NAUJIENA: kruizas 5★ laivu Egipte "Faraonų lobiai" su maitinimu tik nuo 499€

lapkričio 17 - 24d.gruodžio 8 - 15d.2018m. gruodžio 29 - 2019m. sausio 5d.2019m. sausio 19 - 26d.2019m. vasario 16 - 23d.

Atnaujinta: 2018-08-17
2Komentarai
Kuo ši kelionė išskirtinė?
  • Nuostabi kelionė į Egipto dievų pasaulį, vedanti per vietas, kuriose galėsite išvysti vertingiausius faraonų lobius – monumentalius senųjų laikų paminklus.
  • Kruizas iš Asuano į Luksorą patogiu kruiziniu laivu – plaukiojančiu viešbučiu. Šitaip kadaise po Egiptą keliaudavo faraonai, o dabar tai puikus būdas aplankyti įdomias vietas.
  • Kruizo maršrute – kerintis Asuanas, Edfu, Karalių slėnis, kuriame atrasta Tutanchamono kapavietė, garsiosios Luksoro, Karnako, Kom Ombo, Edfu šventyklos. Be to, dviejų dienų poilsis Marsa Alamo kurorte.
Ieva Ambrazaitienė
Jūsų kelionių vadybininkė

 

 

 

Pagrindinė kelionės informacija:

 

 


Kelionę organizuoja: Itaka
 
Kelionės trukmė: 7 naktys

Skrydis: Tiesioginis Vilnius - Marsa Alamas - Vilnius (skrydžių laikai dar nepaskelbti) 

 

Bagažas: 20 kg registruotas bagažas + rankinis 5 kg

Pervežimas: Tiesioginis Vilnius - Marsa Alamas - Vilnius (skrydžių laikai dar nepaskelbti)

 

Apgyvendinimas: 4 nakvynės 5★ kruiziniame laive (dvivietės kondicionuojamos išorinės kajutės su vonios kambariais) su pusryčių, pietų ir vakarienių maitinimu ir 3 nakvynės 3★ / 4★ viešbutyje Marsa Alame – 1 nakvynė: pusryčiai ir pietūs, 2 nakvynės: „viskas įskaičiuota“ 

 

 Gido paslaugos: įtrauktos į kainą

 

 

 Egipto viza papildomai: ~25 USD asmeniui (privaloma). Ją įsigysite Egipto oro uoste.

 

 

 

1. DIENA. MARSA ALAMAS


Kelionės dalyviai atvyksta į oro uostą. Skrydis į Marsa Alamą. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.

 

2. DIENA. ASUANAS–FILAI–LORDO KIČENERIO SALA (maršruto ilgis – apie 370 km)


Pusryčiai. Kelionė į Asuaną. Apgyvendinimas laive. Pietūs laive. Ekskursija po Asuaną (Asuano užtvanka laikoma vienu iš XX a. technikos stebuklų). Pravažiuojama pro nebaigtą obeliską – akmenų skaldykloje esantį granito monolitą, kuris užbaigtas būtų svėręs 1 200 t ir siekęs 41 m aukštį. Apsilankome į UNESCO sąrašą įtrauktoje deivės Izidės šventykloje Filų saloje. Pastačius užtvanką, ši šventykla buvo perkelta į kitą vietą. Į šventyklą patenkama taku tarp 18 metrų aukščio pilonų, papuoštų dailiais reljefais. Feliuga plaukiama į Lordo Kičenerio salą su gražiu botanikos sodu. Norintys gali apsilankyti tipiškame nubių kaimelyje arba pajodinėti kupranugariais (už papildomą mokestį vietoje). Vakarienė ir nakvynė laive.

 

3. DIENA. KOM OMBAS–EDFU (maršruto ilgis – apie 110 km)


Pusryčiai. Ekskursija po Kom Ombą: išvyka į šventyklą, skirtą vaisingumo dievui Sobekui, vaizduotam su krokodilo galva, ir „Gerajam gydytojui“ Haroeriui, vaizduotam su sakalo galva. Pietūs laive. Plaukiama į Edfu. Apsilankoma dievo Horo šventykloje Edfu mieste, per kurį kadaise ėjo prekybos kelias, vedęs per Arabijos dykumą prie Raudonosios jūros. Horo šventykla – viena geriausiai išsilaikiusių Egipto šventyklų. Čia dirbo lenkų ir prancūzų ekspedicija, vadovaujama prof. Michałowskio. Plaukiama link Luksoro. Vakarienė ir nakvynė laive.

