+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška
Išparduota

8 dienų foto turas Kanarų saloje La Palma su fotografu Vitaliu Vasyliumi už 1010€

Kodėl verta rinktis šį turą?

 • La Palma sala yra viena geriausių vietų pasaulyje kraštovaizdžio fotografams. Dėl savo įvairovės tą pačią dieną galima aplankyti ugnikalnius, juodo smėlio paplūdimius, krioklius, įspūdingus miškus, aukštas kalnų viršūnes… Čia pats tamsiausias nakties dangus Europoje ir viena geriausių vietų grožėtis žvaigždėmis visame pasaulyje!
 • Kelionė tiks ne tik fotografams, bet ir astronomijos, žygių virš debesų mėgėjams, o taip pat ir ieškantiems nuotykių.
 • Foto turo vadovas Vitalis turi daugiau nei 10 metų patirtį fotografuojant įspūdingus dienos ir nakties peizažus, buvo teigiamai įvertintas garsių foto konkursų tokių kaip Astronomy photographer of the year, Natural Landscape Photography Awards, Photo Pills, BBC NEWS, 35Photo Awards ir kt.
 • Mokymai vyks individualiai arba grupelėse, pagal dalyvių pasirengimo lygį ir poreikius. Pradedant nuo kameros nustatymų, tinkamo objektyvo naudojimo, teisingo fokusavimo ir mobilų programėlių naudojimo nustatyti Saulės, Mėnulio, Paukščių tako pozicijas.
Kelionės datų ir keliautojų pasirinkimas
birželio 7 - 14d. (7 naktys)
Geriausia kaina!
 • 7 nakvynės viešbutyje
 • Transportas visas turo dienas
 • TOP lokacijų maršrutas po LA PALMA salą
 • Leidžiant laikui papildomų lokacijų lankymas
 • Fotografijos mokymai, patarimai fotografavimo vietose
 • Ekskursija į Roque de los Muchachos observatoriją
1010€
Kaina asmeniui už 7n.
 

Neradote tinkamo pasiūlymo?

Čia pateikiame tik geriausias kainas. Jeigu domina pasiūlymas kitomis datomis ar kitam asmenų skaičiui, susisiekite su mumis

Kas įskaičiuota į kelionės kainą?

Įskaičiuota

 • 7 nakvynės vienviečiame arba dviviečiame kambaryje
 • Transportas visas turo dienas
 • TOP lokacijų maršrutas po LA PALMA salą (maršrutas gali keistis priklausomai nuo oro sąlygų)
 • Leidžiant laikui papildomų lokacijų lankymas
 • Fotografijos mokymai, patarimai fotografavimo vietose
 • Ekskursija į Roque de los Muchachos observatoriją

Neįskaičiuota

 • Lėktuvo bilietai (orientacinė kaina 700Eur)
 • Maitinimas
 • Kelionės draudimas
 • Kitos asmeninės išlaidos

Mokomasis fotografijos turas La Palma saloje, Kanaruose

Data: 2024 birželio mėn.

Vieta: La Palma sala, Kanarų salos, Ispanija

Grupės dydis: iki 7 žmonių

Pagrindinė tema: dienos ir nakties peizažų fotografija

Grupės vadovas: peizažų fotografas Vitalis Vasylius

Fotografijos įgūdžių lygis: nuo pradedančiojo iki aukšto

Oro temperatūra (birželio mėn.): 20-30 ºC jūros lygyje, kalnuose 10-15 ºC, vandens temperatūra 21 ºC

Planuojama ekskursijos trukmė per dieną: 7-9 val.

