+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška
 • Dėmesio! Visi keliautojai (suaugusieji ir vaikai nuo 12 m.), atvykstantys į Graikiją iš Lietuvos, privalo ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į šalį atlikti COVID-19 (koronaviruso ligos) PGR arba greitąjį antigenų RAT (ne anksčiau kaip 48 val. iki atvykimo į šalį) testą. Būtina turėti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį popierinį tyrimų laboratorijos arba E-sveikatos išduotą sertifikatą ar medicinos įstaigos pažymą su antspaudu anglų kalba (dokumento vertimui notaro patvirtinimas nėra būtinas). 72 ar 48 val. yra skaičiuojamos nuo mėginio tyrimui paėmimo (ne nuo testo rezultato paskelbimo ar sertifikato išdavimo laiko). Nepateikę testo rezultatų keleiviai nebus įleidžiami į lėktuvą, vykstantį į Graikiją. Pildant elektroninę anketą, prie „Health Questions” – “which of the following credentials are you bringing to enter the country“, būtina nurodyti: „Negative (PCR) test 72 hours before flight, or negative antigen (RAPID) test 48 hours before flight“.
 • Pasiskiepijusiems keliautojams, kai nuo paskutinės vakcinos dozės iki kelionės pradžios pilnai praėję 14 dienų, neigiamas PGR ar RAT  testo rezultatas nėra privalomas. Tačiau privalomi E063 vakcinacijos įrašai iš E-sveikatos apie visas gautas skiepų dozes ( jeigu privalomi du skiepai, formuojasi du atskiri išrašai kiekvienam skiepui) anglų kalba (jeigu E-sveikatos sistema neformuoja išrašo anglų kalba, privalo būti vertimas į anglų kalbą iš vertimo biuro su atspaudais. Notaro patvirtinimas nereikalingas). Pripažįstamos vakcinos: Pfizer BioNtech, Moderna, Astra Zeneca/Oxford, Novavax, Johnson + Johnson/Janssen, Sinovac Biotech, Gamaleya (Sputnik), Cansino Biologics, Sinopharm. Tinka E-sveikatoje formuojamas ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas (Skiepijimo pažymėjimas/Vaccination Certificate). Pildant elektroninę anketą, būtina nurodyti „COMPLETE VACCINATION“.
 • Keliautojams, turintiems sveikatos priežiūros įstaigos dokumentą, apie tai, kad asmuo persirgo koronavirusu, kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu COVID-19 PGR arba antigenų tyrimo rezultatu, ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne mažiau nei 1 mėnuo (30 dienų) ir ne daugiau kaip 6 mėnesiai ( 180 dienų) iki atvykimo į Graikiją, PGR ar RAT testas nereikalingas. Dokumente turi būti nurodyti asmens vardai, atitinkantys nurodytus asmens dokumentuose, medicininės įstaigos, kurioje buvo atlikti tyrimai, duomenys bei tyrimo atlikimo datos. Būtina, kad pažymoje būtų lotyniškai pažymėta PCR ir teigiamas atsakymas Positive (jeigu E-sveikatos sistema neformuoja išrašo anglų kalba, privalo būti vertimas į anglų kalbą iš vertimo biuro su antspaudais. Notaro patvirtinimas nereikalingas). Taip pat keliautojams, kurie per pastaruosius 6 mėnesius pasveiko nuo COVID-19 ligos ir turi tai patvirtinantį sveikatos priežiūros įstaigos dokumentą anglų kalba, PGR testas nereikalingas. Tinka E-sveikatoje formuojamas ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas (Persirgtos ligos pažymėjimas/Certificate of Recovery). Pildant elektroninę anketą, prie „Health Questions” – “which of the following credentials are you bringing to enter the country“, būtina nurodyti: „RECOVERED FROM COVID-19 PAST 6 MONTH“.
 • Dėmesio !  Kiekvienas keliautojas, vykstantis į Graikiją, ne vėliau kaip dieną iki išvykimo privalo užpildyti elektroninę anketą dėl buvimo vietos nustatymo ir kontaktinių duomenų pateikimo PASSENGER LOCATOR FORM. Atkreipiame dėmesį, kad vaikai ir kūdikiai turi būti įtraukti į vieno iš suaugusio šeimos nario anketą ( Travel Companions -Family skiltyje ADD FAMILY MEMBER ). Anketa negali būti pildoma išvykimo dieną! Graikijos viešbučių adresai (Vykstant į Peloponesą anketoje atvykimo vietą rinkitės Araxos).

