+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška
Išparduota

Kalėdų stebuklų ir baltos žiemos šalis - 5 naktų kelionė į Laplandiją

Kodėl verta laukti šios kelionės?

 • Pajusi tikros žiemos malonumus!
 • Smagiai lėksi per tundrą tempiamas šunų kinkinio!
 • Paspausi ranką tikram Santa Klausui, stebėsi nuoširdžiai triūsiančius nykštukus ir namo išsiųsi originaliu Klauso spaudu pažymėtą atviruką :)

Kas įskaičiuota į kelionės kainą?

Įskaičiuota

 • Kelionė autobusu
 • Keltas | bilietai Talinas – Helsinkis – Talinas
 • 5 nakvynės viešbučiuose
 • 5 pusryčiai
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa

Neįskaičiuota

 • Mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 300 €
 • Kelionės draudimas
 • Asmeninės išlaidos kelionės metu

1. DIENA. Talinas

Labai anksti ryte (2-3 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Papietauti sustojate Latvijos–Estijos pasienyje. Popiet atvykstate į Taliną. Trumpa ekskursija po senamiestį apžiūrint Tompėjos pilį, Domo katedrą, Rotušę, apžvalgos aikštelė nuo kurios atsiveria panoraminis miesto vaizdas. Laisvas laikas. Pavakary kelsitės keltu į Helsinkį. Kelte veikia kavinės, kuriose galite nusipirkti karštų gėrimų, bemuičių prekių parduotuvė. Kelionė keltu trunka apie 2.5 val. Artėdami prie Helsinkio žavitės nuostabiais miesto ir jį supančių akmenuotų salelių – šcherų vaizdais. Atvykstate į Helsinkį ir keliaujate toliau į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje Helsinkio apylinkėse. 

Šiandien nuvažiuojate ~780 km

2. DIENA. Mokslo ir žinių centras „Heureka“

Pusryčiai. Aplankysite mokslo ir žinių interaktyvų centrą *„Heureka“. Čia pateikiami eksponatai sudomins net tik mažuosius, bet ir suaugusius lankytojus. Didžiąją dalį eksponatų centre galima paliesti ir išbandyti, o atlikdami įvairius eksperimentus ir testus patys pasijusite kaip išradėjai. Tęsiate kelionę. Apie 23 val. atvykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje Laplandijos slidinėjimo kurorte

Šiandien nuvažiuojate ~760 km

3. DIENA. Šunų ferma ir sniegomobilių safaris

Pusryčiai. Išvykstate į haskių šunų fermą, kur galėsite susipažinti su draugiškais keturkojais, pasiklausyti pasakojimo apie šunų auginimą ir veisimą, pasivaišinti kava, arbata. Norintieji galės smagiai *pralėkti šunų kinkiniu. Toliau dieną leidžiate pramogaudami Pikku Syote arba Iso Syote kurorte. Norintys gali išsinuomoti slidinėjimo inventorių ar mėgautis kitomis žiemiškomis pramogomis. Taip pat keliautojams siūlome *sniegomobilių safarį - smagiai spausdami vairą užšalusiomis upėmis, miško keliukais lekiate į miško glūdumą apgaubti įspūdžių ir puikių emocijų. Nakvynė viešbutyje Laplandijos slidinėjimo kurorte.

Šiandien nuvažiuojate ~100 km

 

4. DIENA. Ranua zoologijos sodas, Santa Klauso kaimelis ir šiaurės elnių ferma

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į *Ranua zoologijos sodą. Baltomis sniego kepurėmis pasipuošusiame miške vaikštinėdami mediniais takeliais ir tilteliais, grožitės natūralioje aplinkoje gyvenančiais Šiaurės gyvūnais. Aplankote *elnių fermą. Susėdę į elnių traukiamas roges, leidžiatės į safarį. Elniams lėtai risnojant važiuojate užpustytais takais ir gėritės žiemiškais vaizdais. Mėgaujatės samių vaišėmis ir klausotės smagiai nusiteikusių samių pasakojimų apie elnius. Oficialiai kertate poliarinį ratą ir atvykstate į Santa Klauso kaimelį. Jei tarptautine (anglų) kalba parašėte laišką Kalėdų Seneliui adresu – Rovaniemi, Santa Klaus village 96930, Arctice Circle – tai laiškas senelį pasiekė būtent čia. Kaimelyje ranką paspausite tikram Santa Klausui, kurio vardas suomiškai skamba itin linksmai – Joulupukki; kalėdiniame pašte galėsite išsiųsti atvirlaiškį su paties Kalėdų Senelio antspaudu, stebėsite nuoširdžiai triūsiančius nykštukus, grožėsitės suomių amatininkų darbais daugybėje suvenyrų parduotuvėlių. Norintys patirti žiemiškas suomių vaikų pramogas, gali užsukti į *Ledo pilį, leistis nuo ledo kalnų ir ropoti ledo tuneliais. Išvykstate Oulu link. Kupini įspūdžių viešbutį Oulu pasiekiate apie 22 val. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~390 km

5. DIENA. Helsinkis

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate iš viešbučio. Kelionė per Suomiją. Papietauti sustojate vienoje iš pakelės užkandinių. Apie 17 val. atvykstate į Helsinkį. Pažintis su Suomijos sostine: Senato aikštė, Finlandia rūmai, Sibelijaus parkas. Laisvas laikas, kurio metu galite pasivaikščioti po Helsinkio senamiestį, aplankyti garsiąją Fazer kavinę, pavakarieniauti ar tiesiog atsigerti karštos arbatos. Apie 21 val. keltu keliatės į Taliną. Po vidurnakčio atvykstate į viešbutį Taline.

Šiandien nuvažiuojate ~700 km

6. DIENA. Estija, Latvija

Pusryčiai. Apie 9 val. išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Estiją, Latviją. Vakare grįžimas į Lietuvą.

Šiandien nuvažiuojate ~700 km

Kelionės metu nuvažiuojama ~3450 km.

Mokami objektai:

 • Turistas moka pats vietos valiuta apie 300 EUR už visus * pažymėtus objektus.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
 • Kaina pateikta asmeniui dviviečiame/ dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Priemoka už vienvietį kambarį – nuo 230 EUR.

Kalėdų stebuklų ir baltos žiemos šalis

Apie viešbutį