Fizinis pasirengimas: galėti su savo įranga nueiti 1-2 km

La Palma – viena iš septynių Kanarų salų, esančių Atlanto vandenyno vakaruose, priklausanti Ispanijai. Ši sala pasižymi unikaliu vulkaniniu kraštovaizdžiu, gamtiniais stebuklais ir kultūrine įvairove. Ji taip pat yra žinoma kaip San Miguel de la Palma arba La Isla Verde sala, kitaip tariant, „žaliąja sala“, ir dar vadinama La Isla Bonita – „gražiąja sala“. Nacionalinis parkas Caldera de Taburiente yra vienas iš didžiausių kraterių pasaulyje. Apie 35 procentus salos ploto dengia pušynai ir laurų miškai, todėl ji yra žaliausia iš visų Kanarų salų. Be salos unikalių gamtos objektų įvairovės, aukščiausiame jos taške Roque de los Muchachos (2426 m), yra viena didžiausių ir reikšmingiausių observatorijų visame pasaulyje.

Kodėl ir kam verta vykti į La Palmą?

La Palma pasižymi neįtikėtinu gamtos grožiu, kuris sužavės kiekvieną, mylintį gamtą. Ši sala tai tikras gamtos stebuklas, kuriame kiekviena vieta žavi savo unikalumu.

Didžiausias La Palmos privalumas tas, kad sala negyvena iš turizmo, todėl turistų nėra tiek daug kaip Tenerifėje, Islandijoje ar kitose turistinėse vietose.

La Palma yra viena geriausių vietų pasaulyje kraštovaizdžio fotografams. Dėl savo kraštovaizdžių įvairovės tą pačią dieną galima aplankyti ugnikalnius, juodo smėlio paplūdimius, krioklius, įspūdingus miškus, aukštas kalnų viršūnes… Čia pats tamsiausias nakties dangus Europoje ir viena geriausių vietų grožėtis žvaigždėmis visame pasaulyje.

Ši vieta puikiai tiks tiems, kurie nori pabėgti nuo miesto šurmulio, ilgisi tylos ir didingos gamtos apsuptos aplinkos. La Palma kviečia patirti unikalias akimirkas ir jas užfiksuoti nuotraukose, kurios taps nepakartojamu prisiminimu.

Leiskime sau įkopti į šią kvapą gniaužiančią patirtį!

Dėl labai vingiuotų ir stačių La Palmos kelių, kelionė nerekomenduojama žmonėms, kurie blogai jaučiasi automobilyje važiuojant serpantinais!

Kodėl verta vykti su šia grupe? 

Šio turo vadovas ir autorius peizažo fotografas Vitalis Vasylius.

Vitalis turi daugiau nei 10 metų patirtį fotografuojant įspūdingus dienos ir nakties peizažus, buvo teigiamai įvertintas garsių foto konkursų tokių kaip Astronomy photographer of the year, Natural Landscape Photography Awards, Photo Pills, BBC NEWS, 35Photo Awards ir kt.

Lietuvos Etnokosmologijos muziejuje jau metus laiko vyksta Vitalio Vasyliaus naktinių peizažų paroda.

Vitalis ne vieną kartą lankė fotogeniškiausias vietas visame pasaulyje, įskaitant Čilę, Boliviją, Farerų salas, Azorus, Kanarų salas, Madeirą ir Dolomitų kalnus. Tačiau, kaip pats sako, La Palma saloje jis rado tą unikalumą, kurio negalima palyginti su niekuo kitu. Jo žodžiais tariant, „atrasti“ visas salos unikalias vietas, ir pajausti ją pačią reikėjo daugiau nei penkių apsilankymų.

Šis turas yra sukurtas specialiai fotografijos mėgėjams, nuo pradedančiųjų iki profesionalų. Vitalis dalinsis savo fotografine patirtimi, padės kiekvienam dalyviui sugauti tikrai unikalius kadrus ir atrasti fotografijos subtilybes. Tai mokymosi patirtis vieniems iš kitų, ir puiki galimybė pasidalinti aistra peizažo fotografijai.

