanijos dalis. Tai ne tik šokis, gražūs kostiumai, bet ir visa istorija. Beje vaikams iki 8 metų šis šou nemokamas!

Flamenko šou vyksta Costa Adeje, Puerto de la Cruz miestuose arba San Miguel pilyje.

10. Viduramžių riterių pasirodymas

Šis viduramžių riterių pasirodymas tikroje pilyje su vakariene - vienas iš geriausiai vertinamų veiklų šeimoms su vaikais.

11. Monkey parkas

Beždžionių parke galite stebėti gyvūnus jų natūralioje aplinkoje. Tai vienintelis zoologijos sodas Kanarų salose, specializuojantis beždžionių srityje ir yra unikalus tuo, kad lankytojai gali patekti į narvus, paliesti bei šerti gyvūnus.

12. Teide nacionalinis parkas

Teidės nacionalinį parką - aplankyti tiesiog privaloma! Šiame parke yra net 41 pažymėtas įvairaus sunkumo ir trukmės takas, 3 lankytojų centrai ir keltuvas. Rekomenduojame naktinį žygį ir žvaigždžių stebėjimą su didesniais vaikais.

13. Submarinas

Leiskitės į nepamirštamą kelionę po povandeninį pasaulį! 

14. Karting Club Tenerife

Profesionali trasa, kurią renkasi net sportininkai - 1.2 km ilgio, 8 metrų pločio.

15. Karting Las Americas

Trasos ilgis – 857 metrai, plotis – 8 metrai. Jie taip pat turi dvigubus kartingus, todėl galima saugiai pravežti trasa ir mažesnius vaikus!

16. Boulingas Megabowl Tenerife

Turbūt vienintelis boulingas salos pietuose yra Las Americas kurorte. 10 kėglių takų su UV kosminiu apšvietimu. Rekomenduojame, kai oras lauke nedžiugina arba vakaro pramogoms.

17. Ekskursija bananų plantacijoje

Labai įdomi ekskursija po bananų plantaciją tiek vaikams, tiek suaugusiems! Labai rekomenduojame.

18. Plaukimas vandens motociklais

Pamatykite Geltonąjį kalną, Costa del Silencio įlanką, Las Galletas, Punta Rasca švyturį, Palm Mar uolą, Los Cristianos ir daugelį kitų.

19. Lego žaidimų kambarys Bricobilandia

Žaidimų kambarys yra Siam Mall prekybos centre, kuriame vaikučius galima palikti su priežiūra. Čia kartais dirba lietuviškai/rusiškai kalbanti darbuotoja.

20. Batutai Siam Mall

Siam Mall prekybos centre rasite smagius batutus vaikams.

21. Dragon Siam

Tai žaidimų kambarys su vaikų priežiūra Siam Mall prekybos centre.

22. El Montillo parkas

57 000 kv.m. parke galite lankytis nemokamai, čia yra net dvi apžvalgos aikštelės. Na, ir žinoma vaikams didelė žaidimų aikštelė su smėlio danga, smagūs nusileidimo takeliai.

23. Palmetum parkas

Palmetum soduose yra didžiausia palmių kolekcija Europoje, manoma, kad tai didžiausia botaninė tropinių salų palmių kolekcija pasaulyje.

24. Tandeminis skrydis parasparniu

Pasigrožėkite nuostabiais panoraminiais pietinės salos dalies vaizdais ir pamatykite Tenerifę visai kitokią.

25. Paviršinis nardymas

Plaukiokite tarp atogrąžų ir subtropikų žuvų ir pamatykite rūšių, kurių nerasite niekur kitur pasaulyje.

26. Aqua Club Thermal

Siam ar Aqualand vandens parkus Tenerifėje žino kiekvienas, tačiau ar esate girdėję apie AQUA CLUB TERMAL? Tai didžiausias SPA Tenerifėje. O ir apsilankymo kaina labai draugiška.

27. Karstynių parkas – Forestal park Tenerife

Vienas didžiausių laipynių parkų Kanarų salose. Jis įsikūręs 1400 m aukštyje visai šalia Teidės nacionalinio parko ir apsuptas Esperanzos miško pušų bei slėnių.

28. Finca el Carreton

Tai agroekologinė, rekreacinė ir edukacinė erdvė, apsupta vaisinių augalų, didelių medžių ir plačiausia bei įvairiausia vietinių Kanarų gyvūnų paroda visame regione.

29. Išskirtinės ir apleistos vietos

Aplankykite išskirtines ir apleistas Tenerifės vietas! Vaikams tikrai bus įdomu! Daugiau apie apleistas ir išskirtinės Tenerifės vietas skaitykite čia>>  

30. Harleys Tenerife

Tai tikras amerikietiško stiliaus restoranas. Pati smagiausia šio restorano vieta, kuri ypač patiks vaikams – tai staliukai įrengti vintažiniuose automobiliuose.

