+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

(Atnaujinta 2021 09 22)

 • Dėmesio! Visi keliautojai (suaugusieji ir vaikai nuo 12 m.), atvykstantys į Graikiją iš Lietuvos, privalo ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į šalį atlikti COVID-19 (koronaviruso ligos) PGR arba greitąjį antigenų RAT (ne anksčiau kaip 48 val. iki atvykimo į šalį) testą. Būtina turėti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį popierinį tyrimų laboratorijos arba E-sveikatos išduotą sertifikatą ar medicinos įstaigos pažymą su antspaudu anglų kalba (dokumento vertimui notaro patvirtinimas nėra būtinas). 72 ar 48 val. yra skaičiuojamos nuo mėginio tyrimui paėmimo (ne nuo testo rezultato paskelbimo ar sertifikato išdavimo laiko). Nepateikę testo rezultatų keleiviai nebus įleidžiami į lėktuvą, vykstantį į Graikiją. Pildant elektroninę anketą, prie „Health Questions” – “which of the following credentials are you bringing to enter the country“, būtina nurodyti: „Negative (PCR) test 72 hours before flight, or negative antigen (RAPID) test 48 hours before flight“.
 • Pasiskiepijusiems keliautojams, kai nuo paskutinės vakcinos dozės iki kelionės pradžios pilnai praėję 14 dienų, neigiamas PGR ar RAT  testo rezultatas nėra privalomas. Tačiau privalomi E063 vakcinacijos įrašai iš E-sveikatos apie visas gautas skiepų dozes ( jeigu privalomi du skiepai, formuojasi du atskiri išrašai kiekvienam skiepui) anglų kalba (jeigu E-sveikatos sistema neformuoja išrašo anglų kalba, privalo būti vertimas į anglų kalbą iš vertimo biuro su atspaudais. Notaro patvirtinimas nereikalingas). Pripažįstamos vakcinos: Pfizer BioNtech, Moderna, Astra Zeneca/Oxford, Novavax, Johnson + Johnson/Janssen, Sinovac Biotech, Gamaleya (Sputnik), Cansino Biologics, Sinopharm. Tinka E-sveikatoje formuojamas ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas (Skiepijimo pažymėjimas/Vaccination Certificate). Pildant elektroninę anketą, būtina nurodyti „COMPLETE VACCINATION“.
 • Asmenims, kurie persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo rezultatu ir turi vieną vakcinos dozę (kai pilną vakcinacijos schemą sudaro 2 dozės), testavimosi išimtis negalioja. Tokiems asmenims privaloma turėti ne anksčiau kaip 48 val. iki atvykimo į šalį atlikto COVID-19 (koronaviruso ligos) PGR testo arba greitojo antigenų testo neigiamą rezultatą.
 • Keliautojams, turintiems sveikatos priežiūros įstaigos dokumentą, apie tai, kad asmuo persirgo koronavirusu, kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu COVID-19 PGR arba antigenų tyrimo rezultatu, ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne mažiau nei 1 mėnuo (30 dienų) ir ne daugiau kaip 6 mėnesiai ( 180 dienų) iki atvykimo į Graikiją, PGR ar RAT testas nereikalingas. Dokumente turi būti nurodyti asmens vardai, atitinkantys nurodytus asmens dokumentuose, medicininės įstaigos, kurioje buvo atlikti tyrimai, duomenys bei tyrimo atlikimo datos. Būtina, kad pažymoje būtų lotyniškai pažymėta PCR ir teigiamas atsakymas Positive (jeigu E-sveikatos sistema neformuoja išrašo anglų kalba, privalo būti vertimas į anglų kalbą iš vertimo biuro su antspaudais. Notaro patvirtinimas nereikalingas). Taip pat keliautojams, kurie per pastaruosius 6 mėnesius pasveiko nuo COVID-19 ligos ir turi tai patvirtinantį sveikatos priežiūros įstaigos dokumentą anglų kalba, PGR testas nereikalingas. Tinka E-sveikatoje formuojamas ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas (Persirgtos ligos pažymėjimas/Certificate of Recovery). Pildant elektroninę anketą, prie „Health Questions” – “which of the following credentials are you bringing to enter the country“, būtina nurodyti: „RECOVERED FROM COVID-19 PAST 6 MONTH“.
 • Dėmesio !  Kiekvienas keliautojas, vykstantis į Graikiją, iki skrydžio privalo užpildyti elektroninę anketą dėl buvimo vietos nustatymo ir kontaktinių duomenų pateikimo PASSENGER LOCATOR FORM. Atkreipiame dėmesį, kad vaikai ir kūdikiai turi būti įtraukti į vieno iš suaugusio šeimos nario anketą ( Travel Companions -Family skiltyje ADD FAMILY MEMBER ). Graikijos viešbučių adresai (Vykstant į Peloponesą anketoje atvykimo vietą rinkitės Araxos).

