+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška
 • Pažintinė kelionė su gidu
Išparduota

Pažintinė kelionė į Šri Lanką su grupe iš Lietuvos už 1015€: maitinimas pagal programą, gido paslaugos

Kodėl verta laukti šios kelionės?

 • Šri Lanka - „nuostabioji sala“. Nuostabi ji visais atžvilgiais: ir egzotiška atogrąžų gamta, ir prieskoniniais augalais, ir arbatmedžių plantacijomis, ir senovės civilizacijų paminklais, ir nuoširdžiais vietiniais gyventojais, ir, žinoma, turkio melsvumo Indijos vandenynu.
 • Pažintinė kelionė į Šri Lanką organizuojama su grupe nuo 10 keliautojų, todėl kelionės metu ne tik atrasite gražiausias šalies vietas, bet ir mėgausitės naujomis gražiomis kelionės pažintimis
 • Į pasiūlymo kainą įskaičiuoti visi įėjimo mokesčiai, ekskursijos pagal programą, angliškai kalbančio gido paslaugos, pervežimai, nakvynės viešbučiuose bei maitinimas pagal programą.
Kelionės datų ir keliautojų pasirinkimas
kovo 18 - 29d. (10 naktų)
Geriausia kaina!
 • Maitinimas pagal programą
 • Ekskursijos pagal programą
1015€
Kaina asmeniui už 10n.
Kelionės avansas 508€

Neradote tinkamo pasiūlymo?

Čia pateikiame tik geriausias kainas. Jeigu domina pasiūlymas kitomis datomis ar kitam asmenų skaičiui, susisiekite su mumis

Kas įskaičiuota į kelionės kainą?

Įskaičiuota

 • Pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą
 • 9 naktys 4/5★ viešbučiuose
 • Maitinimas pagal programą: 9 pusryčiai ir vakarienės
 • Angliškai kalbančio gido paslaugos
 • Ekskursijos pagal programą
 • Visi įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus

Neįskaičiuota

 • Lėktuvo bilietas į Šri Lanką ir atgal nuo 995 Eur
 • Šri Lankos viza (35 USD);
 • Asmeninės išlaidos kelionės metu

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA. SKRYDIS

2 DIENA. KOLOMBAS – NEGOMBAS (V)

Atskridę į Kolombą, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į Negombą, garsėjantį jūrų gėrybių patiekalais. Pasivaikščiosite miesteliu jau tapusio žvejų kaimelio gatvėmis, pasimėgausite poilsiu prie vandenyno.

3 DIENA. NEGOMBAS – PINAVELA – DAMBULA (P, V)

Po ankstyvų pusryčių  (~ 06.00 val.) aplankysite Negombo žuvų turgų. Vėliau vyksite į drambliukų našlaičių prieglaudą Pinaveloje. Galėsite stebėti, kaip laukinės gamtos apsaugos darbuotojai rūpinasi mažaisiais našlaičiais, juos maitina, treniruoja, maudo greta esančioje upėje. Aplankysite Dambulą ir penkias uolose iškaltas šventyklas. Tai įspūdingos budistų šventyklos, kai kurios jų išliko dar nuo I a. pr. Kr. Čia išvysite iki 150 Budos statulų ir įdomių freskų.

4 DIENA. DAMBULA – POLONARUVA – HABARANA – DAMBULA (P, V)

Po ankstyvų pusryčių  vyksite į Šri Lankos viduramžių sostinę Polonaruvą. Vėliau apsilankysite Habaranos kaimelyje. Laiveliu plauksite po ežerą Hiriwadunna, iš kurio atsiveria nuostabūs vaizdai. Pasivaikščiosite po ryžių laukus, įkopsite į namelį medyje, kuriame miega piemuo, saugantis pasėlius nuo laukinių gyvūnų. Daržovių lysvėse pamatysite, ką augina vietos ūkininkai, o užsukę pas vietinius į namus pasivaišinsite tradiciniais pietumis. Stebėsite, kaip kokosų lapais dengiamas stogas, kaip rūšiuojami ryžiai.

5 DIENA. DAMBULA – SIGIRIJA – MATALĖ – KANDIS (P, V)

Po ankstyvų pusryčių kopsite į Sigirijos kalną, ant kurio V a. buvo pastatyta tvirtovė. Paini istorija, daugybė laiptelių, baseinų ir kvapą gniaužianti panorama užkopus. Vėliau vyksite į Kandį, o pakeliui pasivaikščiosite po Matalės prieskonių sodus, apžiūrėsite, kaip auga pipirai ir kardamonai, kaip gaunamas cinamonas. Sužinosite, kaip panaudoti šias natūralias priemones. Batikos fabrikėlyje stebėsite, kaip kuriami nuostabūs ornamentai. Atvykę į kalvų sostinę Kandį, galėsite pasivažinėti tuktukais. Brangakmenių muziejuje sužinosite, kiek ir kokių brangiųjų akmenų randama saloje. Vakare vyks pramoginis renginys su nacionaliniais šokiais.