Turą taip pat vertins astronomijos entuziastai, nes tik čia galėsite stebėti tokį žvaigždėtą dangų, kokio nematysite niekur kitur. Be to, turas įtraukia apsilankymą Roque de los Muchachos observatorijoje, kurioje stovi didžiausias pasaulyje 10 metrų teleskopas.

Net jei nesate fotografijos ar astronomijos mėgėjas, bet turite romantiškų sielos vibracijų ir norite mėgautis gamtos grožiu, turas taip pat skirtas Jums! Tai puiki proga patirti magišką saulėlydį, pamatyti žvaigždėtą dangų ar net pasitikti saulę ryte su nedidele bendraminčių kompanija.

https://www.instagram.com/vitalis_vasylius_photography/

Ko išmoksiu per šią kelionę?

Mokymai vyks individualiai arba grupelėse, pagal dalyvių pasirengimo lygį ir poreikius. Pradedant nuo kameros nustatymų, tinkamo objektyvo naudojimo, teisingo fokusavimo ir mobilų programėlių naudojimo nustatyti Saulės, Mėnulio, Paukščių tako pozicijas.

Daug dėmesio skirsime kompozicijai. Ieškosime stiprių kompozicijų, pasakojančių istorijas. Taip pat naudosime skirtingas ekspozicijas didelio dinaminio diapazono scenoms, darysime fokus stackingus ir panoramas. Skirsime daug dėmesio nakties fotografijai, esant slilpnam apšvietimui. Šis fotografijos žanras yra bene pats sudėtingiausias. Mokinsimės fokusuoti tamsoje, piešti šviesa ir mažinti triukšmus skirtingais būdais.

1 diena

Kelionę po La Palmą pradėsime nuo jos pietinės dalies, kuri primena Mėnulio peizažą. Kadaise čia išsiveržė daugybė ugnikalnių ir paliko lava padengta visą pietinę pakrantę. Tamsios lavos ir mėlyno vandenyno kontrastas nepaliks abejingais nieko!

Čia aplankysime ugnikalnį San Antonio. Pasivaikščiosime jo ketera, nuo kurios atsiveria įspūdingas vaizdas į visą pietinę salos dalį ir į kraterį, iš kurio kadaise tekėjo lava.

Toliau vyksime link piečiausio La Palmos taško – Fuencaliente, kur aplankysime druskos gamyklą ir Fuencaliente švyturį. Taip pat lankysime Charcas termales baseinus su turkio spalvos vandeniu.

Šios vietos taps nuostabiu pasirinkimu stebėti pirmąjį saulėlydį šioje nuostabioje saloje. Būdami čia, ieškosime unikalių kompozicijų, kad sutemus galėtume užfiksuoti žvaigždėtą dangų, kuris čia atrodo tiesiog magiškai.

2 diena

Antrą dieną mūsų kelionė tęsis rytinėje ir centrinėje La Palmos dalyje, kur aplankysime La Palmos sostinę – Santa Cruz de la Palma. Miestas žavi nuostabia Kanarų architektūra, siauromis gatvelėmis ir įvairiai spalvingais balkonais, išpuoštais gėlėmis. Čia kiekvienas pastatas primena Kanarų istoriją, o gatvės pilnos gyvybės ir jaukumo. Papietausime Kanarų salų patiekalų restorane ir vyksime į centrinę salos dalį.

Toliau kilsime link nacionalinio parko Caldera de Taburiente, kur pasieksime Mirador de La Cumbrecita. Ši vieta siūlo nepakartojamą panoraminį vaizdą į nacionalinio parko vidinę dalį. Planuojame kelių kilometrų žygį, kad galėtume atrasti kitas apžvalgos aikšteles, tokias kaip Mirador Lomo de las Chozas, Mirador de Los Roques ir rinktis tobulą kompoziciją saulėlydžiui. Tai bus ne tik fotografijos, bet ir gyvenimo akimirkų sužadinimo kelionė.

