+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

TOP viešbučiai Turkijoje šeimoms su vaikais

TOP viešbučiai Turkijoje šeimoms su vaikais

Bendradarbiaudami su „Kelionės su vaikais po pasaulį“ parengėme TOP 10 viešbučių poisliui su šeima atostogoms Turkijoje. Taip pat dalinamės patarimais, ką verta žinoti prieš keliaujant ilsėtis į Turkiją su šeima. 

✈️ Sezonas Turkijoje prasideda balandžio mėnesį ir tęsiasi iki lapkričio mėnesio. Jei keliaujate sezono pradžioje ar pabaigoje įvertinkite, kad jūros ir oro temperatūra bus žemesnė. Jei keliaujate su vaikais - būtinai ieškokite viešbučių, kuriuose yra šildomi baseinai.

🗺 Viešbučio vieta – keliaujant su vaikais, svarbus viešbučio atstumas nuo oro uosto. Jei keliaujate su didesne kompanija - pagalvokite ir apie privatų pervežimą, kuris tikrai sutrumpins pervežimo laiką.

🏨 Viešbučio infrastruktūra – su vaikais patogiausiai ilsėtis viešbutyje, kuris prie pat jūros ir turi smėlėtą paplūdimį bei didelę žalią teritoriją – būsite tikri, kad turėsite, kur migdyti vaiką ir rasite pavėsį. Svarbu atkreipti dėmesį, ar yra kūdikiams lovytės kambariuose.

🍽 Maitinimas - sužinokite, ar viešbučio restoranuose yra vaikiškos kėdutės. Taip pat ar viešbučio meniu pritaikytas vaikams (garintos daržovės, kruopos), ar turi maisto smulkintuvą.
 

‼️ 5 svarbiausi punktai, kuo turi pasižymėti geras viešbutis, kuris pritaikytas poilsiui su vaikais:

1. Didele viešbučio teritorija;

2. Pramogomis ir užimtumu vaikams;

3. Pritaikyta infrastruktūra;

4. Specialiu ir pritaikytu meniu;

5. Šalia / netoli oro uosto.

‼️ Visi atsiliepimai apie viešbučius - tai tikros keliavusių su vaikais patirtys, kurie neseniai lankėsi ir poilsiavo šiuose viešbučiuose su vaikais.

Viešbučiai, kuriuos rekomenduojame poilsiui su šeima Turkijoje:

HOTEL TURAN PRINCE

Itin poilsiautojų iš Lietuvos mėgstamas viešbutis. Puikiai pritaikytas poilsiui su vaikais. Yra baseinai su nusileidimo kalneliais ir mažesniems vaikams, ir didesniems vaikams. Teritorija puikiai išplanuota - vaikų pramogos netoli restorano, geras smėlio paplūdimys su patogiu krantu. Yra specialus meniu vaikams ir kūdikiams.

EFTALIA VIEŠBUČIŲ TINKLAS

Patys esame atostogavę šiame viešbutyje su dvimečiu. Viešbučių tinklui priklauso penki viešbučiai „Eftalia Aqua Resort Hotel“, „Eftalia Marin Hotel“, „Eftalia Ocean“, „Eftalia Village“, „Eftalia Splash Resort Hotel“. Šis tinklas turi išskirtinai didelį 80 000 metrų pramogų kompleksą, tinkantį įvairaus amžiaus vaikams ir suaugusiems. Mes buvom apsistoję naujausiame ir didžiausiame viešbutyje „Eftalia Ocean“. Jei keliaujate didesnė kompanija ar su keletu vaikų, labai rekomenduojame rinktis Swim up kambarius. Tai dviejų aukštų kotedžai (dviejų arba trijų miegamųjų), su tiesioginiu įlipimu į baseiną. Didžiausias privalumas - jie toliau nuo viso viešbučio ir pramogų, todėl labai ramu ir tobula su vaikais.

LONG BEACH RESORT

Viešbutis šiuolaikiškas, puikiai pritaikytas ir rekomenduojamas šeimyniniam poilsiui. Mažiesiems viešbučio svečiams siūlomas mini klubas, filmų peržiūros ir įvairios pramogos. Viešbučio teritorijoje rasite daugybe baseinų, didelį vandens parką su vaikiškais kalneliais. Kadangi viešbutyje daug šeimų, vaikai nesunkiai ras bendraamžių ir draugų. Taip pat labai smagu, kad yra barų, kuriuose vaikams gamina kokteilius bei vaišina ledais nemokamai. Labai patogu, kad visai netoli viešbučio yra delfinariumas, todėl nereikia jokių ekskursijų ir galima iki jo nueiti savarankiškai.

