Azijos kruizas aplankant Singapūrą, Malaiziją ir Tailandą su pilnu maitinimu tik nuo 1329€

2018m. gruodžio 13 - 24d.

Atnaujinta: 2018-06-28
18Komentarai
Išparduota
Susisiekite dėl individualaus kelionės pasiūlymo arba žiūrėkite naujausius pasiūlymus

 

 

 

 

 Kelionių kūrėjos Natalijos komentaras

 • Pasiūlymas itin tinka norintiems pamatyti daug per kuo trumpesnį laiką - juk ne kiekvienas galime ilgai atostogauti, tad šią kelionę siūlome tikriems pažintinių kelionių mėgėjams.
 • Skrydis bus vykdomas Lufthansa oro linijomis. Ši oro linijų bendrovė pripažinta kaip turinti aukštą aptarnavimo lygį ir sulaukusi puikių įvertinimų ilgo skrydžio metu. Persėdimai neilgi ir patogūs.
 • Kelionės metu ne tik patirsite plaukimo kruiziniu laivu džiaugsmą, bet ir pamatysite net tris šalis.
 • Kelionės kaina šiuo metu yra laaabai viliojanti - ilgai nedelskite ;)


 

Pagrindinė kelionės informacija:Kelionę organizuoja: PasirinkSparnus.lt

 

Skrydis: Su persėdimais Ryga 06:35 - 08:00 Frankfurtas 11:40 - 06:50 Singapūras 23:55 - 06:10 Frankfurtas 10:45 - 13:50 Ryga 

 

Bagažas: Rankinis + 20 kg registruotas bagažas

 

Pervežimas: Į kainą nėra įskaičiuotas pervežimas tarp Singapūro oro uosto ir viešbučio mieste. Siūlome pasinaudoti viešuoju transportu

 

Apgyvendinimas: 2 naktys viešbutyje Singapūre ir 7 naktys kruiziniame laive su pilnu maitinimu

 

 

 

 Į pasiūlymo kainą nėra įskaičiuoti alkoholiniai gėrimai kruizo metu ir  80€ aptarnavimo mokestis sumokamas po kruizo.

 


 

 

1 diena, gruodžio 13 d.

 

Skrydis į Singapūrą su patogiu persėdimu Frankurte. 

 

2 - 4 diena, gruodžio 14 - 16 d. Singapūras

 

Atvykimas gruodžio 14 dieną į Singapūro oro uostą. Praėję pasų patikrą, keliausite į viešbutį. Laisvas laikas poilsiui ar miesto tyrinėjimui. Svarbu. Vykstant į šalį turizmo tikslais vizos nereikia. Be vizos Singapūre galima išbūti iki 90 d.

 

Singapūras yra viena labiausiai ekonomiškai išsivysčiusių Azijos šalių, kurią aplanko vos ne dvigubai daugiau turistų, nei čia gyvena žmonių. Nors, atrodytų dangoraižių pilnoje valstybėje vietos taip mažai, tačiau, prie miestietiškų dalykų čia puikiai dera ir dideli parkai, ir paplūdimiai, ir kanaluose bei užutiekiuose vykstanti pramoginė laivyba.

 

 

Kur gyvensite?

 

Siūlomas viešbutis yra paprastas, bet įsikūręs patogioje, net vertėtų sakyti - tobuloje vietoje. Netoli ir oro uostas, ir centrinė miesto dalis. Tad gyvensite visai prie pat naujojo turgaus „Geylang Serai“, didžiausio (165 m. aukščio) apžvalgos rato pasaulyje „Singapore Flyer“, milžiniško prekybos centro „Parkway Parade“ ir Singapūro nacionalinio stadiono.

 

Ką veikti toje mažoje valstybėje?