3 diena

Šią dieną paskirsime pagrindinei La Palmos lokacijai - Roque de los Muchachos (2426m.). Keliu su daugybe posūkių kilsime virš debesų apie 1,5val., tačiau kelionė neprailgs, nes norėsis vis sustoti, įkvėpti milžiniškų Kanarų pušų oro ir nusifotografuoti šių akimirkų prisiminimui. Viršuje turėsime ekskursiją į Astrofizikos observatoriją, kur yra didžiausias pasaulyje 10 metrų skersmens teleskopas. Šalia aplankysime tokias apžvalgos aikšteles kaip Mirador del Espigón del Roque, Mirador de Los Andenes, iš kurių atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Priklausomai nuo oro salygų pasirinksime lokaciją saulėlydžiui ir pasiliksime pamatyti, fotografuoti įspūdingiausią žvaigždėtą dangų.

4 diena

Keliausime šiaurinėje salos dalyje, kuri pati žaliausia, dažnai dengiama žemų debesų.

Vyksime į Las Nieves Natural Park, kur pateksime į tropinį mišką su gražiausiu La Palmos vandens kriokliu Cascada De Los Tilos.

Toliau vyksime salos šiaurine dalimi į Roque de Santo Domingo, kur net iš automobilių stovėjimo aikštelės atsiveria didingas vaizdas į milžiniškas uolas vandenyne. Galėsime nusileisti iki pat vandenyno ir palydėti Saulę.

5 diena

Šią dieną kelsimės anksti, kad prieš aušrą pamatytume Paukščių taką. Pavasarį Mūsų galaktika pakyla virš horizonto tik rytinėje nakties pusėje. Tačiau čia galaktikos centras pakyla žymiai aukščiau horizonto nei Lietuvoje ir švyti labai ryškiai. Tam kilsime į Roque de los Muchachos apylinkes. Grožėsimės saulėtekiu virš debesų „jūros“. Esant geram matomumui matysime El Hierro, La Gomera ir Tenerifės salas.

Grįždami atgal užsuksime į vieną gražiausių La Palmos paplūdimių Playa de Nogales. Tai nuostabus juodo smėlio paplūdimys, turbūt įspūdingiausias La Palmos paplūdimys!

Jis paslėptas kaip brangakmenis, kurį būtina pamatyti pačiam, kad galėtumėte pajusti jo unikalumą. Kelias pesčiomis tarp spalvingų uolų yra tokio pat užburiančio grožio kaip ir pati paplūdimio panorama.

6 diena

Nors La Palma nėra didelė sala, bet dėl ypatingai išreikšto reljefo, labai vingiuotų ir stačių kelių pasiekti norimas vietas užima nemažai laiko, o La Palma gali pasiūlyti tikrai daug, ir per vieną savaitę galima tik pradėti pažintį su šia sala.

Be gamtos grožybių La Palma garsėja bananų plantacijomis, tabaku, vietiniu romu, vynu ir sūriais.

Atsižvelgiant į grupės pageidavimus ir prioritetus, kelionės vadovas parinks lokaciją ar ekskursiją paskutinei kelionės dienai. Be abejonių kiekvienos dienos įspūdžiai taps neįkainojamu prisiminimu.

Į kainą įskaičiuota:

 • 7 nakvynės atskiruose kambariuose arba dviviečiuose
 • Transportas visas turo dienas
 • TOP lokacijų maršrutas po LA PALMA salą (maršrutas gali keistis priklausomai nuo oro sąlygų)
 • Leidžiant laikui papildomų lokacijų lankymas
 • Fotografijos mokymai, patarimai fotografavimo vietose
 • Ekskursija į Roque de los Muchachos observatoriją

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai (orientacinė kaina 700 Eur)
 • Maitinimas
 • Kelionės draudimas
 • Kitos asmeninės išlaidos

Į kainą įskaičiuotas 4★ viešbutis „Hotel Las Olas“

Apie viešbutį

„Hotel-Apartamento Las Olas“ apartamentų kompleksas įsikūręs vos už 3 minučių kelio automobiliu nuo La Palmos oro uosto ir už 7 minučių kelio pėsčiomis nuo Cancajos paplūdimio. Viešbučio teritorijoje įrengti lauko baseinai, sporto salė, veikia nemokamas belaidis internetas.

