+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

Pažintinė kelionė autobusu - Ispanija, Šveicarija, Prancūzija, Italija ir poilsis prie jūros už 1155€

Kodėl verta laukti šios kelionės?

 • Net penkios šalys vienos kelionės metu!
 • 5 nakvynės ir 5 vakarienės Ispanijos Kosta Bravos pakrantės kurorte prie Viduržemio jūros bei galimybė pasirinkti turiningas ekskursijas arba lepintis saule ir jūra.
 • Montserato vienuolynas žavi įspūdinga gamta, jaukiame Tossa de Mar miestelyje pajuntate vis dar tvyrančią piratų laikų dvasią, Barselona stebina A. Gaudi šedevrais, flamenku, šokančiais fontanais
 • Aplankote dvi nykštukines valstybes: garsenybių pamėgtą Monaką ir Pirėnų karalienę Andorą
rugpjūčio 31 - rugsėjo 13d. (13 naktų)
Geriausia kaina!
 • su pusryčiais
 • 15 kg registruotas bagažas
 • Ekskursijos pagal programą
 • Grupinis pervežimas
 • 5 kg bagažas (rankinis)
 • Kelionė autobusu
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Dokumentų parengimas prieš kelionę
1155€
Kaina asmeniui už 13n.
Kelionės avansas 120€
rugpjūčio 31 - rugsėjo 13d. (13 naktų)
Geriausia kaina!
 • su pusryčiais
 • Dokumentų parengimas prieš kelionę
 • 20 kg registruotas bagažas (į abi puses)
 • Ekskursijos pagal programą
 • 5 kg bagažas (rankinis)
 • Grupinis pervežimas
 • Egipto viza
 • Kelionė autobusu
 • Kelionės vadovo paslaugos
1155€
Kaina asmeniui už 13n.
Kelionės avansas 180€

Neradote tinkamo pasiūlymo?

Čia pateikiame tik geriausias kainas. Jeigu domina pasiūlymas kitomis datomis ar kitam asmenų skaičiui, susisiekite su mumis

Kas įskaičiuota į kelionės kainą?

Įskaičiuota

 • Kelionė autobusu
 • 13 nakvynių viešbučiuose (5 iš jų kurorte)
 • 13 pusryčių (pagerinti kontinentiniai, kurorte – švediškas stalas), 5 vakarienės (švediškas stalas)
 • Ekskursinė programa
 • Kelionės vadovo paslaugos

Neįskaičiuota

 • Mokami objektai | įskaitant ir objektus lankomus mokamųekskursijųmetu, turistas moka pats apie 280€ už visus * pažymėtus objektus.
 • Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.
 • Mokamos ekskursijos |** –ekskursija į Montserato vienuolyną ir Katalonijos produktų ir vynų degustacija – 40 € –ekskursija į Barseloną – 40€ –ekskursija į Andorą – 40 € Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų
 • Тaupyk! Tik užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant įkelionę, kaina–100€
 • Papildomos išlaidos | draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, ausinukai ekskursijų metu, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

1 DIENA. Lenkija

Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Pietums sustojate viename iš Lenkijos pakelėje veikiančių greito maisto restoranų. Vakare, apie 20 val., atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio. Šalia viešbučio veikia nedidelė parduotuvėlė ir lenkiškus patiekalus siūlantis restoranas. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~1040 km

2 DIENA. Viurcburgas

Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate Šveicarijos link. Kelionė per Vokietiją. Atvykstate į Žemutinės Frankonijos sostinę – Viurcburgą. Trumpa ekskursija po miestą: Viurcburgo vyskupų rezidencija ir jos sodai, senasis akmeninis tiltas per Maino upę, nuo kurio atsiveria panorama į Marienburgo tvirtovę. Laisvas laikas pietums. Išvykstate Šveicarijos link. Nakvynei viešbutyje prie Liucernos atvykstate apie 21 val.

Šiandien nuvažiuojate ~890 km

3 DIENA. Liucerna, Keturių Kantonų ežeras ir Pilatus viršukalnė, Luganas

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į Liucerną. *Plaukiate laivu garsiuoju Keturių Kantonų ežeru, *pasikeliate į legendomis apdainuotą Pilatus viršukalnę (2132 m). Pasivaikštote kalnų takeliais, grožitės ežerų apjuostomis apylinkėmis, kur iš slėnių gilumos ataidi karvių varpų skambėjimas. Po pietų leidžiatės į ekskursiją po „Šveicarijos perlu“ laikomą Liucerną. Miesto simbolis – du mediniai tiltai – Koplyčios ir Malūnų. Pažintis su senamiesčiu, kurio ansamblį sudaro vaizdingi namai, dekoruoti didžiulėmis freskomis, meninėmis iškabomis, su įvairių formų stogais. Aplankote barokinę Jėzuitų bažnyčią. Išvykstate Italijos link. Trumpam stabtelite kalnų apsuptame Lugane, kurį rašytojai vadina „mažuoju Rio de Žaneiru“ Europoje. Aplankote San Lorenzo katedrą. Esant galimybei, siūlome *plaukimą laivu (apie 1 val.) Lugano ežeru. Išvykstate Italijos link. Nakvynės viešbutį Italijoje Milano apylinkėse pasiekiate apie 21 val.