 

 • Arabų rajonas Singapūre "Kampong Glam" - tai miniatiūrinė dykumos žmonių bendruomenė tropinių džiunglių krašte.
 • Singapūro botanikos sodai – ypač didelė, gerai pateikta augalų kolekcija. Nuo viešbučio nutolę apie 13Km. Paprastai pasiekiami automobiliu ir viešuoju transportu.
 • Singapūro zoologijos sodas – vienas iš geriausių pasaulyje. Nuo viešbučio nutolęs apie 30km. Čia nesunkiai galima praleisti ir visą dieną.
 • Mažoji Indija – rajonas įsikūręs netoli arabų kvartalo. Pabuvęs čia net gali nebevažiuoti į didžiąją Indiją. Didžiumą dalykų jau būsi matęs. Vieta garsėja ypatinga virtuve ir siuvenyrų turgumi.
 • Singapūro okeanariumas – tai didžiausias akvariumas pasaulyje po kurio dugnu galite pasivaikščioti. Tai tiesiog, unikali galimybė sužinoti daugiau apie povandeninį Singapūro pasaulį. Jis įsikūręs Sentoso saloje į kurią galima patekti tiek nuomotu automobiliu, tiek ir viešuoju transportu.
 • Universal Studios pramogų parkas – taip pat įsikūręs Sentoso saloje, nuo viešbučio nutolusioje vos per pusvalandį kelio automobiliu. Čia kaip ir dera amerikietiškų tradicijų pramogoms veiksmą kurią įspūdingi dažnai vienetiniai atrakcionai.
 • Sentosa Boardwalk – daugelio lygių pėsčiųjų kelias, jungiantis Sentoso salą ir Singapūrą. Ne vienas turistas sako, kad tai geriausias būdas pasiekti salą. 
 • Vakarų pakrantės parkas - nuo viešbučio nutolęs apie 3 km. Tai smėlėtos pakrantės ruožas skirtas džiaugtis aktyviomis pramogomis, kaip burlenčių sportas ar važinėjimasis dviračiais. Tai viena populiariausių miesto vietų.
 • Šventosios šeimynos bažnyčia (Church of the Holy Family) - nuo viešbučio nutolusi apie 1 km. Kiekvienam europiečiui verta pamatyti, kuo ji skiriasi, tarkime, nuo barokinių Vilniaus perlų.
 • Nacionalinis orchidėjų parkas - botanikos sodas turintis vieną didžiausių žydinčių orchidėjų kolekcijų pasaulyje. Įsikūręs už pusvalandžio kelio automobiliu, arba valandos viešuoju transportu.
 • "Wangs of time" dainuojantys fontanai - įsikūrę Sentoso salos pietiniame paplūdimyje.  

 


4 diena, gruodžio 16 d. Kelionė kruiziniu laivu prasideda

 

Visą dieną galite praleisti Singapūre, o 20 val. Singapūro laiku išvykstate į kelionę kruizu.

 

 

 

5 diena, gruodžio 17 d. Atvykstate į Kuala Lumpūrą

 

Kelionę pradėsite Kuala Lumpūre - spalvingiausios architektūros sostinėje. 10 val. ryte kruizas pasiekia Port Klang uostą, kuris yra įsikūręs mieste. Laisvas laikas iki 17 val. Laisvu metu siūlome užkilti televizijos bokšte ir pamatyti visą Kuala Lumpūro miesto grožį. Taip pat, pasivaikščioti po kinų kvartalą - kuriame tikrai netrūks kur paganyti akis. 


Kuala Lumpūrą pasiekiate 10 val. ryto, o 17 val. vakare kruizas išvyksta. Pusryčiai, pietūs ir vakarienė laive.

 

 

6 diena, gruodžio 18 d. Atvykstate į Langkavį

 

Žodis "Langkavi" malajiečių kalboje reiškia rausvai rudą erelį. Šis didingas paukštis į salas atkeliavo iš mistinių legendų, tad pasakojama, kad šiandien jis, įsikūnijęs įvairiuose pavidaluose, akylai stebi atvykėlius. Virš Langkavi salyno sklando makabriški pasakojimai apie merginą, vardu Mašuri. Ji esą prakeikė vietovę už tai, kad anytos buvo nepelnytai apkaltinta nuodėme. Vyras pagal paprotį turėjo žmoną nužudyti, tačiau jam dūrus peiliu sutuoktinei į krūtinę, pasruvo baltas kraujas. Tai reiškė, kad Mašuri nekalta. Prieš mirtį jauna moteris salą prakeikė septynioms kartoms.