IC HOTELS SANTAI FAMILY RESORTS

Puikus viešbutis šeimyniniam poilsiui. Turi labai didelę apželdintą teritoriją, jaukius numerius. Prabangą mėgstantiems poilsiautojams siūlomas apgyvendinimas atskirose vilose su VIP aptarnavimu. Siūlo daug pramoginių renginių tiek vaikams, tiek suaugusiems. Turi vieną geriausiai vertinamų vaikų klubų. Poilsiautojai giria puikų aptarnavimą ir skanų maistą. Pagrindiniame restorane yra specialus vaikų restoranas.

AKKA ANTEDON

Šis viešbutis itin vertinamas keliautojų su pačiais mažiausiais vaikais. Esant poreikiui galima naudotis vaikų vežimėliais ir racijomis (reikalingas užstatas). Į kambarį gali būti pristatyti reikalingi kūdikiui reikmenys (naktipuodis, lovytė). Mini baras gali būti papildomas ne tik vaisvandeniais, vandeniu, bet ir pienu. Vaikų restorane yra ne tik specialus vaikiškas meniu, bet ir galimybė pašildyti maistą bei sutrinti košes (itin aktualu su kūdikiais).

Turi naują vandens parką ant jūros kranto. Vaikams įvairi animacija ir programa. Didelis privalumas - dengta vaikų žaidimų aikštelė. Vaikų klubas suskirstytas pagal amžių, tinka net paaugliams iki 16 metų. Jei nuolat nerimaujate dėl vaikų saugumo - viešbutis turi galimybę prisijungti prie vaikų klubo kamerų ir stebėti, kaip sekasi Jūsų vaikams.

KEMALYA FULYA

Klasikinio Viduržemio jūros regiono stiliaus viešbutis, turintis itin didelę teritoriją. Viešbučio privalumas - Mėlynąja vėliava įvertintas smėlio paplūdimys su nuolaidžiu įėjimu į jūrą. Labai tinkamas su vaikais. Viešbutis vertinamas dėl puikaus vandens parko. Gausi pramogų pasiūla ne tik suaugusiems, bet ir mažiesiems turistams. Jų čia laukia baseinas, vandens kalneliai, žaidimų aikštelės, vaikų klubas ir zoologijos sodas!

SEVEN SEAS

Įsikūręs Tauro kalnų papėdėje, šalia Mėlynąja vėliava įvertinto smėlio paplūdimio. Viešbutis siūlo itin įvairią animacijos programą, įskaitant įdomius teminius vakarus ir sporto renginius. Viešbutyje rasite vaikams ir kūdikiams pritaikytų baseinų bei specialią paplūdimio zoną, o restoranuose siūlomi specialūs meniu vaikams. Jauniesiems svečiams taip pat siūlomos nemokamos teniso, kalbų ir plaukimo pamokos.

RIXOS SUNGATE

Rixos sungate - vienas iš geriausių RIXOS tinklo viešbučių gamtos apsuptyje. Auksinio smėlio paplūdimys, daugybė restoranų, du vandens parkai, 12 šildomų baseinų, kino teatras, boulingo salė, teniso kortai ir daugybė sporto bei pramoginių renginių. Atskira žaidimų zona „Vaikų karalystė“ vaikams su įdomiais, mokomaisiais žaidimais. Mini klubas, veikia nuo nuo 8 iki 24 val. (nuo 4 metų). Čia esančiuose restoranuose yra vaikiškas meniu. Taip pat Jūsų patogumui galima išsinuomoti vaikišką vežimėlį.

Iš viešbučio nemokamai vežama į didžiausią Turkijoje atrakcionų parką Land of Legends.

RIXOS PREMIUM TEKIROVA

Rixos premium Tekirova - vienas populiariausių tarp keliautojų iš Lietuvos premium klasės viešbučių. Puikiai tinka poilsiui su vaikais. Įvairūs apgyvendinimo variantai, didelių šeimų apgyvendinimo galimybės, vilos su tiesioginiu patekimu į baseiną. Daugybė baseinų, restoranų, barų, vandens parkas, kino salė, žaidimo aikštelė, paauglių klubas – šiame viešbutyje rasite viską, apie ką tik galite pasvajoti. Viešbutyje vyksta daug pasirodymų su pramoginėmis programomis ir įdomūs užsiėmimai visai šeimai. Vaikams specialus meniu, 6 „a la carte“ restoranai.

GURAL PREMIER

Labai vertinamas lietuvių šeimų viešbutis, kuris išsiskiria nuostabia tradicine turkiška architektūra ir itin didele teritorija. Šis viešbutis ne veltui priskiriamas VIP kategorijai. Viešbučio teritorijoje veikia vaikų klubas, yra įspūdingas vandens atrakcionų parkas su 16-ka vandens čiuožyklų, 8 baseinai. Itin puikus ir platus smėlio paplūdimys su nuolaidžiu krantu, vaikų žaidimo aikštele, patogiais gultais, tinklinio aikštele. Viešbučio teritorijoje net 13 barų.