Šiandien nuvažiuojate ~260 km

4 DIENA. Genuja

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate iš viešbučio. Keliaujate per Italiją Monako link. Vykstate į Kristupo Kolumbo gimtąjį miestą Genują, kuri, kaip milžiniškas amfiteatras, nusileidžia nuo Apeninų kalnų į Ligūrijos jūrą. Pažintis su miestu-uostu, kurį italai vadina „išdidžiuoju“, garsėjančiu seniausiu pasaulyje veikiančiu švyturiu La Laterna; Piazza de Ferrari aikštė, valdžios rūmai – Palazzo Ducale, Operos teatras, Šv. Lauryno katedra, K. Kolumbo namas. Laisvu laiku siūlome aplankyti didžiausią Europoje *akvariumą, pasigrožėti miesto panorama iš 60 metrų aukščio *apžvalgos lifto – Bigo arba pavaikščioti rytine uosto krantine. Vakarop atvykstate į nakvynės viešbutį Italijoje netoli Imperijos.

Šiandien nuvažiuojate ~280 km

5 DIENA. Monakas ir Nica

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate Nicos link. Pakeliui sustojate Monako kunigaikštystėje. Nykštukinė valstybė Monakas – anklavas Prancūzijos teritorijoje, viena iš saugiausių pasaulio vietų su palankiomis finansinėmis sąlygomis. Grožis, saugumas, prestižas ir mokesčių nebuvimas – štai dėl ko dauguma turtingų žmonių pasirenka kunigaikštystę gyvenamąja vieta. Čia švartuojasi gražiausios, prabangiausios pasaulyje jachtos. Aplankote Monte Karlo rajoną, vadinamą „aukso mylia“, su legendiniu *kazino, japonišką sodą. Ekskursija po Monako – ville – seniausią Monako rajoną: *egzotinis kaktusų sodas su 6 tūkst. sukulentinių augalų nuo nykštukinių iki 10 m aukščio (laikinai uždaryta), *Monako kunigaikščio rūmai, Nekalto Prasidėjimo Dievo Motinos katedra. Pavakary atvykstate į Viduržemio jūros kurortą – Nicą. Atvykus pažintis su senąja Nica, kuri iki šiol išsaugojo kultūrinius ryšius su kaimynine Italija. Pasivaikštote po žemutinį miestą, apraizgytą siaurų gatvių, pasažų. Apie 20 val. atvykstate į viešbutį prie Antibo.

Šiandien nuvažiuojate ~120 km

6 DIENA. Grasas ir Kosta Brava kurortas

Pusryčiai. Apie 8:30 val. išvykstate Ispanijos link. Pakeliui sustojate Grase, kur aplankote istorinę parfumerijos gamyklą „Fragonard“ ir parduotuvę. Vakare, apie 19 val., atvykstate į vieną iš Ispanijos Kosta Bravos pakrantės kurortų prie Viduržemio jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~550 km

7 DIENA. Poilsis arba ekskursija: Montserato vienuolynas ir "Bodegas degustacija"

Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Po pietų, apie 15 val., siūloma **ekskursija į Montserato vienuolyną ir magiškuosius Barselonos fontanus (laikinai uždaryta) arba Katalonijos produktų ir vyno degustacija „Bodegas“. Vykstate į Montserato vienuolyną, kurį supa koplyčios ir atsiskyrėlių uolos. Montserato kalne įsikūrusiame benediktinų vienuolyne apžiūrite baziliką, La Moreneta – „Juodąją“ Madoną (esant galimybei), kuri paskelbta visos Katalonijos globėja. Siūlome palypėti iki Baltojo Kryžiaus ir pasigėrėti nuostabiais kalnų ir apylinkių vaizdais. Vakare vykstate į Katalonijos produktų ir vynų degustaciją „Bodegas“. Vėlai vakare, apie 23 val., sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė (vykstantiems į ekskursiją vakarienė perkeliama į pietus/pikniką) ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~380 km

8 DIENA. Poilsis arba ekskursija: Tossa de Mar

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome *plaukti laivu į romėnų įkurtą, Kosta Bravos pakrantės perlu vadinamą Tossa de Mar miestelį (už papildomą mokestį). Nuostabioje įlankoje įsikūręs kurortas žavi jaukiu senuoju miestu, piratų laikus menančiais įtvirtinamais, gausybe suvenyrų parduotuvėlių, jaukiais restoranais ir barais. Laivas į Tossa de Mar išplaukia apie 9 val. Po pietų, apie 17 val., sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~50 km

