Sveikas, Madagaskare! - pažintinė kelionė po Madagakarą nuo nuo 1349€

balandžio 25 - gegužės 3d.gegužės 2 - 10d.gegužės 9 - 17d.gegužės 16 - 24d.gegužės 23 - 31d.

Atnaujinta: 2019-03-01
0Komentarai
Išparduota
Susisiekite dėl individualaus kelionės pasiūlymo arba žiūrėkite naujausius pasiūlymus
Kuo ši kelionė išskirtinė?
 • Šiltas Indijos vandenyno vanduo, maudynės su vėžliais ir delfinais, nuostabūs vaizdai ir spalvingi koralų rifai – puikus egzotinio reiso receptas.
 • Į programą įtraukta: įspūdingais paplūdimiais garsėjanti Bė sala, rojaus vaizdais kerinti Iranja ir įdomiu povandeniniu gyvenimu traukianti Valiha. Kviečiame į komfortabilų katamaraną su profesionalų įgula, kuri Jums užtikrins ypatingą poilsį ir puikią atmosferą. Kerintys gamtos kampeliai, nepamirštami peizažai ir poilsis tiek šeimoms, tiek draugų kompanijai!
 • Po įspūdingos, bet įtemptos programos turėsite galimybę prasitęsti atostogas Bė saloje:)
Greta Romančikaitė
Saulėtų dienų ambasadorė

 

 

 

Pagrindinė kelionės informacija:

 

 


Kelionę organizuoja: Itaka
 
Kelionės trukmė: 7 naktys

Skrydis: Tiesioginis Vilnius - Nosy Be - Vilnius (skrydžių laikai dar nepaskelbti) 

 

Bagažas: 20 kg registruotas bagažas + rankinis 5 kg

Pervežimas: Įtrauktas į kainą (oro uostas - viešbutis - oro uostas)

 

Apgyvendinimas: 7 nakvynės: 2 nakvynės viešbutyje ***/**** Bė saloje, 5 nakvynės viešbutyje Baobab Tree Majunga****+ (www.baobab-tree-hotel.mg); 2-iems asmenims su vonios kambariu ir kondicionieriumi (maitinimas: su programa suderinti pusryčiai, pietūs, vakarienė) + skrydis + pervežimas mikroautobusu + gido paslaugos

 

 Gido paslaugos: įtrauktos į kainą

 

 

 Privaloma turėti pasą, kuris po kelionės galiotų bent 6 mėn. 

 

 

 

1. DIENA. 


Skrydis į Bė salą.

 

2. DIENA. BĖ SALA.


Atskridimas į BĖ salą. Atvykimas į Bė salos jachtų prieplauką. Įsikūrimas katamarano 2-vietėse kajutėse. Organizacinis susitikimas su įgula, laisvas laikas pailsėti po kelionės. Pietūs. Laisvas laikas paplūdimyje. Vakarienė, nakvynė.

 

 

3. DIENA. NACIONALINIS TANIKELIO JŪRŲ PARKAS – BAIE DES RUSSES ĮLANKA (buriavimo trukmė: apie 5 val.).


Pusryčiai. Išvykimas link NACIONALINIO TANIKELIO JŪRŲ PARKO. Skiriama laisvo laiko maudytis ir nardyti. Tanikelio salos apylinkės – tai viena gražiausių vietų, kerinčių koralų rifų gausa ties Madagaskaro pakrante. Pietūs. Po pietų plaukimas į BAIE DES RUSSES ĮLANKĄ. Auksinis paplūdimys tarp žalumos ir ramus jūros vanduo prie pat upės žiočių – puiki vieta švartuotis. Galima išlipti į sausumą ir pasivaikščioti po apylinkes. Vakarienė ant katamarano denio, nakvynė. 

 

4. DIENA. KALAKAJORO (buriavimo trukmė: apie 6 val.).


Pusryčiai. Laisvas laikas maudynėms įlankoje krištolo tyrumo turkio spalvos vandenyje. Toliau – kelių valandų trukmės plaukimas, kurio metu galėsite ne tik pailsėti ant katamarano denio, bet ir aplankyti nepaprastą, negyvenamą salelę KALAKAJORO. Pietūs. Švartavimasis idiliškame paplūdimyje. Laikas pailsėti, pasideginti arba panardyti šalia koralinių rifų, stebint spalvingą povandeninį gyvenimą. Vakarienė ant denio, nakvynė.