 • Prieš lipant į lėktuvą būtina prie registracijos langelio pateikti atspausdintą arba telefone išsaugotą QR kodą, gautą užpildžius  PASSENGER LOCATOR FORM (PLF). Nepateikę QR kodo keleiviai nebus įleidžiami į lėktuvą, vykstantį į Graikijos kurortus. Keliautojai yra asmeniškai atsakingi už teisingos informacijos formoje pateikimą.

 • Atvykus į Graikijos oro uostą, pasirinktiems keliautojams gali būti atliktas  COVID-19 greitasis testas. Gavus teigiamą testo rezultatą, keliautojai karantinuojami specialiuose karantino viešbučiuose mažiausiai 10 dienų Graikijos vyriausybės lėšomis. Vėliau atliekamas pakartotinis PGR tyrimas.

  Daugiau informacijos

Dėmesio! Testas nemokamas! Sveikatos apsaugos ministerija sudarė galimybę vykstant į užsienį nemokamai išsitirti PGR metodu ir gauti Europos Sąjungos (ES) skaitmeninį COVID pažymėjimą dėl tyrimo rezultatų. Išsiimti COVID pažymėjimą dėl greitojo antigeno testo rezultato bus galima atliktus reikiamus techninius pakeitimus. Užsiregistruoti nemokamam COVID-19 tyrimui – greitajam antigeno testui ar PGR tyrimui galima internetu www.1808.lt arba Karštosios linijos telefonu 1808.Daugiau informacijos

Taip pat galioja ir pasiūlymas „Tez Tour" keliautojams:

 • Jūsų patogumui, bendradarbiaudami su UAB „Medicina Practica laboratorija" suteikiame specialias kainas šioms paslaugoms: „COVID-19 tyrimas PGR metodu +sertifikatas“ - 65 Eur ar „COVID-19 greitasis antigeno testas + sertifikatas“ (atlikimo laikas iki 1 val.)  - 20 Eur. Kaina galioja tik įsigijusiems kelionę ir užsisakiusiems šią paslaugą per „Tez Tour" kelionių agentūroje arba internetu. Daugiau informacijos apie šią paslaugą

Saugumo reikalavimai  Graikijoje:

 • Visose viešose vietose taikomi ribojimai judėjimui šalies viduje, ypač nuo 00:30 valandos iki 5 valandos ryto.
 • Visose viešose uždarose vietose, viešajame transporte, įskaitant autobusus, taksi, keltus bei žmonių susigrūdimus, privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes.
 • Privačiu automobiliu gali važiuoti ne daugiau 4 asmenys: vairuotojas ir trys keleiviai (netaikoma tos pačios šeimos nariams), mini venu – vairuotojas ir keturi keleiviai.
 • Kavinės, restoranai dirba iki 00:15 valandos.
 • Einant į uždaras patalpas (restoranus, barus, muziejus, kino teatrus ir pan.), privaloma laikytis saugaus 2 metrų atstumo bei dėvėti kaukes, taip pat, prie įėjimo būtina pateikti vakcinacijos sertifikatą, persirgimą įdodančius dokumentus (nuo 30 iki 180 dienų) arba ne anksčiau nei prieš 72 valanadas atlikto PGR tyrimo neigiamą atsakymą, arba ne anksčiau nei prieš 48 valandas atlikto antigenų testo neigiamą atsakymą. Vaikams iki 12 metų reikia pateikti ne anksčiau nei prieš 24 valandas atlikto greitojo savarankiškai atlikto testo neigiamą rezultatą.
 • Archeologinėse vietovėse lankantis grupėmis daugiau nei 20 asmenų, būtina dėvėti kaukes.
 • Kretoje (Chanijos, Herakliono regionuose) ir Zakinto saloje taikomi judėjimo apribojimai nuo 01:00 val. iki 06:00 val. Draudžiama animacinė programa bei muzika restoranuose ir kavinėse.
 • Tarp žemyninės Graikijos ir salų galimas judėjimas tik su PGR testu arba pasiskiepijusiems, arba persirgusiems keliautojams (vykstant į ekskursijas vienai dienai, pildoma tik speciali anketa, gaunama įsigyjant ekskursiją).