 

Langkavi salynas patiks tiek pasyvaus, tiek aktyvaus poilsio mėgėjams: gulėdami pakrantėje galėsite semti saulės spindulius ir tinginiauti, maudytis, vėliau paskraidyti parasparniu ar perskrosti vandenį motorine valtimi. Archipelage taip pat sukurtos puikios sąlygos nardymui. Taigi kiekvienas galės atrasti sau tinkamą laiko praleidimo būdą.

 

Langkavi pasiekiate 10 val. ryto, o 20 val. vakare kruizas išvyksta. Pusryčiai, pietūs ir vakarienė laive.

 

 

7 - 8 diena, gruodžio 19 - 20 d. Atvykstate į Puketo salą


Puketo sala - tai pati didžiausia Tailando sala, esanti 890 km į Pietus nuo Bankoko. Daugybė salų salelių, tropiniai miškai, džiunglės, smarangdinis vanduo bei nuostabūs paplūdimiai. Jei pasiseks Šiaurėje Maikao krante galėsite išvysti didžiulius jūros vėžlius, kurie čia kartą per metus deda kiaušinius. Aplankykite nuostabų Ton Sai krioklį, Phang-Nga lagūną, Phi Phi salas, pasiklaukiokite kanojomis Phang Nga įlankoje.


Puketo salą pasiekiate 8 val. ryto, o išvykstate 9 dienos 18 val. vakaro. Pusryčiai, pietūs ir vakarienė laive.

 


9 diena, gruodžio 21 d. Atvykstate į Penang salą - George Town


Senamiesčio gatvės dvelkia autentiška vietinių gyventojų dvasia ir mena daugiakultūrinę George Town miesto istoriją. Tai viena įspūdingiausių salos vietovių, kurioje vaikštant galima aplankyti ir susipažinti su vietine kultūra, paragauti gatvės skanėstų ir atsigaivinti egzotiškais gaiviais gėrimais.


 

10 diena, gruodžio 22 d. Atvykstate į Malaką


Vaikščiodami po senamiestį, sužinosite neramią kolonijinę praeitį. Šimtmečiais tai būdavo įvairių tautų susirinkimų vieta ir pagrindinis prekybos centras.


Malaką pasiekiate 10 val. ryto, o 20 val. vakare kruizas išvyksta. Pusryčiai, pietūs ir vakarienė laive.

 


11 diena, gruodžio 23 d. Atvykstate į Singapūrą


Singapūrą pasiekiate 9 val. ryto, tad turite laiko pasižvalgyti po patį miestą. Vėlai vakare jūsų laukia skrydis namo. Į Rygą atvyksite gruodžio 24 dieną.
 

 

Žemiau rasite viešbučius, kuriuose siūlome apsistoti kelionės metu:

Pasirinkus Apartamentų viešbutį „Venue Hotel The Lily“Įvertinimas: Geras 7 balai
 • Netoli oro uosto
 • Nemokama belaidžio interneto prieiga
 • Moderniai įrengti svečių kambariai
Pasirinkus Kruizinis laivas "Costa Fortuna"
 • Didelis kruizinis laivas
 • Vandens čiuožykla
 • 4 restoranai
 • 11 barų
 • Sveikatingumo centras su treniruoklių sale
Kelionės kaina nuo
1329 €

Šią kelionę renkuosi, nes:

 

 

 Džiaugsiuosi kruizo laivo privalumais: SPA, sporto sale, maloniu aptarnavimu ir puikia kelione

 Aplankysiu net tris šalis
 Galėsiu įmerkti kojas į Indijos vandenyną

 Kelionė leis pamatyti Aziją visomis spalvomis

 

 

Kokios kainos Pietryčių Azijoje? 