 

4. DIENA. KARALIŲ SLĖNIS (maršruto ilgis – apie 60 km)


Pusryčiai. Apsilankoma Vakarų Tėbuose esančiame Karalių slėnyje – Egipto karalių amžinojo poilsio vietoje su uoloje iškaltais 64 kapaviečių kompleksais, tarp kurių yra ir Tutanchamono kapavietė. Apsilankoma Hačepsutės šventykloje, kurioje ypatingą dėmesį vertėtų atkreipti į reljefus, vaizduojančius scenas, susijusias su tikėjimais ir kasdieniu gyvenimu. Atnaujinant šventyklą, darbus atliko lenkų archeologų grupė. Vykstama prie 18 metrų aukščio Memnono kolosų – vienintelės išlikusios Amenchotepo III šventyklos dalies. Vakarienė ir nakvynė laive.

 

 

5. DIENA. KARNAKAS – LUKSORAS (maršruto ilgis – apie 40 km)


Pusryčiai. Apžiūrimas Karnako šventyklų kompleksas. Po pietų siūloma pasivažinėti karietomis po Luksoro centrą (už papildomą mokestį vietoje) arba dalyvauti ekskursijoje „Šviesa ir garsas“ Karnake (už papildomą mokestį vietoje). Pietūs laive. Ekskursija po Luksorą – miestą pietinėje senovės Tėbų dalyje, rytiniame Nilo krante. Apsilankoma Luksoro šventykloje, pastatytoje Amenchotepo III garbei. Anksčiau šią šventyklą su Amono šventykla Karnake jungė ilga sfinksų alėja. Vakarienė ir nakvynė laive.

 

6. DIENA. MARSA ALAMAS (maršruto ilgis – apie 350 km)


Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė į Marsa Alamą. Apgyvendinimas viešbutyje. Pietūs. Laisvas laikas, vakarienė ir nakvynė.

 

7 DIENA. MARSA ALAMAS


Pusryčiai. Laisvas laikas arba papildoma ekskursija iki vakarienės. Nakvynė.

 

8. DIENA. MARSA ALAMAS


Pusryčiai. Laisvas laikas (priklauso nuo skrydžio laiko), nuvežimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą. Pratęsusiems kelionę poilsiui skirtomis dienomis: pusryčiai, išsiregistravimas, pervežimas į pasirinktą viešbutį.

 

 

PASTABOS

 

  • Privalomi mokesčiai vietoje: įėjimo bilietai ir vietiniai gidai – apie 190 USD, vaikams iki 12 metų – apie 95 USD, arbatpinigiai – apie 40 USD.
  • Papildomi mokesčiai: „Šviesa ir garsas“ Karnake – apie 31 USD, nubių kaimelis – apie 35 USD, jodinėjimas kupranugariu – apie 21 USD, Abu Simbelas – apie 90 USD; pasivažinėjimas karieta – apie 20 USD, vaikams iki 12 metų – 50 % nuolaida.

 

Išsirinkite patogią kelionės datą: 

Pasirinkus Kruizas su poilsiu Egipte "Faraonų lobiai"
  • Įdomiausi Egipto senovės paminklai per savaitę
  • Į kainą įskaičiuotas trijų kartų per dieną maitinimas
  • Kruizas 5★ laivu
  • Skiriama laiko poilsiui
Kelionės kaina nuo
499 €

SVARBU: Kainų ir vietų skaičius yra ribotas

Šios kainos keičiasi po kiekvieno užsakymo. Paskubėkite įsigyti kelionę kol ji nepabrango!

 

Šią kelionę galite įsigyti išsimokėtinai

Žemiau esančioje lentelėje pateikiame orientacinį įmokos dydį, kai kelionės kaina asmeniui yra 499€, pradinis įnašas 0€, trukmė yra 12mėn. Pasirinkimus galite keisti užsakymo metu. Iškilus klausimų siūlome susisiekti su MokiLizingo atstovais telefonu +370 700 55888 arba el. paštu [email protected]

Rodyti kainas

 

 

Neįtikėtinas Egiptas

 

Egiptas- tai šalis, kuri tikrai turi kuo nustebinti net ir tuos, kurie atvyksta čia ne pirmą kartą. Didingos šventyklos, žadą atimantys gamtos kūriniai, senoviniai miestai, šurmuliuojantys turgūs, spalvinga Raudonoji jūra ir dar daugybė kitų mažų ir didelių stebuklų laukia Jūsų šioje egzotiškoje ir visus metus saulės negailinčioje šalyje. 