Nuo rugsėjo 13 dienos:

 • Į uždaras patalpas, tokias kaip restoranai, barai, archeologiniai stadionai, bus įleidžiami tik pilną vakcinaciją arba persirgimą (nuo 30 iki 180 dienų) įrodančius dokumentus turintys asmenys. Dokumentai bus tikrinami su specialia įranga.
 • Į uždaras archeologines vietoves, muziejus, kino teatrus, bus įleidžiami pilną vakcinaciją arba persirgimą (nuo 30 iki 180 dienų) įrodančius dokumentus turintys asmenys arba ne anksčiau nei prieš 72 valandas atlikto PGR tyrimo neigiamą atsakymą, arba ne anksčiau nei prieš 48 valandas atlikto antigenų testo neigiamą atsakymą turintys asmenys.
 • Keliauti Graikijoje ir naudotis viešuoju transportu, lėktuvu, traukiniais ir pan., leidžiama pilną vakcinaciją arba persirgimą (nuo 30 iki 180 dienų) įrodančius dokumentus turintiems asmenims arba ne anksčiau nei prieš 72 valandas atlikto PGR tyrimo neigiamą atsakymą, arba ne anksčiau nei prieš 48 valandas atlikto antigenų testo neigiamą atsakymą turintiems asmenims.
 • Vaikams iki 5 metų pateikti vakcinacijos, persirgtos ligos ar testo rezultato dokumentų nereikia.
 • Nuo 5 iki 12 metų vaikams reikia pateikti ne anksčiau nei prieš 24 valandas savarankiškai atlikto greitojo COVID testo neigiamą rezultatą.

Reikalavimai, galiojantys iki rugsėjo 27 d.:

 • vietiniuose autobusuose (KTEL), viešosiose keleivinėse transporto priemonėse (TAKSI), mikroautobusuose (speciali nuoma), važiuojančiuose maršrutais, kuriuose įlaipinimo ar išlaipinimo vieta yra skirtinguose regionuose, išskyrus turistinius (atvykimo, išvykimo ir ekskursijų) autobusus, keleiviai (nuo 12 metų) privalo turėti vieną iš pažymėjimų:
  • pilnos vakcinacijos nuo COVID-19, kai nuo paskutinio skiepo praėjo ne mažiau nei 14 dienų;
  • COVID-19 persirgimo pažymėjimą (kai praėjo nuo 30 iki 180 dienų);
  • ne senesnį nei prieš 48 valandas atliko antigenų testo neigiamą rezultatą.
 • vaikams nuo 5 iki 11 metų vietiniuose autobusuose (KTEL), viešosiose keleivinėse transporto priemonėse (TAKSI), mikroautobusuose (speciali nuoma), važiuojančiuose maršrutais, kuriuose įlaipinimo ar išlaipinimo vieta yra skirtinguose regionuose, išskyrus turistinius (atvykimo, išvykimo ir ekskursijų) autobusus, privaloma turėti ne anksčiau nei prieš 24 valandas iki kelionės savarankiškai atlikto COVID-19 testo neigiamą rezultatą. Elektroninis testo rezultatas privalo būti užregistruotas https://self-testing.gov.gr/ svetainėje arba atspausdinta ir užpildyta savarankiškai atlikto testo deklaracijos forma (https://self-testing.gov.gr/covid19-self-test-print.pdf);
 • viešajame transporte leidžiamas 85% užimtumas bei privaloma dėvėti kaukes;
 • restoranuose, kavinėse, baruose ir klubuose maksimalus užimtumas 85%, leidžiama aptarnauti tik sėdinčius klientus, maksimaliai po 10 asmenų prie staliuko;
 • kino teatrai po atviru dangumi ir gyvi teatro bei muzikos pasirodymai (tik sėdintiems svečiams) veikia ribojant užimtumą;
 • į uždaras patalpas, tokias kaip restoranai, barai, naktiniai klubai, koncertų salės, teatrai, kinai, įleidžiami tik pilną vakcinaciją arba persirgimą (nuo 30 iki 180 dienų) įrodančius dokumentus turintys asmenys. Lankytojams iki 18 metų, privaloma pateikti savarankiškai atlikto testo neigiamą rezultatą. Tinkami elektroniniai ir popieriniai variantai;
 • kai kuriose erdvėse, tinkami PGR ar antigenų testo neigiami rezultati (atlikti atitinkamai prieš 72 arba 48 valandas);
 • į uždaras archeologines vietoves, muziejus, įleidžiami pilną vakcinaciją arba persirgimą (nuo 30 iki 180 dienų) įrodančius dokumentus turintys asmenys;
 • Kretoje (Chanijos, Herakliono regionuose) ir Zakinto saloje taikomi judėjimo apribojimai nuo 01:00 val. iki 06:00 val. Draudžiama animacinė programa bei muzika restoranuose ir kavinėse;
 • tarp žemyninės Graikijos ir salų galimas judėjimas tik su PGR testu arba pasiskiepijusiems, arba persirgusiems keliautojams (vykstant į ekskursijas vienai dienai, pildoma tik speciali anketa, gaunama įsigyjant ekskursiją);
 • visose viešose uždarose vietose, viešajame transporte, įskaitant autobusus, taksi, keltus bei žmonių susigrūdimus atvirose erdvėse, privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes.

 Informacija dėl testų atlikimo Graikijoje:

 • Visą detalią informaciją dėl COVID-19 tyrimo atlikimo prieš grįžtant į Lietuvą keliautojams suteiks „Tez Tour“ atstovai Graikijoje susitikimo metu.
 • Testų atlikimui būtina išankstinė rezervacija svetainėje.
 • Reikia pasirinkli, kokio testo pageidaujate (PGR ar antigenų), kur bus atliekamas testas (klinikoje ar viešbutyje).
 • Rekomenduojame atlikti registraciją testus vos tik atvykus.
 • COVID-19 tyrimo kainos: PGR metodu klinikoje 50 Eurųviešbutyje – 60 EurųAntigenų testas klinikoje– 20 Eurųviešbutyje – 25 Eurai.
 • Kretoje „Tez Tour“ svečiams taikoma 10 Eurų nuolaida PGR tyrimui pasinaudojus kodu, dėl kurio reikėtų kreiptis į „Tez Tour“ atstovą viešbutyje.
 • Vystant atlikti testo būtina turėti asmens dokumentus, rekomenduojama turėti kelionės dokumentus.
 • Testų atsakymai pateikiami elektroniniu paštu.

Jeigu Covid-19 tyrimo rezultatas teigiamas:

 • Susirgus  COVID-19, Graikijos vyriausybė apsiima keliautojų gydymo išlaidas.
 • Susirgus viešbutyje, keliautojas yra karantinuojamas specialiame kambaryje ar kitoje karantinui skirtoje vietoje mažiausiai 10 dienų Graikijos vyriausybės lėšomis. Kiti keliautojai, su kuriais turimas artimas kontaktas taip pat karantinuojami Graikijos vyriausybės lėšomis.

 • Prireikus gydymo ligoninėje, transportas, gydymas bei karantinavimas viešbutyje, jei toks reikalingas, suteikiamas Graikijos vyriausybės lėšomis.

Prieš pat skrydį rekomenduojame pasitikrinti saugumo reikalavimus keliaujantiems į Graikiją aviakompanijos, kuri vykdo skrydį, internetinėje svetainėje.

Kelionės, kurių verta laukti