+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška
 • Pažintinė kelionė
Išparduota

Pažintinė kelionė lėktuvu į Tailandą su grupe ir vadovu iš Lietuvos už

Kodėl verta laukti šios kelionės?

 • Tailandas – egzotika ir kontrastais nuspalvintas kraštas. Iš čia atkeliauja gražiausi pasaulyje baltojo smėlio paplūdimių ir smaragdinio vandens atvirukai. Šalį puošia mistinės budizmo šventyklos, ryškiaspalviai plaukiojantys turgūs ir beždžionėlių knibždančios džiunglės. Tailandas „Šypsenų žeme“ vadinamas dėl nuoširdžių vietinių žmonių, išsaugojusių unikalias tajų tradicijas: atsakingai iš kartos į kartą perduodamas tailandietiško masažo paslaptis, meilę gamtai ir taikią vidinę laimę.

Kas įskaičiuota į kelionės kainą?

Įskaičiuota

 • Skrydis į Bankoką ir atgal su bagažu
 • Vietiniai skrydžiai
 • Pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 12 nakvynių 4★ viešbučiuose
 • Ekskursijos pagal programą
 • Visi įėjimo mokesčiai į minėtas vietas
 • Maitinimas pagal programą
 • Kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos
 • Patyręs rusakalbis gidas

Neįskaičiuota

 • Gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas
 • Medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės praradimo, bagažo draudimas jungties
 • Programoje nenumatytos papildomos ekskursijos
 • Mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose
 • Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams
 • Asmeninės išlaidos

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS - STAMBULAS - BANKOKAS

Skrydis Vilnius 11: 40 – 14 : 45 Stambulas. Iš Stambulo lėktuvas pakils 16:50.

2 DIENA. BANKOKAS

Ryte ( 6:20 val.) atskrisite į Bankoko Suvarnabhumi oro uostą, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į viešbutį. Papusryčiavę susitiksite su gidu ir vyksite į turą po Bankoko miestą. Pažintį pradėsite nuo apsilankymo Karališkuose rūmuose. Tai vienas svarbiausių Bankoko orientyrų, pastatytų 1782 metais. Šalia jų Wat Phra Kaew – viena iš švenčiausių Tailando šventyklų, joje pamatysite Smaragdinę Budos statulą, Karališkųjų priėmimų ir Karūnavimo, bei laidotuvių salę. Pažintį tęsite, aplankydami senesnę už patį Bankoką šventyklą What Pho, garsėjančią 46 m. ilgio ir 15 m. aukščio gulinčia auksine Budos statula ir jo atvaizdų kolekcija. Wat Pho buvo pirmasis Tailando universitetas, kuriame buvo mokoma įvairių mokslo žinių - nuo astrologijos iki literatūros ir medicinos. Pietūs restorane. Laisvas laikas savarankiškai pažinčiai su Bankoku. Nakvynė.

3 DIENA. BANKOKAS - MAE KLONG IR DAMNEN SADUAK TURGŪS – BANKOKAS

Po pusryčių, keliausite link Kančanabūrio provincijos, garsėjančios gamtos grožiu: žalsvomis kalvomis, kriokliais ir nacionaliniais parkais. Pirmoji stotelė – įspūdingasis Mae Klong turgus, kurį tam tikru metu kone praskrodžia lėtai pravažiuojantis traukinys. Įdomu stebėti prekeivius staigiai sutraukiančius prekystalius ir juos vėliau vėl grąžinančius į savo vietas. Vėliau lauks spalvingiausias ir egzotiškiausias Tailande Damnen Saduako turgų. Tai unikalus plaukiojantis turgus, kuriame prekyba vyksta tiesiog iš valčių. Nuo ankstaus ryto į turgų prisirenka prekeivių, kurie valtimis atsigabena savo ūkiuose užaugintų vaisių ir daržovių. Taip pat čia galima įsigyti vietinių skanėstų ar paragauti tiesiog valtyje gaminamo maisto. Damnen Saduako turgus – puiki proga susipažinti su vietiniais ir jų kultūros ypatumais. Plaukdami ilgauodegėmis valtimis po spalvingus kanalus matysite tradicinius tajų namus bei vietinių gyvenimo būdą. Pietūs, o po jų aplankę kelias šventyklas, trauksite atgal į Bankoką. Nakvynė.