 • Prieš lipant į lėktuvą būtina prie registracijos langelio pateikti atspausdintą arba telefone išsaugotą QR kodą, gautą užpildžius  PASSENGER LOCATOR FORM (PLF). Nepateikę QR kodo keleiviai nebus įleidžiami į lėktuvą, vykstantį į Graikijos kurortus. Keliautojai yra asmeniškai atsakingi už teisingos informacijos formoje pateikimą.

 • Atvykus į oro uostą, pasirinktiems keliautojams gali būti atliktas  COVID-19 greitasis testas. Gavus teigiamą testo rezultatą, keliautojai karantinuojami specialiuose karantino viešbučiuose mažiausiai 10 dienų Graikijos vyriausybės lėšomis. Vėliau atliekamas pakartotinis PGR tyrimas.

  Daugiau informacijos

 
Saugumo reikalavimai  Graikijoje:

 • Visose viešose taikomi ribojimai judėjimui šalies viduje, ypač nuo 00:30 valandos iki 5 valandos ryto.
 • Visose viešose vietose, tiek viduje, tiek lauke, gatvėje, viešajame transporte, įskaitant autobusus, taksi, keltus privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes.
 • Privačiu automobiliu gali važiuoti ne daugiau 4 asmenų: vairuotojas ir trys keleiviai (netaikoma tos pačios šeimos nariams), mini venu – vairuotojas ir keturi keleiviai.
 • Kavinės, restoranai dirba iki 00:15 valandos.
 • Tarp žemyninės Graikijos ir salų galimas judėjimas tik su PGR testu arba pasiskiepijusiems arba persirgusiems keliautojams. (Vykstant į ekskursijas vienai dienai, PGR testas nereikalingas, pildoma tik speciali anketa, gaunama įsigyjant ekskursiją).

 Informacija dėl testų atlikimo Graikijoje:

 • Visą detalią informaciją dėl COVID-19 tyrimo atlikimo prieš grįžtant į Lietuvą keliautojams suteiks „Tez Tour“ atstovai Graikijoje susitikimo metu.
 • Testų atlikimui būtina išankstinė rezervacija svetainėje.
 • Reikia pasirinkli, kokio testo pageidaujate (PGR ar antigenų), kur bus atliekamas testas (klinikoje ar viešbutyje).
 • Rekomenduojame atlikti registraciją testus vos tik atvykus.
 • COVID-19 tyrimo kainos: PGR metodu klinikoje 50 Eurųviešbutyje – 60 EurųAntigenų testas klinikoje– 20 Eurųviešbutyje – 25 Eurai.
   
 • Vystant atlikti testo būtina turėti asmens dokumentus, rekomenduojama turėti kelionės dokumentus.
 • Testų atsakymai pateikiami elektroniniu paštu.

Jeigu Covid-19 tyrimo rezultatas teigiamas:

 • Susirgus  COVID-19, Graikijos vyriausybė apsiima keliautojų gydymo išlaidas.
 • Susirgus viešbutyje, keliautojas yra karantinuojamas specialiame kambaryje ar kitoje karantinui skirtoje vietoje mažiausiai 10 dienų Graikijos vyriausybės lėšomis. Kiti keliautojai, su kuriais turimas artimas kontaktas taip pat karantinuojami Graikijos vyriausybės lėšomis.

 • Prireikus gydymo ligoninėje, transportas, gydymas bei karantinavimas viešbutyje, jei toks reikalingas, suteikiamas Graikijos vyriausybės lėšomis.

Kelionės, kurių verta laukti