 

5. DIENA. ANTANIMORA (buriavimo trukmė: apie 2 val.).


Pusryčiai. Plaukimas į ANTANIMORĄ – mažytę salelę, beveik visą apaugusią kokosų palmėmis. Pasivaikščiojimas po kokosų plantacijas, galimybė paragauti šviežių kokosų ir jų gaivaus pieno. Pietūs. Laisvas laikas poilsiui, maudynėms, deginimuisi. Vakarienė ir nakvynė.

 

6. DIENA. VALIHA (buriavimo trukmė: apie 2 val.).


Pusryčiai. Plaukimas į VALIHOS salą. Ši sala stebina povandeninio pasaulio įvairove ir gausa. Laikas panardyti, pasideginti ir pasivaikščioti po kerinčią, puikiu gamtovaizdžiu pasižyminčią salą. Pietūs. Laisvas laikas, vakarienė ir nakvynė ant denio.

 

 

7 DIENA. BARAMAHAMAY (buriavimo trukmė: apie 6 val.).


Pusryčiai. Plaukimas BARAMAHAMAY upės link. Plaukimo metu – pietūs. Švartavimasis netoli plačių upės žiočių, laukinės gamtos ir mangrovių miškų apsuptyje. Išlipimas į sausumą, pasivaikščiojimas po mangrovių miškus klausantis laukinės gamtos garsų ir nesuskaičiuojamų paukščių rūšių. Sugrįžimas į katamaraną, vakarienė ir nakvynė.

 

 

8. DIENA. IRANJA (buriavimo trukmė: apie 2 val.).


Pusryčiai. Plaukimas į IRANJOS salą, vadinamą Vėžlių sala. Ši sala yra viena gražiausių Madagaskaro salų su pasakiško grožio lagūna, kuri jungia dvi salos dalis. Pasivaikščiojimas iki švyturio, kur atsiveria vaizdingas balto smėlio lagūnos, turkio spalvos vandenyno ir sodrios žalumos piezažas. Laisvas laikas paplūdimyje ir maudynės jūroje. Pietūs. Plaukimas atgal į Bė salą. Vakarienė ir nakvynė.

 

 

9. DIENA. BĖ SALA.

 

Pusryčiai. Išsiregistravimas. Laisvas laikas (trukmė priklauso nuo skrydžio laiko). Nuvežimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą. Tiems, kas pratęsia atostogas: pusryčiai, išregistravimas, nuvežimas į pasirinktą viešbutį.

 

PASTABOS

 

 • Privalomi mokesčiai vietoje: uosto ir kuro mokesčiai: apie 100 EUR / asm.
 • Vizos: reikalingos. 30 dienų galiojančią turistinę vizą (įskaitant įvažiavimo ir išvažiavimo dienas) galima įsigyti Bė salos oro uoste. Dokumentai, reikalingi norint gauti vizą: pasas, kuris galios ne mažiau kaip 6 mėnesius nuo grįžimo į Lietuvą datos, ir kuriame yra 3 tušti puslapiai, grįžimo bilieto patvirtinimas (kelionės dokumentas). Oro uoste užpildoma vizos forma ir migraciniai atvykimo lapai. Kaina – apie 35 EUR.
 • Rekomenduojama valiuta: EUR.
 • Pagrindinį bagažą sudėkite į turistinę kuprinę arba minkštą kelioninį krepšį.
 • Programa skirta sveikiems ir fiziškai veiksniems žmonėms.
 • Programa gali keistis, atsižvelgiant į oro sąlygas.
 • Katamarano įgula kalba šiomis kalbomis: anglų, prancūzų, malagasių. Preliminarios gėrimų kainos (perkant iš katamarano įgulos): mineralinis vanduo (butelis) – apie 1 EUR, alaus skardinė – apie 1,5 EUR, gazuoti gaivieji gėrimai – apie 1 EUR. Plaukimo metu kiekvienas dalyvis nemokamai gauna vieną mineralinio vandens butelį per dieną. Katamarane įrengti europietiški elektros lizdai (220 V).
 • Papildomai pasirenkami mokesčiai: Stambulas naktį: apie 23 EUR (pageidautinas minimalus dalyvių skaičius - 15) skrydis oro balionu virš Kapadokijos: apie 170 EUR, besisukančių dervišų pasirodymas: apie 17 EUR. Minimalus dalyvių skaičius - 5, apsilankymas hamame: apie 27 EUR.

 

Išsirinkite patogią kelionės datą: 

Pasirinkus Sveikas, Madagaskare! - apžvalginė kelionė
 • Viena gražiausių Madagaskaro salų
 • Patogus katamaranas ir jauki atmosfera
 • Apsilankymas nacionaliniame Tanikelio jūrų parke
 • Laisvas laikas deginimuisi ir grožėjimuisi nuostabiais vaizdais
 • Galimybė pratęsnį poilsį Bė saloje
Keliaujant dviese nuo
1349 € / asm.