2017-ųjų metų duomenys
 

Prekybos centruose Restoranuose Transportas
Pienas (1 l) ~ 1.42€ Vietinis alus (0,5 l) ~ 1.46€ Vienkartinis viešojo transporto bilietas ~ 0.34€
Ryžiai (1 kg) ~ 0.66€ Importinis alus (0,33 l) ~ 2.55€ Benzinas (1 l) ~ 0.54€
Šviesios duonos kepalas ~ 1.42€ Vanduo (0,33 l) ~ 0.29€  
Vištos krūtinėlė (1 kg) ~ 3.33€ Dienos pietūs ~ 1.53€  
Kiaušiniai (12 vnt.) ~ 1.22€ Cappuccino kava ~ 1.82€  
Obuoliai (1 kg) ~ 1.82€ Limonadas (kola, 0,33 l) ~ 0.48€  
Apelsinai (1 kg) ~ 2.25€ McMeal Mcdonalds restorane ~ 3.27€  
Pomidorai (1 kg) ~ 1.36€ Trijų patiekalų pietūs 2 asmenims ~ 17€  
Vanduo (1,5 l) ~ 0.45€    
Vietinis alus (0,5 l) ~ 1.25€    
Importinis alus (0,33 l) ~ 1.81€    

 

Vertinga informacija iš BLOG'o

Kokį kelionės draudimą pasirinkti?

Tikriausiai visi esame girdėję istorijas, kai kelionės metu kas nors stipriai apsinuodijo maistu, patyrė traumą, pateko į auto įvykį su nuomotu motoroleriu ir todėl atsidūrė medicinos priežiūros įstaigoje svetur. Niekas nesame apsaugoti nuo nelaimingų atsitikimų, o šie, tarsi tyčia, ima ir nutinka būtent kelionės metu. Galbūt todėl, kad keliaudami leidžiame laiką aktyviai ... »

Rankinis ir registruotas lėktuvo bagažas: kaip tinkamai susipakuoti daiktus?

Viena paskutinių užduočių planuojant kelionę – tai daiktų susipakavimas. Atrodytų paprasta užduotis, kol per nežinojimą bagažo patikros punkte iš Jūsų nekonfiskuojamas mylimas ir brangus daiktas ar lietuviškos lauktuvės pasiilgtiems draugams iš užsienio. Tam, kad netektų rizikuoti nei turtu, nei savo bei kitų lėktuvo keleivių saugumu – prieš ... »

Kokias programėles rekomenduojame turėti savo telefone keliaujant

Retas keliautojas šiais laikais drąsiai vyksta į kelionę “neapsišarvavęs“ įvairiomis programėlėmis telefone, kurios palengvina rūpesčius tiek ruošiantis kelionei, tiek jos metu. Popierinius žemėlapius renkasi norintys nostalgiškų prisiminimų, tačiau daug patogiau, kai viskas telpa vienoje vietoje ir vienoje kišenėje – telefone. Siūlome ... »