Egipto brangenybės

 

Garsiausios ir paslaptingiausios Gizos piramidės, o iš jų pati mistiškiausia - Didžioji Cheopso. Stovint šio įspūdingos statinio papėdėje dar ir dabar sunku patikėti, kad tai - žmogaus rankų kūrinys. Daugelis žmonių kelia klausimą, ar tai tėra tegu ir įspūdinga, tačiau viso labo tik paprasta kapavietė, ar tai statinys, slepiantis didžiąsias civilizacijos paslaptis.

 

 

Amžinasis piramidžių sergėtojas - Sfinksas

 

Įspūdingo dydžio (73,5 m ilgio 20 m aukščio) žmogaus - liūto skultūra Gizos plokštikalnį saugo jau ir IV-osios Egipto dinastijos karalių laikų. Įdomu, kad per daugybę metų sfinkso išvaizda nuolat keitėsi, o nuo Viduramžių iki XX a. pradžios didingoji skultūra buvo palaidota dykumos smėlyje. 

 

 

Muziejus po atviru dangumi - Luksoras

 

Luksoras - tai miestas, kuris geriau nei bet koks vadovėlis ar kelionių gidas papasakoja ir leidžia iš arčiau susipažinti su faraoniškojo laikotarpio Egiptu. Būnant Egipte Luksorą pamatyti ne tik verta, bet tiesiog būtina, nes ten yra pritrenkiančiai įspūdingos šventyklos ir Karalių slėnis su faraonų kapavietėmis.


3750 laiptelių saulėtekio link - Sinajaus kalnas

 

Biblijoje užrašyta, kad šio kalno viršūnėje pranašui Mozei Dievas įteikė dešimt įsakymų. Tikima, kad čia tikintiesiems atleidžiamos visos nuodėmės. Į Sinajaus pusiasalyje stūksantį kalną užkopti tikrai verta, nes tik iš čia atsiveria gražiausia ryto panorama, o nuostabūs saulėtėkiai užburia kiekvieną.

 

Raudonosios jūros lobiai

 

Raudonosios jūros pakrantės - populiarus turizmo regionas, ypač mėgstamas nardymo entuziastų iš viso pasaulio. Intakų neturinčios Raudonosios jūros vanduo yra ypatingai skaidrus - matomumas čia siekia iki 200 metrų. Povandeniame Raudonosios jūros sode verda spalvingas ir judrus gyvenimas. Krikštolo skaidrumo vandenyse plyti įspūdingi koralų rifai, dugne ilsisi nuskendę laivai, o aplink zuja daugybė mažų ir didelių žuvelių. Raudonojoje jūra gyvybė knibždėte knibžda, tai viena iš turtingiausių savo fauna jūrų pasaulyje. Čia jų suskaičiuojama apie 1300 rūšių. Tik spėkite dairytis! 

 

 

Stebuklingoji Ramzio šventykla - Abu Simbelis

 

Tai nepaprastai didingas architektūros šedevras, talentingų meistrų, prieš daugiau nei 3000 metų, iškaltas kalne Egipto valdovo Ramzio paliepimu. Šventyklos fasadą puošia didžiulės statulos, o tolimiausiame šventyklos kampe esantį šventorių tekanti saulė apšviečia tik du kartus per metus. Vietiniai tiki, kad tuo metu įvyksta stebuklas.


Įspūdingas gamtos šedevras

 

Kadaise čia viešpatavo Raudonoji jūra, o šiandien vaikšto ir nepakartojamais vaizdais grožisi turistai iš viso pasaulio. Keliaujant 5 km ilgio tarpekliu sunku akis atitraukti nuo viliojančių uolų, panašių į žmogaus sukurtus piešinius ar skulptūras. Skirtumas tik tas, kad šį įspūdingą meno kūrinį per kelis tūkstantmečius sukūrė pati gamta. 

 

 

Kokios kainos Hurgadoje?