Visuose apartamentuose yra balkonai arba terasos, svetainės erdvės su palydovinės televizijos kanalus rodančiais televizoriais ir gerai įrengtos virtuvės. Netoliese rasite patogią parduotuvę.

Apartamentų viešbutyje yra didelė atvira terasa su gultais, iš kurios atsiveria vaizdai į jūrą ir kalnus. Svečiams taip pat siūloma naudotis specialaus teniso aikštele ir grožio salono bei masažo paslaugomis. Visą parą dirbančioje registratūroje galima išsinuomoti dviračius.

Komplekse rasite saugomą automobilių stovėjimo aikštelę, galėsite naudotis pervežimo į ir iš oro uostą paslaugomis. Iki salos sostinės La Palmos Santa Kruso nuvažiuosite greičiau nei per 10 minučių.

Kambarių tipai ir aprašymai

Skaityti daugiau Suskleisti
Viešbučio įvertinimas
7.9
Geras viešbutis 558 atsiliepimai

Deividas
Gera, rami vieta. Erdvūs apartamentai. Skaityti daugiau
Viešbučio lokacija
Pagrindiniai patogumai
 • Teritorijoje draudžiama rūkyti
 • Laikraščiai
 • Sodas
 • Televizija viešbučio fojė
 • Terasa
 • Valiutos keitykla
 • Šalia parduotuvės
 • Visą parą dirbanti registratūra
 • Rūkymo zonos
 • Pagalba dėl bilietų
 • Liftas
Vaikams
 • Tinka šeimoms/vaikams
 • Žaidimų kambarys
 • Vaikų baseinas
 • Vaikų žaidimo aikštelė
Prieinamumas
 • Prieinamumo funkcijos
 • Restorano prieiga neįgaliesiems
 • Pritaikyta neįgaliųjų vežimėliui
Kalbos
 • Ispanų
 • Vokiečių
 • Anglų
 • Prancūzų
 • Personalas, kalbantis įvairiomis kalbomis
Turistų paslaugos
 • Pagalba kelionėse
Kambario patogumai
 • Bagažo saugykla
 • Skalbimo paslaugos
 • Seifas
 • Telefonas
 • Konsjeržo paslaugos
Baseinas ir paplūdimys
 • Baseinas
 • Lauko baseinas
 • Šalia paplūdimio
 • Paplūdimio/baseino rankšluosčiai
 • Baseino patogumai
Verslas
 • Renginių organizavimas
 • Susitikimų ir pristatymų patalpos
 • Faksas ir kopijavimo aparatas
 • Konferencijų salė
Pervežimai
 • Automobilių nuoma
Maitinimas
 • Baras
 • Restoranas
 • Virtuvė
 • Mikrobangų krosnelė
 • Užkandžių baras
 • Supakuoti pietūs
 • Savitarnos pusryčiai
Parkavimas
 • Automobilių stovėjimo aikštelė
 • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė teritorijoje
Sportas
 • Teniso aikštelė
 • Treniruoklių salė
 • Sporto salė
 • Stalo tenisas
 • Nardymas
Pramogos
 • Dviračių nuoma
 • Biliardas
 • Stalo tenisas
 • Biblioteka
 • Kepsninės
 • Barbekiu
 • Žygiai
 • Terasa su vaizdu į saulę
Kambariai
 • Kabelinė televizija
 • Televizija
 • Plaukų džiovintuvas
 • Dušas/vonia
 • Vonia
 • Dušas
 • Spinta
 • Seifas kambaryje
 • Kambarių aptarnavimas
 • Kambariai nerūkantiems
 • Šeimyniniai kambariai
 • Šaldytuvas
Augintiniai
 • Negalima apsistoti su augintiniais