6 DIENA. KANDIS – NUVARA ELIJA (P, V)

Po pusryčių aplankysite vieną svarbiausių Šri Lankos religinių objektų – Budos danties šventyklą. Prie įėjimo būtinai nusipirkite gėlių ir, jas padėję švenčiausioje vietoje, palinkėkite sėkmės sau ir artimiesiems. Vėliau kilsite aukštyn, kol pajusite arbatos kvapą. Rambodos arbatmedžių plantacijoje gausite krepšelį, kurį turėsite pripildyti nuskintais arbatmedžių lapais. Sužinosite, kaip ir kokie lapeliai skinami, kiek per dieną jų turi priskinti vietiniai. Po šios pamokos apžiūrėsite Mažąja Anglija vadinamą Nuvara Elijos miestelį.

7 DIENA. NUVARA ELIJA – ELA (P, V)

Po pusryčių traukiniu vyksite į Elą. Atvykę leisitės į ekskursiją po Elą, pamatysite mažąjį Adomo kalną, devynių arkų tiltą. Ela – viena gražiausių Šri Lankos vietovių, kur kalnai nukloti smaragdine žaluma. Paskui keliausite link Velavajos. Vakare  galėsite stebėti laukinę gamtą savo viešbučio teritorijoje.

8 DIENA. VELAVAJA – JALA (P, V)

Po pusryčių vyksite į Velavajos kaimelį, kurį pasieksite ryžių ir daržovių laukais. Išvysite tradicinius daržovių laukus, vietinių žmonių gyvenimą, tradicijas. Apsilankysite autentiškuose namuose, čia papietausite ir paskanausite arbatos su vietiniais saldumynais. Vėliau apžiūrėsite gražųjį kaskadinį krioklį – tai idealus pabėgimas nuo kasdienybės, klausantis vandens šniokštimo. Pasigrožėję apylinkėmis, leisitės link Jalos nacionalinio parko.

9 DIENA. JALA – GALĖ – MADU UPĖ – AHUNGALA (POILSIO VIEŠBUTIS) (P, V)

Anksti ryte (apie 06:00 val.) visureigiais vyksite į safarį po Jalos nacionalinį parką, 300 km nutolusį nuo Šri Lankos sostinės Kolombo. Į nacionalinį parką ši vietovė buvo performuota 1938 metais. Tai pats žinomiausias ir geriausiai išplėtotas salos nacionalinis parkas, kuriame galima stebėti laukinius paukščius ir gyvūnus, vieni jų – gražuoliai flamingai. Šiame parke išvysite, jei pasiseks, ir laukinių buivolų bei dramblių. Vėliau išvyksite į Galę – patį seniausią Šri Lankos uostą, kuris iki pastatant Kolombo uostą buvo ir pats svarbiausias. Miestas dar garsėja savo nėriniais, juodmedžių drožiniais ir brangakmenių pjaustymu bei poliravimu. Vėliau vyksite link Madu upės. Mėgausitės  plaukiojimu valtimi Madu upėje - 915 ha ploto Madu Ganga žiočių kanalas dviem siaurais kanalais sujungtas su Randombe ežeru, sudarant sudėtingą pelkių sistemą, apimančią 64 mangrovių saleles. 2000 m. Tarptautinė gamtos apsaugos sąjunga atliko išsamų regiono biologinės įvairovės tyrimą ir atskleidė, kad egzistuoja ne mažiau kaip 10 pagrindinių pelkių augalijos rūšių, palaikančių daugiau kaip 300 augalų rūšių ir 248 stuburinių gyvūnų rūšis. Vėliau būsite nuvežti į viešbutį prie Indijos vandenyno ir mėgausitės poilsiu.

10 DIENA. AHUNGALLA. POILSIS (P, V)

Poilsis prie Indijos vandenyno.

11-12 DIENOS. SKRYDIS (P)  

Vyksite į oro uostą skrydžiui į Lietuvą.

Į kainą įskaičiuotas Šri Lanka

Apie viešbutį

Šri Lanka – tai sala Indijos vandenyne, dėl kontūrų vadinama „Indijos ašara“. Egzotiška gamta, vešli atogrąžų augalija, nacionaliniai parkai, arbatos plantacijos, 2 500 metų civilizacijų paminklai – abejingas nelieka nė vienas. Pasinerkite į iššūkių ir aromatų kupiną kelionę po vieną gražiausių žemės kampelių.

Šri Lanka patiks tiek gamtos, tiek istorijos mėgėjams. Idiliškoje šalyje viena populiariausių vietų yra Polonaruva. Šioje archeloginėje vietoje yra išlikusios XI-XII a. įkurto miesto liekanos tarp kurių yra išlikusios Budos skulptūros, Karalių rūmų griūvėsiai, įvairūs bareljefai ant sienų. 

Gamtos mylėtojams Šri Lankoje rekomenduojame aplankyti viena iš šalies simbolių - Sigirijos uolą. Dar V a. ant uolos viršūnės buvo pastatyta tvirtovė, kurios įėjimą puošė milžiniško dydžio liūto skulptūra. 

 

Skaityti daugiau Suskleisti
Pasirinkite keliautojus
Kelionės, kurių verta laukti