Pigus skrydis
Bilietų skaičius už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!
100% Garantuotas išvykimas
Nereikia baimintis bus surinkta klientų grupė ar ne
Komentarai (18)
Laima
Pranešti apie netinkamą
2018-01-19
Laba diena, perskaičiau kelionės programą ir nesurandu 3 nakvynių viešbutyje Singapūre. Gal įsivėlė kokia klaida?
Natalija
2018-01-19
Laima, dėkoju už klausimą, jokios klaidos nėra, viešbučio aprašymą galite rasti paspaudusi mygtuką "žiūrėti kelionės datas ir kainas", jei turite daugiau klausimų susisiekite telefonu +370 656 83300, būsime laimingi galėdami į juos atsakyti :)
Diana
Pranešti apie netinkamą
2018-01-19
Man taip pat iškilo analogiškas klausimas dėl viešbučio Singapūre.
Natalija
2018-01-19
Diana, ačiū už klausimą, atnaujinome kelionės aprašymą, tikiuosi, kad dabar - viskas aiškiau :) bet jei, ką - skambtelėkite +370 656 83300, pasistengsim padėti ;)
Laima
Pranešti apie netinkamą
2018-01-19
Miela Natalija, Jūs neatsakėte į klausimą, aš neklausiau apie viešbutį, aš klausiau apie nakvynių skaičių...
Natalija
2018-01-19
Laima, atsiprašau už netikslų atsakymą. Dabar atnaujinome kelionės aprašymą, tikiuosi, kad dabar - viskas aiškiau :) bet jei, ką - skambtelėkite +370 656 83300, pasistengsim padėti ;)
Giedrė
Pranešti apie netinkamą
2018-01-19
Ar reikėtų mokėti visą kainą už šią kelionę?
Natalija
2018-01-19
Puikus klausimas, Giedre. Šioje kelionėje reikia mokėti visą sumą iš karto. Bet jei norite vykti ir norite mokėti dalimis galime pasiūlyti mūsų partnerių "MokiLizingas" ar "General financing" paslaugas.
Laima
Pranešti apie netinkamą
2018-01-19
Ačiū, Natalija, dabar viskas aišku.
Sigitas
Pranešti apie netinkamą
2018-01-22
Sveiki. Sutartyje nurodyta, kad kelionės kaina nėra fiksuota ir ji gali keistis. Ko galima tikėtis ir nuo ko tai priklauso?
Natalija
2018-01-23
Sveiki, Sigitai,

dėkoju už klausimą. Iš tiesų, sutartyje nurodyta kiek kitaip. Čia esmė tokia, kad kelionė susideda iš daug skirtingų dalių, kaip viešbučio, skrydžių, kruizo ir kt., tad, kai gauname rezervaciją, gali kiek užtrukti, kol sutikriname kainas ir likučius. Tad per parą laiko įsipareigojame viską peržvelgti ir susisiekę su keliautoju pranešti realią situaciją. Dažniausiai, viskas būna taip, kaip ir parašyta siūlomos kelionės aprašyme, tačiau, kartais, dingsta kuris nors iš skrydžių, išparduodamas viešbutis, ar įvyksta dar koks "force majeure", tuomet susisiekiame su keliautoju pateikdami alternatyvų kelionės pasiūlymą, kuris gali kiek skirtis nuo to kuris buvo rezervuotas. Jei pasiūlymas tenkina - bendraujame toliau, jei ne - tiesiog gražiname sumokėtus pinigus. Taigi, kai jau pasirašoma sutartis, kelionės kaina fiksuojama ir nebekinta, nebent keliautojui prireikia kažkokių dalykų, kurie nebuvo įtraukti į sutartį, tarkime, keliautojas sumano pasikeisti maitinimo tipą viešbutyje ar kt.
Sigitas
Pranešti apie netinkamą
2018-01-23
Sveiki Natalija.
Ačiū už paaiškinimą. Tikrai rinkčiausi Jūsų pasiūlymą, bet kadangi iš savo pažįstamų, dirbančių turizmo sferoje, neturiu atsiliepimų apie Jūsų įmonę, noriu pasiteirauti dar vienu klausimu. Pagal turizmo departamento duomenis, šių metų rugsėjo mėnesį baigiasi Jūsų įmonės draudimo galiojimas. Ar neatsitiks taip, kad artėjant kelionės datai liksime be kelionės?
Natalija
2018-01-23
Sigitai,