4 DIENA. BANKOKAS – ČIANGMAJUS 

Po pusryčių aplankysite Wat Traimir šventyklą ir jos gigantiškąją auksinę Budos šventyklą. Nemažiau įspūdinga ir Wat Arun šventykla šalia upės ir atsiveriančiais vaizdais į Bankoką. Pietūs, o po jų plauksite kanalais stebėdami miesto gyvenimą. Išlipę, turėsite šiek tiek laisvo laiko iki pervežimo į traukinių stotį. Naktis traukinyje.

5 DIENA. BANKOKAS - DOI SUTHEPAS

Atvykus į Čiangmajaus traukinių stotį, keliausite pusryčiauti į netoliese traukinių stoties esantį restoraną, tuomet vyksite iki viešbučio, paliksite lagaminus ir pradėsite turą po Čiangmajų. Aplankysite vieną iš įspūdingiausių Čiangmajaus miesto Wat Prathat Doi Suthep šventyklų į kurią pakilsite funikulieriumi. Šventyklą, kuri pastatytą 1383 metais saugo dvi nuostabios Nagos (gyvatės). Šis Čiangmajaus simbolis yra Viešpaties Budos šventoji relikvija, kuri yra saugoma nuostabioje, žėrinčioje auksinėje pagodoje. Iš šventyklos atsiveria nuostabus vaizdas į visa miestą. Nusileidus žemyn į Čiangmajaus miestą Jūsų lauks pietūs restorane. Wat Phra Singh – dar viena budistų šventykla, kuriai suteiktas karališkosios šventyklos statusas. Pačioje miesto širdyje pamatysite dar vieną šventyklą - Wat Chedi Luang. Po turo grįšite į viešbutį įsiregistravimui ir nakvynei.

6 DIENA. ČIANGMAJUS - DRAMBLIŲ PARKAS - ORCHIDĖJŲ IR DRUGELIŲ ŪKIS - ARBATOS PLANTACIJOS 

Pusryčiai viešbutyje. Apie 07:00 val. pusdieniui išvyksite į Dramblių parką. Išklausę trumpą instruktažą apie dramblius, jų maitinimą ir priežiūrą galėsite patys visą tai išmėginti ir nuvesti juos kartu išsimaudyti. Pietūs dramblių parke, po kurių grįšite į miestą, čia jus pasiims gidas ir kartu vyksite į arbatos plantacijas. Po šiek tiek daugiau nei valandos kelio grožėsitės arbatos plantacijomis, pamatysite kokiame klimate ir reljefe auga arbatos medžiai, bei mėgausitės arbata. Sekanti šios dienos stotelė – orchidėjų ir drugelių ferma, kurioje tūkstančiai orchidėjų. Įėję į aptvarus galėsite pamatyti tūkstančius drugelių. Nakvoti grįšite į Čiangmajuje esantį viešbutį.