SVARBU: Kainų ir vietų skaičius yra ribotas

Šios kainos keičiasi po kiekvieno užsakymo. Paskubėkite įsigyti kelionę kol ji nepabrango!

 


Šią kelionę galite įsigyti išsimokėtinai

Žemiau esančioje lentelėje pateikiame orientacinį įmokos dydį, kai kelionės kaina asmeniui yra 1349€, pradinis įnašas 0€, trukmė yra 12mėn. Pasirinkimus galite keisti užsakymo metu. Iškilus klausimų siūlome susisiekti su MokiLizingo atstovais telefonu +370 700 55888 arba el. paštu [email protected]

Rodyti kainas
Vertinga informacija iš BLOG'o

Kokį kelionės draudimą pasirinkti?

Tikriausiai visi esame girdėję istorijas, kai kelionės metu kas nors stipriai apsinuodijo maistu, patyrė traumą, pateko į auto įvykį su nuomotu motoroleriu ir todėl atsidūrė medicinos priežiūros įstaigoje svetur. Niekas nesame apsaugoti nuo nelaimingų atsitikimų, o šie, tarsi tyčia, ima ir nutinka būtent kelionės metu. Galbūt todėl, kad keliaudami leidžiame laiką aktyviai ... »

Rankinis ir registruotas lėktuvo bagažas: kaip tinkamai susipakuoti daiktus?

Viena paskutinių užduočių planuojant kelionę – tai daiktų susipakavimas. Atrodytų paprasta užduotis, kol per nežinojimą bagažo patikros punkte iš Jūsų nekonfiskuojamas mylimas ir brangus daiktas ar lietuviškos lauktuvės pasiilgtiems draugams iš užsienio. Tam, kad netektų rizikuoti nei turtu, nei savo bei kitų lėktuvo keleivių saugumu – prieš ... »

Kokias programėles rekomenduojame turėti savo telefone keliaujant

Retas keliautojas šiais laikais drąsiai vyksta į kelionę “neapsišarvavęs“ įvairiomis programėlėmis telefone, kurios palengvina rūpesčius tiek ruošiantis kelionei, tiek jos metu. Popierinius žemėlapius renkasi norintys nostalgiškų prisiminimų, tačiau daug patogiau, kai viskas telpa vienoje vietoje ir vienoje kišenėje – telefone. Siūlome ... »

Papildomai galite užsakyti
Pigus skrydis
Bilietų skaičius už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!
100% Garantuotas išvykimas
Nereikia baimintis bus surinkta klientų grupė ar ne
Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Netinka viešbutis, data, kaina ar tik norite pasitarti?
Susisiekite +370 656 83300 arba įveskite savo telefoną ir susisieksime mes!

Kitos kelionių idėjos

nuo 354 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + ★★★★ viešbutis su maitinimu
+17+15

Atostogos Kosta Blankos pakrantėje: ★★★★ aukščiausias viešbutis Europoje su maitinimu tik 354€
lapkričio 12 - 19d.lapkričio 16 - 23d.lapkričio 19 - 26d.

Prie nuostabios Viduržemio jūros į alsuojančią Ispanijos pakrantę - Kosta Blanką - nukeliaukite iš Kauno vos per 4 val. Istorija, paplūdimiai, menas ir...
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 269 €
7-14 ☾ | Tiesioginis skrydis + reg. bagažas + pervežimas + ★★★(★) viešbutis su maitinimu
+23+23
OHO kaina

OHO! Paskutinė minutė Korfu saloje: 7 arba 14 naktų su maitinimu vos 269€
gegužės 27 - birželio 3d.gegužės 27 - birželio 10d.

Kelionės į Korfu salą Graikijoje - daugeliui dar nebandytas malonumas. Regiono perlu, Viduržemio Havajais ir kitais nuostabiausiais vardais vadinama viena...
Žiūrėti pasiūlymą
279 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + reg. bagažas + pervežimas + ★★★(★) viešbutis + viskas įskaičiuota
+25+24
OHO kaina

Karštas pasiūlymas! ★★★★(★) poilsis Turkijoje su VISKAS ĮSKAIČIUOTA maitinimu tik 279€
gegužės 24 - 31d.

Krištolo skaidrumo jūra, milžiniška puikaus oro tikimybė ir gera nuotaika – tai su niekuo nesupainiojamos karštos turkiškos atostogos.
Žiūrėti pasiūlymą
Daugiau pasiūlymų
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!