 Apytiksliai 2018 metų kovo mėnesio duomenys

 

Prekybos centruose Restoranuose Transportas
Pienas (1 l) ~ €0.66/ 14.50 EG£ Vietinis alus (0,5 l) ~ €0.69/15.00 EG£ Vienkartinis viešojo transporto bilietas ~ €0.08/ 1.75 EG£
Ryžiai (1 kg) ~ €0.41/ 9.00 EG£ Importinis alus (0,33 l) ~ €4.58/ 100.00 EG£ Taksi (įsėdimo mokestis) ~ €0.23/ 5.00 EG£
Šviesios duonos kepalas ~ €0.13/ 2.75 EG£ Vanduo (0,33 l) ~ €0.23/ 5.00 EG£ Taksi 1 km ~ €0.07/ 1.50 EG£
Vištos krūtinėlė (1 kg) ~ €2.29/ 50.00 EG£ Dienos pietūs ~ €1.83/ 40.00 EG£ Benzinas (1 l) ~ €0.16/ 3.50 EG£
Kiaušiniai (12 vnt.) ~ €0.80/ 17.50 EG£ Cappuccino kava ~ €0.46/ 10.00 EG£  
Obuoliai (1 kg) ~ €0.46/ 10.00 EG£ Limonadas (kola, 0,33 l) ~ €0.23/ 5.00 EG£  
Apelsinai (1 kg) ~ €0.23/ 5.00 EG£ McMeal Mcdonalds restorane ~ €2.75/ 60.00 EG£  
Pomidorai (1 kg) ~ €0.34/ 7.50 EG£ Trijų patiekalų pietūs 2 asmenims ~ €4.58/ 100.00 EG£  
Vanduo (1,5 l) ~ €0.17/ 3.75 EG£    
Vietinis alus (0,5 l) ~ €0.80/ 17.50 EG£    
Importinis alus (0,33 l) ~ €2.98/ 65.00 EG£    

 Valiuta: Egipto svaras 1.00 EUR = 24.80 EGP

 

Vertinga informacija iš BLOG'o

Kokias programėles rekomenduojame turėti savo telefone keliaujant

Retas keliautojas šiais laikais drąsiai vyksta į kelionę “neapsišarvavęs“ įvairiomis programėlėmis telefone, kurios palengvina rūpesčius tiek ruošiantis kelionei, tiek jos metu. Popierinius žemėlapius renkasi norintys nostalgiškų prisiminimų, tačiau daug patogiau, kai viskas telpa vienoje vietoje ir vienoje kišenėje – telefone. Siūlome ... »

Papildomai galite užsakyti
Pigus skrydis
Bilietų skaičius už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!
100% Garantuotas išvykimas
Nereikia baimintis bus surinkta klientų grupė ar ne
Komentarai (2)
Tonia
Pranešti apie netinkamą
2018-08-05
Sveiki,noriu paklausti ar šios kelionės metu aplankomos Piramidės?
Ieva
2018-08-06
Sveiki, Tonia,

Šios kelionės metu į programą nėra įtrauktas piramidžių lankymas. Tai galite padaryti savarankiškai - užsisakant ekskursiją pas vietinius gidus, kai būsite apsistoję viešbutyje.

Gražios dienos. :)
Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Netinka viešbutis, data, kaina ar tik norite pasitarti?
Susisiekite +370 656 83300 arba įveskite savo telefoną ir susisieksime mes!

Kitos kelionių idėjos

nuo 335 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + reg. bagažas + pervežimai + 4★ viešbutis + maitinimas viskas įskaičiuota
+27+24

OHO: 4★ poilsis Bulgarijoje su viskas įskaičiuota vos nuo 335€
rugpjūčio 31 - rugsėjo 7d.

Juodosios jūros pakrantė Bulgarijoje nuo seno žinoma kaip viena geriausių vietų nebrangioms, bet saulėtoms atostogoms. Smėlio paplūdimiai ir geri orai -...
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 460 €
10 ☾ | Patogūs skrydžiai iš Vilniaus + ★★★(★) viešbučiai Azoruose ir Porte + pusryčiai
+20+20

Nerealu: mistika dvelkiančios Azorų salos + žymiojo Porto pažinimas tik nuo 460€
lapkričio 17 - 27d.

Literatūroje Azorų salos minimos kaip nuskendusios Atlantidos civilizacijos likučiai. Ir ne veltui, juk ten - tiesiog nuostabu! Nors Portugalijai priklausančios...
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 425 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + reg. bagažas + pervežimai + 5★ viešbutis + viskas įskaičiuota
+27+23

Turkiškas poilsis 5★ viešbutyje su viskas įskaičiuota tik nuo 425€
rugsėjo 12 - 19d.spalio 4 - 11d.spalio 17 - 24d.spalio 23 - 30d.

Krištolo skaidrumo jūra, milžiniška puikaus oro tikimybė ir gera nuotaika – tai su niekuo nesupainiojamos karštos turkiškos atostogos.
Žiūrėti pasiūlymą
Daugiau pasiūlymų
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!