31. Miradorai (apžvalgos aikštelės)

Tenerifėje rasite daugybę nuostabių apžvalgos aikštelių! Visas jas galite rasti straipsnyje TOP30 apžvalgos aikštelių Tenerifėje su vaikais>>  

32. Centro Hipico Del Sur

Jojimo centras, įkurtas 1990 m. Nuo pat savo veiklos pradžios sutelkė dėmesį į šios sporto šakos populiarinimą saloje. 

33. Mini golfas Las Americas

Mums labiausiai patinka mini golfas Las Americas. Rekomenduojame – vaikams ir tėveliams gerai praleistas laikas garantuotas.

34. Diverlandia

Puikūs ir tikrai smagūs žaidimų kambariai. Išsirinkite Jums arčiausiai esantį. Garantuojame vaikams tikrai patiks!

35. Pikniko aikštelės

Susipakuokite pikniko krepšelį ir leiskitės smagiai praleisti laiką gamtoje – čia rasite ir kepsnines ir žaidimų aikšteles!

36. Anaga nacionalinis parkas

Su vaikais tikrai galite keliauti „Sendero de los Sentidos“ (Pojūčių kelias), kurio lengvoji versija yra tik 340 metrų trasa. Būtinai užsukite ir į mistinę vietą – Pico del Ingles. Čia visi vyksta fotografuotis medžių lajoje. Labai graži vieta.

37. Masca ir Teno kalnai

Masca miestelis – pradžia Masca tarpeklio, viena gražiausių vietų Tenerifėje. Nusileiskite iki Buenavista de Norte, aplankykite Los Silos arba jei turite daugiau laiko nukeliaukite iki Punto del Teno – gražiojo laukinio paplūdimio su švyturiu.

38. Bajamar natūralūs baseinai

Yra du dideli baseinai ir mažesnis, skirtas vaikams, nuo jūros apsaugotas auksinio smėlio paplūdimys.

39. El Caleton baseinai Garachico

Tenerifės šiaurėje esantys natūralūs baseinai. Vasarą budi gelbėtojai, netoliese yra paplūdimys.

40. Punto de Hidalgo

Šie jūros vandens baseinai yra puikiai įrengti maudytis, juose yra dušai. Šią vietą lengvai pasieksite net ir su vaikišku vežimėliu.

41. El Socorro paplūdimys

Puikiai tiks su vaikais! Tai vienas iš Tenerifės paplūdimių, apdovanotų mėlyna vėliava, todėl jame yra visos reikalingos paslaugos, tokios kaip dušai, stebėjimo punktai, gelbėtojai, tualetai, restoranai ir paplūdimio barai.

42. Las Teresitas

Čia auksinis smėlis driekiasi beveik 1,5 kilometro, palmės, ramus vanduo. Idealiai tinka su vaikais.

43. La Tejita

Šis paplūdimys yra vienas įspūdingiausių ir gražiausių raudono smėlio paplūdimių Tenerifės saloje. Tai vienas didžiausių Tenerifės paplūdimių, turintis apie 1000 metrų ilgio pakrantę, idealiai tinkantis sportuoti, vaikščioti.

44. El Medano

Paplūdimyje yra dušai, gultai ir skėčiai. Jis apdovanotas mėlyna vėliava. El Medano paplūdimyje galite pajusti vietos atmosferą – čia ir restoranai, kavinės, savaitgalio turgus, rankdarbių prekystaliai.

45. El Duque

Šiame paplūdimyje yra visos reikalingos paslaugos, tokios kaip dušai, stebėjimo punktai, gelbėtojai, tualetai, restoranai, turizmo informacijos centras. Labai patogu ir su kūdikiais, nes yra rampos ir takai.

46. Karnavalo muziejus

Erdvėje yra nuolatinė nemokama ekspozicija su kostiumais ir išskirtiniais karnavalo elementais.

47. Mokslo ir kosmoso muziejus

Šiame tradicinių muziejų ir atradimų centro derinyje rasite beveik šimtą eksperimentų.

48. Guimaro piramidės

Pasivaikščiokite po muziejų po atviru dangumi su šešiomis laiptuotomis piramidėmis, orientuotomis į saulę pagrindinėmis astronominėmis datomis.

49. Kupranugarių parkas

Parke galima ne tik maitinti kupranugarius, bet ir jais pajodinėti.

50. Pasivaikščiojimo takai

Leiskitės į žygius su vaikais po nuostabiąją Tenerifės salą. Atrinkome Jums tuos pasivaikščiojimo takus, kuriuos tikrai įveiksite su vaikais! Apie visus žygius, jų koordinates ir kitą informaciją rasite straipsnyje TOP10 gražiausių takų Tenerifėje su vaikais>>