labai geras klausimas :) Su įmonės veiklos draudimu situacija yra tokia, kad jį reikia pratęsti kasmet, deja, nėra galimybės jo užsisakyti keliems metams. Visgi, iki šiol draudimas mums visada buvo pratęsiamas be didesnių sunkumų (kad tai padaryti, reikia atitikti eilę griežtų reikalavimų). Labai suprantu, Jūsų nuogąstavimus, ypač, kai aplinkoje neturite nieko kas yra keliavęs su Pasirink Sparnus. Todėl tuoj brūkštelėsiu kelias nuorodas už kurių galite rasti, tikiu, naudingos informacijos, apie mūsų darbo principus ir rezultatus:
1. Čia trumpai aprašyti mūsų naudojami saugikliai, skirti apsaugoti keliautojų pinigams http://www.pasirinksparnus.lt/musu-saugikliai
2. Mūsų įmonės veiklos statistika (darbuotojų skaičiau kitimas, kreditingumo reitingas, atsiliepimai ir kt.) https://rekvizitai.vz.lt/imone/meganora/
3. Mūsų keliautojų atsiliepimai http://www.pasirinksparnus.lt/atsiliepimai
4. Taip apie mus atsiliepia Facebook naudotojai: https://www.facebook.com/pg/PasirinkSparnus/reviews

Beje, jei kyla konkrečių klausimų apie mūsų draudimą, visuomet galite susisiekti su musų veiklą apdraudusios bendrovės "BTA Baltic Insurance Company" ar Turizmo departamento prie Ūkio ministerijos specialistais.

P.S. atsiprašau, kad nuorodos neaktyvios. Norėdamas atidaryti, nukopijuokite jas į naršyklę ;)
Vladimir
Pranešti apie netinkamą
2018-05-24
Apie kaina. Buvo 999 € , po tuo 1250 € , dabar ... Infliacija )))
Simona
2018-05-24
Vladimir, dėkojame už pastebėjimą :)

Deja, vietų skaičius - ribotas, na, o kainos dinaminės, tad šiuo atveju, pasisekė tiems, kas kruizą įsigijo už 999 € :)
sandra
Pranešti apie netinkamą
2018-06-04
Sveiki, ar yra papildomu mokesciu laive?
Simona
2018-06-11
Laba diena, Sandra,

į pasiūlymo kainą nėra įskaičiuoti alkoholiniai gėrimai kruizo metu ir 80 € aptarnavimo mokestis sumokamas po kruizo.
sandra
Pranešti apie netinkamą
2018-06-04
Sveiki, ar yra papildomu mokesciu laive?
Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Netinka viešbutis, data, kaina ar tik norite pasitarti?
Susisiekite +370 656 83300 arba įveskite savo telefoną ir susisieksime mes!

Kitos kelionių idėjos

nuo 379 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis iš Vilniaus + reg. bagažas + pervežimai + viešbutis su viskas įskaičiuota
+21+18

Paskutinė minutė: Fuerteventūra su VISKAS ĮSKAIČIUOTA vos nuo 379€
vasario 4 - 11d.

Vandens sporto mėgėjai renkasi Fuerteventurą. Saloje galėsite išmėginti įvairias pramogas, tad nuobodžiauti neteks.
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 439 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + reg. bagažas + pervežimas + ★★★★(★) viešbutis + viskas įskaičiuota
+27+19

Jazminais kvepiantis Tunisas su VISKAS ĮSKAIČIUOTA nuo 439€
gegužės 10 - 17d.gegužės 20 - 27d.birželio 10 - 17d.

Tunisas - keliautojų mylima kryptis dėl puikių orų, smėlio paplūdimių ir šiltos jūros. Aplankykite miestų medinas – centrus, senamiesčius su siauromis...
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 179 €
3-4 ☾ | Tiesioginis skrydis + viešbutis be maitinimo arba su pusryčiais
+15

Trumpa kelionė į pavasariniais žiedais padabintą Ukrainos kultūros sostinę: Lvovas su pusryčiais tik nuo 179€
kovo 31 - balandžio 3d.balandžio 3 - 7d.balandžio 7 - 10d.balandžio 14 - 17d.gegužės 12 - 15d.

Lvovas – tai dar turistų neatrastas, tačiau nepaprastai ypatingas rytų Europos miestas. Čia gatvės alsuoja kultūra, jas puošia išskirtinė architektūra ir...
Žiūrėti pasiūlymą
Daugiau pasiūlymų
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!