9 DIENA. Poilsis arba ekskursija: Barselona

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūloma **ekskursija į Barseloną. Atvykus ekskursija po miestą aplankant A. Gaudi šedevrą – Šv. Šeimynos bažnyčią, spalvingiausią A. Gaudi kūrinį – *Guelio parką, Kolumbo ir Ispanijos aikštes, Montjuich kalną, nuo kurio atsiveria puiki miesto panorama; Olimpinį kompleksą, gyvą ir judrią žymiausią Ispanijos gatvę – Las Ramblas, Gotikinį kvartalą su Katedra ir senaisiais Karalių rūmais. Į ekskursiją išvykstate apie 8 val. Apie 18 val. sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~350 km

10 DIENA. Poilsis arba ekskursija: Andora

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūloma **ekskursija į Andorą – nykštukinę valstybę Pirėnų kalnuose. Nuostabi gamta, gausybė parduotuvėlių. Siūlome pasivaikščioti, pasižvalgyti į spalvingas vitrinas ir apsipirkti. Žingeidžiausiems siūlome ekskursiją *Andoros parlamente. Į ekskursiją išvykstate apie 8 val.  Vakare, apie 18 val., sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~400 km

11 DIENA. Figueras ir Karkasonas

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate Prancūzijos link. Sustojate Figueras mieste, kuriame aplankote įžymųjį *S. Dali muziejų. Vykstate į viduramžių miestą Karkasoną, kurio senasis miestas Cité – vienas didžiausių Europoje miestų-tvirtovių. Miestas apjuostas dviem sienų žiedais su 52 bokštais, o viduje – siauros gatvės su nusileidžiančiais laiptais ir stačiais pakilimais bei nedidelės aikštės. Gėritės Grafų pilimi, Saint–Nazaire bazilika bei bastionais. Išvykstate Oranžo link. Į viešbutį prie Oranžo atvykstate apie 20:30 val.

Šiandien nuvažiuojate ~430 km

12 DIENA. Krokodilų ferma

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate Vokietijos link. Pakeliui sustojate *krokodilų fermoje. Didžiuliame „tropikų rojuje“ gyvena daugiau nei 400 įvairių rūšių krokodilų ir nemažas būrys didžiųjų Seišelių vėžlių. Fermoje įrengta laboratorija ir net inkubatoriaus kambarys. 2010 m. įrengta 4000 m2 zona po atviru dangumi suteikė šiems gyvūnams galimybę mėgautis saule ir plaukioti didžiuliuose vandens telkiniuose. Fermos darbuotojai supažindina su krokodilų rūšimis, jų gyvenimo ypatumais, elgsena, įpročiais. Išvykstate į Vokietiją. Apie 21:30 atvykstate į viešbutį Vokietijoje. Nakvynė viešbutyje pakeliui į Rotenburgą prie Tauberio.

Šiandien nuvažiuojate ~900 km

Šiandien nuvažiuojate ~400 km

13 DIENA. Rotenburgas prie Tauberio

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate Rotenburgo prie Tauberio link. Kelionė per Vokietiją, trumpam sustojate gražiame Bavarijos miestelyje Rotenburge prie Tauberio upės. Miestas apjuostas gynybinėmis sienomis, išvagotas siaurų grįstų gatvelių. Apžiūrite Rotušę, kilmingųjų rezidencijomis nusėtą Herrngasse prekybinę gatvę. Papietaujate. Vakare, apie 21 val., atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio. Šalia viešbučio veikia nedidelė parduotuvėlė ir lenkiškus patiekalus siūlantis restoranas. Nakvynė viešbutyje netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio.

Šiandien nuvažiuojate ~550 km

14 DIENA. Kelionė namo

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelėje veikiančių užeigų. Apie 21 val. kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną.

Šiandien nuvažiuojate ~1040 km

Kelionės metu nuvažiuojama ~7300 km

PASTABOS:

 • Išvykimas, grįžimas | Vilnius, Kaunas, *Marijampolė, *Alytus, *Kalvarija, *Lazdijai, ¹Panevėžys, ¹Šiauliai, ¹Klaipėda;* Išvykimo miestas priklauso nuo to, kuriame mieste pageidauja įlipti daugiau turistų. Tikslus turistų paėmimo maršrutas bus paskelbtas likus 5 d iki išvykimo. ¹ Yra papildomų sąlygų.
 • Autobusas | kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama www.novaturas.lt
 • Gali keistis | Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių aplinkybių kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektųskaičius ir kainos.
 • Kambarys | kaina pateikta asmeniui dviviečiame/ dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Priemoka už vienvietį kambarį – 290€

Pažintinė kelionė autobusu aplankant Ispaniją, Šveicariją, Prancūziją, Italiją

Apie viešbutį

Kambarių tipai ir aprašymai

Skaityti daugiau Suskleisti

Ką verta žinoti prieš vykstant į Barseloną?

Barselona - Katalonijos sostinė ir judrus Viduržemio jūros uostas. Kosmopolitiškasis Ispanijos miestas turtingas savo architektūra, muziejais, parkais bei kultūra. Čia kiekvienas ras sau patinkančią veiklą - Barselona ga...
Lankomi objektai ir patarimai