Grožis ir sveikata
 • Masažai
 • Spa centras
 • Grožio paslaugos
 • Soliariumas
 • Pirmosios pagalbos rinkinys
 • Daktaras
Internetas
 • Internetas kambaryje
 • Nemokamas bevielis internetas
Sveikatos ir saugos priemonės
 • Temperatūros tikrinimas personalui
 • Papildomos dezinfekavimo priemonės
 • Temperatūros tikrinimas viešbučio svečiams
 • Papildomos priemonės prieš COVID-19
 • Asmeninės apsaugos priemonės svečiams
Pagrindiniai patogumai
 • Teritorijoje draudžiama rūkyti
 • Laikraščiai
 • Sodas
 • Televizija viešbučio fojė
 • Terasa
 • Valiutos keitykla
 • Šalia parduotuvės
 • Visą parą dirbanti registratūra
 • Rūkymo zonos
 • Pagalba dėl bilietų
 • Liftas
Maitinimas
 • Baras
 • Restoranas
 • Virtuvė
 • Mikrobangų krosnelė
 • Užkandžių baras
 • Supakuoti pietūs
 • Savitarnos pusryčiai
Vaikams
 • Tinka šeimoms/vaikams
 • Žaidimų kambarys
 • Vaikų baseinas
 • Vaikų žaidimo aikštelė
Parkavimas
 • Automobilių stovėjimo aikštelė
 • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė teritorijoje
Prieinamumas
 • Prieinamumo funkcijos
 • Restorano prieiga neįgaliesiems
 • Pritaikyta neįgaliųjų vežimėliui
Sportas
 • Teniso aikštelė
 • Treniruoklių salė
 • Sporto salė
 • Stalo tenisas
 • Nardymas
Kalbos
 • Ispanų
 • Vokiečių
 • Anglų
 • Prancūzų
 • Personalas, kalbantis įvairiomis kalbomis
Pramogos
 • Dviračių nuoma
 • Biliardas
 • Stalo tenisas
 • Biblioteka
 • Kepsninės
 • Barbekiu
 • Žygiai
 • Terasa su vaizdu į saulę
Turistų paslaugos
 • Pagalba kelionėse
Kambariai
 • Kabelinė televizija
 • Televizija
 • Plaukų džiovintuvas
 • Dušas/vonia
 • Vonia
 • Dušas
 • Spinta
 • Seifas kambaryje
 • Kambarių aptarnavimas
 • Kambariai nerūkantiems
 • Šeimyniniai kambariai
 • Šaldytuvas
Kambario patogumai
 • Bagažo saugykla
 • Skalbimo paslaugos
 • Seifas
 • Telefonas
 • Konsjeržo paslaugos
Augintiniai
 • Negalima apsistoti su augintiniais
Baseinas ir paplūdimys
 • Baseinas
 • Lauko baseinas
 • Šalia paplūdimio
 • Paplūdimio/baseino rankšluosčiai
 • Baseino patogumai
Grožis ir sveikata
 • Masažai
 • Spa centras
 • Grožio paslaugos
 • Soliariumas
 • Pirmosios pagalbos rinkinys
 • Daktaras
Verslas
 • Renginių organizavimas
 • Susitikimų ir pristatymų patalpos
 • Faksas ir kopijavimo aparatas
 • Konferencijų salė
Internetas
 • Internetas kambaryje
 • Nemokamas bevielis internetas
Pervežimai
 • Automobilių nuoma
Sveikatos ir saugos priemonės
 • Temperatūros tikrinimas personalui
 • Papildomos dezinfekavimo priemonės
 • Temperatūros tikrinimas viešbučio svečiams
 • Papildomos priemonės prieš COVID-19
 • Asmeninės apsaugos priemonės svečiams