 7 DIENA. ČIANGMAJUS - DOI INTHANON NACIONALINIS PARKAS

Po pusryčių viešbutyje jus pasitiks anglų kalba kalbantis gidas, su kuriuo vyksite į Doi Inthanont – Tailando nacionalinį parką, esantį 8500 pėdų virš jūros lygio. Šis parkas yra Himalajų kalnų grandinės dalis, jo drėgnas klimatas ir natūrali aplinka yra paukščių rojus, čia galima rasti virš 400 šimtų įvairių gyvūnų, augalų ir faunos rūšių. Aplankysite Twin Pagodas, kurias pastatė Tailando karinės oro pajėgos, savo karaliaus ir karalienės 60-osioms gimimo mėtinėms pagerbti. Trumpai sustosite prie dar vieno budistų šventyklos – Stupa. Tęsite apsilankymą nacionaliniame parke vaikščiodami Ang-Kha gamtos taku. Nuo aukščiausios viršūnės stebėsite nepakartojamo grožio paparčius ir samanas, rododendrus (žydi tik sausio-vasario mėnesiais). Po pasivaikščiojimo šiuo gamtos taku pietausite restorane esančiame Doi Inthanont parke. Papietavę tęsite savo kelionę ir keliausite link Wachiratharn krioklio. Tai vienas didžiausių šio parkų krioklių, kuris nuo aukštos uolos krašto krenta į žemiau esantį baseiną. Priešais krioklį esantis aukštas ir smailus skardis puiki vieta surengti pikniką ar pasidaryti įspūdingų nuotraukų! Leisdamiesi žemyn sustokite apsipirkti vietiniame Hmongo genčių turguje, kuriame rasite įvairios augmenijos, vaisių ir gėlių iš vietinių ūkių. Nusileidę žemyn apsilankysite etniniame Karen kalvų kaimelyje, kuriame pamatysi vietinių kaimo genčių gyvenimo būdą. Vakare nakvoti grįšite į Čiangmajų.

8 DIENA. ČIANGMAJUS - KRABI

Pusryčiai viešbutyje. Po jų vyksite iki Warorot turgaus, kuriame apsiperka vietiniai, todėl tikėtina, kad čia rasite panašių prekių kaip ir kituose turguose, tik geresnės kokybės ir už geresnę kainą.  Taip pat galite rasti prekių, kurių nėra paprastuose turistiniuose turguose. Warorot turgus turi net tris aukštus, todėl čia tikrai gausu įvairių prekių! Pirmame aukšte rasite šviežių vaisių, daržovių, mėsos ir duonos gaminių. Apsipirkę vietinių gėrybių vyksite į Čiangmajaus oro uostą, iš kurio skrisite į Puketą. Pervežimas į viešbutį Krabyje.

9-12 DIENA. KRABI - LAISVAS LAIKAS 

Pusryčiai viešbutyje. Poilsis

13 DIENA. KRABI – BANKOKAS

Po pusryčių pervežimas į oro uostą. Skrydis į Bankoką. Atvykus, pervežimas į viešbutį.

Kruizas upe su vakariene mėgaujantis naktinio megapolio vaizdais.

14 DIENA. BANKOKAS - STAMBULAS – VILNIUS

Pusryčiai viešbutyje, pervežimas į oro uostą. Bankokas – Stambulas 09:20 – 16:15

Stambulas – Vilnius 17: 25 – 19 : 15.

Kelionės metu numatomi šie viešbučiai:

 • Century Park Hotel, Bangkok - viešbutyje yra 5 maitinimo įstaigos, baseinas, treniruoklių salė, bei įspūdingas sodas! Visuose kambariuose įrengti oro kondicionieriai, palydovinius kanalus rodantys televizoriai ir mini barai.

 • Movenpick Suriwongse, Chiang Mai - pačioje miesto širdyje esantis viešbutis, vos kelios minutės nuo naktinio turgaus ir Ping upės. Svečiams siūloma apsistoti erdviuose kambariuose, su nemokamu belaidžiu internetu. Laisvalaikiu apsilankyti baseine ant stogo iš kurio atsiveria nuostabūs vaizdai į miestą. 

 • Beyond Resort, Krabi - prestižinius apdovanojimus pelnęs viešbutis, įsikūręs nuošalioje paplūdimio zonoje. 

PASTABOS:

kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui: dėl vizų pratęsimo, įėjimo į objektus mokesčių, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.

Tailandas – tajų kultūros bei gamtos turtai su poilsiu Krabi saloje

Apie viešbutį